Naujienos

Archyvas: 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

 • „Hyundai“ nuo techninės priežiūros prie techninės priežiūros pagalbos kelyje

  „Hyundai“ nuo techninės priežiūros prie techninės priežiūros pagalbos kelyje

  Prižiūrėdami 5–10-metų senumo „Hyundai“ automobilį įgaliotame „Hyundai“ autoservise, gausite nemokamą „Hyundai“ 24 val. techninės pagalbos kelyje paslaugą.

  Plačiau

 • Naujasis „Hyundai“ KONA pasirodo su didesne išmaniąja erdve ir aukštųjų technologijų kuriamu patogumu

  Naujasis „Hyundai“ KONA pasirodo su didesne išmaniąja erdve ir aukštųjų technologijų kuriamu patogumu

  „Praktiškai kiekvienas pagal savo gyvenimo būdą ras sau tinkantį KONA modelį. Kurdami vertę savo pirkėjui, šį automobilį gaminame su įvairaus galingumo pažangiais jėgos agregatais, įvairiausiomis technologijomis ir konstrukcijos ypatumais. „Hyundai“ yra įsipareigojusi kurti mobilumo patirtį, geriausiai atitinkančią įvairių mūsų klientų gyvenimo būdą“

  Plačiau

 • Šiandien Baltijos šalyse pradedama prekiauti geidžiamu „IONIQ 6“ pagal visiškai naują kainodarą

  Šiandien Baltijos šalyse pradedama prekiauti geidžiamu „IONIQ 6“ pagal visiškai naują kainodarą

  Galiniais ratais varomas „IONIQ 6“ kainuoja 59 390 eurų, o keturiais ratais varoma versija – 64 390 eurų. Abu modeliai turi gausų „Ultimate“ įrangos paketą ir didelį 77,4 kWh akumuliatorių. Papildoma įranga klientui suteikiama nemokamai.

  Plačiau

 • Atsisveikinimas su legendiniu pirmtaku: Hyundai skelbia nutraukianti pirmos IONIQ kartos gamybą

  Atsisveikinimas su legendiniu pirmtaku: Hyundai skelbia nutraukianti pirmos IONIQ kartos gamybą

  2022 metų birželį „Hyundai“ bendrovė nutraukia savo pirmojo IONIQ modelio gamybą Ulsane. Tikrą sėkmės istoriją sukūręs IONIQ nustatė automobilių pramonės standartus. IONIQ palikimas – apdovanojimus pelnę aukščiausios klasės saugumas, vertė ir dizainas.

  Plačiau

 • Super aerodinamiško elektromobilio IONIQ 6 su didesniu nuvažiuojamu atstumu ir inovatyvia asmenine erdve debiutas

  Super aerodinamiško elektromobilio IONIQ 6 su didesniu nuvažiuojamu atstumu ir inovatyvia asmenine erdve debiutas

  Su itin aerodinamišku kėbulu suderinta 77,4 kWh baterija leidžia su vienu įkrovimu nuvažiuoti 610 km atstumą, apskaičiuotą pagal WLTP metodiką. IONIQ 6 vidutinės energijos sąnaudos, apskaičiuojamos pagal WLTP metodiką, yra 14 kWh/100 km. Pagal sunaudojamą energiją tai vienas efektyviausių elektromobilių rinkoje.

  Plačiau

 • „Hyundai IONIQ 5“ atsinaujina – pagal WLTP standartą važiavimo atstumas mieste net 710 km

  „Hyundai IONIQ 5“ atsinaujina – pagal WLTP standartą važiavimo atstumas mieste net 710 km

  Pradedant naujuosius „Hyundai IONIQ 5“ modelio metus, automobilyje atsirado daug atnaujinimų – tai naujas didesnis 77,4 kWh akumuliatorius ir akumuliatoriaus pašildymo funkcija, išmanieji amortizatoriai, kurie pagerina komfortą ir važiavimo kokybę, bei pasirenkami skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai.

  Plačiau

 • „Hyundai BAYON“ tobulai tinka kelionėms su šunimis

  „Hyundai BAYON“ tobulai tinka kelionėms su šunimis

  Šunims draugiškame „Hyundai BAYON“ yra visa eilė funkcijų jūsų kelionei su keturkojais draugais palengvinti. Augintiniai puikiai jausis patogiame ir erdviame BAYON salone. Geriausios šioje klasėje pažangios saugos funkcijos garantuoja nepakartojamus nuotykius su augintiniais.

  Plačiau

 • 2021 m. automobilių rinkos apžvalga

  2021 m. automobilių rinkos apžvalga

  Naujų automobilių rinkos tendencijos: elektromobilių populiarumas auga kartais, o krosoveriai tampa dominuojantis segmentas

  Plačiau

 • „Hyundai Motor Baltic“ metams baigiantis įvertino ir apdovanojo geriausius Lietuvoje darbuotojus

  „Hyundai Motor Baltic“ metams baigiantis įvertino ir apdovanojo geriausius Lietuvoje darbuotojus

  „Hyundai“, kaip ir kasmet, šiemet pripažino geriausius rezultatus parodžiusius Lietuvos atstovybių darbuotojus ir atsidėkodami jiems įteikė apdovanojimus. Geriausiu 2021 metų pardavėju tapo Arūnas Žernakovas. Geriausiu 2021 metų popardaviminio aptarnavimo specialistu tapo Dainius Jarušaitis

  Plačiau

 • Geriausiai pasirodę Hyundai automobiliai

  Geriausiai pasirodę Hyundai automobiliai "Metų automobilio 2022" konkurse

  "Metų automobilio" komisijos narys E. Babelis pasakoja dėl ko jam labai patiko Hyundai automobiliai ir ką būsimas pirkėjas turėtų atkreipti dėmėsį

