KONTAKTAI
  Salono darbo laikas
I - V 8:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
VII
nedirbame
  Serviso darbo laikas
I - V 8:00 - 18:00
VI 10:00 - 15:00
VII
nedirbame

UAB "Fakto" autocentras


Laisvės pr. 3A, LT-04132
Vilnius

Telefonas: (+370 5) 2506022
Faks: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt
www.fakto-hyundai.lt

Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
Bankas  Atsiskaitomoji sąskaita
AB Swedbank LT59 7300 0100 9233 3779 
AB SEB bankas  LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB LT71 2140 0300 0086 2930 
Automobilių pardavimo skyrius
Kazimieras Maneikis
Kazimieras Maneikis
Automobilių pardavimo direktorius
Telefonas: 8 (5) 2506022
Mobilus: +370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt
Dominykas Leonovas
Dominykas Leonovas
Hyundai automobilių pardavimų vadovas
Telefonas: 8 (5) 2506022
Mobilus: +370 612 33362
dominykas.leonovas@faktoauto.lt
Mantas Mykolaitis
Mantas Mykolaitis
Hyundai automobilių pardavimo vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
Mobilus: +370 619 65470
mantas.mykolaitis@faktoauto.lt
Sandra Garšvinskienė
Sandra Garšvinskienė
Hyundai automobilių pardavimo vadybininkė
Telefonas: 8 (5) 2506022
Mobilus: +370 694 48600
sandra.garsvinskiene@faktoauto.lt
Autoservisas
Valdemaras Rudzys
Valdemaras Rudzys
Popardaviminio aptarnavimo padalinio vadovas
Telefonas: 8 (5) 2357144
valdemaras.rudzys@faktoauto.lt
Igor Sabilo
Igor Sabilo
Detalių vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
igor.sabilo@faktoauto.lt
Žilvinas Marcinkevičius
Žilvinas Marcinkevičius
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt
Tautvydas Steputis
Tautvydas Steputis
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
tautvydas.steputis@faktoauto.lt
Petras Serapinas
Petras Serapinas
Serviso ir garantijų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
petras.serapinas@faktoauto.lt
Kėbulų remonto servisas
Tomas Tunyla
Tomas Tunyla
Kėbulų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2357144
Mobilus: +370 618 49955
tomas.tunyla@faktoauto.lt
Audrius Gėrkis
Audrius Gėrkis
Kėbulų cecho meistras
Telefonas: 8 (5) 2357144
audrius.gerkis@faktoauto.lt
Jevgenij Kibickij
Jevgenij Kibickij
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
Mobilus: +370 620 71312
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt
Pavel Žebelovič
Pavel Žebelovič
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
Mobilus: +370 615 22355
pavel.zebelovic@faktoauto.lt
Ryšių su klientais skyrius
Greta Serackienė
Greta Serackienė
Ryšių su klientais atstovė
Telefonas: +370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt
Administracija
Donatas Rutkauskas
Donatas Rutkauskas
Direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt
Vaidotas Kviklys
Vaidotas Kviklys
Marketingo specialistas
Telefonas: 8 (5) 2357145
vaidotas.kviklys@faktoauto.lt
Laima Stankevičiūtė
Laima Stankevičiūtė
Serviso administratorė
Telefonas: 8 (5) 2157518
administratore.laisves3a@faktoauto.lt
Buhalterija
Rolandas Bizunovičius
Rolandas Bizunovičius
Vyr. buhalteris
Telefonas: 8 (5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt
Irma Purkėnienė
Irma Purkėnienė
Apskaitininkė
Telefonas: 8 (5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt