i30 Wagon

i30 Wagon

Naujas sportiškas modelis

„i30 Wagon Sport Line“

Hyundai i30 wagon sport line

Elegantiškos linijos ir įmantrus dizainas rodo, kad tai yra nepaprastas vienatūris, turintis daugybę stebinančių funkcijų, dar labiau pabrėžiančių jo stilių. Jis turi 1,4 T-GDI benzininį variklį su 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DCT).

Į šio specialaus modelio standartinės įrangos paketą įeiną dviejų spalvų audinio ir odos sėdynės, metaliniai pedalai, 17 col. lengvo lydinio ratlankiai, tamsintas galinis stiklas, 4,2 col. prietaisų skydelis, LED priekiniai žibintai ir vertikalūs LED dieniniai žibintai, nuotolinis pultelis su išmaniu rakteliu ir lietui jautrūs valytuvai.

Dar svarbiau – „Sport Line“ valdymas toks pat puikus, kaip ir išvaizda.

Šis modelis suprojektuotas, sukurtas, išbandytas ir gaminamas Europoje!

„i30 Wagon Sport Line“ kainuoja su 2 000 € nuolaida tik 22 990 €. Teiraukitės Fakto Auto - Hyundai centre.

DUOMENYS

Iš pagrindų perdarytas ir nuostabiai suformuotas visiškai naujas „Hyundai i30 Wagon“. Pateikti duomenys 1.0 T-GDI 120 ag

 • 11,4 SEC

  0 - 100 KM H

 • 5,9 L/100 KM

  Suvartojimas

 • 139 G/KM

  CO2

IŠORĖ

Hyundai i30 Wagon

VISIŠKAI NAUJAS UNIVERSLAS

Iš pagrindų perdarytas ir nuostabiai suformuotas visiškai naujas „Hyundai i30 Wagon“ sudrebino segmentą.


Hyundai i30 wagon universalas fakto auto salone

Dizainas, sukurtas keliauti

Visiškai nauja „i30 Wagon“ išorė yra akį traukianti tiksliai suformuotų paviršių ir išskirtinių dizaino elementų simfonija.

Hyundai i30 wagon universalas fakto auto salone

Aptakus. Subalansuotas

Siaurėjančią stogo liniją paryškina ploni sidabriniai pilki stogo skersiniai, sukuriantys stilingą, atletišką siluetą.

Hyundai i30 wagon universalas fakto auto salone LED žibintai
LED priekiniai žibintai

Atrodykite puikiai ir matykite dar geriau. Sistema automatiškai reguliuoja priekinius žibintus pagal priešpriešinį eismą arba priekyje esančias transporto priemones. Geriausias matomumas jums. Visiškai neakinami kiti vairuotojai. O geriausia, kad tai – standartinė įranga.

Hyundai i30 wagon universalas fakto auto salone priekinis dizainas
Radiatoriaus grotelės

Akį traukiantis priekis. Visiškai naujas dizainas taip pat pasižymi naujai sukurtomis priekinėmis radiatoriaus grotelėmis, kurių įkvėpimu tapo žemyn tekantis išlydytas plienas.


Kombinuotieji galiniai LED žibintai
 Matykite ir būkite pastebėti. Išskirtinės ryškios horizontalios galinių kombinuotųjų žibintų linijos sustiprina bendrą „i30 Wagon“ jėgos ir stabilumo įspūdį.
Tik „Style“ modelyje.

VIDUS

Hyundai i30 wagon universalas fakto auto salone salonas

KELIAUKITE PATOGIAI

Ramus ir rafinuotas salonas bei prietaisų skydelis sukelia kokybės, elegancijos ir erdvumo įspūdį. Tai daugiau, nei tik pojūtis – visiškai naujas „i30“ universalas yra tarp erdviausių klasėje. Automobilio įranga priklauso nuo pasirinkto įrangos lygio.

Hyundai i30 wagon universalas multimedia ekranas

Slankusis jutiklinis ekranas Jo padėtis ideali lengvai sąveikai, beveik atrodo, kad aukštos kokybės 8 col. jutiklinis ekranas sklando virš prietaisų skydelio. Šis dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemų, „Live“ paslaugomis ir iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“. 
Pasirinktinai „Fresh“ modelyje, standartinė įranga „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

Hyundai i30 wagon universalas bagažinė

Universali bagažo vieta: 1650 litrų vieta bagažui

Praktiškas ir patogus – atidarykite bagažinės duris ir atverkite talpią 602 litrų bagažo vietą. 60/40 padalytos nulenkiamosios galinės sėdynės suteikia lankstumo, reikalingo vežant didelius krovinius ir vieną arba du keleivius gale. Nulenkę galines sėdynes galite greitai praplėsti erdvę net iki 1 650 litrų.

