Naujienos

Į Lietuvą atvyksta naujasis „Hyundai Tucson“: naujos technologijos ir aukščiausio lygio įranga už prieinamą kainą

Naujojo „Hyundai Tucson“ kainos prasideda nuo 22 990 eurų (1,6 T-GDI 150 AG 6MT Comfort). Palyginti su ankstesnės „Tucson“ kartos modeliais, atnaujintas automobilis siūlo gausesnę įrangą, o naujos kartos benzininių variklių su turbokompresoriumi dėka - daugiau galios, bet mažiau išmetamų teršalų. Pažangi naujojo „Tucson“ technologija ir modernus dizainas, taip pat galingi ir ypač mažai teršalų išmetantys varikliai paverčia jį precedento neturinčiu patraukliu sportiniu visureigiu ir nauju etalonu savo segmente.

Plačiau

,,Hyundai Motor“ atskleidžia pirmasias naujojo ,,Tucson N Line“ užuominas

• Hyundai Motor atskleidžia naujojo ,,Tucson N Line“ - septintojo modelio Europoje su dinamišku apdailos lygiu – įvaizdį. • Visiškai naujas „Tucson N Line“ pasiūlys agresyvias ir savitas išorės dizaino savybes ir diferencijuotas interjero detales. • „Hyundai“ „N Line“ automobilių modeliai yra specialiai sukurti tiems klientams, kuriems svarbu dizainas ir vairavimo patirtis.

Plačiau

Naujausias ,,Hyundai i20“ pelnė ,,Auksinio vairo“ apdovanojimą

• Visiškai naujas „i20“ apdovanotas auksu „geriausio automobilio“ kategorijoje tarp automobilių iki 25 000 eurų. • Ankstesnis ,,i20“ modelis ,,Auksinio vairo“ apdovanojimą gavo 2015 m. • Trečiosios kartos B segmento „Hyundai“ automobilis nustato naujus savo segmento standartus.

Plačiau

Karštoji Hyundai N naujiena - pristatome naująjį "i20 N"

Pristatome visiškai naują Hyundai „i20 N“. Tai yra naujausias „Hyundai“ sportinis modelis, atnešantis lenktynių patirtį į „i20“ gamą.

Plačiau

Naujasis „Hyundai i20“ atkeliauja į Fakto Auto

Naujojo „Hyundai i20“ dizainą įkvėpė „Hyundai Sensuous Sportiness“ dizaino kalba Pirmą kartą tarp „i20“ modelių atsirado 48 V lengvųjų hibridų linija su ekonomiškomis benzino sąnaudomis „Hyundai i20“ modeliai turi naują informacijos ir pramogų sistemą, prisijungimo galimybes ir garso įrangą, kurie iškelia naujus kriterijus šiam segmentui „Hyundai i20“ aprūpintas pažangia saugos įranga „Hyundai SmartSense“ 2021 metais „i20“ modelių asortimentą papildys naujieji „N Line“ ir „N“ modeliai

Plačiau

Visiškai naujas „Hyundai Tucson“: išmaniųjų technologijų herojus, pasižymintis išskirtiniu dizainu

Pažangus ir inovatyvus: visiškai naujas „Tucson“ yra ne tik evoliucija, bet ir „Hyundai“ dizaino revoliucija Nauji „Parametric Hidden Lights“ – aukštųjų technologijų naujovė pasaulyje – suteikia naujajam „Tucson“ unikalią išvaizdą kelyje Geriausias klasėje saugumo paketas ir į šeimą orientuotas komfortas nustato naujus standartus inovatyviai mąstantiems klientams Visiškai naujas „Tucson“ siūlo labiausiai elektrifikuotą variklių pasirinkimą kompaktiškų visureigių segmente, įskaitant hibridinius, iš tinklo įkraunamus hibridinius, 48 voltų švelnaus hibrido variantus.

Plačiau

Visiškai naujas „Hyundai Tucson“: išmaniųjų technologijų herojus, pasižymintis išskirtiniu dizainu

· Pažangus ir inovatyvus: visiškai naujas „Tucson“ yra ne tik evoliucija, bet ir „Hyundai“ dizaino revoliucija · Nauji „Parametric Hidden Lights“ – aukštųjų technologijų naujovė pasaulyje – suteikia naujajam „Tucson“ unikalią išvaizdą kelyje · Geriausias klasėje saugumo paketas ir į šeimą orientuotas komfortas nustato naujus standartus inovatyviai mąstantiems klientams · Visiškai naujas „Tucson“ siūlo labiausiai elektrifikuotą variklių pasirinkimą kompaktiškų visureigių segmente, įskaitant hibridinius, iš tinklo įkraunamus hibridinius, 48 voltų švelnaus hibrido variantus.

