i20 N MY21

Hyundai i20 N apžvalga.

Ne tik kuriame automobilius, suteikiame ir pojūtį. Unikalus „Hyundai“ dizainas ir didelio našumo elementai praplečia klientams prieinamas parinktis. Galite rinktis galingą automobilį, kuris įspūdingai pasirodys ir kelyje ir trasoje, arba sportišką automobilį, pasižymintį sportiško dizaino ypatybėmis ir pagerintu našumu.

SKIRTAS VAIRAVIMO AISTRUOLIAMS

Įkvėptas lenktynių čempiono „i20 Coupe WRC“, naujasis „i20 N“ įneš sportinės aistros į jūsų gyvenimą nustebindamas našumu, nuo kurio ima tankiau plakti širdis.

Hyundai N posukio diferencialas

Tiesiog gimęs posūkiams

Įspūdingas našumas, 1,6 litro turbininis „GDi“ variklis ir neįtikėtina 204 AG galia – naujasis „i20 N“ nė kiek neatsilieka nuo lenktyninio automobilio, pagal kurio pavyzdį buvo sukurtas.

Hyundai N kasdieninis sportinis automobilis

Kasdienis sportinis automobilis

Automobilio našumas neturi didėti patogumo sąskaita: „i20 N“ modeliai pasižymi geriausia savo klasėje „Hyundai“ ryšio sistema ir saugos funkcijomis, užtikrinančiomis malonias ir saugias keliones kiekvieną dieną.

Hyundai N pasiruošęs įveikti trasą

Pasiruošęs įveikti bet kokią trasą

Nesvarbu, ar sukate ratus po miestą, ar lenktynių trasoje. „i20 N“ ne tik atrodo sportiškai. Jis užtikrina stulbinamą našumą, kai tik jo prireikia.

 

Naujasis Hyundai i20 N didelė galia maksimaliam malonumui

Didelė galia maksimaliam malonumui

Kartu su naujaisiais „i30 N“, „i30 Fastback N“ ir „KONA N“, „i20 N“ sudaro įspūdingą sportinių automobilių asortimentą – tai automobiliai, kurie suteikia neprilygstamą vairavimo malonumą kasdienėse kelionėse ir pasižymi lenktynių trasai tinkamu našumu.

 

Išorė

Naujasis Hyundai i20 N išorė

SPORTIŠKAS IR DINAMIŠKAS IKI SMULKIAUSIOS DETALĖS

Sukurtas remiantis naująja „Hyundai“ dizaino tapatybe, apibrėžiama kaip „Sensuous Sportiness“, naujasis „i20 N“ įkūnija sportinio automobilio prigimtį kiekviena savo detale. Aerodinaminės linijos pabrėžia plačią stovėseną, žibintų forma suteikia agresyvumo, o didelė išmetimo sistema atitinka įspūdingą variklio garsą. Galimos septynios šio modelio kėbulo spalvos ir pasirinktinis dviejų atspalvių „Phantom Black“ stogas.

Naujasis Hyundai i20 N sukurtas pagal lenktyninį

Sukurtas pagal sėkmingą lenktyninį automobilį

Naująjį „i20 N“ įkvėpė ralio nugalėtojas „i20 Coupe WRC“. Iš jo perėmęs charakteringą siluetą šis modelis gerai jaučiasi tiek įprastame kelyje, tiek lenktynių trasoje.

Naujasis Hyundai i20 N sportinis charakteris

Dėl atnaujintų šoninių slenksčių „i20 N“ atrodo platesnis ir vizualiai sukuriama jungtis tarp automobilio priekio ir galo. Pasirinktinis juodas stogas pabrėžia sportinį automobilio charakterį.

 

Hyundai i20 N radiatoriaus grotelės su vėliavos raštu

Radiatoriaus grotelės su languotos vėliavos raštu

Priekinės grotelės pagerina oro įsiurbimą turbininiam varikliui, o jų raštas primena languotą vėliavą, kuri naudojama automobilių lenktynėse.

18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su sportinėmis „Pirelli“ padangomis

Sportiškumą pabrėžia ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Akį traukia subtili matinė pilkos spalvos apdaila ir N logotipu pažymėtos stabdžių apkabos. Atsisiųsti padangų brošiūrą >>

Hyundai i20 N 18col lengvojo lydinio ratlankiai Pirelli padangos

Naujasis Hyundai i20 N wrc stogo aptakas

Perimtas iš „Hyundai“ Pasaulio ralio čempionato (WRC) automobilio, stilingas stogo aptakas efektyviai palaiko „i20 N“ stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Didelis viengubas išmetimo vamzdis solidžiai atrodo gaudžiant varikliui.

Vidus

Naujasis Hyundai i20N MY21 Vidus

ĮSITAISYKITE – JŪSŲ LAUKIA NEPRILYGSTAMA PATIRIS

Prisisekite sportinės sėdynės saugos diržą ir padėkite pėdas ant lengvojo lydinio pedalų: pajuskite lenktynių atmosferą naujojo „i20 N“ viduje.

i20N MY21 performance driving duomenu sistema

„Performance Driving“ duomenų sistema

Stebėkite savo lenktynių įgūdžius. Automobilyje kaupiama ir rodoma statistinė informacija apie jūsų vairavimą, pvz., AG, sukimo momentas ir slėgio padidinimo funkcijos naudojimas. Nepamirškite žvilgtelėti į lenktynių ratų skaičiuotuvą ir greitėjimo laikmatį, kad pajustumėte tikrą lenktynių azartą.

Hyundai i20N MY21 skaitmeninis prietaisų skydas

10,25 col. skaitmeninis prietaisų skydas

Pavarų perjungimo laiko indikatorius skaitmeniniame prietaisų skyde rodo vairuotojui, kada geriausia perjungti pavaras norint pasiekti optimalų našumą važiuojant lenktynių trasa.

Naujasis Hyundai i20N MY21 sportinės sėdynės

Specialios konstrukcijos sportinės sėdynės

Įsitaisykite kaip profesionalai specialiose sportinėse sėdynėse su integruotu galvos atlošu, odinėmis detalėmis ir mėlynomis siūlėmis. Šios sėdynės ne tik palaiko taisyklingą sėdėseną ilgose kelionėse, bet ir gali būti šildomos vėsiomis dienomis.

Naujasis Hyundai i20N MY21 N linijos vairas

Patogus N linijos vairas

Visa kontrolė jūsų rankose – su slydimui atsparia perforuotos odos apdaila ir lengvai pasiekiamais valdikliais. N linijos vairas leidžia patogiai pasiekti mėgstamas funkcijas paspaudus N mygtuką, kurį galite konfigūruoti pagal savo pageidavimus.

Dinamika

Naujasis Hyundai i20N MY21 Dinamika sureguliuota galiai

SUREGULIUOTAS SPORTINEI GALIAI PAJUSTI

Naujasis „i20 N“ įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 6,2 sekundės ir gali pasiekti maksimalų 230 km/h greitį. Tai sportinė galia, kuri neabejotinai privers nusišypsoti.

Naujasis Hyundai i20N MY21 riboto slydimo diferencialas

Riboto slydimo diferencialas, optimizuojantis galios perdavimą

Ši mechaniškai valdoma funkcija užtikrina optimalų galios perdavimą „i20 N“ priekiniams ratams.

Hyundai i20N MY21 GDI variklis su turbokompresoriumi

Galingas „GDi“ variklis su turbokompresoriumi

Naujausios kartos 1,6 litro „GDi“ variklis su šešių laipsnių mechanine transmisija (6MT) išvysto iki 204 AG ir 275 Nm didžiausią sukimo momentą.

Naujasis Hyundai i20N MY21 sūkių suderinimas

Sūkių suderinimas užtikrina sklandų pavarų perjungimą

Valdykite žemesnių pavarų perjungimą su sūkiu suderinimu: spustelėjus specialų raudoną mygtuką ant vairo, sinchronizuojamas variklio ir atiduodamosios galios veleno veikimas, kad pavaros būtų perjungiamos tolygiau ir sportiškiau.

Hyundai i20N MY21 išskirtiniai stabdžių diskai

Išskirtiniai stabdžių diskai su N logotipu

Sportiniai stabdžiai išsiskiria padidintu priekiniu disku ir unikalia raudona spalva.

i20N MY21 optimalus galios ir svorio santykis

Optimalus galios ir svorio santykis

Kaip ir „i20 Coupe WRC“, naujasis „i20 N“ pasižymi vienu geriausiu savo klasėje galios ir svorio santykiu.

Naujasis Hyundai i20N MY21 reguliuojamas išmetimo garsas

Reguliuojamas išmetimo garsas

Naudodami duslintuvo valdymo funkciją, galite išgauti pageidaujamą išmetimo garsą.

Hyundai i20N MY21 6ių laipsnių mechaninė transmisija

Šešių laipsnių mechaninė transmisija (6MT)

Šešių laipsnių 6MT transmisija specialiai pritaikyta „i20 N“, kad automobilis būtų optimaliai valdomas didesnėmis apsukomis ir sukimo momentu.

Hyundai i20N MY21 N Grin Control System

„N Grin Control System“

Naudodami „N Grin Control System“ galite pasirinkti geriausią vairavimo režimą pagal kelio sąlygas ir savo nuotaiką. O funkcija „N Custom“ leidžia susikurti individualų vairavimo režimą.

Naujasis Hyundai i20N MY21 N posūkio diferencialas

N posūkio diferencialas

„i20 N“ gali atitinkamai sureguliuoti sukimo momentą, tenkantį priekiniams ratams. Įjungus šią funkciją skirtingais greičiais pagerinamas automobilio valdymas posūkiuose ir sumažinamas slydimas.

Pajudėjimo valdymas

Įsibėgėkite užtikrintai su pajudėjimo valdymo funkcija. Neleisdama padangoms slysti, ši funkcija užtikrina optimalų sukibimą, kai automobilis pajuda iš vietos.

Naujasis Hyundai i20N MY21 pajūdėjimo valdymas

Naujasis Hyundai i20N MY21 elektroninė stabilumo sistema

Elektroninė stabilumo sistema

Pasikliaukite elektronine stabilumo sistema, kuri palaiko „i20 N“ stabilumą įveikiant posūkius. Ją galite valdyti trimis būdais: įjungdami, pasirinkę sportinį režimą arba visiškai išjungdami.

Naujasis Hyundai i20N MY21 Premium pakaba

„Premium“ pakaba

Pažangi pakabos konstrukcija užtikrina geresnį sukibimą ir amortizaciją važiuojant sportiniu stiliumi. Ji pasižymi tvirtesniais priekiniais skliautais, nauja krumplių geometrija, penkiais ratų fiksavimo taškais ir nuo riedėjimo apsaugančia sija.

Hyundai i20N MY21 tiesioginis tikslus valdymas

Tiesioginis ir tikslus valdymas

Tiksliai įveikite kiekvieną posūkį ir vairuokite užtikrintai: sumažintas vairo mechanizmo perdavimo skaičius – 12,0 – ir tikslingai sureguliuotas vairo stiprintuvas leidžia užtikrintai valdyti automobilį bet kokioje kelionėje.

Susiejimas

Naujasis Hyundai i20N MY21 Susiejimas

NUOLATINIS RYŠIS IR INFORMACIJA

Stebėkite visus vairavimo duomenis su naujajame „i20 N“ įdiegta „Performance Driving“ duomenų sistema, kuri pateikia AG, sukimo momentą ir slėgio padidinimo indikaciją. Taip pat galite stebėti trasos ratus ir greitėjimo laikmatį. Su pasirinktiniu 10,25 col. LCD jutikliniu ekranu galite mėgautis išskirtiniu N funkcijų turiniu, prijungti savo telefoną per „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“ arba naudoti pažangiąsias „Bluelink“ paslaugas.

