Naujienos

„Hyundai“ nuo techninės priežiūros prie techninės priežiūros pagalbos kelyje

Prižiūrėdami 5–10-metų senumo „Hyundai“ automobilį įgaliotame „Hyundai“ autoservise, gausite nemokamą „Hyundai“ 24 val. techninės pagalbos kelyje paslaugą.

Plačiau

Naujasis „Hyundai“ KONA pasirodo su didesne išmaniąja erdve ir aukštųjų technologijų kuriamu patogumu

„Praktiškai kiekvienas pagal savo gyvenimo būdą ras sau tinkantį KONA modelį. Kurdami vertę savo pirkėjui, šį automobilį gaminame su įvairaus galingumo pažangiais jėgos agregatais, įvairiausiomis technologijomis ir konstrukcijos ypatumais. „Hyundai“ yra įsipareigojusi kurti mobilumo patirtį, geriausiai atitinkančią įvairių mūsų klientų gyvenimo būdą“

Plačiau

Šiandien Baltijos šalyse pradedama prekiauti geidžiamu „IONIQ 6“ pagal visiškai naują kainodarą

Galiniais ratais varomas „IONIQ 6“ kainuoja 59 390 eurų, o keturiais ratais varoma versija – 64 390 eurų. Abu modeliai turi gausų „Ultimate“ įrangos paketą ir didelį 77,4 kWh akumuliatorių. Papildoma įranga klientui suteikiama nemokamai.

Plačiau

Atsisveikinimas su legendiniu pirmtaku: Hyundai skelbia nutraukianti pirmos IONIQ kartos gamybą

2022 metų birželį „Hyundai“ bendrovė nutraukia savo pirmojo IONIQ modelio gamybą Ulsane. Tikrą sėkmės istoriją sukūręs IONIQ nustatė automobilių pramonės standartus. IONIQ palikimas – apdovanojimus pelnę aukščiausios klasės saugumas, vertė ir dizainas.

Plačiau

Super aerodinamiško elektromobilio IONIQ 6 su didesniu nuvažiuojamu atstumu ir inovatyvia asmenine erdve debiutas

Su itin aerodinamišku kėbulu suderinta 77,4 kWh baterija leidžia su vienu įkrovimu nuvažiuoti 610 km atstumą, apskaičiuotą pagal WLTP metodiką. IONIQ 6 vidutinės energijos sąnaudos, apskaičiuojamos pagal WLTP metodiką, yra 14 kWh/100 km. Pagal sunaudojamą energiją tai vienas efektyviausių elektromobilių rinkoje.

Plačiau

„Hyundai IONIQ 5“ atsinaujina – pagal WLTP standartą važiavimo atstumas mieste net 710 km

Pradedant naujuosius „Hyundai IONIQ 5“ modelio metus, automobilyje atsirado daug atnaujinimų – tai naujas didesnis 77,4 kWh akumuliatorius ir akumuliatoriaus pašildymo funkcija, išmanieji amortizatoriai, kurie pagerina komfortą ir važiavimo kokybę, bei pasirenkami skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai.

Plačiau

„Hyundai BAYON“ tobulai tinka kelionėms su šunimis

Šunims draugiškame „Hyundai BAYON“ yra visa eilė funkcijų jūsų kelionei su keturkojais draugais palengvinti. Augintiniai puikiai jausis patogiame ir erdviame BAYON salone. Geriausios šioje klasėje pažangios saugos funkcijos garantuoja nepakartojamus nuotykius su augintiniais.

Plačiau

2021 m. automobilių rinkos apžvalga

Naujų automobilių rinkos tendencijos: elektromobilių populiarumas auga kartais, o krosoveriai tampa dominuojantis segmentas

Plačiau

„Hyundai Motor Baltic“ metams baigiantis įvertino ir apdovanojo geriausius Lietuvoje darbuotojus

„Hyundai“, kaip ir kasmet, šiemet pripažino geriausius rezultatus parodžiusius Lietuvos atstovybių darbuotojus ir atsidėkodami jiems įteikė apdovanojimus. Geriausiu 2021 metų pardavėju tapo Arūnas Žernakovas. Geriausiu 2021 metų popardaviminio aptarnavimo specialistu tapo Dainius Jarušaitis

