i20 Active
Apžvalga Tech. duomenys Kainos Galerija Spalvos

UAB "Fakto autocentras"Laisvės pr. 3A, LT-04132 Vilnius
Telefonas: (+370 5) 2506022
Faksas: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt

» Plačiau
Išbandykite Nusiųsti draugui Finansavimas
5 metu garantija
Naujasis „i20 Active“ – drąsus miesto krosoveris


Šis madingas, bet kartu ir funkcionalus gražuolis – tai ko jūs seniai laukėte. Jo agresyvios priekinės grotelės su daugiafunkciniais priekiniais žibintais, juodas blizgantis statramstis ir pakeliamų galinių durų aptakai žada aktyvų pasivažinėjimą.
Puikus stilius
„Hyundai i20 Active“ turi viską, ko galima tikėtis iš drąsaus naujo automobilio. Tekančių ir dinamiškų formų dizaino 2.0 filosofija keičia mūsų požiūrį į stilių.

Išorė
Naujos šešiakampės grotelės su chromuotu apvadu suteikia „i20 Active“ drąsią išvaizdą.Salonas
Pakeltoje sėdynėje vairuotojas sėdi aukščiau. Į automobilį ne tik lengviau įlipti ir išlipti, bet ir matomumas važiuojant yra kur kas geresnis.Sauga
Su „Hyundai i20 Active“ saugos priemonėmis visuomet važiuosite be įtampos. „Hyundai“ tiki, kad net mažiausias saugos elementas pagerina jūsų važiavimo patirtį.

Komfortas
Komfortas yra tai, kas daro kiekvieną važiavimą maloniu. Štai dėl ko kiekvienas „Hyundai i20 Active“ colis skirtas komfortui ir malonumui.
 

MĖGAUKITĖS AKTYVIU GYVENIMU


Įprastas gyvenimo būdas skirtas tiems, kurie mėgsta žaisti saugiai. Gyvenantys aktyvų gyvenimą nebijo pabėgti nuo kasdienybės.

Priekiniai rūko žibintai
Dideli apvalūs priekiniai rūko žibintai prideda stiprumo „i20 Active“ priekiui. Jų žema padėtis idealiai papildomai apšviečia kelią esant blogam matomumui.

Priekinė dugno apsaugos plokštė
Išsikišusi dugno apsaugos plokštė atkartoja priekinių grotelių formą ir pabrėžia tvirtą „i20 Active“ charakterį.Priekinis buferis
Atkaklumą demonstruojančiame priekiniame buferyje dominuoja sportiškos šešiakampės priekinės grotelės, kurias papildo drąsūs rūko žibintai ir priekinė apsauginė dugno plokštė.

Elektra valdomi šoniniai veidrodėliai su integruotais posūkių žibintais
Elektra valdomus ir šildomus šoninius veidrodėlius galima nulenkti, kad jų nenulaužtumėte.Ratų arkų apvadai
Ant ratų arkų uždėti išvaizdūs apsauginiai apvadai, derantys prie matinės juodos slenksčių ir buferių apdailos.Sidabriniai stogo bėgeliai
Sidabriniai stogo bėgeliai sustiprina tvirtą ir sportišką „i20 Active“ išvaizdą. Jų sidabrinė spalva dera prie priekinės ir užpakalinės apsauginių dugno plokščių.Šoniniai apatiniai aptakai ir šoninės juostos durų apačioje
Kartu su ratų arkų apvadais šoniniai apatiniai aptakai sujungia priekinį ir galinį buferius į juodą matinę liniją. Jie taip pat saugo kėbulą nuo sulankstymo ir subraižymo.

Pilkas su melsvu atspalviu degalų įpylimo angos dangtelis
Unikali penkiakampė forma ir tamsiai pilka su melsvu atspalviu spalva prideda sportišką akcentą.Stogo aptakas
Integruotas galinis aptakas sustiprina aerodinamiką. Jo sportiškame dizaine taip pat yra aukštai sumontuotas stabdymo žibintas.Galiniai rūko ir atbulinės eigos žibintai
Unikalūs galiniai rūko ir atbulinės eigos žibintai giliai įleisti į užpakalinį buferį. Jų įspūdingas dizainas pabrėžia tvirtą „i20 Active“ charakterį.Užpakalinė dugno apsaugos plokštė
Plati sidabrinė dugno apsaugos plokštė, dailiai susiliejanti su kontrastingu juodu galiniu buferiu, pabrėžia paaukštintą „i20 Active“ stovėseną.17 colių lengvo lydinio ratlankiai
Specialiai sukurti 10 stipinų lengvo lydinio ratlankiai atspindi tvirtą „i20 Active“ charakterį. Galimi modeliuose su Style įrangos lygiu.


