i30 wagon
Apžvalga Tech. duomenys Kainos Galerija Spalvos Bandomasis važiavimas

UAB "Fakto autocentras"Laisvės pr. 3A, LT-04132 Vilnius
Telefonas: (+370 5) 2506022
Faksas: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt

» Plačiau
Išbandykite Nusiųsti draugui Finansavimas
7 metu garantija
 

 

IŠORĖ

 

 

VISIŠKAI NAUJAS UNIVERSLAS

 

Iš pagrindų perdarytas ir nuostabiai suformuotas visiškai naujas „Hyundai i30 Wagon“ sudrebino segmentą.

 

 

Dizainas, sukurtas keliauti

 

Visiškai nauja „i30 Wagon“ išorė yra akį traukianti tiksliai suformuotų paviršių ir išskirtinių dizaino elementų simfonija.

 

 

Aptakus. Subalansuotas

 

Siaurėjančią stogo liniją paryškina ploni sidabriniai pilki stogo skersiniai, sukuriantys stilingą, atletišką siluetą.

 

 

LED priekiniai žibintai

Atrodykite puikiai ir matykite dar geriau. Sistema automatiškai reguliuoja priekinius žibintus pagal priešpriešinį eismą arba priekyje esančias transporto priemones. Geriausias matomumas jums. Visiškai neakinami kiti vairuotojai. O geriausia, kad tai – standartinė įranga.

 

Radiatoriaus grotelės

Akį traukiantis priekis. Visiškai naujas dizainas taip pat pasižymi naujai sukurtomis priekinėmis radiatoriaus grotelėmis, kurių įkvėpimu tapo žemyn tekantis išlydytas plienas.

 

Kombinuotieji galiniai LED žibintai

Matykite ir būkite pastebėti. Išskirtinės ryškios horizontalios galinių kombinuotųjų žibintų linijos sustiprina bendrą „i30 Wagon“ jėgos ir stabilumo įspūdį.
Tik „Style“ modelyje.

VIDUS

 

 

KELIAUKITE PATOGIAI

 

Ramus ir rafinuotas salonas bei prietaisų skydelis sukelia kokybės, elegancijos ir erdvumo įspūdį. Tai daugiau, nei tik pojūtis – visiškai naujas „i30“ universalas yra tarp erdviausių klasėje. Automobilio įranga priklauso nuo pasirinkto įrangos lygio.

 

Slankusis jutiklinis ekranas

Jo padėtis ideali lengvai sąveikai, beveik atrodo, kad aukštos kokybės 8 col. jutiklinis ekranas sklando virš prietaisų skydelio. Šis dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemų, „Live“ paslaugomis ir iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“.
Pasirinktinai „Fresh“ modelyje, standartinė įranga „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

 

 

Universali bagažo vieta: 1650 litrų vieta bagažui

 

Praktiškas ir patogus – atidarykite bagažinės duris ir atverkite talpią 602 litrų bagažo vietą. 60/40 padalytos nulenkiamosios galinės sėdynės suteikia lankstumo, reikalingo vežant didelius krovinius ir vieną arba du keleivius gale. Nulenkę galines sėdynes galite greitai praplėsti erdvę net iki 1 650 litrų.

Šis paveikslėlis tik informacinis. Stogo bagažinės bėgelių sistema negalima „i30 Wagon“ modelyje.

 

 

Automatinė klimato kontrolės sistema

Priklausomai nuo įrangos lygio, naujajame „i30 Wagon“ taip pat yra automatinis dviejų zonų oro kondicionierius. Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali patys reguliuoti šildymą ir vėdinimą.

 

Centrinis porankis su slidžių anga

Liukas už centrinio porankio leidžia lengvai transportuoti slides ir kitus ilgus daiktus ir gale sėdėti dviem žmonėms.
Galima įranga „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

 

Slankus priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Priekinį porankį galima perkelti atgal arba pirmyn, norint atrasti tinkamiausią padėtį. Atidarykite lankstinį porankį, norėdami pasiekti praktišką laikymo skyrių.
Galima tik kaip standartinė „Style“ modelio įranga.

 

Automatinė su dviguba sankaba (DCT)

Naujai sukurta 7 greičių DCT pavarų dėžė suteikia papildomą dinamiškumo akcentą ir optimizuoja degalų suvartojimą. Galima rinktis iš 2 vairavimo režimų: „Normal“ ir „Sport“.

 

PATOGUMAS

 

 

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

 

Pasirinkus atbulinę pavarą, įspėjimas apie skersinį eismą gale taip pat padeda atpažinti ir įspėja vairuotoją apie iš šono artėjančias transporto priemones.

Tik „Comfort“ ir „Style“ modeliuose su „Safety“ paketu.

 

 

Galinio vaizdo kamera

Galinio vaizdo kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą, kad galėtumėte matyti, kur važiuojate, slankiajame ekrane. Dinamiškos gairės padeda išlaikyti kryptį.
Pasirinktinė „Fresh“ modelio įranga.

 

Elektroninis stovėjimo stabdys

Tai suteikia daugiau laikymo vietos priekiniame centriniame pulte. Automatinio sulaikymo funkcija automatiškai palaiko stabdymo slėgį, visiškai sustabdžius transporto priemonę, kad automobilis nesiristų atgal, net atleidus stabdžių pedalą. Stabdžiai atleidžiami vairuotojui paspaudus akceleratoriaus pedalą.
Tik „Style“ modelyje.

