KONTAKTAI
  Salono darbo laikas
I - V 8:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
VII
nedirbame
  Serviso darbo laikas
I - V 8:00 - 18:00
VI 10:00 - 15:00
VII
nedirbame

UAB "Fakto" autocentras


Laisvės pr. 3A, LT-04132
Vilnius

Telefonas: (+370 5) 2506022
Faks: (+370 5) 2357147
hyundai@faktoauto.lt
www.fakto-hyundai.lt

Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
Bankas  Atsiskaitomoji sąskaita
AB Swedbank LT59 7300 0100 9233 3779 
AB SEB bankas  LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB LT71 2140 0300 0086 2930 

 

 

Automobilių pardavimo skyrius
 Arūnas Žernakovas
Arūnas Žernakovas
Hyundai pardavimų vadybininkas
Mobilus: +370 619 65470
arunas.zernakovas@faktoauto.lt
Andrius Lesevičius
Andrius Lesevičius
Hyundai pardavimų vadybininkas
Mobilus: +370 694 48600
andrius.lesevicius@faktoauto.lt
 Audrius Butrimavičius
Audrius Butrimavičius
Projektų vadovas
Mobilus: +370 694 44048
audrius.butrimavicius@faktoauto.lt
Dominykas Leonovas
Dominykas Leonovas
Hyundai automobilių pardavimų vadovas
Telefonas: 8 (5) 2506022
Mobilus: +370 612 33362
dominykas.leonovas@faktoauto.lt
Kazimieras Maneikis
Kazimieras Maneikis
Automobilių pardavimo direktorius
Telefonas: 8 (5) 2506022
Mobilus: +370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt
Autoservisas
Žilvinas Marcinkevičius
Žilvinas Marcinkevičius
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt
Tautvydas Steputis
Tautvydas Steputis
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
tautvydas.steputis@faktoauto.lt
Valdemaras Rudzys
Valdemaras Rudzys
Popardaviminio aptarnavimo padalinio vadovas
Telefonas: 8 (5) 2357144
valdemaras.rudzys@faktoauto.lt
Dainius Jarušaitis
Dainius Jarušaitis
Serviso vadovas
Telefonas: 8 (5) 2506022
dainius.jarusaitis@faktoauto.lt
Detalių skyrius
Petras Serapinas
Petras Serapinas
Detalių vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
petras.serapinas@faktoauto.lt
Mindaugas Luneckas
Mindaugas Luneckas
Sandėlio vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
mindaugas.luneckas@faktoauto.lt
Kėbulų remonto servisas
Jevgenij Kibickij
Jevgenij Kibickij
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
Mobilus: +370 620 71312
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt
Pavel Žebelovič
Pavel Žebelovič
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
Mobilus: +370 615 22355
pavel.zebelovic@faktoauto.lt
Audrius Gėrkis
Audrius Gėrkis
Kėbulų cecho meistras
Telefonas: 8 (5) 2357144
audrius.gerkis@faktoauto.lt
Ryšių su klientais skyrius
Greta Serackienė
Greta Serackienė
Ryšių su klientais atstovė
Telefonas: +370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt
Administracija
Donatas Rutkauskas
Donatas Rutkauskas
Direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt
Vaidotas Kviklys
Vaidotas Kviklys
Marketingo specialistas
Telefonas: 8 (5) 2357145
vaidotas.kviklys@faktoauto.lt
Laima Stankevičiūtė
Laima Stankevičiūtė
Serviso administratorė
Telefonas: 8 (5) 2157518
administratore.laisves3a@faktoauto.lt
Buhalterija
Rolandas Bizunovičius
Rolandas Bizunovičius
Vyr. buhalteris
Telefonas: 8 (5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt
Irma Purkėnienė
Irma Purkėnienė
Apskaitininkė
Telefonas: 8 (5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt