Santa Fe

DUOMENYS

Naujasis „Santa Fe“ sukurtas palengvinti jūsų kasdienybę, kad ir kokį gyvenimo būdą esate pasirinkę. Jis užtikrina neprilygstamą komfortą jums ir jūsų šeimai, kad galėtumėte mėgautis ypatingomis akimirkomis drauge bet kurioje kelionėje. Pateikti duomenys 2.2D dyzelinis FWD

  • 9,3 SEC

    0 - 100 KM H

  • 6,6 L/100 KM

    Suvartojimas

  • 174 G/KM

    CO2

IŠORĖ

GALINGAS IR IŠRAIŠKINGAS

Naujasis „Hyundai Santa Fe“ išsiskiria ne tik elegancija – išraiškingų linijų dizainas dera su komfortą užtikrinančiu erdvumu.

Kaskadinės grotelės ir modernus žibintų dizainas

Modernaus dizaino kombinuoti priekiniai žibintai sudaryti iš pailgos formos dienos šviesos žibintų su LED ir po jais sumontuotų LED priekinių žibintų. LED kombinuoti priekiniai žibintai pabrėžia aptakų automobilio išorės dizainą, suteikia jam užtikrintumo ir leidžia puikiai matyti kiekvieną nuostabią gyvenimo detalę. Kartu su išmaniąja tolimųjų šviesų sistema jie užtikrina dar daugiau saugumo ir ramybės.

Charakteringos linijos

Charakteringas dienos šviesos žibintų su LED dizainas atkartojamas ir galiniuose kombinuotose žibintuose, suteikiant naujojo „Santa Fe“ išvaizdai dar daugiau dinamikos bei vyriškumo.

3D tipo LED kombinuoti galiniai žibintai

Nauji 3D tipo LED kombinuoti galiniai žibintai harmoningai dera su sportišku automobilio galinės dalies dizainu. Jie suteikia „Santa Fe“ išskirtinumo ir leidžia kitiems eismo dalyviams greitai pastebėti jūsų automobilį tiek dieną, tiek naktį.

VIDUS

ELEGANTIŠKAS IR PATOGUS

Aptakios ir elegantiškos erdvaus salono linijos bei aukščiausios kokybės medžiagos leidžia visiems, keliaujantiems automobiliu, jaustis patogiai ir atsipalaiduoti. Naujajame „Santa Fe“ yra 5 arba 7 sėdimos vietos.

Vidaus dizainas

Tiksliai pagal jūsų norus. Mėgaukitės raminančia atmosfera, kurią sukuria vidaus interjero detalės iš švelnių medžiagų, odinė apdaila ir meistriškai pasiūti sėdynių apmušalai, suteikiantys automobilio salonui elegancijos. Galima rinktis iš 4 vidaus apdailos spalvų paketų: „Black“, „Gray“ (dviejų atspalvių), „Dark Beige“ (dviejų atspalvių) ir „Burgundy“*. Atsižvelgiant į tiekimo lygį, galima rinktis audinio arba odinius sėdynių apmušalus.

* Tik kaip pasirinktinis elementas „Premium“ modeliuose su odinėmis sėdynėmis.

Ryšys

Sportiškas vairas pasižymi ergonomiškai išdėstytais valdikliais, tad išliksite susieti ir valdysite automobilio sistemas vairuodami saugiai. 7 col. skaitmeninio informacijos ekrano apšvietimas keičiasi pagal pasirinktą vairavimo režimą. Jame rodoma vairuotojui svarbi informacija, pvz.: aktyvių saugumo funkcijų būsena, likęs nuvažiuoti atstumas ir degalų sąnaudos, lauko temperatūra ir t. t.

Universali vieta bagažui

Naujasis „Santa Fe“ sukurtas taip, kad jame tilptų visi jūsų aktyviam gyvenimui reikalingi dalykai, o lanksti sėdynių sistema užtikrina pakankamai vietos tiek keleiviams, tiek bagažui. 7 vietų modelio bagažinės talpa yra 130 litrų (VDA). Be to, antrosios ir trečiosios eilės sėdynės per kelias sekundes gali būti visiškai nulenktos padidinant talpą net iki 1 625 litrų.

BEVIELIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIMAS

Centriniame skydelyje esantis belaidžio įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant laidų.
 Standartinė įranga modelyje „Style“ ir „Premium“.

