i30 N

i30 N

DUOMENYS

Niurburgringe tobulintas naujasis „i30 N“ su 275 AG ir dideliu našumu posūkiuose yra taip pat ištroškęs posūkių, kaip ir jūs. Patirkite sportinio automobilio vairavimo jausmą – kasdien.

  • 6,4 SEC

    0 - 100 KM H

  • 8,1 L/100 KM

    Suvartojimas

  • 185 G/KM

    CO2

Išsirinkite mėgstamiausią

Neįtikėtiną „i30 N“ našumą užtikrina greitai reaguojantis 2,0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis su 250 AG standartiniame arba 275 AG, pasirinkus paketą „Performance“.

STANDARTINĖ APDAILA

Hyundai i30 N

• 18 col. „Michelin Pilot Super Sport“ padangos
• Elektrinis vairo stiprintuvas (R-MDPS)
• „N Grin Control System“: penki atskiri važiavimo režimai: „eko“, įprastas, sportinis, N ir pasirinktinis N.
• Elektroninė stabilumo sistema
• Garso aparatūros 5 col. spalvotas jutiklinis ekranas
• Pajudėjimo valdymas
• Žemesnės pavaros įjungimas, suderinant sūkius
• Didelio našumo važiavimo duomenys
• Elektroninis garso generatorius
• Rankinis vairuotojo pagalvėlės pailginimas
• Užpakalinio statymo pagalbos sistema

Paketas „PERFORMANCE“

Hyundai i30 N performance

• 19 col. „Pirelli P Zero“ padangos
• Elektroninis riboto slydimo diferencialas
• Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės
• Kintamo išmetimo sistema
• Tamsinti stiklai
• Sėdynė su atmintimi (vairuotojo) + elektrinė sėdynė (keleivio)
• Elektrinė keleivio juosmens atrama ir rankinis pagalvėlės pailginimas
• Odos ir zomšos sėdynės
• Priekinio ir užpakalinio statymo pagalbos sistema
• Priekyje: 18” / Gale: 17” diskiniai

IŠORĖ

Hyundai i30 N dizainas

SUKURTA NAŠUMUI

Aplinkinių dėmesys – ne tik dėl įtaigaus galios garso. Naujo „i30 N“ išraiškingi dizaino elementai ir pažemintas kėbulas atspindi jo našumą.

Hyundai i30 N performance

Didelis ir drąsus

Išraiškingi priekiniai buferiai su didelėmis oro įsiurbimo angomis bei radiatoriaus grotelėmis, taip pat 19 col. ratlankiai su N logotipu ir efektyvūs stabdžiai su raudonais N aptakais yra įspūdinga našumo išraiška.

Hyundai i30 N sportinis

Elegantiškas ir sportiškas

Aerodinamiškas galinis aptakas su trikampio formos stabdžių lempute, išraiškingu galiniu buferiu ir dvigubu sportiniu duslintuvu liudija neįtikėtiną našumą.

Suteikite spalvą

Hyundai i30 N spalvos

Hyundai i30 N perfoamcen Fakto Auto

„i30 N“ sportinio automobilio unikalūs, didelio našumo dizaino elementai suderinti aptakiu, laikui nepavaldžiu „i30“ asortimento dizainu. Horizontalūs dienos šviesos žibintai su LED išdėstyti oro įleidimo angų viršuje iš abiejų automobilio priekinio buferio pusių, kuris padidina stabdymo aušinimą ir aerodinamiką.

Hyundai i30 N dizainas

„i30 N“ pasižymi didesne ratų arka, kurioje galima įrengti 18 arba 19 colių ratlankius (pasirinkus paketą „Performance“) su N logotipu. Panoraminis stiklinis stoglangis* virš priekinių ir galinių sėdynių užtikrina gryną orą ir puikų apšvietimą.

* Galimas su stoglangio paketu.

Hyundai i30 N išorės dizainas

Spindintis juodas galinis aptakas su integruota trikampio formos stabdžių lempute puikiai papildys pažeminto automobilio įvaizdį. Kombinuoti galiniai LED žibintai puikiai suderinti su šonine linija ir paryškina išskirtinį vaizdą iš galo. Pakelta galinių atšvaitų ir rūko žibintų vieta prisideda prie bendro pločio ir stabilumo įspūdžio.

