„Hyundai“ elektromobiliai

Hyundai elektromobiliai kibirkščiuojantis pasirinkimas

KIBIRKŠČIUOJANTIS PASIRINKIMAS: IONIQ / KONA

„Hyundai“ stiprina savo, kaip ekologiško mobilumo pradininko, poziciją, kai tuo tarpu kiti automobilių gamintojai dar tik kuria ar pristato savo pirmuosius ekologiškų automobilių modelius.

Hyundai elektromobiliai IONIQ

IONIQ

IONIQ asortimentas dabar pasižymi naujomis išskirtinėmis šviesomis, perdaryta informacijos ir pramogų sistema bei nauja vidaus ir išorės išvaizda. Be to, naujasis „IONIQ Electric“ pasižymi ilgesniu nuvažiuojamu atstumu – iki 311 km (mieste – 412 km). Sužinokite daugiau >

Greitėjimas (0–100 km/val.)

9,9 sek

Hyundai elektromobiliai IONIQ ikrovimo trukmė

Greitojo įkrovimo trukmė

54 min

Didžiausia galia

100 kW

Hyundai elektromobiliai IONIQ didžiausia galia

Elektros suvartojimas

138 Wh/km

Nuvažiuojamas atstumas mieste

iki 412 km

Hyundai elektromobiliai IONIQ nuvažiuojamas atstumas

Didžiausias greitis

165 km/h

Hyundai elektromobiliai KONA

KONA

Pasitikėjimo teikiantis ir unikalus KONA sukurtas prikaustyti dėmesį ir priversti širdį plakti greičiau. Šis kompaktiškas krosoveris – tai dinamiškas stiliaus ir našumo derinys, pasižymintis pažangiausiomis technologijomis. Sužinokite daugiau >

Greitėjimas (0–100 km/val.)

7,9 sek

Hyundai elektromobiliai KONA įkrovimo trukmė

Greitojo įkrovimo trukmė

47 min

Didžiausia galia

150 kW

Hyundai elektromobiliai KONA didžiausia galia

Įprasto įkrovimo trukmė (10,5 kW)

6 h 50 min

Nuvažiuojamas atstumas mieste

iki 660 km

Hyundai elektromobiliai KONA nuvažiuojamas atstumas

Didžiausias greitis

167 km/h

Garantija

Įsigiję standartinės komplektacijos „Hyundai“, galėsite jaustis visiškai ramūs. Ne tik dėl to, kad jis pagamintas pagal aukščiausius galimus kokybės standartus, bet ir dėl 5 metų neribotos ridos garantijos, kuri suteikiama jūsų „Hyundai“ automobiliui. Automobilio akumuliatoriui taikoma 8 metų garantija.

Jus dar gali sudominti

STARTUOJA KOMPENSACIJOS ELEKTROMOBILIUI ĮSIGYTI

2021-05-17

Nuo gegužės 17 d., galima teikti prašymus kompensacijoms gauti įsigijus gryną elektromobilį. Visos paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu per Aplinkos projektų valdymo informacinę sistemą (APVIS).

Gyventojams kompensuojama dalis išlaidų už įsigytą elektromobilį.

Pateikusiam tinkamai užpildytą prašymą pareiškėjui bus skiriama vienkartinė 2500 eurų išmoka už įsigytą naudotą elektromobilį arba 5000 eurų kompensacija – už naują.

Papildomą 1000 eurų išmoką gaus tas pareiškėjas, kuris sunaikins savo turėtą taršų automobilį. Tačiau ji bus skiriama tik atitinkant nustatytus kriterijus:

  • pareiškėjas sunaikintos M1 klasės transporto priemonės savininku/valdytoju arba įregistruotu tik valdytoju buvo ne trumpiau kaip 12 mėnesių iki 2021 m. vasario 2 d.;
  • automobilio techninė apžiūra turėjo galioti 2020 m. kovo 13 d. arba 2021 m. vasario 2 d.;

Transporto priemonė turi būti sunaikinta ir išregistruotai iš Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro. Transporto priemonių tvarkytojų sąrašą rasite ČIA.

Kvietimą rasite ČIA.