Apžvalga


Kona dizainas yra stiprus, paveikiantis, o jo individualumui kompromisų ieškoti nereikia. Automobilis sukurtas moderniems ir aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms.

kona imoka

Nauji B-SUV segmento standartai

Kona pavadinimas kilo iš pakrantės regiono, esančio Didžiojoje Saloje, Havajuose, JAV.
Šią vietą pamėgo aštrių pojūčių ieškantys keliautojai. Naujojo Hyundai Motors SUV modelio novatoriškame
ir praktiškame dizaine atsispindi ryškus šios salos įvaizdis.Išorė

Didelis ir agresyvus

Išskirtinį Kona dizainą sustiprina agresyvios ir didelės kėbulo formos. Jos taip pat pabrėžia dinamišką ir proporcingą automobilio siluetą.kona isore

Moduliniai žibintai


Moduliniai žibintai pabrėžia pažangią ir technišką Kona išvaizdą. Siauruose dieniniuose žibintuose sumontuoti posūkių signalai. Jie taip pat atskirti nuo LED pagrindinių žibintų, kurie sumontuoti žemiau.

Galingas


Galingas Kona priekis tarsi apginkluotas skydu, kuris praneša apie pasiruošimą ekstremaliems pojūčiams. Kompaktiniame SUV taip pat rasite firmines Hyundai Motor laiptuotas groteles. Šiame modelyje jos pasižymi sportišku tinkleliu. Šonuose groteles papildo sparno formas primenančios arkų apsaugos, kurios yra vienas iš pagrindinių dizaino akcentų.

Unikalus ir stilingas

Kona iš visos automobilių masės išsiskiria kontrastingais dizaino elementais ir ryškiu stiliumi. Jo raumeningos apsaugos kartu su futuristiškais LED žibintais kuria technologiškai pažangią išvaizdą. Nepaisant unikalaus automobilio dizaino, Kona išlieka rafinuotas.Vidus

Erdvus ir patogus

Elegantiškas ir paprastas interjeras kontrastuoja su drąsia ir nuotykiu dvasia pulsuojančia išore. Viduryje sumontuotame ekrane telpa visos pažangios Hyundai Motor informacinės sistemos. Jis tarsi sklendžia virš panelės ir sudaro atvirumo įspūdį.kona isore

Prieš akis esantis ekranas (HUD)


Kona sumontuotas prieš akis esantis ekranas (HUD). Skaidrus stiklas yra tiesiai už prietaisų skydelio vairuotojo akių lygyje. Jame projektuojama visa reikalinga informacija, todėl vairuotojas savo dėmesį gali sutelkti į kelią.

Informacinė sistema


Aukščiausios klasės informacinė sistema suteikia išskirtines prisijungimo galimybes, įskaitant Android Auto ir Apple CarPlay sąsajas, kurios gali veikti 5, 7 ir 8 colių (priklausomai nuo standartinės arba papildomos komplektacijos) ekrane.

kona isore

JŪS SUSTIPRINATE JĄ

Tokia, kokia jums patinka. Galia, malonumas ir efektyvumas. „KONA“ leidžia rinktis iš dviejų didelio našumo benzininių galios perdavimo sistemų su turbokompresoriais. Galingiausias yra 1,6 T-GDI, turintis 177 AG ir keturis varomuosius ratus, sujungtus su 7 greičių dviejų sankabų transmisija (DCT). DCT sujungia mechaninės transmisijos degalų vartojimo ekonomiškumą ir vairavimo malonumą su automatinės transmisijos patogumu. Taip pat yra mažesnis, tačiau galingas 1,0 T-GDI su 120 AG ir dviem varomaisiais ratais. Jo 6 greičių mechaninė transmisija yra optimizuota geresniam degalų vartojimo ekonomiškumui.1,0 T-GDi benzininis variklis


Ekonomiškesniam mobilumui galite rinktis mažesnį 1,0 litro T-GDI 3 cilindrų benzininį variklį su turbokompresoriumi, sukuriantį 120 AG (88 kW) ir 172 Nm. Mėgaukitės geresniu degalų vartojimo ekonomiškumu, padedant elektroniškai valdomai išmetimo sklendės pavarai, sumažinančiai siurblio nuostolius ir pagerinančiai droselio atsaką ir mažos galios sukimo momentą. GDI purkštukas, kurio 200 barų slėgis yra didesnis už vidutinį, užtikrina švarų degimą ir pagerina degalų vartojimo ekonomiškumą, bei mažesnę taršą. Variklis siūlomas su priekiniais varomaisiais ratais ir 6 greičių mechanine transmisija.