Šis paveikslėlis tik informacinis. Stogo bagažinės bėgelių sistema negalima „i30 Wagon“ modelyje.

Hyundai i30 wagon universalas klimato kontrolė
Automatinė klimato kontrolės sistema

Priklausomai nuo įrangos lygio, naujajame „i30 Wagon“ taip pat yra automatinis dviejų zonų oro kondicionierius. Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali patys reguliuoti šildymą ir vėdinimą.

Hyundai i30 wagon universalas centrinis porankis su slidžių anga
Centrinis porankis su slidžių anga

 Liukas už centrinio porankio leidžia lengvai transportuoti slides ir kitus ilgus daiktus ir gale sėdėti dviem žmonėms.
Galima įranga „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

Hyundai i30 wagon universalas priekinis porankis
Slankus priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Priekinį porankį galima perkelti atgal arba pirmyn, norint atrasti tinkamiausią padėtį. Atidarykite lankstinį porankį, norėdami pasiekti praktišką laikymo skyrių.
Galima tik kaip standartinė „Style“ modelio įranga

Hyundai i30 wagon universalas automatinė dėžė
Automatinė su dviguba sankaba (DCT)
 Naujai sukurta 7 greičių DCT pavarų dėžė suteikia papildomą dinamiškumo akcentą ir optimizuoja degalų suvartojimą. Galima rinktis iš 2 vairavimo režimų: „Normal“ ir „Sport“.

PATOGUMAS

Hyundai i30 wagon universalas saugumas

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Pasirinkus atbulinę pavarą, įspėjimas apie skersinį eismą gale taip pat padeda atpažinti ir įspėja vairuotoją apie iš šono artėjančias transporto priemones.

Tik „Comfort“ ir „Style“ modeliuose su „Safety“ paketu.

Hyundai i30 wagon universalas galinė kamera
Galinio vaizdo kamera

Galinio vaizdo kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą, kad galėtumėte matyti, kur važiuojate, slankiajame ekrane. Dinamiškos gairės padeda išlaikyti kryptį.
Pasirinktinė „Fresh“ modelio įranga.


Elektroninis stovėjimo stabdys

Tai suteikia daugiau laikymo vietos priekiniame centriniame pulte. Automatinio sulaikymo funkcija automatiškai palaiko stabdymo slėgį, visiškai sustabdžius transporto priemonę, kad automobilis nesiristų atgal, net atleidus stabdžių pedalą. Stabdžiai atleidžiami vairuotojui paspaudus akceleratoriaus pedalą.
Tik „Style“ modelyje.


Galinės oro angos
„i30 Wagon“ turi galines ventiliacines angas, kad gale sėdintiems keleiviams būtų patogu. Gale esantys centriniai pultai leidžia keleiviams tiksliai pagal savo norus valdyti šilto arba vėsaus oro srautą.
Tik „Style“ modelyje.

Hyundai i30 wagon universalas elektrinės sėdynės
Sėdynės su atmintimi
Tai leidžia išsaugoti vairuotojo sėdynės padėtį, išorinio galinio vaizdo veidrodėlio padėtį ir prietaisų skydelio apšvietimo intensyvumą. Dviejų padėčių derinys.
Tik „Style“ modelyje su odinės apdailos paketu.

Hyundai i30 wagon universalas galia

SUKURTAS KELIAUTI MALONIAI

Peržiūrėkite naują našių ir galingų benzininių ir dyzelinių variklių su turbokompresoriais asortimentą – sukurtą suteikti neprilygstamą dinamiško vairavimo įspūdį

Hyundai i30 wagon universalas 1,6 crdi variklis
1,6 CRDi dyzelinis variklis

Šis dyzelinis variklis su turbokompresoriumi išvysto įspūdingą sukimo momentą jautriam vairavimui ir yra dviejų versijų. Galingiausias sukuria 100 kW (136 AG) galią, kitas: 81 kW (110 AG). 81 kW versija komplektuojama su 6 greičių rankine transmisija, 100 kW versija komplektuojama su 7 greičių dvigubos sankabos transmisija.

