39 680 € Nuo
386 € mėn.
Hyundai KONA Electric MY21 sandėlio išpardavimas

„Hyundai KONA Electric Limited“ standartinė įranga

Comfort Limited
 • Kaina su nuolaida: 32 990 €
 • Dar liko keli automobiliai
 • Iš šios sumos išskaičiuojama vyriausybės skiriama 5000 € kompensacinė išmoka
 • Baterijos talpa ir didžiausia galia: 39 kWh / 136 AG
 • Baterijos energijos tankis: 124,4 Wh/kg
 • Įmontuotas įkroviklis (AC): 7,2 kW (vienfazis)
 • Navigacijos sistema su 10,25 col. LCD jutikliniu ekranu + KRELL Premium garso sistema + 8 garsiakalbiai + Bluetooth
 • Galinio vaizdo stebėjimo sistema su judėjimo trajektorijos linijomis ekrane
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema
 • Priekiniai ir galiniai purvasaugiai
 • Bluelink® – valdykite savo automobilį išmaniuoju telefonu (nuotolinis šildymo, įkrovimo valdymas, durų užrakinimas / atrakinimas, „Connected Routing“ navigacijos sistema su „Live“ paslaugomis).
Style Limited
 • Kaina su nuolaida: 39 990 €
 • Dar liko keli automobiliai
 • Iš šios sumos išskaičiuojama vyriausybės skiriama 5000 € kompensacinė išmoka
 • Baterijos talpa ir didžiausia galia: 64 kWh / 204 AG
 • Baterijos energijos tankis: 141,3 Wh/kg
 • Įmontuotas įkroviklis (AC): 10,5 kW (trifazis)
 • Navigacijos sistema su 10,25 col. LCD jutikliniu ekranu + KRELL Premium garso sistema + 8 garsiakalbiai + Bluetooth
 • Projekcinis ekranas
 • Išmanioji įspėjimo apie ribojamą greitį sistema
 • Įspėjimo apie skersinį eismą užpakalyje ir susidūrimą aklojoje zonoje sistema
 • Bluelink® – valdykite savo automobilį išmaniuoju telefonu (nuotolinis šildymo, įkrovimo valdymas, durų užrakinimas / atrakinimas, „Connected Routing“ navigacijos sistema su „Live“ paslaugomis).

Atvykite ir išbandykite

Hyundai KONA Electric

Visiškai elektrinis krosoveris

Vienu įkrovimu jo nuvažiuojamas atstumas nuo 484 km padidėja iki 660 km, jei važinėjama tik mieste*, o įrengtos įvairios saugumo, susiejimo ir patogumo funkcijos padeda visiškai išnaudoti visus ateities privalumus.

* Šie atstumai nurodyti pagal 64 kWh akumuliatoriaus versiją atsižvelgiant į WLTP ciklą. Nuvažiuojamas atstumas gali skirtis, atsižvelgiant į kelio sąlygas, jūsų vairavimo stilių ir temperatūrą.

 

 

Išorė

Hyundai KONA electric my21 išorė

ELEGANTIŠKAS MIESTO KROSOVERIO STILIUS

Unikalus naujojo „KONA Electric“ dizainas užtikrina dar aptakesnę ir sportiškesnę išvaizdą, neprarandant drąsaus miesto krosoverio įvaizdžio. Išskirtiniai, nauji 17 col. lengvojo lydinio ratlankiai su „Michelin Primacy“ padangomis pasižymi geriausiomis aerodinaminėmis savybėmis, meniškai sujungdami efektyvumą ir stilių.

Hyundai KONA Electric my21 elegantiškas miesto krosoveris

Aptakus aerodinamiškas dizainas

Dailios formos, aptakus priekis kaip jokio kito automobilio pirmauja kelyje. Unikalios uždaros grotelės dera prie glotnių linijų, suteikiančių optimalias aerodinamines savybes.

Hyundai KONA Electric my21 aptakus aerodinamiškas dizainas

Aptakaus aerodinaminio dizaino tema atkartojama naujajame galiniame buferyje ir apsauginėje plokštėje, kuriuos apšviečia naujos dinaminės išvaizdos ploni galiniai žibintai su šviesos diodais*.

* Nėra modelyje „Fresh“.

Vidus

Hyundai KONA Electric vidus

STILINGAS AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ PRIPILDYTAS VIDUS

Erdvus ir visapusis, „KONA Electric“ elektromobilis nedaro kompromisų dėl erdvės ir suteikia jums tokį vidaus erdvumą, kokio nesitikėtumėte iš elektromobilio. Tad įsitaisykite ir atsipalaiduokite, vietos į valias penkiems suaugusiesiems. Dar vienas skiriamasis šio elektromobilio bruožas – dėmesys detalėms. Atraskite išskirtinio lygio patogumą su visur naudojamomis aukščiausios kokybės medžiagomis, sukuriančiomis jausmingą ir rafinuotą pojūtį.

