Hyundai N ir N Line

MAKSIMALUS VAIRAVIMO MALONUMAS.
N SPORTINIŲ MODELIŲ ASORTIMENTAS

Vairavimas yra daugiau nei tik kelionė iš taško A į tašką B. Todėl mūsų N modeliai sukurti taip, kad užtikrintų ne tik didelį našumą, bet ir kuo daugiau malonumo kelyje. N reiškia įspūdingą vairavimo patirtį tiek lenktynių trasoje, tiek įprastame kelyje ir atspindi N linijos filosofiją, pagal kurią vairavimas įgyja naują matmenį.

Veržlumas – užkoduotas N modelių DNR

Gimę pirmauti: N modeliai įkūnija didžiulę „Hyundai“ lenktyninių ir sportinių automobilių gamybos patirtį, kurią sujungus pavyko sukurti šią išskirtinių sportinių automobilių liniją. Visus N modelius, suteikiančius maksimalų vairavimo malonumą ir įnešančius lenktyninės aistros į kasdienį gyvenimą, sieja tas pats DNR, kurį atspindi šios trys pagrindinės savybės.

Karaliauja posūkiuose

Lygiai taip pat kaip ir jūs, N trokšta nepriekaištingai įveikti visus posūkius – todėl pasižymi įspūdinga aukštos kokybės komponentų kombinacija, kuri užtikrina neprilygstamą manevringumą posūkiuose.

Hyundai N karaliauja posūkiuose

Hyundai N kasdieninis sportinis automobilis

Kasdienis sportinis automobilis

Lenktyninis automobilis kiekvienai dienai. N modeliuose susijungia išskirtinė galia ir lenktyniniam automobiliui būdinga dinamika su unikaliomis komforto savybėmis – tai tikras sportinis automobilis kiekvienai dienai.

Galimybė važiuoti lenktynių trasoje

Jei tik esate pasiruošę – N modeliai yra pritaikyti važiavimui lenktynių trasoje: daugybė lenktyninių funkcijų užtikrina geresnes eksploatacines savybes.

Hyundai N pasiruošęs įveikti trasą

Hyundai sportiniai N modeliai

MŪSŲ SPORTINIAI N MODELIAI

Hyundai i20 N

i20 N

Įkvėptas lenktynių čempiono „i20 Coupe WRC“, naujasis „i20 N“ įneš sportinės aistros į jūsų gyvenimą nustebindamas našumu, nuo kurio ima tankiau plakti širdis.

Įspūdingas našumas, 1,6 litro turbininis GDi variklis ir neįtikėtina 204 AG galia – naujasis „i20 N“ nė kiek neatsilieka nuo lenktyninio automobilio, pagal kurio pavyzdį buvo sukurtas. Jis puikuojasi 18 col. lengvojo lydinio ratlankiais ir itin didelio našumo „Pirelli P Zero“ padangomis bei WRC stiliaus stogo aptaku.

Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 6,7 sekundės ir gali pasiekti maksimalų 230 km/h greitį.

Jo važiuoklė sutvirtinta siekiant pagerinti valdymą įvairiomis oro sąlygomis. Naujojo „i20 N“ pakaba pasižymi tvirtesniais priekiniais skliautais ir krumpliais bei patobulinta naujomis spyruoklėmis ir amortizatoriais, kurie užtikrina komfortą važiuojant sportiniu stiliumi.

Dinaminės savybės apima mechaninį riboto slydimo diferencialą (m-LSD), „N Grin Control System“ su keturiais vairavimo režimais, pajudėjimo valdymą, žemesnės pavaros įjungimą suderinant sūkius ir pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistemą.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE I20 N

Hyundai i30 N

i30 N

Vos išleidę apdovanojimais įvertintą „i30 N“, vėl kibome į darbą, kad sėkmingasis modelis taptų dar geresniu. Remdamiesi pamokomis, išmoktomis kuriant „i30 N TCR“ lenktyninį paketą, ir skatinami palaikymo, kurio sulaukėme iš „Hyundai“ entuziastų bendruomenės, „i30 N“ našumą patobulinome šiais svarbiausiais aspektais: šlapiojo tipo 8 laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže (N DCT) su perjungimo mentelėmis, didesne galia ir sukimo momentu, kuriuo pasižymi „Performance“ paketas, ir lengvasvoriais kaltiniais lengvojo lydinio ratlankiais.

„i30 N“ komplektuojamas su 2,0 l T-GDI benzininiu varikliu, kuris išvysto 280 AG. Didžiausias sukimo momentas – 392 Nm. Didžiausias greitis siekia 250 km/h.

Mažesnis svoris dėl naujų sportinio stiliaus „N Light“ sėdynių ir 19 col. kaltinio lengvojo lydinio ratlankių užtikrina didesnį našumą ir manevringumą vairuojant.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE I30 N

Hyundai i30 Fastback N

i30 Fastback N

Nuožulnaus silueto „i30 Fastback N“ su gracingai besileidžiančia stogo linija yra tikras elegancijos įsikūnijimas. Iš savo brolio hečbeko perėmęs naujus priekinius LED žibintus ir radiatoriaus groteles bei visas našumo savybes ir išmaniosios technologijos naujoves, šis modelis iki paskutinės detalės apgalvotas taip, kad suteiktų maksimalų malonumą kelyje. Lenktyniniam automobiliu būdingą dinamiką ir nežabotą galią atsveria komforto savybės, kurios „i30 Fastback N“ paverčia tobulu sportiniu automobiliu kasdienai. Nepriekaištingų proporcijų ir užtikrintos išvaizdos – šis stilingas 5 durų kupė yra tikras adrenalino užtaisas su elegancijos atspalviu.

