KONA N MY21

PAJUSKITE EMOCIJĄ

Ne tik kuriame automobilius, suteikiame ir pojūtį. Unikalus „Hyundai“ dizainas ir didelio našumo elementai praplečia klientams prieinamas parinktis. Galite rinktis galingą automobilį, kuris įspūdingai pasirodys ir kelyje ir trasoje, arba sportišką automobilį, pasižymintį sportiško dizaino ypatybėmis ir pagerintu našumu.

N

Vairavimas neturėtų būti nuobodus. Su „N“ jis niekada toks ir nebus. Sveiki atvykę į „N“ didelio našumo pasaulį. Perženkite ribas ir atraskite vairavimo malonumą. „N“ stulbinamai įveikia posūkius ir pasižymi sportiniams automobiliams būdingu valdymu.

Hyundai N posukio diferencialas

„N“ posūkio diferencialas

Suteikia unikalų vairavimo pojūtį posūkiuose. Tai specialiai „Hyundai“ sukurta technologija, padidinanti vairavimo malonumą ir užtikrinanti stabilumą stabdant bei įveikiant posūkius.

Hyundai N kasdieninis sportinis automobilis

Kasdienis sportinis automobilis

Automobilio našumas neturi didėti patogumo sąskaita. „N“ modeliai pasižymi geriausia savo klasėje „Hyundai“ ryšio sistema ir saugos funkcijomis, užtikrinančiomis malonias ir saugias keliones kiekvieną dieną.

Hyundai N pasiruošęs įveikti trasą

Pasiruošęs įveikti bet kokią trasą

Nesvarbu, ar sukate ratus po miestą, ar lenktynių trasoje. „N“ modeliai ne tik atrodo sportiškai. Jie užtikrina stulbinamą našumą, kai tik jo prireikia.

Hyundai KONA N

KONA N

Pirmą kartą „Hyundai N“ komanda ir „Hyundai“ dizaino centras suvienijo jėgas, kad sukurtų SUV kėbulą, kuris įkūnija nepriekaištingą galios ir vairavimo malonumo dermę. Modernus KONA N dizainas pasižymi neseniai išleisto naujausio KONA savybėmis, kurias papildo N modeliams būdingas veržlumas ir dinamika.

Jo 4 cilindrų vienaeilis turbininis DOCH variklis su tiesioginio degalų įpurškimo technologija išvysto iki 280 AG, o maksimalus sukimo momentas – 392 Nm. Šis modelis komplektuojamas su 8 laipsnių dvigubos sankabos automatine transmisija.

Dinaminės savybės: elektroniniu būdu valdoma pakaba ir stabilumo kontrolės sistema, elektroninis riboto slydimo diferencialas (e-LSD), sportiniai stabdžiai, „N Power Sense Axle“ technologija, „N Grin Control System“ su penkiais galimais vairavimo režimais, vairas su elektriniu stiprintuvu (MDPS), pavarų perjungimo mentelė.

Sukibimo kontrolės sistema leidžia pasirinkti važiavimo režimą pagal kelio sąlygas (sniegas, gilus sniegas, purvas, smėlis).

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE kona N