Plačiau

Geriausiai pasirodę Hyundai automobiliai "Metų automobilio 2022" konkurse

"Metų automobilio" komisijos narys E. Babelis pasakoja dėl ko jam labai patiko Hyundai automobiliai ir ką būsimas pirkėjas turėtų atkreipti dėmėsį

Plačiau

„Hyundai Motor“ pristato SEVEN koncepcinį automobilį – IONIQ prekės ženklo segmento rėmus laužantį SUEV

SEVEN dizainas ir inovacija atskleidžia „Hyundai“ ateities elektrinio miesto visureigio (Sport Utility Electric Vehicle – SUEV) viziją. Praplėsta „Hyundai“ E-GMP platforma pritaikyta elektromobiliui (BEV) ir skirta naujam SUV tipui. Salono dizainas užtikrina didesnę laisvę ir komfortą keleiviams, o į baldus panašios sėdynės ir jų savybės suteikia prabangaus poilsio kambario pojūtį. SEVEN automobilio sterilumą akcentuojančios funkcijos, tvarios medžiagos ir erdvės inovacijos pabrėžia nemažėjantį „Hyundai Motor“ dėmesį klientams. Didėjantis IONIQ BEV modelių skaičius patvirtina „Hyundai Motor“ elektrifikavimo strategiją ir kompanijos įsipareigojimą iki 2045 m. pasiekti neutralumą anglies dioksido atžvilgiu.

Plačiau

Lankymasis salone su galimybių pasu

Plačiau

„IONIQ 5“ jau Lietuvoje – didelis žingsnis į priekį elektromobilių rinkoje

Į pardavimo salonus Lietuvoje atvyko ilgai lauktas ir plačiai užsienio žiniasklaidoje apkalbėtas elektromobilis „IONIQ 5“. Didelio pasisekimo susilaukusi ankstesnė „Hyundai Ioniq“ karta savo įpėdiniui atidavė tik pavadinimą ir sukauptas žinias – savo išvaizda naujasis modelis visiškai kitoks ne tik nuo savo pirmtako, bet išsiskiria ir tarp visų kitų automobilių rinkoje. Tiesa, išsiskiria šis automobilis ne tik išvaizda – technologinės naujovės, sumontuotos čia, turėtų pradžiuginti net elektromobilių skeptikus.

Plačiau

Lietuvoje pristatytas naujasis „Hyundai Bayon"

Plačiau

Mažas, karštas hečbekas: Hyundai i20 N

1,6 litro Turbo variklis, 204 AG, mechaninė pavarų dėžė, priekiniai varantys ratai ir mechaninis riboto praslydimo diferencialas tarp jų. Klasikinis karštojo hečbeko receptas. Puikūs duomenys smagiam, kasdieniam miesto automobiliui, tačiau kiek jis pajėgus trasoje.

Plačiau

„Hyundai i20 N“ debiutas Lietuvoje – „Press Ralio“ varžybose

Į Lietuvą atvyko pirmasis sportiškas hečbekas „Hyundai i20 N“. Įkvėptas du kartus Pasaulio ralio čempiono titulą pelniusio „Hyundai i20 WRC“ automobilio mažasis jo broliukas Lietuvoje savo debiutą taip pat pažymės ralio varžybose. „Fakto Auto Racing Team“ pačiu naujausiu N serijos modeliu gegužės 28-29 dienomis varžysis „Press Ralio“ lenktynėse.

Plačiau

Jau galima užsisakyti vieną laukiaumiausių elektromobilių

Vasario mėnesį pasauliui pristatytas naujasis „Hyundai“ elektromobilis pagaliau atvyksta ir į Lietuvą – salonuose jau galima pateikti išankstinius „IONIQ 5“ užsakymus

Plačiau

STARTUOJA KOMPENSACIJOS ELEKTROMOBILIUI ĮSIGYTI

Nuo gegužės 17 d., galima teikti prašymus kompensacijoms gauti įsigijus gryną elektromobilį. Visos paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu per Aplinkos projektų valdymo informacinę sistemą (APVIS).

Plačiau

Tikras karštas SUV - Hyundai Kona N

Pristatome jums „KONA N“ . Šis galingas SUV sujungia smagaus vairavimo patirtį su visureigio universalumu: vairuotojai įvertins galingą jo variklį ir emocinį užtaisą, kurį suteikia.

