Santa Fe
Apžvalga Techninės charakteristikos Komplektacijos ir kainos Galerija Spalvos

UAB "Fakto autocentras"Laisvės pr. 3A, LT-04132 Vilnius
Telefonas: (+370 5) 2506022
Faksas: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt

» Plačiau
Apie mus Išbandykite Nusiųsti draugui Spausdinti Finansavimas
5 metu garantija
 
„SANTA FE“
KOMFORTO ĮRANGA PAVERČIANTI VAŽIAVIMĄ MALONUMU

Trečios kartos „Santa Fe“ išsiskiria banguotomis ir plastiškomis „Hyundai“ dizaino formomis. Įgijęs daugiau vyriškumo ir išskirtinumo naujasis „Santa Fe“ tapo kiek ilgesnis ir žemesnis, išlaikydamas ankstesnį tarpuašį (2700 mm).
„Santa Fe“ salono erdvė, sėdynių formos ir išdėstymas pritaikyti bet kokiai poilsinei ar verslo kelionei.


Pažiūrėkite šio modelio pristatymą tarptautinei rinkai skirtoje „Hyundai“ svetainėje anglų kalba. Lietuvoje siūlomų automobilių įranga ir techniniai duomenys gali skirtis nuo tarptautiniuose prezentaciniuose leidiniuose pateiktų duomenų.
Komfortas

Garso sistema su MP3/CD grotuvu ir lietimui jautriu ekranu, „Bluetooth“ laisvų rankų sistema ir galinio vaizdo kamera – visa tai įeina į bazinę „Santa Fe“ įrangą. Style komplektacijoje yra „Virtual Surround“ garso sistema su 6 garsiakalbiais. Premium įrangos lygio modeliuose yra „Premium Sound“ garso sistema su 10 garsiakalbių, o taip pat navigacijos sistema.

4,2 colio TFT LCD „Supervision Cluster“ ekrane prietaisų skydelyje vairuotojas mato visą reikalingą informaciją apie automobilį, taip pat degalų sąnaudas ir pasirinktą vairavimo režimą. Galima reguliuoti prietaisų skydelio apšvietimą, o taip pasirinkti vairuotojo akims tinkamą apšvietimo intensyvumą.

„Flex Steer“ sistema leidžia vairuotojui pagal norą ir poreikį pasirinkti vieną iš trijų vairo valdymo režimų: Normal, Sport ir Comfort. Vaire esančiu jungikliu vairo režimą galima lengvai ir paprastai perjungti automobiliui važiuojant arba stovint.Gausioje „Santa Fe“ komforto įrangoje yra automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema su „Cluster Ionizer“ funkcija, kuri užtikrina puikią salono oro kokybę. 7 vietų automobiliuose papildomai įrengta speciali galinės salono dalies vėdinimo sistema. 

Komfortas ne tik priekyje, bet ir gale, kad visa šeima galėtų mėgautis kelione. Visi daiktai tilps erdvioje bagažinėje, kad po kiekvienos kelionės liktų tik šilti prisiminimai.Antros eilės sėdynės atlošai padalinti santykiu 4:2:4, todėl sėdynių atlošus galima nulenkti įvairiais būdais, priklausomai nuo keleivių skaičiaus ar bagažo dydžio bei formos.

 

Varikliai

„Santa Fe“ dyzelinis 2,2 l variklis su turbokompresoriumi ir kietųjų dalelių filtru išvysto 145 kW (197 AG) galią. Nepaisant didelės galios, šio variklio vidutinės degalų sąnaudos yra tik 5,7 l 100 km, o išmetamųjų CO2 dujų kiekis tik 149 g/km. Tai yra vienas geriausių rodiklių tarp šios klasės automobilių. Didžiausias sukimo momentas su mechanine pavarų dėže yra 421 Nm, su automatine pavarų dėže – 436 Nm.„Hyundai Santa Fe“ varikliui pakanka galios vilkti prikabinamą namelį arba valties priekabą. Pažangi papildoma funkcija – pagalbinė priekabos stabilumo TSA sistema – seka priekabos judėjimą, nustato nestabilumą ir užkerta kelią galimam automobilio nesuvaldymui, sumažindama variklio sukimo momentą, arba, jei reikia, įjungdama stabdžius ir taip sumažindama automobilio greitį.Saugumas

„Hyundai Santa Fe“ saugos oro pagalvių sistemą sudaro priekinės ir šoninės vairuotojo bei keleivio saugos oro pagalvės, saugos oro užuolaidos abiejuose salono šonuose ir vairuotojo kelių saugos oro pagalvė. Pagalvių pripūtimo slėgis sumažintas, kad būtų išvengta besiskleidžiančių pagalvių sukeliamų traumų. Visose „Santa Fe“ sėdynėse yra trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai ir reguliuojamos galvos atramos. Aktyvūs priekinių sėdynių atlošai amortizuoja smūgio į automobilio galą jėgą.Tvirta kėbulo konstrukcija ir įvairios aktyvios bei pasyvios saugos priemonės užtikrina visapusišką  „Santa Fe“ keleivių apsaugą. „Santa Fe“ įrangos naujovė – aktyvaus variklio dangčio sistema, kuri apsaugo pėsčiuosius susidūrimo metu pakeldama variklio dangtį. 2012 metų rudenį „Hyundai Santa Fe“ gavo Amerikos draudimo ir kelių eismo saugos instituto (Insurance Institute for Highway Safety – IIHS) apdovanojimą už geriausią saugą – „Top Safety Pick“. Euro NCAP susidūrimo bandymuose naujasis „Santa Fe“ gavo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą ir surinko daugiausiai balų savo klasėje (96%) suaugusiųjų saugos kategorijoje.