 

Galinės oro angos

„i30 Wagon“ turi galines ventiliacines angas, kad gale sėdintiems keleiviams būtų patogu. Gale esantys centriniai pultai leidžia keleiviams tiksliai pagal savo norus valdyti šilto arba vėsaus oro srautą.
Tik „Style“ modelyje.

 

Sėdynės su atmintimi

Tai leidžia išsaugoti vairuotojo sėdynės padėtį, išorinio galinio vaizdo veidrodėlio padėtį ir prietaisų skydelio apšvietimo intensyvumą. Dviejų padėčių derinys.
Tik „Style“ modelyje su odinės apdailos paketu.

 

DINAMIKA

 

 

SUKURTAS KELIAUTI MALONIAI

 

Peržiūrėkite naują našių ir galingų benzininių ir dyzelinių variklių su turbokompresoriais asortimentą – sukurtą suteikti neprilygstamą dinamiško vairavimo įspūdį.

 

1,6 CRDi dyzelinis variklis
Šis dyzelinis variklis su turbokompresoriumi išvysto įspūdingą sukimo momentą jautriam vairavimui ir yra dviejų versijų. Galingiausias sukuria 100 kW (136 AG) galią, kitas: 81 kW (110 AG). 81 kW versija komplektuojama su 6 greičių rankine transmisija, 100 kW versija komplektuojama su 7 greičių dvigubos sankabos transmisija.

 

1,0 T-GDi benzininis variklis
1,0 T-GDi yra sumažintas benzininis variklis su turbokompresoriumi, turintis 88,3 kW (120 AG) ir 171,6 Nm esant 1 500–4 000 sūk./min. Jis derinamas su 6 greičių mechanine pavarų dėže.

 

1,4 T-GDi benzininis variklis
Dinamiškam vairavimui naujai sukurtas 1,4 T-GDI variklis suteikia didelę 103 kW (140 AG) galią ir 242 Nm sukimo momentą esant 1 500 sūk./min. Jis galimas su 6 greičių arba 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėže.

 

 

1,4 MPI benzininis variklis
Šis atmosferinis benzininis variklis pasiekia 73,3 kW (100 AG) ir 134 Nm sukimo momentą esant 4 000 sūk./min. Jis komplektuojamas su 6 greičių mechanine pavarų dėže.

 

7 metų garantija be ridos apribojimų

 

Naujasis „i30 Wagon“ pagamintas pagal aukštos kokybės standartus. „Hyundai“ suteikia „i30“ asortimento gaminiams geriausią garantiją rinkoje – 7 metai be ridos apribojimo!

7 metų garantija bus išduodama visiems naujiems „Hyundai“ (2019 m. modelis) automobiliams, registruotiems po 2018 m. rugsėjo 1d. „i30“ serijai 7 metų garantija prasidėjo 2018-04-01.

 

SAUGA

 

 

Hyundai SmartSense

 

„i30 Wagon“ siūlo visapusišką novatoriškų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemų, kurioms galite patikėti saugoti brangiausią savo turtą – mylimus žmones, asortimentą.

 

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema (FCA)

 

Priekyje įtaisytos radarų ir kamerų sistemos stebi eismą priešakyje aptikdamos priešais važiuojančias transporto priemones bei kelią pereinančius pėsčiuosius. FCA sistema automatiškai įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti galimo smarkaus susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes. Standartinė FCA sistema aptinka priešais važiuojančias transporto priemones priekine kamera, o „Style“ modelyje veikia ir radaras, kuris aptinka pėsčiuosius.

 

 

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (SCC) su „Stop & Go“ funkcija

 

Palaiko nustatytą atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės automatiškai sumažindama arba padidindama greitį pagal iš anksto numatytą greičio apribojimą. Važinėjant mieste, kur daug šviesoforų ir eismo spūsčių, SCC sistema su „Stop & Go“ funkcija palaiko iš anksto nustatytą atstumą po to, kai automobilis sustoja: sistema automatiškai vėl užveda variklį, kai priekyje esantys automobiliai pradeda judėti.
Tik „Style“ modelyje su dvigubos sankabos transmisija.

 

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema su kelkraščio stebėjimo funkcija (LKA-L/R)

Ši standartinė „i30 Wagon“ įranga padeda užtikrinti saugą neleisdama netyčia išvažiuoti iš savo eismo juostos dėl išsiblaškymo. Prieš pasukdama vairą, kad automobilis vėl atsidurtų saugioje padėtyje, LKA-L/R sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais.

 

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Kai galiniame bamperyje įtaisyti jutikliai aptinka transporto priemonę, įvažiavusią į akląją zoną, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje užsidega įspėjamoji lemputė. Jei sistemai aklojoje zonoje aptikus transporto priemonę įjungiamas posūkio žibintas, iš karto pasigirsta įspėjamasis garsinis signalas.
Pasirinktinai „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

 

Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema (FCW)

FCW sistema naudoja priekinę kamerą priekinio susidūrimo pavojui aptikti ir įspėti apie tai vairuotoją. Aptikusi pavojų ji įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes.

 

PAPILDOMA ĮRANGA

 

 

SUTEIKITE ASMENIŠKUMO

 

Visiškai naują „Hyundai i30 Wagon“ galimas rinktis kelių komplektacijų. Originalūs „Hyundai“ priedai atitinka aukštos kokybės standartus ir jūsų patikimumo poreikius. Jie atitinka automobilio medžiagas ir spalvas.

 

Leather paketas
Odiniai sėdynių apmušalai
Priekinės sėdynės vėdinimas
Elektra valdoma vairuotojo sėdynė su atminties sistema

Sunroof paketas
Panoraminės klasės stoglangis
LED interjero žibintas