Plačiau

Europos klientus traukia aukštųjų technologijų automobiliai

Ar žinojote, kad 90 % „Hyundai“ automobilių kuriama, projektuojama, gaminama ir išbandoma Europoje? „Hyundai“ dizaino centras įsikūręs Vokietijoje, o automobiliai Lietuvos rinką pasiekia iš Turkijos, Čekijos ir Korėjos gamyklų.

Plačiau

„Hyundai KONA Electric“ su vienu įkrovimu nuvažiuoja net 484 km atstumą

„Hyundai Kona Electric“ nuvažiuojamas atstumas padidėjo 8 proc. - net iki 484 km. Naujas „Hyundai Kona Electric“ rekordas - virš 1 000 km vienu įkrovimu. Jau pagaminta virš 100 000 „Hyundai Kona Electric“ automobilių.

Plačiau

„Hyundai Motor“ pristato elektromobiliams skirtą IONIQ prekės ženklą, tuo atversdama naują puslapį į klientus orientuotos elektromobilių patirties istorijoje

„Hyundai“ elektromobiliams skirtas prekės ženklas IONIQ įkūnija bendrovės išmaniojo mobilumo viziją. Su IONIQ prekės ženklo modeliais bendrovė siekia klientams pasiūlyti vadinamąją „susietojo gyvenimo būdo“ (angl. „connected lifestyle“) patirtį. Per ateinančius ketverius metus „Hyundai“ pristatys tris novatoriškus IONIQ elektromobilių modelius. Pirmasis pasirodys 2021 m. pradžioje ir vadinsis IONIQ 5 – tai bus vidutinio dydžio CUV elektromobilis, paremtas „45“ koncepcija. IONIQ elektromobilių modeliai bus konstruojami naudojant E-GMP platformą. IONIQ prekės ženklas įkūnija „Hyundai“ įsipareigojimą teikti susietojo gyvenimo būdo sprendimus. „Hyundai“ atšventė prekės ženklo pristatymą elektrinių lempučių pagalba paversdama „Londono akį“ milžiniška raide „Q“.

Plačiau

Mažasis krosoveris Hyundai Kona turi viską

Apie 2020-ųjų metų Hyundai Kona, kurią galima įsigyti su vidaus degimo varikliu, hibridine sistema arba pilnai elektrinę, rašo caranddriver.com portalas

Plačiau

„Hyundai“ - elektromobilis nebeturi būti kitoks

Vieną plačiausių hibridinių ir elektrinių modelių gamą siūlo „Hyundai“: galite rinktis iš keturių hibridinių ir dviejų elektrinių automobilių. Ieškantys kompaktinio automobilio gali rinktis „Ioniq“ mod-elį, kuris yra siūlomas su įprasta arba iš tinklo įkraunama hibridine pavara, arba pilnai elektrinis, o norintys mažo miesto visureigio turėtų pasidomėti „Kona“ modeliu, kurį taip pat galima rinktis su įprastu vidaus degimo varikliu, su hibridine pavara arba pilnai elektrinį. Ieškantiems didesnį pravažumą turinčio SUV patiks „Tucson“ su švelniojo hibrido sistema.

Plačiau

Elektrinę Hyundai Ioniq versiją išbandė Top Gear

Elektrinę Hyundai Ioniq versiją išbandė ir aprašė automobilių žinovai iš garsiojo Didžiosios Britanijos leidinio Top Gear. Jų nuomonę ir įspūdžius galite skaityti žemiau.

Plačiau

Hyundai Kona electric

Elektrinę Hyundai Kona versiją išbandė ir ją aprašė Didžiosios Britanijos automobilių entuziastai iš carwow.co.uk tinklalapio.

Plačiau

„Hyundai IONIQ Electric“ – žinomai mažiausių sąnaudų elektromobilis

Ne vienas šaltinis patvirtina, kad „Hyundai IONIQ Electric“ yra mažiausių sąnaudų serijinis elektromobilis.