Hyundai KONA Electric vieno atspalvio juoda

Vieno atspalvio juoda

Sėdynių apmušalų pramoninio juodo audinio tekstūra pabrėžia itin subtilią linijišką sėdynių apdailą. Audinio ir odos derinys* sukuria akį traukiantį geometrinį raštą. Taip pat siūlome vien tik perforuotos odos versiją**.
* Standartinė „Style“ modelio apdaila, nėra kituose modeliuose.
** Tik „Style“ modelio pasirenkamoji įranga.

Dviejų atspalvių pilka

„KONA Electric“ taip pat siūloma su dviejų atspalvių pilku vidumi ir audinio bei odos melanžo sėdynėmis* arba vien tik odinėmis sėdynėmis**.
* „Style“ modelio pasirenkamoji įranga be papildomų išlaidų, nėra kituose modeliuose.
** Tik „Style“ modelio pasirenkamoji įranga.

Hyundai KONA Electric dviejų atspalvių pilka

Hyundai KONA Electric 10,25col skaitmeninis skydas

10,25 col. skaitmeninis skydas

Dešiniajame ciferblate rodoma elektrinės galios pavaros informacija, pvz., esama akumuliatoriaus įkrovos būsena, taip pat esamas energijos suvartojimo lygis. Matuoklių grupės spalvų schemos keičiasi pagal tai, koks vairavimo režimas yra pasirinktas. Pasirinkite komfortiškąjį („Comfort“), ekologiškąjį („Eco“) arba sportiškąjį („Sport“). Ypatingą išvaizdą suteikia papildomas „Cube“ sąsajos dizainas.

Hyundai KONA Electric elektriniai pavaros jungikliai

Elektroniniai pavaros jungikliai ir stovėjimo stabdys

Kaitaliokite pavaros neutralią, atbulinės eigos ir stovėjimo padėtis tiesiog junginėdami mygtukus, patogiai įtaisytus centriniame valdymo pulte. Ten galite rasti ir elektroninį stovėjimo stabdį. Patogus ir lengvas naudoti, šis valdymo pultas taip pat sutaupo vietos viduje.

Hyundai KONA Electric automatinė klimato kontrolė

Automatinė klimato kontrolės sistema

Pasirinkite pageidaujamos temperatūros nuostatas, kurios bus taikomos vairuotojo ir priekinei keleivio sėdynei, o jei keliaujate vieni, išjunkite priekinės keleivio sėdynės zoną, kad būtų taupoma akumuliatoriaus energija.

Hyundai KONA Electric vėdinamos šildomos sėdynės

Vėdinamos ir šildomos sėdynės

„KONA Electric“ bazinėje įrangoje yra sėdynių šildytuvai tiek priekyje, tiek gale. Tai padės šiltai keliauti žiemą. Vėdinamos sėdynės, kurios atvėsins keliaujant vasarą, yra „Style“ modelyje su odinėmis sėdynėmis.

Hyundai KONA Electric galinio vaizdo monitorius

Galinio vaizdo monitorius

Ši standartinė funkcija leidžia jums mėgautis geresniu matomumu pastatant automobilį ir vairuojant. Vienu mygtuko paspaudimu galinio vaizdo monitorius tiksliai parodo, kas vyksta už jūsų centriniame jutikliniame ekrane – net, kai važiuojate.

Hyundai KONA Electric projekcinis ekranas

Projekcinis ekranas

Dėl įspūdingo matomumo ekranas akių aukštyje* padeda užtikrinti saugumą, nes svarbi informacija, pvz., greitis, navigacijos nurodymai ir įspėjimai rodomi vairuotojo regėjimo lauke.

* Tik „Style“ modelyje.

DINAMIKA 

Hyundai KONA electric dinamika

DIDELĖ GALIA. ILGAS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS. JAUDINANTIS ĮSIBĖGĖJIMAS

Visiškai elektrinė transmisija, sukurianti 395 Nm sukimo momentą, startuoja žaibiškai, todėl vairuoti šį sportinį miesto krosoverį yra tikras malonumas – įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h tik per 7,9 sekundės. Galimos dvi skirtingos transmisijos versijos: 39,2 kWh (nuvažiuojamas atstumas – 305 km*) arba 64 kWh akumuliatoriaus versija (nuvažiuojamas atstumas – 484 km*).

* Didžiausias nuvažiuojamas 305 km atstumas 39,2 kWh akumuliatoriaus versijai atsižvelgiant į WLTP ciklą. Didžiausias nuvažiuojamas 484 km atstumas 64 kWh akumuliatoriaus versijai atsižvelgiant į WLTP ciklą. Nuvažiuojamas atstumas gali skirtis, atsižvelgiant į kelio sąlygas, jūsų vairavimo stilių ir temperatūrą.

