MapCare – žemėlapių atnaujinimas

Hyundai navigacija Fakto Auto

Nuo šiol „MapCare™“ programa siūlo nemokamą jūsų naujojo „Hyundai“ automobilio gamyklinės navigacijos sistemos žemėlapių atnaujinimą. Atnaujinami visos Europos (per 45 valstybių) žemėlapiai. Žemėlapių atnaujinimą vykdo tik „Hyundai“ įgaliotas automobilių servisas "Fakto Auto". Žemėlapių atnaujinimas vyksta labai paprastai! Visos atnaujinimo operacijos atliekamos nemokamai per planinę jūsų automobilio techninę priežiūrą. Artimiausio „Hyundai“ serviso ieškokite čia.

Žemėlapiai atnaujinami po 2010 metų pagamintuose ir bendrovės „Hyundai Motor Baltic Oy“ importuotuose „i10“, „i20“, „i30“, „i40“, „Tucson“, „KONA“, „IONIQ“ ir „Santa Fe“ modeliuose, kuriuose yra gamyklinė LG navigacijos sistema.

Kreipkitės į oficialų Hyundai servisą - "Fakto Auto", kur sužinosite, ar jūsų automobilis gali dalyvauti „Hyundai MapCare™“ programoje, ir gaukite pirmąjį žemėlapių atnaujinimą.

hyundai servisas. Detalės, Garantija.

Dažnai užduodami klausimai

Ar „Hyundai MapCare™“ programa taikoma kitoms vėliau automobilyje sumontuotoms navigacijos sistemoms?
Ne. Nemokama „Hyundai MapCare™“ programa taikoma tik gamyklinėms LG navigacijos sistemoms.

Mano „Hyundai“ automobilyje jau yra navigacijos sistema? Ar mano automobilio navigacijos sistemai galioja „Hyundai MapCare™“ programa?
Taip. Kreipkitės į įgaliotąjį „Hyundai“ servisą - "Fakto Auto". Ten „Hyundai MapCare™“ programa taikoma visiems modeliams, kuriuos bendrovė „Hyundai Motor Baltic Oy“ importavo nuo 2010. „Hyundai“ autoservise bus nustatyta, ar jūsų automobilio navigacijos sistema suderinama su programa.

Koks automobilio navigacijos sistemos garantinis laikotarpis?
„Hyundai“ gamyklinėms LG navigacijos sistemoms suteikiama trijų metų garantija.