VIDUS

Hyundai i30 N salonas

TIKRAI NAŠI VAIRUOTOJO KABINA

„i30 N“ vairuotojo kabina sukurta tiek valdymui, tiek patogumui. Ergonomika visiškai orientuota į vairuotoją ir vairuotojas kiekviename taške tiesiog susilieja su automobiliu. Sportinės sėdynės užtikrina puikią atramą bet kokioje situacijoje. Aukštos kokybės vidaus medžiagos ir tamsaus metalo intarpais paryškina „i30 N“ elegantiškus, sportiškus bruožus bei sportinę variklio prigimtį.

Hyundai i30 N sėdynės

Stilius ir atrama

Pasitikite visiškai naują sėdynės patogumo lygį. N logotipas ir kontrastingi mėlynos spalvos dygsniai, unikalaus dizaino didelio našumo N sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėle užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. Išsirinkite zomšos ir odinį* arba tekstilinį apmušalą.

* Galima pasirinkus paketą „Performance“.

Hyundai i30 N sportinis vairas

Vairas

N vairas su išskirtiniais mėlynos spalvos dygsniais ir N logotipas visą važiavimo našumą perduoda į jūsų rankas. Pasirinkite vairavimo režimą arba vieno mygtuko paspaudimu aktyvinkite sūkių suderinimo funkciją.

Hyundai i30 N pavarų svirtis

Galinga pavarų perjungimo svirtis

Rutulio pavidalo pavarų perjungimo svirtis su mėlyna juosta ir N ženkliuku. 6 bėgių mechaninė pavarų dėžė tobulai tinka entuziastingiems vairuotojams, mėgstantiems lengvą svirtį ir tvirtą sankabą.

Hyundai i30 N jutiklinis ekranas
Slankusis 8 colių jutiklinis ekranas

Jo padėtis ideali lengvai sąveikai, beveik atrodo, kad aukštos kokybės jutiklinis ekranas sklando virš prietaisų skydelio. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemomis ir iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“*, „Android Auto™“* ir „Live“ paslaugomis.

*„Apple CarPlay™“ yra kompanijos „Apple Inc.“ registruotasis prekės ženklas. „Android Auto™“ yra kompanijos „Google Inc.“ registruotasis prekinis ženklas.

Hyundai i30 N N prietaisų skydelis
N prietaisų skydelis

N prietaisų skydelis pritaikytas aistringiems vairuotojams. Jame įrengtas važiavimą gerinantis pavaros perjungimo laiko reguliavimas, o kintamų LED skaitiklio raudona zona keičiasi priklausomai nuo važiavimo našumo ir variklio alyvos temperatūros. Prietaisų skydelyje galite stebėti variklio alyvos temperatūrą, sukimo momentą ir „Turbo Boost“ pagreitinimą.

Hyundai i30 N klimato kontrolė
Automatinė klimato kontrolės sistema

Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema leidžia vairuotojui ir priekiniam keleiviui atskirai nusistatyti norimą temperatūrą.

Hyundai i30 N bevilis krovimas
Pažangūs ryšio sprendimai

„i30 N“ užtikrina nepertraukiamą ryšį ir gyvenimą lengvinančias pažangias technologijas. Per vidurį įmontuota belaidžio įkrovimo jungtimi galėsite patogiai įkrauti išmaniuosius telefonus.

Hyundai i30 N porankis
Priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Priekiniame porankyje taip pat rasite praktišką laikymo skyrių.

Durų slenkstis N

N logotipas, atsiradęs „Namyang“, patobulintas Niurburgringe, atspindi tikrą našumą.

DINAMIKA

MAN RŪPI GALIA

Gimęs būti kelyje – neįtikėtiną „i30 N“ našumą užtikrina naujai sukurtas 2.0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis.

