i20 N MY21

PAJUSKITE EMOCIJĄ

Ne tik kuriame automobilius, suteikiame ir pojūtį. Unikalus „Hyundai“ dizainas ir didelio našumo elementai praplečia klientams prieinamas parinktis. Galite rinktis galingą automobilį, kuris įspūdingai pasirodys ir kelyje ir trasoje, arba sportišką automobilį, pasižymintį sportiško dizaino ypatybėmis ir pagerintu našumu.

N

Vairavimas neturėtų būti nuobodus. Su „N“ jis niekada toks ir nebus. Sveiki atvykę į „N“ didelio našumo pasaulį. Perženkite ribas ir atraskite vairavimo malonumą. „N“ stulbinamai įveikia posūkius ir pasižymi sportiniams automobiliams būdingu valdymu.

Hyundai N posukio diferencialas

„N“ posūkio diferencialas

Suteikia unikalų vairavimo pojūtį posūkiuose. Tai specialiai „Hyundai“ sukurta technologija, padidinanti vairavimo malonumą ir užtikrinanti stabilumą stabdant bei įveikiant posūkius.

Hyundai N kasdieninis sportinis automobilis

Kasdienis sportinis automobilis

Automobilio našumas neturi didėti patogumo sąskaita. „N“ modeliai pasižymi geriausia savo klasėje „Hyundai“ ryšio sistema ir saugos funkcijomis, užtikrinančiomis malonias ir saugias keliones kiekvieną dieną.

Hyundai N pasiruošęs įveikti trasą

Pasiruošęs įveikti bet kokią trasą

Nesvarbu, ar sukate ratus po miestą, ar lenktynių trasoje. „N“ modeliai ne tik atrodo sportiškai. Jie užtikrina stulbinamą našumą, kai tik jo prireikia.

Hyundai i20 N

i20 N

Įkvėptas lenktynių čempiono „i20 Coupe WRC“, naujasis „i20 N“ įneš sportinės aistros į jūsų gyvenimą nustebindamas našumu, nuo kurio ima tankiau plakti širdis.

Įspūdingas našumas, 1,6 litro turbininis GDi variklis ir neįtikėtina 204 AG galia – naujasis „i20 N“ nė kiek neatsilieka nuo lenktyninio automobilio, pagal kurio pavyzdį buvo sukurtas. Jis puikuojasi 18 col. lengvojo lydinio ratlankiais ir itin didelio našumo „Pirelli P Zero“ padangomis bei WRC stiliaus stogo aptaku.

Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 6,7 sekundės ir gali pasiekti maksimalų 230 km/h greitį.

Jo važiuoklė sutvirtinta siekiant pagerinti valdymą įvairiomis oro sąlygomis. Naujojo „i20 N“ pakaba pasižymi tvirtesniais priekiniais skliautais ir krumpliais bei patobulinta naujomis spyruoklėmis ir amortizatoriais, kurie užtikrina komfortą važiuojant sportiniu stiliumi.

Dinaminės savybės apima mechaninį riboto slydimo diferencialą (m-LSD), „N Grin Control System“ su keturiais vairavimo režimais, pajudėjimo valdymą, žemesnės pavaros įjungimą suderinant sūkius ir pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistemą.

Susipažinkite su Hyundai i20 N

 Spausti