Automobiliai verslui

„Hyundai“ – tarnybinis automobilis

„Hyundai“ automobilis – tai ne tik transporto priemonė, o kažkas daugiau. „Hyundai“ nori, kad jų klientai iš naujo atrastų džiaugsmą ir laisvę, kas asocijuojasi su asmeninėmis judėjimo galimybėmis“, sako bendrovės prezidentas ir vyriausias dizaineris Peteris Schreyeris. Naujausių „Hyundai“ modelių išskirtinis dizainas ir naujausios technologijos tapo jų kokybės ženklu. Jų harmoninga sąveika padaro kiekvieną kelionę įsimintina. Tuo pačiu šie dalykai puikiai perteikia „Hyundai“ markės šūkį „Naujas mąstymas. Naujos galimybės“ (New Thinking. New Possibilities.).
 

Didelis modelių asortimentas

„Hyundai“ modelių asortimentas yra vienas iš gausiausių automobilių rinkoje, nuo mažų A segmento automobilių iki D segmento automobilių visai šeimai ir didelių verslo klasės visureigių. 2015 metais „Hyundai“ iš esmės atnaujino 80 % savo modelių, kurių kiekvienas suteikia didelę vertę verslo klientams: dizainą, komfortą, patikimumą ir praktiškumą. Mes visuomet rasime tinkamą pasiūlymą jūsų įmonei.

Aukštos kokybės automobiliui pagaminti reikia šiuolaikiškų gamyklų, visuotinai pripažintų standartų ir gamybos procesų, o taip pat kvalifikuotos darbo jėgos. „Hyundai Motor“ visa tai turi ir visi „Hyundai“ automobiliai yra labai kokybiški. „Hyundai“ automobiliai išbandomi Europos keliuose ir bandymų poligone, įrengtame prie garsios Niurburgringo lenktynių trasos. „Hyundai“ pasitiki savo transporto priemonių kokybe ir suteikia savo automobiliams septynių  metų garantiją be ridos apribojimų. Į garantijos paketą įeina nemokama techninė priežiūra ir nemokama techninė pagalba kelyje, tad „Hyundai“ savininkai gali važinėti ramia širdimi.

Hyundai garantija