Plačiau

Nepelnytai užmiršta klasika – kodėl niekas nebenori hečbekų ir universalų

Automobiliai, panašiai kaip ir apranga, seka paskui madas. Vienas didžiausių skirtumų tarp šių madų yra jų greitis – kai aprangos tendencijos ir mados gali keistis kiekvieną sezoną ar dar dažniau, automobilių mada ir populiarumas yra gerokai mažiau dinamiški, o jų populiarumo bangos gali trukti ir dešimtmečiais. Tiesa, tarp šių madų yra ir panašumų. Nors kartais ir užmirštama, klasika niekada nemiršta ir visais laikais yra geras pasirinkimas.

Plačiau

HYUNDAI SUV automobilių elektrifikacija: atnaujintas „Kona“, visiškai naujas „Tucson“ ir atnaujintas „Santa Fe“ – tai atsakas vis didėjančiam miesto visureigių populiarumui Europoje

Pastaraisiais metais Europos automobilių rinkose pastebimai auga SUV automobilių paklausa. HYUNDAI yra tarp pirmaujančių ateities ir elektrifikuoto mobilumo priemonių gamintojų, siūlantis didžiausią elektrifikuotų jėgos agregatų asortimentą. HYUNDAI įdiegė elektrifikavimo technologijas visuose savo SUV modeliuose. HYUNDAI SUV asortimente yra atnaujintas „Santa Fe“, visiškai naujas „Tucson“ ir atnaujintas „Kona“.

Plačiau

„Hyundai Motor“ atidengia naują stilingą ir elegantišką SUV krosoverį „Bayon“

HYUNDAI atidengia savo naują modelį „Bayon“, pasižymintį kompaktiška išore, erdviu salonu ir visa eile modernių saugos ir susiejimo funkcijų.

Plačiau

Hyundai IONIQ 5 iš naujo apibrėžia elektrinį mobilumą

• vasario 23 d. įvyko vidutinio dydžio CUV elektromobilio IONIQ 5 pasaulinė premjera. • Ant specialiai tik baterijomis varomam elektromobiliui (BEV) sukurtos platformos pagamintas IONIQ 5 turi daug aplinką tausojančių funkcijų. • Puikios eksploatacinės savybės ir keli įkrovimo būdai: labai greitas nuo 400 V ir nuo 800 V įtampos. • Turi įkrovimo iš automobilio funkciją (angl. –Vehicle-to-Load (V2L), leidžiančią įkrauti išorinius elektros įrenginius.

Plačiau

Pasaulinė Hyundai IONIQ 5 premjera

Salono nuotraukos parodytos dar iki virtualios pasaulinės premjeros, kuri įvyks vasario 23 dieną. Automobilio salone panaudotos tvarios medžiagos ir tekstilė: ekologiškai išdirbta oda, biologiniai dažai, o taip pat natūralus ir perdirbtas pluoštas. Skirtingai nuo įprastiniais jėgos agregatais varomų vidutinio dydžio SUV, specialiai elektromobiliui sukurta platforma turi didelį atstumą tarp ašių ir plokščią dugną, kas leido sukurti modernų salono dizainą.

Plačiau

Dizainas, technologija, nulinė emisija: atnaujintas Kona Electric

Grynesnis naujojo Hyundai Kona Electric kėbulo dizainas pabrėžia švarų elektrinį mobilumą. Papildomos saugos, susiejimo ir komforto funkcijos suteikia dar geresnį vairavimo potyrį. Kona Electric varomas vien elektra mieste nuvažiuoja iki 660 km, o pagal mažos galios transporto priemonių bandymų procedūrą (WLTP) – iki 484 km. Tai vis dar išlieka vienu geriausių nuvažiuojamų atstumu su vienu baterijos įkrovimu.

Plačiau

"Fakto Auto" tęsia darbus

"Fakto Auto" tęsia darbus: Naujų/naudotų automobilių pirkimo/pardavimo klausimais konsultuojame nuotoliniu būdu; Automobilių serviso ir kėbulų skyrius dirba įprastu darbo laiku, laikantis visų saugumo priemonių. Būtina išankstinė registracija; Rekomenduojame auto salono patalpose lankytis po 1 šeimos narį.