Hyundai KONA electric sąvybės

* Naudojant 64 kWh versijos akumuliatorių. „KONA Electric“ bendras nuvažiuojamas atstumas yra 484 km. Duomenys nurodyti remiantis WLTP nuostatomis, kurios taikomos apskaičiuojant Europos keleivinių transporto priemonių degalų ir energijos sunaudojimą, nuvažiuojamą atstumą bei taršos emisijas.** Iki 80 % įkrovos būklės, kai įkraunama 100 kW nuolatinės srovės įkrovimo stotelėje.

Hyundai KONA electric ličio jonų akomuliatorius

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Lyginant su įprastais akumuliatoriais, „KONA Electric“ ličio jonų polimerų akumuliatorius pasižymi mažesniu jautrumu atminties efektui ir dideliu įkrovimo efektyvumu.

Hyundai KONA electric elektrinis variklis

Elektrinis variklis

64 kWh akumuliatorius, sujungtas su elektriniu varikliu, pasiekia 204 AG (150 kW) galią. 39,2 kWh akumuliatorius komplektuojamas su elektriniu varikliu, kuris pasiekia 136 AG (100 kW) galią.

Pažangi technologija – išmanus vairavimas

Nuvažiuojamą atstumą galite padidinti „KONA Electric“ rekuperacinėmis stabdymo sistemomis, kurios leidžia išnaudoti elektrinio variklio stabdymo energiją akumuliatoriui įkrauti.

Hyundai KONA electric reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Optimizuotos stabdžių sistemos leidžia išnaudoti visus rekuperacinio stabdymo privalumus ir padeda palaikyti optimalų „KONA Electric“ įkrovos lygį. Vairuotojas gali patogiai keisti regeneracinio stabdymo nuostatas už vairo esančiomis perjungimo mentelėmis.

1 mentelės režimas

Be to, perjungimo mentelėmis galima aktyviai stabdyti automobilį. Tereikia patraukus laikyti kairiąją perjungimo mentelę. Taip galima lėtinti automobilį iki visiško sustojimo nespaudžiant stabdžių pedalo.

Hyundai KONA electric vienos mentelės režimas

Hyundai KONA electric išmanus rekuperacinis stabdymas

Išmanusis rekuperacinis stabdymas

Išmanioji rekuperacinio stabdymo sistema, naudodama integruotą radaro jutiklį, automatiškai reguliuoja rekuperacinio stabdymo funkciją pagal esamas eismo sąlygas. Be to, ji aptinka, kai „KONA Electric“ ima važiuoti į kalną arba leistis nuokalne, ir atitinkamai sureguliuoja rekuperacinį stabdymą.

ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS

Hyundai KONA Electric elektromobilio įkrovimas

VISIŠKAI ĮKRAUKITE PER NAKTĮ ARBA PAPILDYKITE ENERGIJOS KELYJE

„KONA Electric“ gali būti įkraunamas įvairiais būdais ir naudojant įvairius kištukinius lizdus, atsižvelgiant į jūsų namų elektros tinklo savybes arba greitojo įkrovimo stotelės tipą.

Naujasis Hyundai KONA Electric įkrovimo stotelė nemuose

Įkrovimo stotelė namuose / kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelė

Atsižvelgiant į jūsų namų elektros tinklo savybes arba viešosios įkrovimo stotelės tipą, „KONA Electric“ gali būti įkraunamas įvairiais būdais, pavyzdžiui, naudojant įkrovimo stotelę namuose arba AC įkrovimo stotelę.
* Įsigyjamas pasirinktinai.

Naujasis Hyundai KONA Electric buitinio įkrovimo laidas

Įkrovimo laidas su integruotu valdymo bloku, skirtas įkrauti automobilį namuose per buitinį elektros lizdą

Jungti galite ir prie įprasto namų maitinimo lizdo, naudodami ICCB kabelį. „KONA Electric“ tiekiamas su 10,5 kW (trifaziu) arba 7,2 kW (vienfaziu) integruotu įkrovikliu, kuris kintamąją srovę iš sieninio lizdo paverčia nuolatine srove, naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti.

Naujasis Hyundai KONA Electric ac įkrovimo laidas

Įkrovimo laidas, skirtas įkrauti automobilį kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelėse

Šiuo įkrovimo laidu* „KONA Electric“ galima prijungti ir krauti viešosiose įkrovimo stotelėse. Be to, šį laidą galima naudoti prijungiant automobilį prie sieninės įkrovimo stotelės namuose.
* Įsigyjamas pasirinktinai.