 

VISKAS, KO REIKIA AKTYVIAM GYVENIMUI


„i20 Active“ yra geriausias pavyzdys, kaip technologijos padeda mums susikurti aktyvų gyvenimą. Su jomis mūsų gyvenimas taip pat yra patogesnis, leidžia  labiau atsipalaiduoti.

Modernus informacijos ir kontrolės prietaisų skydelis
Prietaisus papildo daugiafunkcinė kontrolės sistema, rodanti svarbią automobilio sistemų darbo informaciją lengvai įskaitomame TFT ekrane. Visų prietaisų apšvietimas malonus akiai ir raminantis.60:40 santykiu padalinta galinė sėdynė
60:40 santykiu padalinama sėdynė suteikia lankstumo naudojant bagažinę pagal jūsų poreikius.Garso sistema su integruota 1GB atmintimi ir valdymo mygtukais ant vairo
Naujoje garso sistemoje yra iPod jungtis, integruota „My Music“ talpykla (1GB), AUX ir USB lizdai.

Saugos diržai
Saugos diržai su apkrovos ribotuvais priekyje ir gale, saugos diržas su įtempikliu priekyje, priminimas apie neužsegtus priekinius ir galinius saugos diržus. ISOFIX laikikliai vaikų kėdutėms tvirtinti ant galinės sėdynės.Vairuotojo sėdynės aukščio reguliavimas
„i20 Active“ vairuotojo sėdynės aukštį galima reguliuoti, kad joje būtų patogu važiuoti bet kokio ūgio vairuotojams.

Apšviečiami elektrinių langų valdymo mygtukai
„i20 Active“ yra vairavimo patogumą padidinantis daugiafunkcinis valdymo blokas, kuris taip pat yra ir atrama rankai.

Puodelių laikikliai centrinėje konsolėje
Priekiniai keleiviai kelionėje neištrokš ir neišseks, nes važiuodami gali gurkšnoti savo mėgiamus gėrimus.

Reguliuojamo aukščio ir posvyrio kampo vairas
Reguliuojamas vairo kolonėlės aukštis ir posvyrio kampas leidžia patogiai prisitaikyti sėdėjimo padėtį važiuojant.

Kišenė žemėlapiui duryse
Patogios kišenės priekinėse ir užpakalinėse duryse yra gilios ir erdvios; čia galima laikyti žemėlapius ir įvairių dydžių gėrimų buteliukus.ŠILDOMOS SĖDYNĖS IR VAIRAS
Su trijų padėčių reguliuojamu sėdynės šildymu ir šildomo vairo dėka važiuoti žiemą daug maloniau.VĖSINAMA PIRŠTINIŲ DĖTUVĖ
Įjungus automobilio oro kondicionavimą, į pirštinių dėtuvę patenka vėsus oras. Kaštu oru ten sudėti gėrimai visuomet bus maloniai vėsūs.

DAUGIAFUNKCINIS VAIRAS
Svarbias funkcijas galima nustatyti ir valdyti pirštų galiukais, neblaškant dėmesio, patogiai ir saugiai.

Nuotolinis garso sistemos valdymas
Vairuotojas gali reguliuoti garso sistemą mygtuku ant kairiojo vairo stipino.

Telefono valdymas
Bevielis telefono valdymas ir muzikos leidimas.Oro angos gale
Gale įrengtos oro angos padidina gale sėdinčių keleivių komfortą, skleisdamos vėsų orą vasarą, o šiltą – žiemą.

Du elektros lizdai
„i20 Active“ turi du elektros lizdus, kad visuomet galėtumės prijungti jums reikalingus įrenginius.

Automatiškai lenkiami elektriniai veidrodžiai
Šoniniai veidrodžiai sulenkiami ir atlenkiami automatiškai, kai automobilio raktas yra netoli durų.

Posūkio signalo įjungimas vienu paspaudimu
Patogu įspėti paskui važiuojančius vairuotojus apie važiavimo juostos keitimą ir saugesnis važiavimas vienu svirtelės palenkimu.

Saulės akinių dėtuvė
Centrinėje stogo konsolėje yra patogiai pasiekiama dėtuvė saulės akiniams.


 

TECHNOLOGIJOS

 


KOMPAKTIŠKAS, BET DIDELIS SAVO EKSPLOATACINĖMIS SAVYBĖMIS
Pajuskite neįtikėtiną galią. Nelauktas siurprizas!

1.4 MPI BENZININIS VARIKLIS
1.4 MPi variklis pasiekia 100 AG prie 6000 sūk./min., o didžiausias 134 kg.m sukimo momentas pasiekiamas prie 3500 sūk./min.