  Plačiau

 • „Hyundai Motor“ pristato SEVEN koncepcinį automobilį – IONIQ prekės ženklo segmento rėmus laužantį SUEV

  „Hyundai Motor“ pristato SEVEN koncepcinį automobilį – IONIQ prekės ženklo segmento rėmus laužantį SUEV

  SEVEN dizainas ir inovacija atskleidžia „Hyundai“ ateities elektrinio miesto visureigio (Sport Utility Electric Vehicle – SUEV) viziją. Praplėsta „Hyundai“ E-GMP platforma pritaikyta elektromobiliui (BEV) ir skirta naujam SUV tipui. Salono dizainas užtikrina didesnę laisvę ir komfortą keleiviams, o į baldus panašios sėdynės ir jų savybės suteikia prabangaus poilsio kambario pojūtį. SEVEN automobilio sterilumą akcentuojančios funkcijos, tvarios medžiagos ir erdvės inovacijos pabrėžia nemažėjantį „Hyundai Motor“ dėmesį klientams. Didėjantis IONIQ BEV modelių skaičius patvirtina „Hyundai Motor“ elektrifikavimo strategiją ir kompanijos įsipareigojimą iki 2045 m. pasiekti neutralumą anglies dioksido atžvilgiu.

  Plačiau

 • Lankymasis salone su galimybių pasu

  Lankymasis salone su galimybių pasu

  Plačiau

 • „IONIQ 5“ jau Lietuvoje – didelis žingsnis į priekį elektromobilių rinkoje

  „IONIQ 5“ jau Lietuvoje – didelis žingsnis į priekį elektromobilių rinkoje

  Į pardavimo salonus Lietuvoje atvyko ilgai lauktas ir plačiai užsienio žiniasklaidoje apkalbėtas elektromobilis „IONIQ 5“. Didelio pasisekimo susilaukusi ankstesnė „Hyundai Ioniq“ karta savo įpėdiniui atidavė tik pavadinimą ir sukauptas žinias – savo išvaizda naujasis modelis visiškai kitoks ne tik nuo savo pirmtako, bet išsiskiria ir tarp visų kitų automobilių rinkoje. Tiesa, išsiskiria šis automobilis ne tik išvaizda – technologinės naujovės, sumontuotos čia, turėtų pradžiuginti net elektromobilių skeptikus.

  Plačiau

 • Lietuvoje pristatytas naujasis „Hyundai Bayon

  Lietuvoje pristatytas naujasis „Hyundai Bayon"

  Plačiau

 • Mažas, karštas hečbekas: Hyundai i20 N

  Mažas, karštas hečbekas: Hyundai i20 N

  1,6 litro Turbo variklis, 204 AG, mechaninė pavarų dėžė, priekiniai varantys ratai ir mechaninis riboto praslydimo diferencialas tarp jų. Klasikinis karštojo hečbeko receptas. Puikūs duomenys smagiam, kasdieniam miesto automobiliui, tačiau kiek jis pajėgus trasoje.

  Plačiau

 • „Hyundai i20 N“ debiutas Lietuvoje – „Press Ralio“ varžybose

  „Hyundai i20 N“ debiutas Lietuvoje – „Press Ralio“ varžybose

  Į Lietuvą atvyko pirmasis sportiškas hečbekas „Hyundai i20 N“. Įkvėptas du kartus Pasaulio ralio čempiono titulą pelniusio „Hyundai i20 WRC“ automobilio mažasis jo broliukas Lietuvoje savo debiutą taip pat pažymės ralio varžybose. „Fakto Auto Racing Team“ pačiu naujausiu N serijos modeliu gegužės 28-29 dienomis varžysis „Press Ralio“ lenktynėse.

  Plačiau

 • Jau galima užsisakyti vieną laukiaumiausių elektromobilių

  Jau galima užsisakyti vieną laukiaumiausių elektromobilių

  Vasario mėnesį pasauliui pristatytas naujasis „Hyundai“ elektromobilis pagaliau atvyksta ir į Lietuvą – salonuose jau galima pateikti išankstinius „IONIQ 5“ užsakymus

  Plačiau

 • STARTUOJA KOMPENSACIJOS ELEKTROMOBILIUI ĮSIGYTI

  STARTUOJA KOMPENSACIJOS ELEKTROMOBILIUI ĮSIGYTI

  Nuo gegužės 17 d., galima teikti prašymus kompensacijoms gauti įsigijus gryną elektromobilį. Visos paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu per Aplinkos projektų valdymo informacinę sistemą (APVIS).

  Plačiau

 • Tikras karštas SUV - Hyundai Kona N

  Tikras karštas SUV - Hyundai Kona N

  Pristatome jums „KONA N“ . Šis galingas SUV sujungia smagaus vairavimo patirtį su visureigio universalumu: vairuotojai įvertins galingą jo variklį ir emocinį užtaisą, kurį suteikia.

  Plačiau

 • Nepelnytai užmiršta klasika – kodėl niekas nebenori hečbekų ir universalų

  Nepelnytai užmiršta klasika – kodėl niekas nebenori hečbekų ir universalų

  Automobiliai, panašiai kaip ir apranga, seka paskui madas. Vienas didžiausių skirtumų tarp šių madų yra jų greitis – kai aprangos tendencijos ir mados gali keistis kiekvieną sezoną ar dar dažniau, automobilių mada ir populiarumas yra gerokai mažiau dinamiški, o jų populiarumo bangos gali trukti ir dešimtmečiais. Tiesa, tarp šių madų yra ir panašumų. Nors kartais ir užmirštama, klasika niekada nemiršta ir visais laikais yra geras pasirinkimas.

  Plačiau

Ankstesnis Kitas 1 2 3 4 5 6 7 8 9