Hyundai i30 wagon universalas 1,0 t-gdi variklis
1,0 T-GDi benzininis variklis

1,0 T-GDi yra sumažintas benzininis variklis su turbokompresoriumi, turintis 88,3 kW (120 AG) ir 171,6 Nm esant 1 500–4 000 sūk./min. Jis derinamas su 6 greičių mechanine pavarų dėže.

Hyundai i30 wagon universalas 1,4 T-GDI variklis
1,4 T-GDi benzininis variklis

Dinamiškam vairavimui naujai sukurtas 1,4 T-GDI variklis suteikia didelę 103 kW (140 AG) galią ir 242 Nm sukimo momentą esant 1 500 sūk./min. Jis galimas su 6 greičių arba 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėže.
1,4 MPI benzininis variklis
Šis atmosferinis benzininis variklis pasiekia 73,3 kW (100 AG) ir 134 Nm sukimo momentą esant 4 000 sūk./min. Jis komplektuojamas su 6 greičių mechanine pavarų dėže

5 metų garantija be ridos apribojimų

Naujasis „i30 Wagon“ pagamintas pagal aukštos kokybės standartus. „Hyundai“ suteikia „i30“ asortimento gaminiams garantiją – 5 metai be ridos apribojimo!

SAUGA

Hyundai i30 Wagon universalas | Fakto Auto

Hyundai SmartSense

„i30 Wagon“ siūlo visapusišką novatoriškų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemų, kurioms galite patikėti saugoti brangiausią savo turtą – mylimus žmones, asortimentą.

Hyundai i30 Wagon universalas | Fakto Auto saugumas

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema (FCA)

Priekyje įtaisytos radarų ir kamerų sistemos stebi eismą priešakyje aptikdamos priešais važiuojančias transporto priemones bei kelią pereinančius pėsčiuosius. FCA sistema automatiškai įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti galimo smarkaus susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes. Standartinė FCA sistema aptinka priešais važiuojančias transporto priemones priekine kamera, o „Style“ modelyje veikia ir radaras, kuris aptinka pėsčiuosius.

Hyundai i30 Wagon universalas | Fakto Auto

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (SCC) su „Stop & Go“ funkcija

Palaiko nustatytą atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės automatiškai sumažindama arba padidindama greitį pagal iš anksto numatytą greičio apribojimą. Važinėjant mieste, kur daug šviesoforų ir eismo spūsčių, SCC sistema su „Stop & Go“ funkcija palaiko iš anksto nustatytą atstumą po to, kai automobilis sustoja: sistema automatiškai vėl užveda variklį, kai priekyje esantys automobiliai pradeda judėti.
Tik „Style“ modelyje su dvigubos sankabos transmisija.

Hyundai i30 Wagon universalas | Fakto Auto saugumas
Važiavimo juostos laikymosi sistema su kelkraščio stebėjimo funkcija (LKA-L/R)

 Ši standartinė „i30 Wagon“ įranga padeda užtikrinti saugą neleisdama netyčia išvažiuoti iš savo eismo juostos dėl išsiblaškymo. Prieš pasukdama vairą, kad automobilis vėl atsidurtų saugioje padėtyje, LKA-L/R sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais.

Hyundai i30 Wagon universalas | Fakto Auto
Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema
Kai galiniame bamperyje įtaisyti jutikliai aptinka transporto priemonę, įvažiavusią į akląją zoną, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje užsidega įspėjamoji lemputė. Jei sistemai aklojoje zonoje aptikus transporto priemonę įjungiamas posūkio žibintas, iš karto pasigirsta įspėjamasis garsinis signalas.
Pasirinktinai „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

Hyundai i30 Wagon universalas | Fakto Auto sauga
Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema (FCW)

FCW sistema naudoja priekinę kamerą priekinio susidūrimo pavojui aptikti ir įspėti apie tai vairuotoją. Aptikusi pavojų ji įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes.

SUTEIKITE ASMENIŠKUMO

Visiškai naują „Hyundai i30 Wagon“ galimas rinktis kelių komplektacijų. Originalūs „Hyundai“ priedai atitinka aukštos kokybės standartus ir jūsų patikimumo poreikius. Jie atitinka automobilio medžiagas ir spalvas.

Leather paketas
Odiniai sėdynių apmušalai
Priekinės sėdynės vėdinimas
Elektra valdoma vairuotojo sėdynė su atminties sistema

Sunroof paketas
Panoraminės klasės stoglangis
LED interjero žibintas