Automobiliai verslui

„Hyundai“ kaip bendrovės automobilis

Kuriame bendrojo mobilumo verslo modelius, kurie suteikia visas ryšio galimybes ir laisvę judėti. „Hyundai“ gali pasiūlyti mažiau taršius hibridinius ir elektrinius automobilius. Baltijos šalyse 2019 m. „Hyundai“ pirmavo elektrinių automobilių pardavimo srityje. Praėję metai bendrovei „Hyundai Motor Europe“ buvo rekordiniai – gauta 563 018 registracijų. Plačiai atnaujinant gaminius 2020 metais, toliau pagrindinis dėmesys skiriamas kokybiniam augimui.

Atsižvelgiama į viso eksploatacijos laikotarpio išlaidas

Turint mažą transporto priemonių parką, viso eksploatacijos laikotarpio išlaidos gali būti svarbesnės nei mano kai kurios bendrovės. Beveik pusę visų išlaidų automobiliams sudaro degalai, įmokos, draudimas, nusidėvėjimas, techninė priežiūra ir remontas. Būtent todėl „Hyundai“ bendrovėms rekomenduojam hibridinius ir elektrinius automobilius. Jų eksploatacijos išlaidos mažiausios, o naujiems automobiliams taikoma 5 metų neribotos ridos garantija. Hibridinių ir elektrinių automobilių akumuliatoriams taikome 8 metų garantiją.
5ių metų garantija

REGISTRACIJA VERSLO KLIENTŲ KONSULTACIJAI

Verslo klientų skyrius

hyundai eko modeliai

„Hyundai“ modelių asortimentas yra vienas iš gausiausių automobilių rinkoje, nuo mažų A segmento automobilių iki D segmento automobilių visai šeimai ir didelių verslo klasės visureigių.+

Aukštos kokybės automobiliui pagaminti reikia šiuolaikiškų gamyklų, visuotinai pripažintų standartų ir gamybos procesų, o taip pat kvalifikuotos darbo jėgos. „Hyundai Motor“ visa tai turi ir visi „Hyundai“ automobiliai yra labai kokybiški. „Hyundai“ automobiliai išbandomi Europos keliuose ir bandymų poligone, įrengtame prie garsios Niurburgringo lenktynių trasos. „Hyundai“ pasitiki savo transporto priemonių kokybe ir suteikia savo automobiliams penkių  metų garantiją be ridos apribojimų. Į garantijos paketą įeina nemokama techninė priežiūra ir nemokama techninė pagalba kelyje, tad „Hyundai“ savininkai gali važinėti ramia širdimi.