Kontaktai

Fakto Auto - Hyundai Centras

Laisvės pr. 3A, Vilnius

Serviso užsakymas Bandomasis važiavimas

UAB "Fakto" autocentras

Laisvės pr. 3A, LT-04132
Vilnius

Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314

Bankas Atsiskaitomoji sąskaita

AB Swedbank:
LT59 7300 0100 9233 3779
AB SEB bankas:
LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB:
LT71 2140 0300 0086 2930

Automobilių pardavimo skyrius

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Arūnas   Žernakovas
Arūnas Žernakovas Hyundai automobilių pardavimo vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
+370 619 65470
arunas.zernakovas@faktoauto.lt

Daniel Makauskas
Daniel Makauskas Hyundai automobilių pardavimo vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
+370 617 97710
daniel.makauskas@faktoauto.lt

Oskaras Mikalauskas
Oskaras Mikalauskas Hyundai automobilių pardavimo vadybininkas

Vilnius 8 (5) 2506022
+370 694 48600
oskaras.mikalauskas@faktoauto.lt

Justinas Jurkauskas
Justinas Jurkauskas Automobilių pardavimų asistentas

Vilnius + (370 5) 2357145
+370 61254977
justinas.jurkauskas@faktoauto.lt

Dominykas Leonovas
Dominykas Leonovas Hyundai automobilių pardavimų vadovas

Vilnius + (370 5) 2506022
+370 612 33362
dominykas.leonovas@faktoauto.lt

Verslo klientų skyrius

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Audrius  Butrimavičiius
Audrius Butrimavičiius Projektų vadovas

Vilnius + (370 5) 2506022
+370 694 44048
audrius.butrimavicius@faktoauto.lt

Kazimieras Maneikis
Kazimieras Maneikis Automobilių pardavimo direktorius

Vilnius + (370 5) 2506022
+370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt

Naudoti automobiliai

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Justas Cemnolonskis
Justas Cemnolonskis Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2357145
+370 620 95924
justas.cemnolonskis@faktoauto.lt

Kristupas Trinkūnas
Kristupas Trinkūnas Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2357145
+370 652 52919
kristupas.trinkunas@faktoauto.lt

Kasparas Baranauskas
Kasparas Baranauskas Naudotų automobilių pardavimo asistentas

Vilnius + (370 5) 2357145
+370 612 70642
kasparas.baranauskas@faktoauto.lt

Ignas Šiaulys
Ignas Šiaulys Naudotų automobilių vyriausias vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2357145
+370 616 70344
ignas.siaulys@faktoauto.lt

Autoservisas

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Žilvinas Marcinkevičius
Žilvinas Marcinkevičius Serviso vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt

Lukas Zalanskas
Lukas Zalanskas Serviso vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
lukas.zalanskas@faktoauto.lt

Vidas Navickas
Vidas Navickas Serviso vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
vidas.navickas@faktoauto.lt

Vytautas Gagelis
Vytautas Gagelis Garantijų vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
vytautas.gagelis@faktoauto.lt

Dainius Jarušaitis
Dainius Jarušaitis Serviso vadovas

Vilnius + (370 5) 2506022
dainius.jarusaitis@faktoauto.lt

Detalių skyrius

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Robertas Rodzis
Robertas Rodzis Atsarginių detalių vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
robertas.rodzis@faktoauto.lt

Irmantas Vyšniauskas
Irmantas Vyšniauskas Sandėlio vadybininkas

Vilnius + (370 5) 2506022
sandelisl3@faktoauto.lt

Kėbulų remonto servisas

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Jevgenij Kibickij
Jevgenij Kibickij Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas

Vilnius + (370 5) 2357144
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt

Ryšių su klientais skyrius

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Greta  Serackienė
Greta Serackienė Ryšių su klientais atstovė

Vilnius + (370 5) 2357145
+370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt

Administracija

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Donatas Rutkauskas
Donatas Rutkauskas Direktorius

Vilnius + (370 5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt

Valdemaras Rudzys
Valdemaras Rudzys Popardaviminio aptarnavimo padalinio vadovas

Vilnius + (370 5) 2506022
valdemaras.rudzys@faktoauto.lt

Buhalterija

(+370 5) 2506022; fax: (+370 5) 2357147

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00

Irma  Purkėnienė
Irma Purkėnienė Buhalterė

Vilnius + (370 5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt

Rolandas Bizunovičius
Rolandas Bizunovičius Vyr. buhalteris

Vilnius + (370 5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt