IONIQ electric
Apžvalga Tech. duomenys Kainos Galerija Bandomasis važiavimas

UAB "Fakto autocentras"



Laisvės pr. 3A, LT-04132 Vilnius
Telefonas: (+370 5) 2506022
Faksas: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt

» Plačiau
Išbandykite Nusiųsti draugui Finansavimas
5 metu garantija
HYUNDAI IONIQ Electric

 

 

AKCENTAI

 
 

100 % elektrinis

Nepriekaištingai suformuotuose kėbulo paviršiuose integruoti efektingi dizaino akcentai.

Prisijungęs

Mėgaukitės Apple CarPlay, Android Auto ryšio bei išmaniųjų telefonų bevielio įkrovimo galimybėmis.

Aerodinamiškas dizainas

Iš čia ateitis atrodo nuostabiai. Ne tik patrauklus. IONIQ, kurio oro pasipriešinimo koeficientas yra tik 0,24, skrodžia orą be jokių pastangų.

DINAMIKA

Protingai sugrupuoti mygtukai centrinėje konsolėje supaprastina elektroninį pagrindinių važiavimo funkcijų valdymą.

euro ncap

IONIQ Electric atitinka galiojančius Europos saugos standartus. IONIQ Electric laimėjo aukščiausią 5 žvaigždučių apdovanojimą EURO NCAP saugos vertinimo bandymuose.

7 metų neribotos ridos garantija

Ramybė yra standartas, nes „IONIQ Electric“ turi tokią pačią viską apimančią garantiją, kaip ir kiti „Hyundai“ automobiliai, ir papildomai 8 metų arba 200 000 km garantiją itin efektyviam akumuliatoriui.

IŠORĖ



 

ĮKVEPIANTIS DIZAINAS. SUKURTAS IŠ EMOCIJOS.

Vilioklis „IONIQ Electric“ iš visų pusių atrodo elegantiškai. Jo lygios linijos ir harmoningos proporcijos kalba apie puikias elektra varomo automobilio važiavimo charakteristikas ir taupų energijos vartojimą.

 

Suformuotas vėjo

„IONIQ Electric“ įkūnija pritrenkiantį dizainą ir tobulą aerodinamiką. Aiškus dinaminio pasitikėjimo liudijimas.

 

Įkrovimo prievadai

Kairiame galiniame šone po vienu atverčiamu dangteliu yra standartinis įkrovimo prievadas ir greito įkrovimo prievadas, per kurį vos per 23 minutes akumuliatorių galima įkrauti 80%.

Optimizuoti ratlankiai ir padangos

Energijos suvartojimo efektyvumą padidina 16 colių lengvo lydinio AERO ratlankiai. Modelių su sidabrinės, juodos arba mėlynos spalvos kėbulu lengvo lydinio ratlankiai yra sidabrinės spalvos. Baltos spalvos automobilių lengvo lydinio ratlankiai yra balti.

Dizaino vientisumas

Harmoningas galinio aptako, apatinės galinio stiklo dalies, galinių žibintų, kontrastuojančio buferio ir akcentinės juostos derinys patvirtina IONIQ dizaino vientisumą.

 

Priekiniai žibintai su LED

Šviesos diodai skleidžia daugiau šviesos ir pagerina matomumą naktį, o energijos sunaudoja mažiau nei įprastos lempos.

LED dienos šviesos žibintai

Dinamiška lenkta šviesos diodų linija apibrėžia vos pastebimas oro angas, per kurias oras Įtraukiamas į aktyvią oro srauto sistemą ir taip sumažinami oro sūkuriai aplink priekinius ratus.

Forma ir funkcija

Dinamiško stiliaus priekiniai žibintai integruoti į glotnią priekinių grotelių plokštę. Akcentinė juosta yra vario arba sidabro spalvos, priklausomai nuo kėbulo spalvos.

Galiniai kombinuoti žibintai

Tik „IONIQ Electric“ modeliuose esantys šviesūs galiniai žibintai su LED naudoja mažiau energijos ir sustiprina automobilio dizaino vientisumą.

VIDUS


„IONIQ Electric“ salone atsispindi grynumas ir paprastumas. Jo išvaizdą pagyvina variniai akcentai. Modeliuose su „Marina Blue“ kėbulo spalva salono akcentai yra baltos spalvos.

 



 

Ekologiškos medžiagos

Inovatyvus ekologiškų medžiagų panaudojimas salone – durų ir lubų apmušaluose bei grindų kilimėliuose – patvirtina, kad IONIQ yra tvariai pagamintas elektromobilis.

 

Ergonomiškas „D“ formos vairas

„IONIQ Electric“ „D“ formos vairas atrodo sportiškas ir yra ergonomiškas. Tikėtina, kad tai geriausiais vairas, kokį jums teko sukinėti.

Visada pasiekiamas

IONIQ ryšys palaikomas per 8 colių spalvotą jutiklinį ekraną. Keliones automobiliu pagyvins Apple CarPlay, Android Auto ir Live paslaugos su nauja navigacijos sistema. IONIQ turi „Premium Infinity“ garso sistemą ir bevielį suderinamų išmaniųjų telefonų įkrovimą.

Prietaisų skydelis

Dideliame skaitmeniniame spalvotame ekrane rodoma daug su važiavimu susijusios informacijos: greitis, energijos suvartojimas, galimas nuvažiuoti atstumas ir akumuliatoriaus įkrovimo lygis. Informacijos rodymo būdas keičiasi priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo – ECO, NORMAL arba SPORT.

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Suderinamus išmaniuosius telefonus galima įkrauti per integruotą bevielį įkrovimo padą. Nesuderinamiems telefonams įkrauti reikia bevielio įkrovimo adapterio.

