i30 wagon
Apžvalga Tech. duomenys Kainos Galerija Spalvos Bandomasis važiavimas

UAB "Fakto autocentras"Laisvės pr. 3A, LT-04132 Vilnius
Telefonas: (+370 5) 2506022
Faksas: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt

» Plačiau
Išbandykite Nusiųsti draugui Finansavimas
7 metu garantija

 

 

IŠORĖ

i30_wagon
 

VISIŠKAI NAUJAS UNIVERSLAS

Iš pagrindų perdarytas ir nuostabiai suformuotas visiškai naujas „Hyundai i30 Wagon“ sudrebino segmentą.
 

i30_front2
 

Dizainas, sukurtas keliauti

Visiškai nauja „i30 Wagon“ išorė yra akį traukianti tiksliai suformuotų paviršių ir išskirtinių dizaino elementų simfonija.

i30_side
 

Aptakus. Subalansuotas

Siaurėjančią stogo liniją paryškina ploni sidabriniai pilki stogo skersiniai, sukuriantys stilingą, atletišką siluetą.

 

Pažangūs LED žibintai

Atrodykite puikiai ir matykite dar geriau. Sistema automatiškai reguliuoja priekinius žibintus pagal priešpriešinį eismą arba priekyje esančias transporto priemones. Geriausias matomumas jums. Visiškai neakinami kiti vairuotojai. O geriausia, kad tai – standartinė įranga.

Radiatoriaus grotelės

Akį traukiantis priekis. Visiškai naujas dizainas taip pat pasižymi naujai sukurtomis priekinėmis radiatoriaus grotelėmis, kurių įkvėpimu tapo žemyn tekantis išlydytas plienas.

 

Kombinuotieji galiniai LED žibintai

Matykite ir būkite pastebėti. Išskirtinės ryškios horizontalios galinių kombinuotųjų žibintų linijos sustiprina bendrą „i30 Wagon“ jėgos ir stabilumo įspūdį.

 

VIDUS

i30_int_main
 

KELIAUKITE PATOGIAI

Ramus ir rafinuotas salonas bei prietaisų skydelis sukelia kokybės, elegancijos ir erdvumo įspūdį. Tai daugiau, nei tik pojūtis – visiškai naujas „i30“ universalas yra tarp erdviausių klasėje. Automobilio įranga priklauso nuo pasirinkto įrangos lygio.

 
 

daa2

Slankusis jutiklinis ekranas

Jo padėtis ideali lengvai sąveikai, beveik atrodo, kad aukštos kokybės 8 col. jutiklinis ekranas sklando virš prietaisų skydelio. Šis dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemų, „Live“ paslaugomis ir iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“.


Universali bagažo vieta: 1650 litrų vieta bagažui

Praktiškas ir patogus – atidarykite bagažinės duris ir atverkite talpią 602 litrų bagažo vietą. 60/40 padalytos nulenkiamosios galinės sėdynės suteikia lankstumo, reikalingo vežant didelius krovinius ir vieną arba du keleivius gale. Nulenkę galines sėdynes galite greitai praplėsti erdvę net iki 1 650 litrų. Papildomą universalumą suteikia sumani bagažo bėgelių sistema, krepšius laikanti saugiai pritvirtintus. Ji priklauso „Style“ modeliui.
 

 

Automatinė klimato kontrolės sistema

Priklausomai nuo įrangos lygio, naujajame „i30 Wagon“ taip pat yra automatinis dviejų zonų oro kondicionierius. Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali patys reguliuoti šildymą ir vėdinimą.

Centrinis porankis su slidžių anga

Liukas už centrinio porankio leidžia lengvai transportuoti slides ir kitus ilgus daiktus ir gale sėdėti dviem žmonėms. Galimas „Comfort“ modelyje.

 

Slankus priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Priekinį porankį galima perkelti atgal arba pirmyn, norint atrasti tinkamiausią padėtį. Atidarykite lankstinį porankį, norėdami pasiekti praktišką laikymo skyrių.

Automatinė su dviguba sankaba (DCT)

Naujai sukurta 7 greičių DCT pavarų dėžė suteikia papildomą dinamiškumo akcentą ir optimizuoja degalų suvartojimą. Galima rinktis iš 2 vairavimo režimų: „Normal“ ir „Sport“.

 

PATOGUMAS

Įspėjimas apie skersinį eismą gale 

Galinio vaizdo kamera

Galinio vaizdo kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą, kad galėtumėte matyti, kur važiuojate, slankiajame ekrane. Dinamiškos gairės padeda išlaikyti kryptį.

Elektroninis stovėjimo stabdys

Tai suteikia daugiau laikymo vietos priekiniame centriniame pulte. Automatinio sulaikymo funkcija automatiškai palaiko stabdymo slėgį, visiškai sustabdžius transporto priemonę, kad automobilis nesiristų atgal, net atleidus stabdžių pedalą. Stabdžiai atleidžiami vairuotojui paspaudus akceleratoriaus pedalą.

 

Galinės oro angos

„i30 Wagon“ turi galines ventiliacines angas, kad gale sėdintiems keleiviams būtų patogu. Gale esantys centriniai pultai leidžia keleiviams tiksliai pagal savo norus valdyti šilto arba vėsaus oro srautą.

Sėdynės su atmintimi

Tai leidžia išsaugoti vairuotojo sėdynės padėtį, išorinio galinio vaizdo veidrodėlio padėtį ir prietaisų skydelio apšvietimo intensyvumą. Dviejų padėčių derinys (galimas su „Style“ modeliu).

 

DINAMIKA

i30_performance_main
 

SUKURTAS KELIAUTI MALONIAI

Peržiūrėkite naują našių ir galingų benzininių ir dyzelinių variklių su turbokompresoriais asortimentą – sukurtą suteikti neprilygstamą dinamiško vairavimo įspūdį.

1_4tgdi_i30

1,4 T-GDi

Benzininis variklis

Dinamiškam vairavimui naujai sukurtas 1.4 T-GDI variklis, suteikia didelę 140 AG galią ir 242 Nm sukimo momentą prie 1 500 sūk./min. Jis komplektuojamas su 6 laipsnių mechanine arba 7 laipsnių dvigubos sankabos automatine greičiu dėže.
Maks. galia 140 AG (103 kW)
Maks. sukimo momentas 242,0 Nm

1_0_tgdi_i30

1,0 T-GDi

Benzininis variklis

1.0 T-GDI yra sumažintas benzininis variklis su turbokompresoriumi, turintis 120 AG ir 171,1 Nm prie 1 500–4 000 sūk./min. Jis derinamas su 6 laipsnių mechanine greičių dėže.
Maks. galia 120 AG (88 kW)
Maks. sukimo momentas 171,1 Nm

1_4_mpi_i30

1,4 MPi

Benzininis variklis

Šis atmosferinis benzininis variklis pasiekia 100 AG ir 134 Nm sukimo momentą prie 3 500 sūk./min. Jis komplektuojamas su 6 laipsnių mechanine greičių dėže.
Maks. galia 100 AG (73,3 kW)
Maks. sukimo momentas 134 Nm

1_6_crdi_i30

1,6 CRDi

Dyzelinis variklis

Šis dyzelinis variklis su turbokompresoriumi išvysto įspūdingą sukimo momentą ir yra trijų skirtingų versijų. Vidutinės klasės variklis pasiekia 110 AG, o taupantiems vairuotojams skirta 95 AG versija. Varikliai komplektuojami su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže. Galingiausias variklis turi 136 AG ir komplektuojamas tik su 7 laipsnių dviejų sankabų automatine pavarų dėže.
Maks. galia 136 AG (100 kW)
Maks. sukimo momentas 280 Nm (mechaninė) 300 Nm (DCT)

7 metų neribotos ridos garantija

„i30“ modeliui „Hyundai“ suteikia septynerių metų garantiją be ridos ribojimo, kurią papildo visą parą veikianti techninė pagalba, esant gedimui kelyje, bei penkis metus atliekama nemokama techninė apžiūra tarp reguliarių techninės priežiūros darbų.

SAUGA

i30_comfort_main
 

SUKURTAS KELIAUTI RAMIAI

„i30 Wagon“ siūlo visapusišką novatoriškų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemų, kurioms galite patikėti saugoti brangiausią savo turtą – mylimus žmones, asortimentą.

i30_5d_parking
 

 

Autonominis avarinis stabdymas

Tai moderni važiavimo pagalbos sistema, kuri pagal radaro signalus ir priekinio vaizdo kamerą pastoviai seka ir analizuoja automobilio judėjimą.  Nustačiusi susidūrimo su pėsčiuoju arba kitu automobiliu riziką, sistema automatiškai įjungia stabdžius. „Style“ modelyje galima įspėjimo apie pėsčiuosius funkcija.
 

i30_5d_parking

 

Prisitaikanti išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Padidina saugumą ir sumažina įtampą, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai padidindama arba sumažindama greitį iki nustatytos ribos pagal esamas eismo sąlygas. Važinėjant mieste, kur daug šviesoforų ir eismo spūsčių, ASCC palaiko iš anksto nustatytą atstumą po to, kai automobilis sustoja: sistema vėl įjungia variklį, kai priekyje esantys automobiliai pradeda judėti, o vairuotojo koja spusteli greičio pedalą.

 

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Sukurta prie vairo užsnūstantiems vairuotojams įspėti. Jei automobilis nukrypsta nuo važiavimo juostos nerodydamas signalo, sistema reaguoja, įspėdama vairuotoją garsiniu signalu arba koreguodama vairo sukimą.

Aklosios zonos aptikimo sistema

Sistema informuoja vairuotoją apie aklojoje zonoje esančius automobilius, taip palengvindama persirikiavimą. Važiuojant atbuline eiga iš stovėjimo vietos, įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema įspėja vairuotoją apie artėjančius automobilius ir padeda išvengti galimo susidūrimo.

Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema

Daugiafunkcė kamera stebi atstumą tarp jūsų ir priekyje važiuojančio automobilio. Ji vaizdo ir garso signalais įspėja, kai iškyla susidūrimo grėsmė.

PAPILDOMA ĮRANGA

i30_safety_main
 

SUTEIKITE ASMENIŠKUMO

Visiškai naują „Hyundai i30 Wagon“ galimas rinktis kelių komplektacijų. Originalūs „Hyundai“ priedai atitinka aukštos kokybės standartus ir jūsų patikimumo poreikius. Jie atitinka automobilio medžiagas ir spalvas.

 

daa2

Odinis paketas
Odinės sėdynės
Vėdinamos priekinės sėdynės
„Luxury“ paketas
Panoraminės klasės stoglangis.
Elektra atidaromas priekis
Odinės sėdynės
Vėdinamos priekinės sėdynės