Pagalba kelyje

1) Operatoriaus paslaugos:
- atsiliepimai į skambučius Hyundai 24 valandų linija;
- klientų konsultavimas

 
2) Automobilio vilkimas, jeigu netikėtam automobilio techniniam gedimui galioja Gamintojo garantija.

Nemokamo automobilio vilkimo paslauga į artimiausias įgaliotąsias dirbtuves arba saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, jeigu automobilio techniniam gedimui galioja Gamintojo garantija, suteikiama tuo atveju, jeigu automobilio techninė būklė neleidžia nuvažiuoti iki artimiausių remonto dirbtuvių. Jeigu automobilio gedimui negalioja garantija, automobilio vilkimas yra mokamas.
 
Automobilis velkamas nemokamai, jeigu yra galiojanti Gamintojo garantija, o netikėtas techninis  automobilio gedimas kilo ne dėl paties vairuotojo kaltės ar neatsargumo, bei tuo atveju, jeigu konkretus įvykis ar gedimas nėra išbrauktas iš garantijos. Jeigu gedimui negalioja Gamintojo garantija, automobilio vilkimo paslauga yra mokama.
Pagalbos paslauga suteikiama tik tam automobiliui, kuris nurodytas šioje garantinės priežiūros knygelėje. Pagalbos paslaugos tiekėjas turi teisę patikrinti garantinę automobilio priežiūros knygelę, kad įsitikintų garantijos galiojimu.
 
Pakartotinė pagalbos paslauga tam pačiam automobiliui, pakartotinai atsiradus tam pačiam automobilio gedimui, yra mokama.