Elektrinis stovėjimo stabdys

Vietos taupymo sumetimais stovėjimo stabdys įrengtas centrinėje konsolėje, kur jį lengva pasiekti.

Odinis paketas

Modeliuose su Style įrangos lygiu.

  • Odinės sėdynės
  • Vėdinamos priekinės sėdynės
DINAMIKA



 

PROGNOZUOJAMAS ENERGIJOS VALDYMAS

Gerai suderinti elektrinės transmisijos elementai sukurti taip, kad užtikrintų puikias važiavimo charakteristikas ir praktišką kasdieninį važiavimą.

 

Elektrinė transmisija

„IONIQ Electric“ sujungia didelį galios tankį turintį kompaktišką, lengvą, įkraunamą ličio jonų polimerų akumuliatorių su galingu elektros varikliu ir efektyviu reduktoriumi.

Elektrinis variklis

Galingas elektrinis variklis turi 120 AG ir sukuria didžiausią 295 Nm sukimo momentą.

Akumuliatoriaus pašildymas

Integruota šildymo sistema sušildo aukštos įtampos akumuliatorių, kad jis kuo greičiau ir pilniau įsikrautų ir nuvažiuotų kuo didesnį įmanomą atstumą esant žemai temperatūrai.

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Didesnis galingo akumuliatoriaus galios tankis padidina akumuliatoriaus veikimo efektyvumą ir nuvažiuojamą atstumą.  Žemai važiuoklėje patalpintas akumuliatorius pagerina automobilio valdymą.



 

Regeneracinis stabdymas

Lėtėjant (pvz. stabdant arba važiuojant nuo kalno) elektrinis variklis veikia kaip generatorius ir kinetinę energiją paverčia elektros energija, kuri kaupiama akumuliatoriuje.

 

ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS

 

„IONIQ Electric“ galima įkrauti įvairiais būdais namuose arba kelyje. Taigi, visuomet gali mėgautis važiuodamas elektra varomu automobiliu. Įkrovimo vietas galima rasti per automobilio navigacijos sistemą. Visame pasaulyje esančias įkrovimo stoteles galima rasti chargemap.com.

 

„IONIQ Electric“ turi įkrovimo kabelį su integruotu valdymo bloku, su kuriuo be vargo įkrausite akumuliatorių namuose per buitinį elektros lizdą. Įkrovimo laikas apie 12 val. Tokį įkrovimo būdą naudokite tik laikinam/nenumatytam įkrovimui.

Specialų įkrovimo įtaisą namuose galima pritvirtinti stacionariai arba palikti jį nešiojamą. Jame yra  valdymo blokas, kuris turi atskirą nuo namo elektros sistemos nepriklausantį saugiklį.

Jam reikalinga trijų fazių kintama elektros srovė. Per šį lizdą akumuliatorius įkraunamas 100 % per 4 valandas ir 25 minutes. Namams ar biurui skirto įkrovimo įtaiso teiraukitės artimiausioje„Hyundai“ atstovybėje.




„IONIQ Electric“ galima įkrauti stacionariose viešosiose kintamosios elektros srovės įkrovimo stotelėse. Įkrovimo laikas apie 4,5 val. Greičiausiai savo „IONIQ Electric“ įkrausite naudodami nuolatinę elektros srovę. Įkrovimo laikas 30 min. naudojant 50 kW galios įkrovimo įtaisą ir 23 min. naudojant 100 kW galios įkrovimo įtaisą.

 

SAUGA

DAUGIAU SAUGOS ĮRANGOS, DIDESNIS SAUGUMAS

Kelių būklė gali keistis, tačiau automobilis turi būti stabilus bet kokioje situacijoje.

Eismo juostos laikymosi sistema (LKAS)

Ant automobilio sumontuotos kameros stebi eismo juostas skiriančias linijas ir vaizdo arba garso signalu įspėja, jeigu „IONIQ Electric“ per daug priartėja prie skiriamosios linijos, vairuotojui neįjungus posūkio signalo. Be to, sistema grąžina automobilį į eismo juostą.

Aklosios zonos detektorius (BSD)

Automobilio galiniuose šonuose sumontuoti jutikliai aptinka vairuotojo aklojoje zonoje atsidūrusias transporto priemones. Jie įjungia įspėjamąjį šviesos signalą šoniniame veidrodyje ir garsinį signalą, jei vairuotojas įjungia posūkio signalą. Sistema veikia kartu su įspėjimo apie skersinį eismą automobilio užpakalyje sistema, užtikrindama saugų išvažiavimą atbuline eiga iš stovėjimo vietos.

Autonominė avarinio stabdymo sistema (AEB)

Radiolokatorių ir vaizdo kamerų jutikliai įspėja vairuotoją apie galimą susidūrimą kelyje. Sistema pradeda stabdyti tokia jėga, kokios reikia susidūrimui su pėsčiaisiais ar kitais automobiliais išvengti arba sušvelninti.

Prisitaikanti išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Padidina saugumą ir sumažina įtampą, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai padidindama arba sumažindama greitį iki nustatytos ribos pagal esamas eismo sąlygas. Važinėjant mieste, kur daug šviesoforų ir eismo spūsčių, ASCC palaiko iš anksto nustatytą atstumą po to, kai automobilis sustoja: sistema vėl užveda variklį, kai priekyje esantys automobiliai pradeda judėti, o vairuotojo koja spustelėja greičio pedalą.

„IONIQ Electric“ turi gerą saugos įrangą ir sistemas. Jame yra septynios saugos oro pagalvės: dvi priekyje ir dvi šonuose, dvi užuolaidinės saugos oro pagalvės ir vairuotojo kelių saugos oro pagalvė.

 

 

VIDEO