DUOMENYS

Vienu jungiklio palietimu galite daugiau nei 50 kilometrų nuvažiuoti visiškai elektriniu režimu neteršdami aplinkos.

  • 10,6 SEC

    0 - 100 KM H

  • 1,1 L/100 KM

    Suvartojimas

  • 26 G/KM

    CO2


 

VISIŠKA RAMYBĖ VAIRUOJANT

Vienu jungiklio palietimu galite daugiau nei 50 kilometrų nuvažiuoti visiškai elektriniu režimu neteršdami aplinkos. Arba, jei norite mėgautis neribotu atstumu, galite tiesiog įjungti hibrido režimą ir važiuoti kur tik norite. Daugiau jokio nerimo. O pakeliui sustojus, galite tiesiog prisijungti ir įkrauti akumuliatorius, norėdami iki maksimumo padidinti važiavimo su elektra atstumą. „IONIQ Plug-in“ vairavimas reiškia visišką ramybę.

Dizaino vientisumas

Įspūdingi, galingi „IONIQ Plug-in“ aerodinamiško korpuso komponentai puikiai sukurti sklandžiai veikti drauge. Harmoningas galinio aptako, apatinės stiklo srities, kombinuotųjų žibintų, kontrastuojančio buferio įdėklo ir išskirtinių mėlynos spalvos akcentų derinys patvirtina visišką „IONIQ Plug-in“ dizaino vientisumą.

Forma ir funkcija
Aktyvūs oro atvartai grotelėse automatiškai atsidaro ir užsidaro etapais, pagerindami aerodinaminį našumą. Išmaniosios pastovaus greičio valdymo sistemos (SCC) radaro jutiklis taip pat yra paslėptas chromo grotelėse. Išskirtinė mėlyno akcento juostelė žymi hibridinį modelį.

Stiprus ir vikrus

Įspūdingas, vėją skrodžiantis siluetas sukuria dinamišką įspūdį, o vairavimo stabilumą ir našumą užtikrina „IONIQ Plug-in“ novatoriškai naudojamas lengvas aliuminis ir ypač tvirtas plienas. 

Integruotas galinis aptakas

„IONIQ Plug-in“ integruotas galinis aptakas iki minimumo sumažina turbulenciją ir oro pasipriešinimą, taip pat padidindamas spaudimo jėgą, suteikiančią stabilesnį vairavimą.

Ekonomiško vairavimo pagalbinė sistema („ECO DAS“)

„ECO-DAS“ analizuoja kelio ir maršruto informaciją, kad padėtų pasiekti geriausią degalų vartojimo ekonomiškumą. Tiesiog iš anksto nustatykite tikslą navigacijos sistemoje ir „ECO-DAS“ iš anksto įspės, kada tikėtis sulėtėjimo, taip iki minimumo sumažinant stabdymą ir degalų suvartojimą. Su visiškai įkrautu akumuliatoriumi „IONIQ“ gali nuvažiuoti iki 63 km visiškai elektriniu režimu, esant idealioms sąlygoms.* Kombinuotieji režimai (EV + hibridas) maksimalų atstumą padidina iki daugiau nei 1 100 km.**

* Paremta Europos važiavimo ciklu ** Realus atstumas priklauso nuo važiavimo stiliaus, greičio, aplinkos temperatūros, topografijos, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir kitų įdiegtų komforto ir patogumo funkcijų.


Priekiniai žibintai su LED

Elegantiški naujieji žibintai naudoja kelis LED projektorius trumposioms šviesoms. LED žibintai yra ir ryškesni, ir labiau taupo energiją nei įprasti žibintai.


Dienos šviesos žibintai su LED (DRL)
Dinamiški C formos šviesos diodų dieniniai žibintai (DRL) įrėmina oro įsiurbimo angas, tiekiančias orą specialaus dizaino aktyviam oro srautui, sumažinančiam turbulenciją aplink priekinius ratus.


Buferio dizainas ir išskirtinis mėlynas akcentas

„IONIQ Plug-in Hybrid“ galo dizaine dominuoja stiprūs horizontalūs elementai, pabrėžiantys plačią vėžę ir sportišką pozą.


Galiniai kombinuoti žibintai
Galimi šviesos diodų galiniai žibintai yra ryškesni, naudoja mažiau energijos ir sustiprina „IONIQ Plug-in Hybrid“ dizaino vientisumą, o įprastų lempučių galiniai žibintai aiškiai praneša apie ketinimus iš paskos važiuojantiems vairuotojams.


Plonas išorinis veidrodėlis
Plonas ir aptakus korpusas pasižymi oro srauto briauna, sumažinančia vėjo keliamą triukšmą ir pagerinančia aerodinamiką.