Plačiau

„Fakto auto“ pripažinta geriausiu popardaviminio aptarnavimo „Hyundai“ atstovu

„Hyundai“ importuotojai į Baltijos šalis metų pabaigoje įvertino savo atstovus. Geriausiai pagal klientų pasitenkinimą, nuotolinį mokymąsi ir pagal pardavimo rezultatus buvo įvertinta Vilniuje esant „Hyundai“ atstovybė „Fakto Auto“.

Plačiau

"Fakto Auto" tęsia darbus

Dėl Lietuvos Respublikos teritorijoje skelbiamų sugriežtinto karantino sąlygų nuo 2020 m. gruodžio mėn. 16 d. iki 2021 m. sausio mėn. 31 dienos ribojamas klientų aptarnavimas UAB „Fakto” autocentras patalpose:

Plačiau

Naujasis „Hyundai Tucson“: naujas savo klasės lyderis

Į Fakto Auto atvyko naujasis „Hyundai Tucson“ krosoveris, kuris iš minios išsiskiria savo unikaliu dizainu ir technologijų, užtikrinančių keleivių saugumą bei komfortą, gausa. Lyg to būtų negana, naujasis krosoveris visas šias naujoves siūlo už itin prieinamą kainą ir krosoverių segmente yra bene geriausias pasirinkimas pagal tai, ką pirkėjas gauna už pinigus.

Plačiau

Į Lietuvą atvyksta naujasis „Hyundai Tucson“: naujos technologijos ir aukščiausio lygio įranga už prieinamą kainą

Naujojo „Hyundai Tucson“ kainos prasideda nuo 22 990 eurų (1,6 T-GDI 150 AG 6MT Comfort). Palyginti su ankstesnės „Tucson“ kartos modeliais, atnaujintas automobilis siūlo gausesnę įrangą, o naujos kartos benzininių variklių su turbokompresoriumi dėka - daugiau galios, bet mažiau išmetamų teršalų. Pažangi naujojo „Tucson“ technologija ir modernus dizainas, taip pat galingi ir ypač mažai teršalų išmetantys varikliai paverčia jį precedento neturinčiu patraukliu sportiniu visureigiu ir nauju etalonu savo segmente.

Plačiau

,,Hyundai Motor“ atskleidžia pirmasias naujojo ,,Tucson N Line“ užuominas

• Hyundai Motor atskleidžia naujojo ,,Tucson N Line“ - septintojo modelio Europoje su dinamišku apdailos lygiu – įvaizdį. • Visiškai naujas „Tucson N Line“ pasiūlys agresyvias ir savitas išorės dizaino savybes ir diferencijuotas interjero detales. • „Hyundai“ „N Line“ automobilių modeliai yra specialiai sukurti tiems klientams, kuriems svarbu dizainas ir vairavimo patirtis.

Plačiau

Naujausias ,,Hyundai i20“ pelnė ,,Auksinio vairo“ apdovanojimą

• Visiškai naujas „i20“ apdovanotas auksu „geriausio automobilio“ kategorijoje tarp automobilių iki 25 000 eurų. • Ankstesnis ,,i20“ modelis ,,Auksinio vairo“ apdovanojimą gavo 2015 m. • Trečiosios kartos B segmento „Hyundai“ automobilis nustato naujus savo segmento standartus.

Plačiau

Karštoji Hyundai N naujiena - pristatome naująjį "i20 N"

Pristatome visiškai naują Hyundai „i20 N“. Tai yra naujausias „Hyundai“ sportinis modelis, atnešantis lenktynių patirtį į „i20“ gamą.

Plačiau

Naujasis „Hyundai i20“ atkeliauja į Fakto Auto

Naujojo „Hyundai i20“ dizainą įkvėpė „Hyundai Sensuous Sportiness“ dizaino kalba Pirmą kartą tarp „i20“ modelių atsirado 48 V lengvųjų hibridų linija su ekonomiškomis benzino sąnaudomis „Hyundai i20“ modeliai turi naują informacijos ir pramogų sistemą, prisijungimo galimybes ir garso įrangą, kurie iškelia naujus kriterijus šiam segmentui „Hyundai i20“ aprūpintas pažangia saugos įranga „Hyundai SmartSense“ 2021 metais „i20“ modelių asortimentą papildys naujieji „N Line“ ir „N“ modeliai