VĖDINAMOS IR ŠILDOMOS PRIEKINĖS SĖDYNĖS 

Žiemą šilta. Vasarą vėsu. Šildomos ir vėdinamos sėdynės suteikia optimalų šildymą ir vėdinimą ir dar daugiau patogumo ilgų kelionių metu.
Šildomos priekinės ir galinės sėdynės yra standartinė „Santa Fe“ modelio įranga. Vėdinamos sėdynės yra pasirinktinis elementas „Style“ modelyje ir standartinis elementas „Premium“ modelyje.

VISIŠKAI AUTOMATINĖ KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA

Tiesiog nustatykite taip, kad jaustumėtės komfortiškai. Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema sukuria atskiras klimato zonas vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui. Tiesiog nustatykite norimą temperatūrą, o sistema visa kita atliks už jus.

PORANKIS

Porankis, įrengtas tarp priekinių sėdynių, pasižymi malonia liesti apdaila, o po jo dangčiu slepiasi patogi daiktadėžė. Be to, visame salone sumaniai įrengta daugybė kitų skyrių daiktams laikyti.

DINAMIKA

Hyundai Santa Fe dinamika Fakto Auto

TRANSMISIJOS NAŠUMAS

Siūlome rinktis „Santa Fe“ modelį su benzininiu arba dyzeliniu varikliu – abu variantai pasižymi dideliu našumu. Naujasis benzininis „Santa Fe“ variklis tyliai veikia, o pavaros perjungiamos sklandžiai. 2,4 l GDI 185 AG benzininio variklio modelyje veikia šešių laipsnių automatinė pavarų dėžė ir visų varančiųjų ratų funkcija.

Taip pat ilgų kelionių mėgėjams po „Santa Fe“ kapotu – galingas ir dinamiškas dyzelinis variklis. Patobulinta variklio technologija atitinka „Euro 6C“ emisijų standartą – tai reiškia efektyvesnį degalų naudojimą ir variklio degimą bei mažesnius transmisijos trinties nuostolius. 2,2 l CRDi variklis pasižymi 200 AG (147 kW) ir 440 Nm sukimo momentu. Jis gali būti komplektuojamas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir pasirinktinai su važiavimo priekiniais arba visais varančiaisiais ratais funkcija.

Primenam, kad geriausias būdas pažinti automobilį, tai yra jį išbandyti. Todėl kviečiame užsukti į Fakto Auto - Hyundai centrą išbandyti.

Hyundai Santa Fe visų varomų ratų sistema Fakto Auto

HTRAC™“ visų varomųjų ratų sistema

Neįtikėtinos valdymo ir kontrolės funkcijos, suteikiančios vairuotojui dar daugiau pasitikėjimo savimi. „HTRAC™“ efektyviai paskristo variklio galią visiems 4 ratams, siekiant pasiekti optimaliausią balansą bet kokiomis kelio sąlygomis. Kitaip nei mechaninės keturių varomųjų ratų sistemos, kurias naudoja begalės kitų gamintojų, „HTRAC™“ adaptyviai reguliuoja ratams tenkančią stabdomąją ir varomąją galią. Be važiavimo režimo pasirinkimo, „HTRAC™“ leidžia efektyviau didinti greitį, užtikrina stabilumą ir efektyvesnį degalų sunaudojimą. Sistema padidina sukibimą važiuojant per sniegą ar žvyrą, ir, žinoma, įprasta kelio danga, tuo pačiu kontroliuodama automobilio elgesį posūkiuose.

Hyundai Santa fe vaziavimo rezimai Fakto Auto

SAUGA


Hyundai Santa Fe saugumas Fakto Auto

Hyundai SmartSense“

Su „Hyundai SmartSense“, mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis, naujasis „Santa Fe“ gali pasigirti vienu geriausių šioje klasėje saugos paketu ir keletu populiariausių rinkoje saugos funkcijų. Nuo automatinio stabdymo funkcijos, kuri leidžia išvengti susidūrimų su pėsčiaisiais ir kitomis transporto priemonėmis, iki pagalbos laikantis eismo juostos greitkelyje – ir visa tai nuolat stebint transporto priemones, esančias nematymo zonoje. Naujasis „Santa Fe“ gali įspėti apie potencialius pavojus kelyje, kad suteiktų dar daugiau saugumo ir ramybės.