1.0 T-GDI BENZININIS VARIKLIS
1.0 T-GDi benzininis variklis yra ypač patvarus ir išvysto 100 AG prie 4500 sūk./min., o didžiausias 172 kg.m sukimo momentas pasiekiamas prie 1500 ~ 4000 sūk./min.

NAUJASIS 1,0 LITRO T-GDI IŠSPAUDŽIA VISKĄ IŠ KIEKVIENO DEGALŲ LAŠO
Šis kompaktiškas ir lengvas variklis yra ypač ekonomiškas. Jo yra du variantai. Standartinis 100 AG variklis suderintas optimaliam degalų naudojimui: jis turi daugiau energijos ir skirtas entuziastingesniems vairuotojams. Turbina su elektrine išmetamųjų dujų sklendės pavara pagerina droselio reakciją ir sukuria didesnį sukimo momentą prie žemų variklio sūkių. Optimizuotas cilindro galvutės ir bloko aušinimas perskirtu srautu pagerina variklio darbą dėl mažesnės vidinės trinties.
5 laipsnių mechaninė pavarų dėžė
5 laipsnių mechaninė pavarų dėžė „i20 Active“ su benzininiu varikliu užtikrina gerą reakciją į pagreitėjimą ir sklandų važiavimą.
Metaliniai pedalai
Metaliniai pedalai su nuo slydimo apsaugančiais antdėklais atspindi sportišką „i20 Active“ prigimtį.

 

GALVOJATE APIE SAUGĄ? TUOMET TURITE ATSAKYMĄ


Su „Hyundai i20 Active“ saugos priemonėmis visuomet važiuosite be įtampos. „Hyundai“ tiki, kad net mažiausias saugos elementas pagerina jūsų važiavimo patirtį.

Saugos oro pagalvės
6 saugos oro pagalvių sistemą sudaro dvi priekinės saugos oro pagalvės, dvi nuo šoninio smūgio apsaugančios saugos oro pagalvės priekyje, ir dvi užuolaidinės saugos oro pagalvės einančios išilgai abiejų šonų.Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS)
Stabdžių antiblokavimo sistema neleidžia automobilio ratams slysti ir padeda suvaldyti automobilį ant slidžių paviršių. Ji taip pat užtikrina stabilų stabdymą ir neleidžia ratams užsiblokuoti staigiai stabdant.Nuo privėrimo apsaugantys elektriniai langai
Šoninis vairuotojo langas automatiškai nusileidžia žemyn, jeigu jam užsidarant aptinkama kliūtis. Tai suteikia daugiau saugumo.

Nuo smūgio atsirakinančios durys
Avarijos atveju durys automatiškai atsirakina, kad keleiviai galėtų greitai ir saugiai išlipti.

Stogo aptakas
Integruotas galinis stogo aptakas pagerina automobilio aerodinamines savybes. Jo sportiško dizaino akcentas – viduryje aukštai įmontuotas stabdymo žibintas.
 

JŪSŲ SAUGUMAS – MŪSŲ PRIORITETAS


„i20 Active“ siūlo tokias saugos sistemas ir funkcijas, kurios garantuotų jums ramybę kiekvienoje kelionėje.

Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPMS)
Sistema stebi oro slėgį kiekvienoje padangoje. Jutikliai perduoda informaciją apie netinkamą slėgį, kuri rodoma prietaisų skydelyje.

Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (HAC)
HAC automatiškai trumpai išlaiko automobilio stabdymą, kad pradedant važiuoti stačioje įkalnėje, automobilis neriedėtų atgal.

Statiniai posūkius apšviečiantys žibintai (SBL)
Statiniai posūkius apšviečiantys žibintai (SBL) pagerina matomumą posūkiuose. Jie nukreipia didesnį šviesos srautą važiavimo kryptimi, taip padėdami vairuotojui greičiau ir lengviau pamatyti kliūtis ir pėsčiuosius.

 

KIEKVIENA KELIONĖ SMAGESNĖ


Visi keleiviai įvertins erdvų naujojo „i20 Active“ saloną, kurį galima papildyti įvairiais priedais, suteikiančiais jūsų kelionei daugiau komforto ir patogumo.

Variklio paleidimo/išjungimo mygtukas ir išmanusis raktas
Automobilį galima užvesti be rakto, jei salone (jūsų kišenėje ar rankinėje) yra išmanusis raktas.

Chromuotos išorinės durų rankenos
Akį traukiančios chromuotos durų rankenos – aikivaizdžiai aukštos klasės akcentas.

Statymo atbuline eiga jutikliai
Nepastebimai galiniame buferyje sumontuoti jutikliai važiuojant atbuline eiga įspėja apie užpakalyje esančias kliūtis.