Šis naujai sukurtas keturių cilindrų 2.0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis yra greitai reaguojantis ir pasižymintis plačia sukimo momento kreive su pagreitinimo funkcija, kuri laikinai padidina sukimo momentą 8 %. „i30N“ turi priekinių ratų pavarą ir šešių pavarų rankinę pavarų dėžę su patvaresnėmis pavaromis, sinchronizatoriaus anglies žiedu ir tvirta sankaba. Šios patobulintos vidinės dalys sukurtos veikti kartu su didelio našumo N variklio galia. Trumpas pavarų perjungimo atstumas užtikrina greitą ir malonų pavarų perjungimą.

2.0 T-GDi (250 AG) benzininis variklis


Maks. galia 254 AG


Didžiausias sukimo momentas 353 Nm

2.0 T-GDi (275 AG) benzininis variklis


Maks. galia 279,0 AG


Didžiausias sukimo momentas 353 Nm

N sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema

Gamykloje sukurta N sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema veikia kaip pagalbininkas, kuris padeda esant poreikiui, kitais atvejais tylus, netrikdantis vairavimo malonumo ir pagreitinantis kelionę. Šią sistemą taip pat galima visiškai išjungti ir pasijausti kaip lenktynių trasoje.

N posūkio diferencialas

Didelio našumo galimybės posūkiuose didesniam smagumui – „i30 N“ tiesiog gimęs posūkiams su tokiomis funkcijomis kaip N posūkio diferencialas (elektroniniu būdu valdomas riboto slydimo diferencialas). „Hyundai“ sukurtas ir sukonstruotas diferencialas užtikrina unikalų vairavimo pojūtį net ir staigiausiuose posūkiuose, taip pat didžiausią malonumą ir stabilumą stabdant, įvažiuojant arba išvažiuojant iš posūkio. Jam veikiant varomieji ratai gali suktis skirtingu greičiu pritaikant skirtingą sukimo momentą, taigi sumažėja padangos slydimas ir palengvėja valdymas posūkiuose.

* Galima tik pasirinkus paketą „Performance“.

Aktyvi kintamo išmetimo sistema

Padidinkite garsą. Kintamasis išmetimo vožtuvas leidžia pasirinkti skirtingą išmetimo garso lygį – nuo santykinai nedidelio, kai veikia normaliu režimu, garsesnio, kai veikia sportiniu režimu, iki sprogstančio riaumojimo, kai veikia N režimu, su papildoma degalų detonacija, kaip lenktyniniuose automobiliuose su greitu pavarų perjungimu.

„N Grin Control System“

Mėgaukitės daugiau šypsenų vienam kilometrui. Vienu mygtuko paspaudimu „N Grin Control System“ suteikia pasirinkimą iš penkių skirtingų važiavimo režimų pagal jūsų nuotaiką: „eko“, įprastas, sportinis, N ir pasirinktinis N. Skirtingi režimai pakeičia automobilio savybes, sureguliuoja variklio parametrus, duslintuvus, elektroninę stabilumo kontrolės sistemą, N posūkio sistemą, variklio garsą, vairą ir sūkių suderinimą.

Pajudėjimo valdymas

Pajudėjimo valdymo sistema užtikrina didžiausią sukibimą greičiausiam pajudėjimui. Greitos akceleracijos atveju ji sumažina automobilio padangų sukimąsi arba slydimą ir padeda pajudinti automobilį iš vietos kaip profesionaliam lenktynininkui.

Sūkių suderinimas

Paspauskite vairo mygtuką ir mėgaukitės greitesniu ir tolygesniu pavarų perjungimu, nesvarbu, ar esate paprastame ar kalnų kelyje. Sūkių suderinimo funkcija padidina variklio sūkių skaičių perjungiant pavaras iš aukštesnės pavaros į žemesnę ir leidžia perjungti pavaras švelniau ir sportiškiau. Ši funkcija sumažina dėvėjimąsi ir didina ilgaamžiškumą. Šiam automobilių segmentui toks funkcionalumas yra unikalus.

SAUGA

Hyundai SmartSense

Pažangiausia vairavimo sistema užtikrina didesnį saugumą ir ramybę.

