KONA EV MY21

Hyundai KONA EV kainoraštis

Hyundai KONA electric style limited

Speciali kaina: 40 990 €

Įprasta kaina 46 990 € (nuolaida 6000 €)

„Style Limited Edition 20“ modelyje yra 10,25 col. spalvotas jutiklinis ekranas ir prietaisų skydelis, navigacija ir „KRELL Premium“ garso sistema. „Bluelink®“ telematika leidžia nuotoliniu būdu įjungti oro kondicionierių ir programuojamas įkrovimo funkcijas.
Šis modelis turi išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą su „Stop & Go“ sistema, pagalbos išvengti priekinio susidūrimo sistemą (su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija), pagalbos išvengti susidūrimo aklojoje zonoje ir skersinio eismo gale sistemą, „Multi Focus“ reflektoriaus LED žibintus ir pagalbinę tolimųjų šviesų funkciją, išmanųjį raktą su nuotoliniu užvedimu, šildomą vairą, galinio vaizdo stebėjimo sistemą su dinaminio statymo nukreipimu, eismo juostos stebėjimo sistemą, belaidį telefono įkroviklį, „Multi Bluetooth“, „eCall“ ir kt.
Galimos 4 išorės spalvos: „Phantom Black“, „Polar White“, „Shimmering Silver“ ir „Sunset Red“.

„Style Limited Edition 20“ – ribotas 20-ties automobilių skaičius. Pasiūlymas galioja tol kol bus automobilių sandėlyje. Nauji automobiliai su pirma registracija 31.12.2020.

Naujasis „KONA Electric“ atvyko

Ateitis ką tik atvyko naujojo „KONA Electric“ pavidalu. Atlikti debiutinio modelio išorės patobulinimai „KONA Electric“ išvaizdai suteikė dar daugiau išskirtinumo. Be to, vienu įkrovimu jo nuvažiuojamas atstumas* siekia 484 km, o įrengtos įvairios saugumo, ryšio ir patogumo funkcijos leidžia išnaudoti visus ateities privalumus.
* Didžiausias nuvažiuojamas 484 km atstumas 64 kWh akumuliatoriaus versijai atsižvelgiant į WLTP ciklą. Nuvažiuojamas atstumas gali skirtis, atsižvelgiant į kelio sąlygas, jūsų vairavimo stilių ir temperatūrą.

Hyundai KONA electric elegantiškas krosoverio stilius

Elegantiškas miesto krosoverio stilius

Unikalus naujojo „KONA Electric“ dizainas užtikrina dar aptakesnę ir sportiškesnę išvaizdą, neprarandant drąsaus miesto krosoverio įvaizdžio. Išskirtiniai nauji 17 col. lengvojo lydinio ratlankiai su optimizuotomis aerodinaminėmis savybėmis ne tik užtikrina vairavimo efektyvumą, bet ir kuria unikalų stilių.

Hyundai KONA electric bluelink susieto automobilio paslaugos

„Bluelink®“ susieto automobilio paslaugos

„KONA Electric“ dabar susietas su „Bluelink“ programėle, kuria galėsite, pavyzdžiui, užrakinti dureles, patikrinti akumuliatoriaus įkrovą arba šaltomis dienomis nuotoliniu būdu pašildyti automobilį.

Hyundai KONA electric didelė galia ilgas atstumas

Didelė galia. Ilgas nuvažiuojamas atstumas. Jaudinantis įsibėgėjimas

Visiškai elektrinė transmisija, sukurianti 395 Nm sukimo momentą, startuoja žaibiškai, todėl vairuoti šį sportinį miesto krosoverį yra tikras malonumas – įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h tik per 7,9 sekundės.

Galimos dvi skirtingos transmisijos versijos: 39,2 kWh (nuvažiuojamas atstumas – 305 km**) arba 64 kWh akumuliatoriaus versija (nuvažiuojamas atstumas – 484 km**).
** Didžiausias nuvažiuojamas 305 km atstumas 39,2 kWh akumuliatoriaus versijai atsižvelgiant į WLTP ciklą. Didžiausias nuvažiuojamas 484 km atstumas 64 kWh akumuliatoriaus versijai atsižvelgiant į WLTP ciklą. Nuvažiuojamas atstumas gali skirtis, atsižvelgiant į kelio sąlygas, jūsų vairavimo stilių ir temperatūrą.

Hyundai KONA electric ličio jonų akomuliatorius

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Lyginant su įprastais akumuliatoriais, „KONA Electric“ ličio jonų polimerų akumuliatorius pasižymi mažesniu jautrumu atminties efektui ir dideliu įkrovimo efektyvumu.

Hyundai KONA electric elektrinis variklis

Elektrinis variklis

64 kWh akumuliatorius, sujungtas su elektriniu varikliu, pasiekia 204 AG (150 kW) galią. 39,2 kWh akumuliatorius komplektuojamas su elektriniu varikliu, kuris pasiekia 136 AG (100 kW) galią.

Pažangi technologija – išmanus vairavimas

Nuvažiuojamą atstumą galite padidinti „KONA Electric“ rekuperacinėmis stabdymo sistemomis, kurios leidžia išnaudoti elektrinio variklio stabdymo energiją akumuliatoriui įkrauti.

Hyundai KONA electric reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Optimizuotos stabdžių sistemos leidžia išnaudoti visus rekuperacinio stabdymo privalumus ir padeda palaikyti optimalų „KONA Electric“ įkrovos lygį. Vairuotojas gali patogiai keisti regeneracinio stabdymo nuostatas už vairo esančiomis perjungimo mentelėmis.

1 mentelės režimas

Be to, perjungimo mentelėmis galima aktyviai stabdyti automobilį. Tereikia patraukus laikyti kairiąją perjungimo mentelę. Taip galima lėtinti automobilį iki visiško sustojimo nespaudžiant stabdžių pedalo.

Hyundai KONA electric vienos mentelės režimas

Hyundai KONA electric išmanus rekuperacinis stabdymas

Išmanusis rekuperacinis stabdymas

Išmanioji rekuperacinio stabdymo sistema, naudodama integruotą radaro jutiklį, automatiškai reguliuoja rekuperacinio stabdymo funkciją pagal esamas eismo sąlygas. Be to, ji aptinka, kai „KONA Electric“ ima važiuoti į kalną arba leistis nuokalne, ir atitinkamai sureguliuoja rekuperacinį stabdymą.

Hyundai KONA electric didesnis saugumas

Didesnis saugumas

Mūsų pažangios pagalbinės vairavimo sistemos „Hyundai SmartSense“ užtikrina naujausias saugumo ir pagalbines vairavimo funkcijas.

Registruokitės ir sužinokite pirmieji naujienas
apie naująjį KONA Electric