Didžiausia galia 120 AG
Didžiausias sukimo momentas 172 Nm

1,6 T-GDi benzininis variklis


Didelio našumo „KONA“ 1,6 variklis su turbokompresoriumi nuo 0 iki 100 įsibėgėja per 7,9 sekundės. Mūsų pačių sukurtas sumažintas 1,6 T-GDI keturių cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi, sukuriantis 177 AG (130 kW) ir 265 Nm sukimo momentą, suteikia galią ir pusiausvyrą, leidžiančią lengvai įveikti miesto gatves ir užmiesčio kelius. Jis sujungtas su „Hyundai Motor“ naujai sukurtais kompaktiškais keturiais varomaisiais ratais ir sklandžiai perjungiama 7DCT.

Didžiausia galia 177 AG
Didžiausias sukimo momentas 265 Nm

Ryšys

Visiškai nauja „KONA“ suteikia sklandų ryšį, kokio tikitės, ir novatoriškas technologijas, palengvinančias gyvenimą. „KONA“ standartinė įranga yra dviejų spalvų pramogų sistemos su LCD ekranu, leidžiančiu klausytis muzikos iš radijo arba USB su „Bluetooth“ sistema. Galite lengvai ieškoti mėgstamiausios dainos arba atsiliepti į skambučius su garso sistemos nuotoliniu valdymu ant vairo. Su „Comfort“ ir „Style“ modeliais galimas 8 col. jutiklinis ekranas leidžia lengvai pasiekti iš anksto įdiegtas „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“.

* „Apple CarPlay™“ yra kompanijos „Apple Inc.“ registruotas prekės ženklas. „Android Auto™“ yra kompanijos „Google Inc.“ registruotas prekės ženklas.Aukščiausios kokybės garso sistema

„KRELL“ aukščiausios kokybės garso sistema sukuria puikios kokybės garsą, kad galėtumėte klausytis stilingai. Galima su „Comfort“ ir „Style“ modeliu.

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Centriniame skydelyje esantis bevielis įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną, suderinamą su „Qi“, nenaudojant nepatogių laidų. Galima su „Style“ modeliu.

Skaitmeninis informacijos skydas

Optimalioje vietoje esantis ir lengvai skaitomas 4,2 col. LCD ekranas rodo aktyvių saugumo funkcijų būseną, likusį atstumą ir degalų suvartojimą, navigacijos instrukcijas, lauko temperatūrą ir dar daugiau. Galima su „Style“ modeliu.

Nuspalvinkite jūs

„Hyundai KONA“ galima rinktis iš 10 išskirtinių spalvų! Pasirinkite mėgstamiausią!kona spalvos
  • Valvet Dune

  • Chalk White

  • Dark Knight

  • Tangerine Comet

  • Ceramic Blue

  • Phantom Black

  • Lake Silver

  • Pulse Red

  • Acid Yellow

  • Blue Lagoon

JŪS SUDERINATE

Visiškai „KONA“ ypatinga ir dėl dėmesio smulkmenoms. Atraskite išskirtinį komforto lygį su visur naudojamomis aukštos kokybės medžiagomis rafinuotam jutiminiam pojūčiui. Norėdami asmeniškumo, interjerą galite rinktis iš keturių spalvų derinių. Nuobodiems prietaisų skydeliams – ne! Kad žiemos kelionės būtų patogesnės, šildomas vairas ir šildomos sėdynės yra standartinė įranga.kona spalvos

„KONA“ sėdynių stiliaus parinktys

kona eksterjeras

Saugumas

Stiprus ir apsaugantis kėbulas

Daugiau nei pusę viso lengvo automobilio rėmo konstrukcijos sudaro sustiprintas plienas. Taip gamintojas pasiekė vieną geriausių klasėje pasyvaus saugumo rodiklių.kona isore
Susidūrimo aklojoje zonoje perspėjimo (BCW) sistema

Susidūrimo aklojoje zonoje perspėjimo (BCW) sistema veikia aptikdama ir perspėdama vairuotoją apie automobilius, kurių greitame eisme vairuotojas gali nepamatyti.

Eismo juostų palaikymo asistentas (LKA)

Eismo juostų palaikymo asistentas stebi kelio žymėjimo linijas ir grąžina automobilį į saugią trajektoriją, jei to prireikia.

Susidūrimo išvengimo asistentas (FCA)

Kartu su jutikliais ir priekine kamera sumontuotas susidūrimo išvengimo asistentas (FCA) nustato pavojų ir automatiškai stabdo, kad išvengtų susidūrimo arba sumažintų žalą, jei jis neišvengiamas.

Avarinis STOP signalas (ESS)

Jei staigiai ir stipriai paspaudžiate stabdžius ESS sistema suveiks mirksinčiais stabdžių žibintais. Taip iš paskos važiuojantys eismo dalyviai bus perspėti greičiau. Jei visiškai sustosite, automatiškai įsijungs avarinis signalas. Jis veiks, kol vėl pradėsite judėti.

Paržiūrėkite Hyundai Kona kainas ir techninius duomenis

Susidomėjote? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

Susisiekime!


 

faktoauto logo mazas

+370 5 2506022

Sekite mus