Tucson N Line

Tucson N Line

Hyundai TUCSON N-line Fakto Auto

NEPAKARTOJAMA VAIRAVIMO PATIRTIS

„Tucson N Line“ – tai unikalus šeimai skirto miesto krosoverio ir N serijos modelių įkvėpto sportiškumo derinys. Naujoji apdaila pasižymi išorės ir vidaus elementais, kuriuos įkvėpė N serijos modeliai – „Hyundai“ didelio našumo automobilių asortimentas. Benzininio variklio su turbokompresoriumi modelio dinaminio dizaino savybes papildo atnaujintas MDPS (vairas su elektriniu stiprintuvu) ir pakoreguoti pakabos nustatymai, kad klientai galėtų mėgautis sportiškesniu vairavimu. Pakabos spyruoklės šiuose viršutiniuose „Tucson N Line“ apdailos elementuose užtikrina 5 % didesnį galinės konfigūracijos standumą ir 8 % didesnį priekinės konfigūracijos standumą, o vairo programinės įrangos pakeitimai suteikia šiek tiek tiesesnio vairo pojūtį.

Hyundai Tucson Nline Fakto Auto

Išskirtinės grotelės ir skulptūrinis bamperis

„Tucson N Line“ drastiškai perkurtą priekinį bamperį puošia unikalaus N serijos modelio „Hyundai“ kaskadinės grotelės. Be to, išskirtiniai bumerango formos dienos šviesos žibintai su LED, įrėminantys rūko žibintus, išskiria „Tucson N Line“ iš kitų automobilių sportiniu našumu.


19 col. lengvojo lydinio ratlankiai


„Tucson N Line“ yra su 19 col. lengvojo lydinio ratlankiais ir 245/45 R19 „Continental“ padangomis. Padidinti priekiniai stabdžiai (17 col.) dar labiau sustiprina sportiškumo įspūdį.


„N Line“ ženklelis


Šone esanti aptaki N serijos emblema ir juodi šoniniai veidrodėliai išskiria „Tucson N Line“ iš kitų automobilių

N serijos sportinės sėdynės

Akį traukiančios N serijos sportinės sėdynės su N logotipu ir raudonais kontrastingais dygsniais suteikia jums kontrolės ir komforto pojūtį – jos valdomos elektra ir turi juosmens atramą priekyje. Be to, jos aptrauktos prabangiu zomšos ir odos deriniu.
Panoraminis stoglangis yra pasirinktinis „Tucson N Line“ elementas.


„Tucson N Line“ modelyje yra standartinis įrangos paleidimo nenaudojant rakto mygtukas, 8 col. jutiklinis ekranas su iš anksto įrengta „Apple CarPlay“, „AndroidAuto“ ir navigacijos sistema. Belaidis telefono įkrovimas, dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema, perforuotas ir šildomas vairas su valdymo mygtukais.

Sportiniai lengvojo lydinio pedalai sustiprina sportinio automobilio įvaizdį iš vidaus ir pagerina dinaminio vairavimo patirtį. Jie padengti šlifuotu metalu ir turi slydimui atsparius guminius užvalkalus, užtikrinančius didesnę kontrolę

Lengvas statymas

Pastatyti automobilį gali būtų sunku dėl prasto matomumo ir sudėtingų pastatymo sąlygų. N serijos standartinė komplektacija apima galinio vaizdo kamerą su dinaminiais kreipikliais. Be to, priekyje ir gale yra pastatymo jutikliai.

Patogus pakrovimas

Išmaniojo elektrinio bagažinės dangčio sistema automatiškai atidaro bagažinės dangtį, išmaniajam raktui 3 sekundes arba ilgiau išbuvus aptikimo zonoje. Rakto net nereikia išsitraukti. Prieš atsidarant bagažinės dangčiui, girdimas subtilus garsinis signalas ir trumpai sumirksi pavojaus įspėjimo signalas.

Sportinio vairavimo patirtis

„Tucson N Line“ 1,6 T-GDI benzininis variklis pasižymi didele galia ir našumu. Jis pasiekia 177 AG ir didžiausią 265 Nm sukimo momentą. Šis variklis pateikiamas kartu su 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT) ir keturių varomųjų ratų sistema.

Techniniai „Tucson N Line“ sprendimai apima sportinę pakabą ir variklio reagavimą. Šios savybės suteikia papildomos galios. „Tucson N Line“ 17 col. stabdžių diskai priekyje padidins jūsų automobilio našumą jį vairuojant sportiniu būdu. „Hyundai Tucson N Line“ serija taip pat pasižymi išmetimo sistemos garsu, derančiu prie N serijos asortimento.
Vidutinės degalų sąnaudos: 8,5-8,7 l/100 km; vidutinės CO2 emisijos: 194-197 g/km.

Saugos funkcijos geresniam vairavimui užtikrinti

„Tucson N Line“ pasižymi naujausia aktyvia saugos technologija. Standartinės funkcijos – važiavimo juostos laikymosi sistema, pagalbinė tolimųjų šviesų funkcija ir informavimo apie ribojamą greitį funkcija.