Hyundai N ir N Line

MAKSIMALUS VAIRAVIMO MALONUMAS.
N SPORTINIŲ MODELIŲ ASORTIMENTAS

Gimę pirmauti: N modeliai įkūnija didžiulę „Hyundai“ lenktyninių ir sportinių automobilių gamybos patirtį, kurią sujungus pavyko sukurti šią išskirtinių sportinių automobilių liniją. Visus N modelius, suteikiančius maksimalų vairavimo malonumą ir įnešančius lenktyninės aistros į kasdienį gyvenimą, sieja tas pats DNR, kurį atspindi šios trys pagrindinės savybės.

 

Karaliauja posūkiuose

Lygiai taip pat kaip ir jūs, N trokšta nepriekaištingai įveikti visus posūkius – todėl pasižymi įspūdinga aukštos kokybės komponentų kombinacija, kuri užtikrina neprilygstamą manevringumą posūkiuose.

Hyundai N karaliauja posūkiuose

Hyundai N kasdieninis sportinis automobilis

Kasdienis sportinis automobilis

Lenktyninis automobilis kiekvienai dienai. N modeliuose susijungia išskirtinė galia ir lenktyniniam automobiliui būdinga dinamika su unikaliomis komforto savybėmis – tai tikras sportinis automobilis kiekvienai dienai.

Galimybė važiuoti lenktynių trasoje

Jei tik esate pasiruošę – N modeliai yra pritaikyti važiavimui lenktynių trasoje: daugybė lenktyninių funkcijų užtikrina geresnes eksploatacines savybes.

Hyundai N pasiruošęs įveikti trasą

Hyundai sportiniai N modeliai

N-modeliai

Hyundai IONIQ 5 N

IONIQ 5 N

IONIQ 5 N. Pirmasis Hyundai tik elektra varomas N modelis.

IONIQ 5 N sukurtas naudojant pačias naujausias technologijas. Jis pakelia vairavimą į naują lygį. HyundaiN kūrėjai atidžiai įsiklausė į dabartinių ir būsimų N modelių gerbėjų atsiliepimus.

IONIQ 5 N vairuotojai pajus pavarų perjunginėjimo jaudulį ir sensorinį vairavimo atsaką, ko elektromobilyje dažnai pasigenda galingų automobilių mėgėjai.

e-Shift technologija „Hyundai“ N elektromobilyje leidžia pajusti, kad vairuotojas kontroliuoja elektromobilio galią, ir tą malonų trūktelėjimą persijungiant pavaroms. Taip vairuotojas gali geriau reaguoti ir valdyti elektromobilį.

SUŽINOKITE DAUGIAU

 

Hyundai N-Line modeliai

N LINE

N line – užtikrintas našumas kiekvienoje detalėje

„N Line“ automobilius, kurių galios perdavimo sistemos tokios pačios, kaip įprastų „Hyundai“ modelių, iškart atpažinsite pagal skirtingus dizaino elementus. Be daugybės sportiško dizaino ypatybių „N Line“ taip pat pasižymi geresniu našumu. Mėgaukitės suderintu galios perdavimo sistemos atsaku kartu su specialiai suderinta pakaba ir išmetimo sistemos garsu.

 

Hyundai i20 N Line lenktyninis dizainas

i20 N Line

Automobilio priekis traukia akį lenktyniniu dizainu, o galas – energinga išvaizda. Stilingi dvispalviai ratlankiai pabrėžia sportišką jo charakterį.

Trijų cilindrų „998cc Turbo GDI“ variklis sukurtas taip, kad suteiktų dar geresnę vairavimo patirtį. 120 AG ir naujoji 48 V pusiau hibridinė sistema garantuoja dar greitesnę šio tylaus ir galingo variklio reakciją bei dar stipresnį išmetimo garsą.

I20 N Line

Hyundai i30 N Line

i30 N Line

Galima rinktis iš trijų modelio tipų: hečbeko, universalo ir 5 durų kupė. Dar dinamiškesnį važiavimą užtikrina hečbekui ir fastbekui pritaikyta pakaba bei vairo valdymo sistema.

Modelis komplektuojamas su 1,5 GDi turbininiu benzininiu varikliu ir 48 V pusiau hibridine sistema bei 7 laipsnių dvigubos sankabos transmisija. Didžiausia galia – 159 AG.

i30 N Line     i30 Wagon N Line

Hyundai Tucson N Line

Tucson N Line

„Tucson N Line“ suderina dinamišką dizainą ir pažangius ryšio sprendimus su automobilių sporto įkvėptu „N Line“ stiliumi ir charakteriu.

Jis turi elektriniu būdu valdomą pakabą, kurios prisitaikanti slopinimo technologija užtikrina papildomą lankstumą kelyje. Ji greičiau ir patikimiau reaguoja į korpuso judesius ir vairavimą.

Tucson N Line

Hyundai KONA N Line

KONA N Line

Dinamiška, motosporto įkvėpta „N Line“ apdaila, kurią pirmą kartą galima įsigyti su naujuoju KONA, yra papildyta galingomis detalėmis. Šį mūsų dizainerių sukurtą sportiškesnį automobilį įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio. „KONA N Line“ įrengtas sportinis 1,6 l T-GDI benzininis variklis, kurio maksimali galia siekia 198 AG, o maksimalus sukimo momentas yra 265 Nm. Jis tiekiamas su sklandžiai perjungiama 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DTC) ir gali būti naudojamas kaip keturių ratų pavara.

KONA N Line