„i30 Fastback N“ komplektuojamas su 2,0 l T-GDI benzininiu varikliu, kuris išvysto 280 AG. Didžiausias sukimo momentas – 392 Nm. Didžiausias greitis siekia 250 km/h.

Mažesnis svoris dėl naujų sportinio stiliaus „N Light“ sėdynių ir 19 col. kaltinio lengvojo lydinio ratlankių užtikrina didesnį našumą ir manevringumą vairuojant.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE I30 FASTBACK N

Hyundai KONA N

KONA N

Pirmą kartą „Hyundai N“ komanda ir „Hyundai“ dizaino centras suvienijo jėgas, kad sukurtų SUV kėbulą, kuris įkūnija nepriekaištingą galios ir vairavimo malonumo dermę. Modernus KONA N dizainas pasižymi neseniai išleisto naujausio KONA savybėmis, kurias papildo N modeliams būdingas veržlumas ir dinamika.

Jo 4 cilindrų vienaeilis turbininis DOCH variklis su tiesioginio degalų įpurškimo technologija išvysto iki 280 AG, o maksimalus sukimo momentas – 392 Nm. Šis modelis komplektuojamas su 8 laipsnių dvigubos sankabos automatine transmisija.

Dinaminės savybės: elektroniniu būdu valdoma pakaba ir stabilumo kontrolės sistema, elektroninis riboto slydimo diferencialas (e-LSD), sportiniai stabdžiai, „N Power Sense Axle“ technologija, „N Grin Control System“ su penkiais galimais vairavimo režimais, vairas su elektriniu stiprintuvu (MDPS), pavarų perjungimo mentelė.

Sukibimo kontrolės sistema leidžia pasirinkti važiavimo režimą pagal kelio sąlygas (sniegas, gilus sniegas, purvas, smėlis).

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KONA

N LINE

„N Line“, pasižymintis „N“ būdingu dizainu ir našumą gerinančiais elementais, praplės klientų pasirinkimus. „N Line“ automobilius, kurių galios perdavimo sistemos tokios pačios, kaip įprastų „Hyundai“ modelių, iškart atpažinsite pagal skirtingus dizaino elementus. Be daugybės sportiško dizaino ypatybių „N Line“ taip pat pasižymi geresniu našumu. Mėgaukitės suderintu galios perdavimo sistemos atsaku kartu su specialiai suderinta pakaba ir išmetimo sistemos garsu.

Hyundai i10 N Line dinamiškas galingas

i10 N Line

„i10 N Line“ yra dinamiškas ir galingas. Be daugybės išskirtinių dizaino bruožų, būdingų lenktyniniams automobiliams, „i10 N Line“ taip pat pasižymi sportiškesne vairavimo patirtimi dėl galingo 100 AG turbininio benzininio variklio ir 172 Nm sukimo momento (4500 sūk./min.).

Susipažinkite su modeliais

Hyundai i20 N Line lenktyninis dizainas

i20 N Line

Automobilio priekis traukia akį lenktyniniu dizainu, o galas – energinga išvaizda. Stilingi dvispalviai ratlankiai pabrėžia sportišką jo charakterį. Trijų cilindrų „998cc Turbo GDI“ variklis sukurtas taip, kad suteiktų dar geresnę vairavimo patirtį. 120 AG ir naujoji 48 V pusiau hibridinė sistema garantuoja dar greitesnę šio tylaus ir galingo variklio reakciją bei dar stipresnį išmetimo garsą.

Hyundai i30 N Line

i30 N Line

Pagal sportinio „i30 N“ išvaizdą sukurtas dizainas pasižymi šoninėmis angomis su sparnais, kurie pagerina automobilio aerodinamiką. „i30 N Line“ puikuojasi išskirtiniais 18 col. ratlankiais ir „Michelin Sport“ padangomis.

Galima rinktis iš trijų modelio tipų: hečbeko, universalo ir 5 durų kupė. Dar dinamiškesnį važiavimą užtikrina hečbekui ir fastbekui pritaikyta pakaba bei vairo valdymo sistema.

Modelis komplektuojamas su 1,5 GDi turbininiu benzininiu varikliu ir 48 V pusiau hibridine sistema bei 7 laipsnių dvigubos sankabos transmisija. Didžiausia galia – 159 AG.

i30 Hatchback N Line     i30 Wagon N Line     i30 Fastback N Line

Hyundai Tucson N Line

Tucson N Line

„Tucson N Line“ suderina dinamišką dizainą ir pažangius ryšio sprendimus su automobilių sporto įkvėptu „N Line“ stiliumi ir charakteriu. Jis turi elektriniu būdu valdomą pakabą, kurios prisitaikanti slopinimo technologija užtikrina papildomą lankstumą kelyje. Ji greičiau ir patikimiau reaguoja į korpuso judesius ir vairavimą.

Susipažinkite su modeliais

Hyundai KONA N Line

KONA N Line

Dinamiška, motosporto įkvėpta „N Line“ apdaila, kurią pirmą kartą galima įsigyti su naujuoju KONA, yra papildyta galingomis detalėmis. Šį mūsų dizainerių sukurtą sportiškesnį automobilį įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio. „KONA N Line“ įrengtas sportinis 1,6 l T-GDI benzininis variklis, kurio maksimali galia siekia 198 AG, o maksimalus sukimo momentas yra 265 Nm. Jis tiekiamas su sklandžiai perjungiama 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DTC) ir gali būti naudojamas kaip keturių ratų pavara.

Susipažinkite su modeliais