Priekinio susidūrimo išvengimo sistemos

Sistema veikia trimis etapais ir naudoja kameros jutiklius, kuriais vairuotojas įspėjamas vaizdu ir garsu. Antrame etape ji kontroliuoja stabdžius pagal susidūrimo pavojaus etapą, trečiame etape, jeigu jis būtinas, sistema pritaiko didžiausią stabdymo jėgą, kad išvengtų susidūrimo arba sumažintų žalą, jei susidūrimas neišvengiamas.

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Važiuojant 60 km/h greičiu sistema įspėja apie nesaugų judėjimą. Jeigu važiavimo juosta kertama netyčia, sistema įspėja vairuotoją ir gali taikyti vairo sukimo momentą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į saugią padėtį.

PATOGUMAS

Hyundai i30 N komfortas

PATOGUMAS

„i30 N“ yra kasdienai skirtas sportinis automobilis, kuriame siūlomas platus patogių funkcijų asortimentas, kuris pagyvins kiekvieną kelionę, net jeigu važiuojate į darbą.

Hyundai i30 N parkingo jutikliai

Navigacijos sistema

Jo padėtis ideali lengvai sąveikai, beveik atrodo, kad aukštos kokybės jutiklinis ekranas sklando virš prietaisų skydelio. Šis dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų bei navigacijos sistema, „Live“ paslaugomis ir iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“* ir „Android Auto™“*.

* „Apple CarPlay™“ yra bendrovės „Apple Inc.“ registruotasis prekės ženklas. „Android Auto™“ yra kompanijos „Google Inc.“ registruotasis prekinis ženklas.

Priekiniai ir galiniai statymo jutikliai

Jutikliai priekiniame ir galiniame bamperyje aptinka bet kokią kliūtį, kurios negalite pamatyti, ir praneša, kada sustoti, kad nesusidurtumėte.

Hyundai i30 N parkingo jutikliai

5 metų garantija be ridos apribojimų

Naujasis „i30 N“ pagamintas pagal aukštos kokybės standartus. „Hyundai“ suteikia „i30“ asortimento gaminiams garantiją – 5 metai be ridos apribojimo!

PAPILDOMA ĮRANGA

Hyundai i30 N

SUTEIKITE ASMENIŠKUMO

Naujasis „Hyundai i30“ pasižymi aukštu ir visapusiu įrangos standartu. Tačiau, jei ieškote unikalios išvaizdos arba praktiškumo, „Hyundai“ siūlo platų priedų asortimentą. Galite keisti savo automobilio išvaizdą, patogumą ir saugą. „Hyundai“ originalius priedus galima suderinti su automobilio medžiagomis arba spalva.

Hyundai i30 N metalic dažai

Metalo ar Perlo spalvos ir ypatinga spalva “Performance Blue” 295 €

Paketas „Comfort“* su standartine apdaila – 695 €

• Elektriniai užlenkiami veidrodėliai
• Lietaus jutiklis
• Beraktė durų rakinimo ir variklio užvedimo sistema
• Priekiniai ir galiniai statymo jutikliai
• Žemę apšviečiantys žibintai šoniniuose veidrodėliuose

* Įtraukta į paketą „Performance“

Galinis viršutinis statramstis** – 245 €

** Galima tik pasirinkus paketą „Performance“.

Hyundai i30 N stoglangis

Paketas „Sunroof“ – 995 €

• Panoraminis stoglangis
• Asmeninė lemputė (LED)

Hyundai i30 N navigacija

N navigacijos paketas – 495 €

• Navigacijos sistema
• Radijo duomenų sistema
• SD kortelių skaitytuvas
• „Bluetooth“ su balso atpažinimo sistema
• Iš anksto įdiegtos „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“
• Vaizdo kamera su dinaminiais kreipikliais

Mūsų pardavėjai padės suteikti jums asmeniškumo. Suraskite artimiausią „Hyundai“ atstovybę ir atvykite į bandomąjį važiavimą.

Hyundai i30 N

headphones icon

Pasiruošę? Paspauskite ant ikonėlių ir išgirskite!

sound module icon 01
sound module icon 02
sound module icon 03