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

„Hyundai“ naujiena – sistema, kuri ne tik įspėja vairuotoją automobiliui važiuojant atbuline eiga prasto matomumo sąlygomis apie iš šono artėjančias transporto priemones, bet ir automatiškai įjungia stabdžius. Puikiai praverčia statant automobilį ir važinėjant mieste. Gaudama informaciją iš galinių šoninių radarų sistema stebi aplinką automobilio gale 180 laipsnių kampu ir atlieka tam tikras funkcijas, kai įjungiama atbulinė pavara.

Išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo sistema (LDW) ir važiavimo juostos laikymosi sistema (LKA)

Tarsi asmeninė vairuotojo padėjėja, LKA sistema stebi aplinką fiksuodama eismo juostas ženklinančias linijas. LDW sistema, įsijungianti važiuojant didesniu nei 60 km/h greičiu, įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalu, kai reikia pakoreguoti automobilio judėjimo trajektoriją. Jei vairuotojas nereaguoja, LKA sistema atlieka koreguojamąjį veiksmą pati, kad grąžintų automobilį į tinkamą padėtį.

Saugaus išlipimo pagalbinė sistema


Saugaus išlipimo pagalbinė sistema

Pasirūpinkite savo vaikų saugumu – ši sumani funkcija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų išlipant iš automobilio: aptikusi iš galo artėjančią transporto priemonę, ji laikinai užrakina galines dureles, kad vaikai negalėtų išlipti iš automobilio, kol tai padaryti bus saugu.

Įspėjimo apie gale sėdinčius keleivius sistema


Įspėjimo apie gale sėdinčius keleivius sistema

Siekiant suteikti dar daugiau saugumo ir ramybės, automobilyje veikia sistema, kuri, naudodama ultragarsinius jutiklius, stebi galines sėdynes. Vairuotojui lipant iš automobilio, prietaisų skydelio ekrane parodomas pranešimas. Jei vairuotojui išlipus sistema vis dar aptinka judesį, įsijungia garso signalas ir ima mirksėti šviesos.

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Nauja pagalbinė funkcija, debiutuojanti šiame „Santa Fe“. Kai kyla galinio susidūrimo pavojus kertant eismo juostą, sistema reaguoja įjungdama atitinkamo rato stabdymą. Sistema veikia važiuojant 60–180 km/h greičiu.

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema


Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Kelio sąlygas priekyje stebėdama radaru ir kamera, ši sistema automatiškai stabdo, kai aptinka staigų priekyje važiuojančio automobilio stabdymą arba pėsčiąjį. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo. Sistema įjungiama, kai priešais automobilį aptinkama transporto priemonė arba pėsčiasis, važiuojant 10 km/h arba didesniu greičiu.

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ sistema)


Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ sistema)

Naudodama priekinius radaro jutiklius išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ sistema) palaiko pastovų greitį ir atstumą iki priekyje esančio automobilio, automatiškai greitėdama ir stabdydama. Eismui sustojus, sistema „Stop & Go“ naudoja stabdžius, kol automobilis sustoja, ir greitėja iki pageidaujamo greičio, kai tik kelias tampa laisvas. Sistema veikia važiuojant 0–180 km/h greičiu.

Jūsų ir jūsų artimųjų saugumas Hyundai Santa Fe

Naujasis „Santa Fe“ pasižymi itin tvirto plieno konstrukcija, kuri ypač gerai sugeria smūgio energiją, todėl užtikrina didesnę apsaugą keleiviams susidūrimo atveju. Be to, automobilyje įrengtos šešios saugos oro pagalvės: dvi priekinės, dvi šoninės ir dvi užuolaidinės (nuo pirmosios iki antrosios eilės), skirtos apsaugoti tiek vairuotoją, tiek keleivius.

PATOGUMAS

NEPRILYGSTAMAS PATOGUMAS SU „CALM TECH“ Hyundai Santa fe

NEPRILYGSTAMAS PATOGUMAS SU „CALM TECH“

„Santa Fe“ pasižymi ne viena išmaniąja funkcija bei sistema, leidžiančia kiekvienam, keliaujančiam automobiliu, jaustis patogiai. „Calm Tech“ technologija užtikrina neprilygstamą komfortą jums ir jūsų šeimai, kad galėtumėte mėgautis ypatingomis gyvenimo akimirkomis, nesvarbu, kur veda jūsų kelias.

