i30
Apžvalga Tech. duomenys Kainos Galerija Spalvos

UAB "Fakto autocentras"Laisvės pr. 3A, LT-04132 Vilnius
Telefonas: (+370 5) 2506022
Faksas: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt

» Plačiau
Išbandykite Nusiųsti draugui Finansavimas
5 metu garantija
 
Nujasis Hyundai i30. Išskirtinis dizainas ir aukščiausia kokybė.
 

 

„Hyundai“ dizaino koncepcija „Fluidic Sculpture“ patobulinta naujajame „i30“. Akį traukiančios šešiakampės grotelės pabrėžia naujojo „i30“ išskirtinumą. Norėtumėte pirmojo bandomojo važiavimo? Sekite naujienas, kad gautumėte naujausią informaciją apie naująjį „Hyundai i30“.
Registruokitės bandomajam važiavimui ir išbandykite

 

Daugiau dinamikos. Daugiau „i30“


Nepakeičiamas stilius kuria nuolatinio judesio pojūtį. Išlenkti galiniai žibintai dinamiškai sueina galinėje naujojo „i30“ pusėje.

 

 

Daugiau įvairovės. Daugiau važiavimo malonumo.
 
Pasirinktinai 15 colių dekoratyviniai rato gaubtai bei išskirtiniai 16 ir 17 colių metaliniai ratlankiai kuria šoninį naujojo „i30“ vaizdą ir pažadina dar didesnį troškimą. Ypač į akis krinta „Bi-Xenon“ žibintai ir rūko žibintai su integruotais šviesos diodų dienos šviesos žibintais.

 

Daugiau jėgos. Daugiau charakterio.


 
Šešiakampės grotelės yra naujojo „i30“ išskirtinumo ženklas ir puikus „Fluidic Designs“ tęsinys. Keturios chromuotos grotelių juostos naujajam „i30“ suteikia sportiškos elegancijos.

 

Daugiau komforto. Daugiau vietos. 
Labai erdviame salone naudojamos tik ilgaamžės ir nesusidėvinčios medžiagos, užtikrinančios aukščiausią kokybę. Be to, naujajame „i30“ sumontuotos pirmosios šioje automobilių klasėje aušinamos priekinės sėdynės. Daugiau komforto nebeįmanoma.

 

Adrenalinas nuo pirmosios sekundės
„i30 Turbo“ (kombinuotos kuro sąnaudos: 7,3 l/100 km, CO2 išlakos: 169 g/km, efektyvumo klasė E) yra naujasis „i30“ serijos topmodelis. 1,6 l turbobenzininiu varikliu ir 137 kW (186 AG) galia „i30 Turbo“4 sužavi jau nuo pirmųjų metrų. Nauja malonaus važiavimo sąvoka.

 

Daugiau turbo. Daugiau išskirtinumo.
 


 

Dėl naujų šešiakampių grotelių bei šoninio oro įleidimo sistemos naujojo „i30 Turbo“ priekinė dalis atrodo galinga ir ypač sportiška. Be to, sidabriniai ir raudoni spalviniai akcentai suteikia estetiškumo.

 

Žvilgsnis į ateitį


 
„i30 Turbo“ prisitaikantys „Bi-Xenon“ žibintai pabrėžia sportinį dizainą ir naktį paverčia diena.

 

 

Sportiškas be jokių kompromisų


Nürburgringo trasoje bandytas ir tobulintas variklis su turbina išvysto įspūdingą 186 arklių galią, kuri leidžia pasiekti didžiausią 219 km/val. greitį, įsibėgėjant iki 100 km/val. greičio per 8 sekundes. Sportinė pakaba ir greičiau reaguojanti vairo sistema užtikrina, kad galėsite mėgautis visomis jų techninėmis charakteristikomis.„i30 Turbo“ interjerą kuria naujosios sportinės sėdynės su ryškiais šoniniais atlošais, aliuminio pedalai, sportinis vairas su skylutėmis bei pavarų svirtis. Kiti akcentai: raudonos ir juodos spalvos medžiaga ir oda trauktos sėdynės bei kontrastingos raudonos vairo siūlės, pavarų svirtis ir durų apmušalai.

 

 


Unikalios „Turbo” smulkmenos. Spalvotus priekinius sportinių sėdynių dygsnius ir šoninius panelius gražiai papildo unikali „Turbo” pavarų perjungimo svirtis.
Daugiafunkcis vairas su „Bluetooth“ laisvųjų rankų sistema leidžia mėgautis prabanga, net ir pasiekus 6 000 sūkių per minutę.

Perjungimas sekundės greičiu. Tai įmanoma su naująja pavarų svirtimi.

Išskirtinės kontrastingos raudonos siūlės pabrėžia puikų darbą ir priverčia kiekvieno vairuotojo širdį greičiau plakti.

 

Daugiau galios. Daugiau efektyvumo.
Galima rinktis iš trijų benzininio ir dviejų dyzelio tipo variantų. Visi agregatai atitinka išmetamųjų dujų normą „Euro 6“. Net ir naujojo „i30“ 7 pavarų dėžė su dviguba sankaba (DCT) užtikrina kuro efektyvumo pranašumą.

 

Naujoji technikos karta. 
Naujasis „i30“ jungia naujausias inovacijas ir tobulą kiekvienos detalės apdirbimą. Dėl moderniausios technikos, pavyzdžiui, priekinių sėdynių aušinimo sistemos, „i30“ tampa tikru savo klasės lyderiu.

 

Daugiau saugumo. Daugiau inovacijų.


 

Naujasis „i30“ išsiskiria daugybe inovatyvių funkcijų. Pavyzdžiui, automatinio automobilio pastatymo sistema (SPAS), kuri palengvina automobilio pastatymą net ir ankštose aikštelėse.