Plačiau

„KONA Electric“ sklaido mitus apie elektromobilius

Nors elektromobiliai jau kuriami ne vieną dešimtmetį, jie vis dar nėra taip plačiai naudojami, kaip automobiliai su vidaus degimo varikliais. Galbūt dėl to iki šiol sklando daug mitų ir klaidingų įsitikinimų apie elektromobilius. Štai keletas labiausiai paplitusių mitų apie šiuos automobilius – mes pasakysime, ar „KONA Electric“ įrodė, kad jie klaidingi.

Plačiau

"Top Gear“ automobilių žurnalistai „Hyundai Tuscon“ krosoverį įvertino net 8 balais iš dešimties

Prestižinis automobilių apžvalgos portalas "TOP GEAR UK" išbandė ir aprašė įspūdžius apie Hyundai Tucson. Žurnalistai krosoverį įvertino net 8 balais iš dešimties. Ką apie jį rašė britai galite paskaityti paspaudę mygtuką daugiau.

Plačiau

Kona Electric: populiarus pasirinkimas tiek tarp policijos pareigūnų, tiek tarp civilių

,,Hyundai“ elektromobilių kategorijoje geriausiai parduodami SUV ,,Kona Electric“ – populiarus policijos pajėgų pasirinkimas Šveicarijoje, Olandijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Plačiau

„Hyundai Santa Fe“ sukanka 20 metų

• Šiais metais „Hyundai Santa Fe“ švenčia savo 20-ąjį gimtadienį. • Šiuo modeliu Europoje prekiaujama nuo 2001 metų – dabar atėjo ketvirtosios kartos automobilių eilė. • Ikoniškas modelis sulauks daug svarbių pasikeitimų, įskaitant ir naujas elektra varomas sistemas.

Plačiau

Fakto Auto tęsia darbus!

Atsižvelgiant į LR vyriausybės priimtus karantino švelninimo sprendimus, informuojame, kad nuo šiol aptarnaujame visus klientus mūsų salone! (yra papildomų sąlygų)

Plačiau

„Hyundai Motor“ pristato koncepcinį elektromobilį „Prophecy“

,,Hyundai“ pristato naująją koncepciją, kuri aiškiai atspindi ,,Sensous Sportiness“ dizaino filosofiją. Priimti nauji dizaino sprendimai praplečia pradinį konceptą ir papildo dizainą švariomis linijomis bei minimalistinėmis struktūromis.

Plačiau

Stilingesnis, saugesnis ir ekonomiškesnis – naujasis „Hyundai i30 “

Naujojo „Hyundai i30“ dizainas drąsus ir stilingas, todėl jam sunku atsispirti.

Plačiau

,,Hyundai“ pristato naujojo ,,i20“ interjero detales

Naujojo ,,i20“ salonas yra platus, erdvus ir pilnas ryškiausių naujovių.

Plačiau

,,Hyundai“ sukurta pirmoji pasaulyje IRT pavarų valdymo sistema

„Hyundai Motor Group“ paskelbė apie sukurtą pirmąją pasaulyje informacijos ir ryšių technologijų (IRT) pavarų valdymo sistemą, leidžiančią transporto priemonei automatiškai pereiti į optimaliausią pavarą, nustačius kelio ir eismo sąlygas.

Plačiau

Naujasis „Hyundai i20“!!!

Naujasis „Hyundai i20“ sujungia puikų dizainą ir pažangias technologijas

Plačiau

,,Hyundai Motor“ pristato naujajį EV ,,Prophecy“

„Hyundai Motor“ pristato naująjį elektra varomą automobilį ,,Prophecy“, kuriame atsispindi naujausi gamintojo sprendimai dizaino srityje. Naujasis automobilis pristatomas 2020 metų kovo 3 dieną, Ženevos automobilių parodoje.

Plačiau

Atskleistos visiškai naujojo Hyundai i30 modelio užuominos, kurios pilnai bus atskleistos Ženevos automobilių parodoje.

Plačiau

Hyundai Motor pristato naują Hyundai i20 dizainą

Hyundai Motor pristatys naują „i20“, kuris pasižymės visiškai atnaujintu dizainu ir tai bus pirmasis automobilis Europoje, kuris turės "sportiško jausmingumo" dizaino kryptį.