„Bluelink“ paslaugos užsisakomos pasirinktinai. „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ yra standartinė „i20 N“ įranga, išskyrus modelius su 8 col. ekranu.

i20N MY21 belaidis išmaniųjų telefonų krovimas

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Kad įkrovos lygis visada būtų pakankamas: bevielio įkrovimo padas centrinėje konsolėje leidžia įkrauti išmaniuosius telefonus su „Qi“ funkcija be jokių laidų.

Naujasis Hyundai i20N MY21 Automobilio būsena

Automobilio būsena

Prireikė degalų? Tiesiog žvilgtelėkite į programėlę. Bet kada prireikus sužinokite automobilio būseną nuotoliniu būdu, pvz., kiek liko nuvažiuoti su turimais degalais, ar nepalikote atidarytų ar neužrakintų durelių, langų arba bagažinės. Sužinokite daugiau apie „Bluelink“ >>

Naujasis Hyundai i20N MY21 telefono ekrano atvaizdavimas

Telefono ekrano atvaizdavimas

Patogiai naudokitės telefono funkcijomis vairuodami: telefono ekranas atvaizduojamas pasirinktiniame 10,25 col. LCD jutikliniame ekrane naudojant „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“ įrangą.

Naujasis Hyundai i20N MY21 bose garso sistema

BOSE garso sistema

Mėgaukitės erdvinio garso kokybe ir galingais bosais su „BOSE Premium“ garso sistema, kuri pasižymi aštuoniais galingais garsiakalbiais, įskaitant specialų žemųjų dažnių garsiakalbį.
Pasirinktinė įranga

Sauga

Naujasis Hyundai i20N MY21 Sauga

VISAPUSIS SAUGOS PAKETAS

Su „Hyundai Smart Sense“ – mūsų revoliucinėmis pagalbos vairuotojui sistemomis – naujasis „i20 N“ pasižymi pažangiausiu savo klasėje aktyviosios saugos technologijų paketu, sukurtu suteikti daugiau saugumo ir ramybės kelyje.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

i20N MY21 tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Aptinka artėjančias ir toje pačioje eismo juostoje važiuojančias transporto priemones ir automatiškai persijungia į artimąsias šviesas. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema vėl įjungia tolimąsias šviesas, maksimaliai pagerindama vairuotojo matomumą.

Naujasis Hyundai i20N MY21 išmanus greičio ribojimas

Išmanioji pagalbinė greičio ribojimo sistema

Niekada neviršykite greičio. Sistema identifikuoja greitį ribojančius kelio ženklus, rodo esamą greičio apribojimą ir gali automatiškai sumažinti automobilio greitį, jei jis viršijamas.

Naujasis Hyundai i20N MY21 eismo juostos išlaikymas

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Palaiko važiavimo trajektoriją ir jūsų saugumą. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti savo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–180 km/h greičiui.

Naujasis Hyundai i20N MY21 aklos zonos įspėjimas

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

augiau jokių aklųjų zonų! Jutikliais stebimos sritys automobilio šonuose ir gale, o, aptikus transporto priemonę aklojoje zonoje, šoniniame veidrodėlyje pateikiamas įspėjimas. Įjungus posūkio signalą pasigirsta garsinis signalas.

i20N MY21galinio vaizdo stebėjimo sistema

Galinio vaizdo stebėjimo sistema su statymo pagalba

Matykite, kas yra už jūsų automobilio, kai statote jį ar važiuojate atbuline eiga. Kameros fiksuojamas vaizdas automobilio gale tiesiogiai perduodamas vairuotojui kartu su kreipiamosiomis linijomis, kad būtų lengviau manevruoti.

Hyundai i20N MY21 vairuotojo įspėjimo funkcija

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Laikas pailsėti? Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą rodantis stilius remiantis vairavimo duomenimis ir automobilio padėtimi važiuojamoje eismo juostoje, sistema atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.