Plačiau

Visiškai naujas „Hyundai Tucson“: išmaniųjų technologijų herojus, pasižymintis išskirtiniu dizainu

Pažangus ir inovatyvus: visiškai naujas „Tucson“ yra ne tik evoliucija, bet ir „Hyundai“ dizaino revoliucija Nauji „Parametric Hidden Lights“ – aukštųjų technologijų naujovė pasaulyje – suteikia naujajam „Tucson“ unikalią išvaizdą kelyje Geriausias klasėje saugumo paketas ir į šeimą orientuotas komfortas nustato naujus standartus inovatyviai mąstantiems klientams Visiškai naujas „Tucson“ siūlo labiausiai elektrifikuotą variklių pasirinkimą kompaktiškų visureigių segmente, įskaitant hibridinius, iš tinklo įkraunamus hibridinius, 48 voltų švelnaus hibrido variantus.

Plačiau

Visiškai naujas „Hyundai Tucson“: išmaniųjų technologijų herojus, pasižymintis išskirtiniu dizainu

· Pažangus ir inovatyvus: visiškai naujas „Tucson“ yra ne tik evoliucija, bet ir „Hyundai“ dizaino revoliucija · Nauji „Parametric Hidden Lights“ – aukštųjų technologijų naujovė pasaulyje – suteikia naujajam „Tucson“ unikalią išvaizdą kelyje · Geriausias klasėje saugumo paketas ir į šeimą orientuotas komfortas nustato naujus standartus inovatyviai mąstantiems klientams · Visiškai naujas „Tucson“ siūlo labiausiai elektrifikuotą variklių pasirinkimą kompaktiškų visureigių segmente, įskaitant hibridinius, iš tinklo įkraunamus hibridinius, 48 voltų švelnaus hibrido variantus.

Plačiau

Europos klientus traukia aukštųjų technologijų automobiliai

Ar žinojote, kad 90 % „Hyundai“ automobilių kuriama, projektuojama, gaminama ir išbandoma Europoje? „Hyundai“ dizaino centras įsikūręs Vokietijoje, o automobiliai Lietuvos rinką pasiekia iš Turkijos, Čekijos ir Korėjos gamyklų.

Plačiau

„Hyundai KONA Electric“ su vienu įkrovimu nuvažiuoja net 484 km atstumą

„Hyundai Kona Electric“ nuvažiuojamas atstumas padidėjo 8 proc. - net iki 484 km. Naujas „Hyundai Kona Electric“ rekordas - virš 1 000 km vienu įkrovimu. Jau pagaminta virš 100 000 „Hyundai Kona Electric“ automobilių.

Plačiau

„Hyundai Motor“ pristato elektromobiliams skirtą IONIQ prekės ženklą, tuo atversdama naują puslapį į klientus orientuotos elektromobilių patirties istorijoje

„Hyundai“ elektromobiliams skirtas prekės ženklas IONIQ įkūnija bendrovės išmaniojo mobilumo viziją. Su IONIQ prekės ženklo modeliais bendrovė siekia klientams pasiūlyti vadinamąją „susietojo gyvenimo būdo“ (angl. „connected lifestyle“) patirtį. Per ateinančius ketverius metus „Hyundai“ pristatys tris novatoriškus IONIQ elektromobilių modelius. Pirmasis pasirodys 2021 m. pradžioje ir vadinsis IONIQ 5 – tai bus vidutinio dydžio CUV elektromobilis, paremtas „45“ koncepcija. IONIQ elektromobilių modeliai bus konstruojami naudojant E-GMP platformą. IONIQ prekės ženklas įkūnija „Hyundai“ įsipareigojimą teikti susietojo gyvenimo būdo sprendimus. „Hyundai“ atšventė prekės ženklo pristatymą elektrinių lempučių pagalba paversdama „Londono akį“ milžiniška raide „Q“.

Plačiau

Mažasis krosoveris Hyundai Kona turi viską

Apie 2020-ųjų metų Hyundai Kona, kurią galima įsigyti su vidaus degimo varikliu, hibridine sistema arba pilnai elektrinę, rašo caranddriver.com portalas

Plačiau

Archyvas: 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010