Plačiau

„Hyundai Motor“ patrigubina „Kona Electric“ gamybos pajėgumus

Kadangi teršalų neišmetančių automobilių poreikis nuolat auga, „Hyundai Motor“ patrigubins savo „Kona Electric“ modelių pasiūlą klientams Europoje.

Plačiau

Hyundai pristato 2020 metų "Superbowl" reklamą.

Pristatome jums 2020 metų Hyundai reklamą - „Smaht Pahk“, kurioje vaidina mylimos Bostono įžymybės Chrisas Evansas, Johnas Krasinski, „Saturday Night Live“ komikė Rachel Dratch ir Bostono „Red Sox“ legenda Davidas Ortizas.

Plačiau

„Hyundai“ elektromobiliai 2019 m. buvo perkamiausi Lietuvoje

„Hyundai“ 2019 metais pardavė 50 elektromobilių, pralenkdami antrą vietą su 20 ir trečią su 31 automobiliu.

Plačiau

Nuo šiol „Hyundai Santa Fe“ geriausias klasėje saugos paketas – dar pažangesnis

„Santa Fe“ saugos paketas papildytas aklosios zonos stebėjimo monitoriaus funkcija.

Plačiau

Hyundai Driving Challenge

Buvo surengtas azarti6kas ir smagus vairavimo renginys Hyundai klientams. Daug greičio, azarto ir žinoma daug Hyundai automobilių.

Plačiau

„Hyundai“ plečia hibridinių automobilių gamą ir pristato „Kona Hybrid“

„Hyundai“ plečia populiarių ir tituluotų automobilių seriją „Kona“, pristatydama naują hibridinį modelį. Jis išsiskiria ne tik ryškiu dizainu, bet ir naujausiomis „Hyundai SmartSense“ saugumo ir pagalbinėmis vairuotojo sistemomis, taip pat individualiai pritaikoma ir platesne informacine bei pramogine sistema.
 

Plačiau

Atnaujinta populiarioji „Hyundai IONIQ“ serija

„Hyundai IONIQ“ yra pirmasis automobilis pasaulyje, siūlomas su trimis elektrifikuotais galios agregatais – hibridiniu, iš tinklo įkraunamu hibridiniu ir visiškai elektriniu. Šį rudenį rinkose pasirodys atnaujintas „IONIQ“ modelių asortimentas. Naujasis „IONIQ Electric“ komplektuojamas su 38,3 kWh akumuliatoriumi, kuris pasižymi 36 proc. didesne energijos talpa ir viena įkrova leidžia nuvažiuoti 311 km atstumą (rodikliai pagal WLTP). Nuo „Hyundai IONIQ“ pasirodymo pradžios 2016 m. visame pasaulyje parduota daugiau nei 60 000 šių modelių.

Plačiau

Naujasis Hyundai KONA Hybrid

Elegantiškas, išraiškingas, dvelkiantis pasitikėjimu: KONA demonstruoja ryžtą visais atžvilgiais. Šiuose automobiliuose įtaisyti itin efektyvūs benzininiai varikliai ir visiškai elektrinė transmisija, suteikianti galimybę nuvažiuoti išskirtinai toli – iki 449 km.

Plačiau

Suteikėme galios gerai išvaizdai

Elegantiškas, išraiškingas, dvelkiantis pasitikėjimu: KONA demonstruoja ryžtą visais atžvilgiais. Šiuose automobiliuose įtaisyti itin efektyvūs benzininiai varikliai ir visiškai elektrinė transmisija, suteikianti galimybę nuvažiuoti išskirtinai toli – iki 449 km.

Plačiau

Prasidėjo Hyundai TUCSON išpardavimas

"Fakto Auto" skelbia Hyundai TUCSON išpardavimą

Plačiau

Vitoldas Milius su „Hyundai Kona“ elektromobiliu Vilniuje nuvažiavo 710 km

Elektromobilis viena įkrova gali nuvažiuoti ne ką mažiau nei dyzelinis modelis su vienu degalų baku – tai įrodė „Auto Bild Lietuva“ redaktorius Vitoldas Milius. Trečiadienį 10 val. pradėjęs kelionę Vilniaus gatvėmis su pilnai įkrautu elektromobiliu – kompaktinės klasės krosoveriu „Hyundai Kona EV“ – jis finišavo praėjus beveik 30 valandų ir sugebėjo nuvažiuoti 710 kilometrų.

Plačiau

Archyvas: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010