16 colių lengvo lydinio ratlankiai
Stilingi lydinio ratlankiai yra aerodinamiškai suformuoti, kad iki minimumo sumažintų oro turbulenciją ir suteiktų optimalų degalų suvartojimą.


dizainas
IONIQ gavo prestižinį „Raudonojo taško“ apdovanojimą už dizainą.


euro ncap
IONIQ atitinka galiojančius Europos saugos standartus. IONIQ laimėjo aukščiausią 5 žvaigždučių apdovanojimą EURO NCAP saugos vertinimo bandymuose.


 

IŠSKIRTINIS DIZAINO GRYNUMAS

Įspūdingas 7 colių apžvalginis matuoklių skydas pasižymi aukštos raiškos spalvingu, ryškiu ir lengvai skaitomu TFT skystųjų kristalų ekranu.

Visada pasiekiamas

IONIQ ryšys palaikomas per 8 colių spalvotą jutiklinį ekraną. Keliones automobiliu pagyvins „Apple CarPlay“, „Android Auto“ ir „Live“ paslaugos su nauja navigacijos sistema. IONIQ turi „Premium Infinity“ garso sistemą ir bevielį suderinamų išmaniųjų telefonų įkrovimą.


 

Malonu žiūrėti ir paliesti

Salono kokybę akcentuoja akį traukiantys chromuoti akcentai, tokie kaip pavarų svirties rankena, pedalai ir durų slenksčių plokštės.

„IONIQ Plug-In“ varo specialiai sukurta galios perdavimo sistema, prie žinomų hibridinės sistemos ekologinių privalumų pridedanti vairavimo malonumą.

Hibridinis režimas1. Užvedimas / mažas greitis elektros variklis (EV režimas)
Elektros variklį maitina įkrautas aukštos įtampos akumuliatorius.
2. Įsibėgėjimas / važiavimas į kalną benzininis variklis + elektros variklis
Benzininis variklis ir elektros variklis dirbdami kartu sukuria didžiausią įsibėgėjimui reikalingą galią ir sumažina degalų sąnaudas.
3. Vidutinis / pastovus greitis benzininis variklis + elektros variklis
Važiuojant pastoviu greičiu automobilį varo benzininis variklis arba elektros variklis, priklausomai kurio iš jų darbas konkrečioje situacijoje yra efektyvesnis.
4. Lėtėjimas / važiavimas nuo kalno regeneracinis stabdymas
Elektros variklio sukuriama kinetinė energija įkrauna akumuliatorių.

Elektrinis režimasRegeneracinis stabdymas
Lėtėjant (pvz. stabdant arba važiuojant nuo kalno) elektrinis variklis veikia kaip generatorius ir kinetinę energiją paverčia elektros energija, kuri kaupiama akumuliatoriuje.

GERIAUSIA IŠ DVIEJŲ PASAULIŲ

Kai dvi „IONIQ Plug-in“ širdys plaka kaip viena, bendra 1,6 l variklio ir elektros variklio galia pasiekia didžiulį malonumą suteikiančią 141 arklio galią. Priklausomai nuo sąlygų, jie veikia ir atskirai. Perėjimai tarp visiškai elektrinio, hibridinio ir tik benzininio važiavimo režimo tokie sklandūs, kad yra vos pastebimi. Visiškai elektriniame režime „IONIQ Plug-in“ atstumas padidintas iki 63 km su 8,9 kW/h ličio jonų polimero akumuliatoriumi.

6 greičių dvigubos sankabos transmisija

„Hyundai“ 6 greičių dvigubos sankabos transmisija (DCT) suteikia greitą atsaką sportiško ir našaus vairavimo patirčiai.

Įkrovimo laidas su valdymo dėžute laide (ICCB)
Tiesiog naudokite šį laidą „IONIQ Plug-in Hybrid“ įkrovimui praktiškai bet kur.   Jis skirtas prijungimui prie standartinio sieninio elektros lizdo ir įkrauti „IONIQ Plug-in Hybrid“, naudojant buitinę kintamąją srovę (AC). Įkrovimo laikas yra 2 valandos ir 15 minučių. Ličio jonų polimero akumuliatoriaus talpa yra 8,9 kW/h, tai leidžia nuvažiuoti iki 63 km. Taip pat galima užsisakyti nešiojamą įkroviklį. Įkrovimo įrenginiai naudoja vienos fazės kintamąją srovę. Jei reikia šio nešiojamo įkroviklio, pvz., vasarnamiui, kreipkitės į artimiausią „Hyundai“ atstovybę.

GARANTIJA

Ramybė yra standarto dalis, nes „IONIQ Plug-in“ taikoma ta pati visapusiška garantija, kaip ir kitiems naujiems „Hyundai“ keleiviniams automobiliams, ir prailginta garantija didelio našumo akumuliatoriui.