Panoraminis stoglangis – pasirinktinis „Style“ ir „Premium“ modelių elementas. Negalimas „Comfort“ modelyje.

 Ilgiausia garantija rinkoje iš „Hyundai“

5 metų garantija be ridos apribojimų

Dabar įsigyjant visus „Hyundai“ modelius suteikiama garantija — 5 metai be ridos apribojimų.
 

Projekcinis ekranas Hyundai Santa Fe


Projekcinis ekranas

Naujasis 8,5 col. projekcinis ekranas pasižymi optimaliausiu savo klasėje skaisčiu, todėl užtikrina didesnį saugumą leisdamas vairuotojui aiškiai matyti ant priekinio stiklo svarbią informaciją, pvz., greitį, navigacijos komandas ir įspėjimus. Galimas „Premium“ modelyje.

Elektra valdomos bagažinės durys su keliais greičio režimais


Elektra valdomos bagažinės durys su keliais greičio režimais

Tiksliai tai, ko jums reikia. Elektra valdomas naujojo „Santa Fe“ bagažinės durų mechanizmas leidžia pasirinkti norimą atidarymo / uždarymo greičio nuostatą. Modeliuose „Style“ ir „Premium“.

Vienu palietimu atveriama trečioji eilė Hyundai Santa Fe Sėdynes


Vienu palietimu atveriama trečioji eilė

Nuo šiol įlipti ir išlipti iš automobilio taps kur kas patogiau. Užtenka tiesiog paspausti mygtuką ir antrosios eilės sėdynė užlenkiama bei pastumiama, kad patogiai patektumėte ant galinių sėdynių.

„KRELL premium“ garso sistema


„KRELL premium“ garso sistema

„KRELL premium“ garso sistema užtikrina nepriekaištingai švarų garsą. 10 aukščiausios klasės garsiakalbių ir išorinis stiprintuvai kiekvienam keleiviui leis mėgautis išskirtiniu erdviniu garsu. Pasirinktinai „Comfort“ ir „Style“ modeliuose. Standartinė įranga modelyje „Premium“

Aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema


Aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

Reikia pastatyti automobilį ankštoje vietoje? Nuplauti jį siauroje plovykloje? Ne bėda. Dėl naujajame „Santa Fe“ įrengto aplinkinio vaizdo stebėjimo sistemos galėsite išmanevruoti automobilį uždaroje erdvėje lengviau ir saugiau. Naudodama kelias sumaniai išdėstytas kameras ši pažangi saugos funkcija pateikia automobilio aplinkos vaizdą 360° kampu, kad galėtumėte tiksliai stebėti, kaip juda automobilis.

8 col. navigacijos sistemos ekranas


8 col. navigacijos sistemos ekranas*

Pasirinktinai įsigyjama informacijos ir pramogų sistema su 8 col. jutikliniu ekranu leidžia visas funkcijas pasiekti greitai ir patogiai, įskaitant iš anksto įdiegtas „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ programas, kurios suteikia galimybę naudotis išmaniojo telefono funkcijomis automobilyje. Navigacijos sistemoje yra integruoti 3D žemėlapiai ir unikali „Hyundai Motors“ programa „Lifetime MapcareTM“**, kurios žemėlapiai ir programinė įranga kasmet nemokamai atnaujinami. Taip pat joje veikia „Live“ paslaugos, kurios realiuoju laiku teikia informaciją apie orus, eismą, greičio matuoklius, degalines, laisvas automobilio statymo vietas ir lankytinų vietų internetinės paieškos rezultatus.

* Pasirinktinai „Comfort“ ir „Style“ modeliuose. Standartinė su „Style“ modeliu. „Apple CarPlay™“ yra registruotasis „Apple Inc“ prekės ženklas. „Android Auto™“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekės ženklas. **„Lifetime MapCare™“ yra komercinis „Hyundai“ programos „MapCare™“ prenumeratos pavadinimas – užsiprenumeravus šią programą patvirtintoms „Hyundai“ transporto priemonėms mažiausiai 10 metų po modelio gamybos pabaigos bus teikiami kasmečiai žemėlapių atnaujinimai.