 

Naujasis Hyundai KONA Electric programuojamas įkrovimas

Programuojamasis įkrovimas

„KONA Electric“ pažangi akumuliatoriaus valdymo sistema užtikrina maksimalų patogumą, nesvarbu, kada ir kaip norėtumėte jį įkrauti. Pasirinkite laiką, geriausiai tinkantį pagal jūsų dienotvarkę ir biudžetą, ir turėkite aiškią likusio krovimo laiko apžvalgą. Šią funkciją galima įdiegti automobilio viduje arba per „Bluelink“ programėlę jūsų telefone.

Susiejimas

Naujasis Hyundai KONA MY21 susiejimas

PAŽANGIAUSIAS SUSIEJIMO KOMFORTAS

„KONA Electric“ dabar susietas su „Bluelink“ programėle*, kuria galėsite, pavyzdžiui, užrakinti dureles, patikrinti akumuliatoriaus įkrovą arba šaltomis dienomis nuotoliniu būdu pašildyti automobilį. Nemokama „Hyundai LIVE Services“ penkerių metų prenumerata yra įskaičiuota į 10,25 col. plataus ekrano navigacijos sistemą*.
* Galima pasirinkti „Fresh“ ir „Comfort“ modeliuose. Standartinė „Style“ modelio įranga.

Hyundai KONA Electric MY21 ekrano navigacija

10,25 col. jutiklinio ekrano navigacija*

10,25 col. jutiklinis ekranas palaiko „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, todėl galite prijungti telefoną ir įjungti jo funkcijas dideliame ekrane.
* Galima pasirinkti „Fresh“ ir „Comfort“ modeliuose. Standartinė „Style“ modelio įranga.

Hyundai KONA Electric MY21 belaidis įkrovimas

Belaidis įkrovimas*

Patogioje vietoje esantis belaidžio įkrovimo dėklas užtikrina greitą ir paprastą išmaniųjų prietaisų, atitinkančių „Qi“ standartą, įkrovimą.

* Nėra modelyje „Fresh“. Standartinė „Comfort“ ir „Style“ modelių įranga.

Hyundai KONA Electric MY21 Krell garso sistema

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

Išlaikykite ryšį mieste arba atsijunkite užmiestyje, bet visada klausykite muzikos. „Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema užtikrina puikų garsą, kad galėtumėte vairuoti stilingai.

* Galima pasirinkti „Fresh“ ir „Comfort“ modeliuose. Standartinė „Style“ modelio įranga.

Hyundai KONA Electric MY21 eCall saugai ir saugumui

„eCall“ saugai ir saugumui

Automatiškai skambina pagalbos tarnyboms, jei patekote į avariją ir aktyvinamos oro pagalvės. Arba paspauskite SOS mygtuką, kad gautumėte skubią pagalbą bet kada 365 dienas per metus.

SAUGA

Hyundai KONA electric my21 sauga

DIDESNIS SAUGUMAS

Mūsų pažangios pagalbinės vairavimo sistemos „Hyundai SmartSense“ užtikrina naujausias saugumo ir pagalbines vairavimo funkcijas.

Hyundai KONA electric my21 susidūrimo aklojoje zonoje vengimas

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema*

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.

* Pasirenkamoji įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ modelyje.

Hyundai KONA electric my21 galinio susidūrimo išvengimas

Galinio susidūrimo išvengimo priemonė*

Važiuojant atbuline eiga iš prasto matomumo zonų, sistema ne tik įspėja vairuotoją, jei transporto priemonė artėja iš šono, bet ir automatiškai įjungia stabdžius.

* Pasirenkamoji įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ modelyje.

Hyundai KONA electric my21 išmanus pastovaus greičio palaikymas

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija*

Didesnė sauga ir mažiau streso. Išlaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai sumažina arba padidina greitį iki iš anksto nustatytos ribos. Važiuojant spūstyje išlaikomas nustatytas atstumas.

* Standartinė „Comfort“ ir „Style“ modelių funkcija.

Hyundai KONA electric my21 eismo juostos palaikymas

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Naujajame KONA Electric yra eismo juostos sekimo pagalbinė funkcija. Ją suaktyvinus, automobilis važiuoja savo juostos viduriu nuo 0 iki 200 km/val. greičiu greitkeliuose ir miesto gatvėse.

Hyundai KONA electric my21 greičio apribojimo įspėjimas

Išmanusis greičio apribojimo įspėjimas*

Atpažįsta kelio greičio ženklus ir rodo greičio apribojimo ir draudžiamuosius ženklus realiuoju laiku navigacijos sistemos ekrane ir prietaisų skydelyje.

* Pasirenkamoji įranga „Fresh“ ir „Comfort“ modeliuose, standartinė – „Style“ modelyje.

 Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.