78 990 € Nuo
758 € mėn.

Mėgaukitės kiekviena vairavimo akimirka

„Hyundai IONIQ 5 N“ yra naujo sportinių elektromobilių segmento automobilis, savo naujomis technologijomis ir lenktynių trasai skirtais pajėgumais suteikiantis išskirtinę patirtį vairuotojui.

Prasidėjo išankstinė IONIQ 5 N prekyba. Šis modelis pirmiausia bus pristatomas iš anksto užsisakiusiems klientams. Parduodamų modelių skaičius ribotas.

Karaliauja posūkiuose

Karaliauja posūkiuose

Pasaulio ralyje išbandytos integruotos priekinė ir galinė varomosios ašys dar sustiprintos, kad išlaikytų didesnį elektrinio motoro sukimo momentą ir tuo pačiu sumažintų neamortizuotąją masę.

Kasdienis sportinis automobilis

Kasdienis sportinis automobilis

Susireguliuokite pakabos kietumą, patogiai įsitaisykite lengvose sportinėse sėdynėse ir klausykitės mielo variklio gaudimo. Jūs ne vien vairuojate IONIQ 5 N. Jūs mėgaujatės gyvenimu.

Pajėgumas žiedinėje trasoje

Pajėgumas žiedinėje trasoje

Technologijos padeda trasoje ir dar sustiprina džiugesį: „Hyundai“ galingiausia stabdymo sistema, N baterijos pašildymo ir lenktynių režimai, speciali aušinimo sistema.

Hyundai IONIQ 5 N

Daugiau nei tik vairuoti

Hyundai IONIQ 5 N

Spausk kad pajustum

Lai gyvenimas būna dar nuostabesnis.

  • Įsibėgėjimas: 0–100 km/val. 3,4 sek. (su „Boost“)
  • Didžiausias greitis: 260 km/val.
  • Baterijos talpa: 84 kWh
  • Įkrovimo greitis: 350 kW
  • „Plug & Share“ funkcija
  • Variklio galia: Priekinio 166 kW / 226 AG, galinio 282 kW / 383 AG Bendra galia 478 kw / 650 AG (su „N Grin Boost“)
  • Atstumas tarp ašių: 3000 mm

Slyskite šonu kaip profesionalas

Slyskite šonu kaip profesionalas

Svajojate apie šonaslydį? „N Drift Optimizer“ technologija išpildys jūsų svajones. Su mūsų drifto režimo technologija kiekvienas gali slysti šonu kaip profesionalas. Įspėjimas: bus sunku nubraukti šypseną nuo veido.

Puikios įkrovimo charakteristikos

Puikios įkrovimo charakteristikos

IONIQ 5 N suderinamas su 800 V, 400 V ir AC krovikliais. Su įkrovimo iš automobilio technologija (V2L) galima įkrauti bet kokį įtaisą ar elektros įrenginį, kurio galia siekia 3,6 kW.

Važiuokite užtikrintai

Važiuokite užtikrintai

Modernios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina aukščiausią saugumo ir komforto lygį.

5 metų neribotos ridos garantija

Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią jums suteikia viena geriausių šioje srityje garantijų – tai standartinė paslauga.

5 metų neribotos ridos garantija

Sukurtas galingam pasirodymui

„IONIQ 5 N“ švarus dizainas – tai visiškai naujas požiūris į elektromobilius, kai atsisakoma sudėtingų formų ir išryškinamos švarios linijos bei minimalistinės konstrukcijos, kurias papildo sportinio dizaino elementai, taip išlaikant sportiškumo ir elegancijos pusiausvyrą.

Išvaizda

Efektyvumą didinantys dizaino elementai

IONIQ 5 N turi daug efektyvumą didinančių dizaino elementų, tokių kaip sparno formos galinis aptakas ir aušinimą gerinanti aktyvi oro sklendė.

Išvaizda

Priekis

Priekis

Kadangi radiatoriaus grotelės nebereikalingos, elektromobilio išraiškingoje priekinėje dalyje, gavusioje N kaukės pavadinimą (N Mask), yra funkcionalios grotelės, po jomis – oro užuolaida ir aktyvi oro sklendė geresniam aušinimui. Oro aptakas ant buferio pabrėžia žemą automobilio stovėseną.

Šonas

Šonas

Elektromobilių N modeliai išsiskiria ryškia raudonai oranžine dekoratyvine juosta juodo priekinio buferio apačioje. Nusitęsusi išilgai šoninių slenksčių ji kalba apie pasiruošimą lenktynėms.

Galas

Galas

Galinis sparno formos N aptakas suteikia elektromobiliui optimalias aerodinamines savybes, kurias dar papildo galinis difuzorius ir oro išėjimo anga su ryškiais raudonai oranžiniais akcentais.

Salonas

Moderni sportinio stiliaus vairuotojo vieta

Vairuotojo vietoje persipina aukštos klasės namų jaukumas ir adrenaliną kelianti sportinė atmosfera. Kiekviena detalė suprojektuota su viena mintimi – kad kiekvienas važiavimas taptų jaudinančia patirtimi.

Salonas

Gilios sportinio dizaino sėdynės

Gilios sportinio dizaino sėdynės

Išbandykite geriausias mūsų sukurtas sėdynes – N sportines sėdynes su šviečiančiais N logotipais.

Optimizuotų sportinių pedalų dizainas

Optimizuotų sportinių pedalų dizainas

IONIQ 5 N pedalai užtikrina optimalų pėdos sąlytį žiedinėse trasose, kai posūkyje užmeta galinius ratus, slystama šonu, kai tiesinamas automobilis, ir sumažina pėdos nuslydimo riziką, kai važiuojant naudojami abu pedalai.

Žiedinėms trasoms pritaikyta centrinė konsolė

Žiedinėms trasoms pritaikyta centrinė konsolė

Centrinė konsolė optimaliai pritaikyta vairavimui žiedinėse trasose, – joje įrengtos apsauginės kelių ir blauzdų atramos, taip pat padidintas standumas, užtikrinantis papildomą atramą. Kasdieniam patogumui čia taip pat yra stumdomas porankis, C tipo USB, belaidis įkroviklis ir puodelių laikikliai.

IONIQ 5 N panaudotos tvarios medžiagos

Apžiūrėkite kai kurias IONIQ 5 N panaudotas perdirbtas medžiagas.

Dažų pigmentai iš perdirbtų padangų

Dažų pigmentai iš perdirbtų padangų

IONIQ 5 N gamyboje panaudota nemažai perdirbtų medžiagų, tarp jų iš perdirbtų padangų gaminami pigmentai durų rankenų, oro angų apvadų, vairaračio, ir konsolės šoninių detalių dažams.

100 % perdirbamas popieriaus pakaitalas

100 % perdirbamas popieriaus pakaitalas

Atidžiau apžiūrėję durų detales pastebėsite, kad jos pagamintos iš 100 % perdirbamo popieriaus pakaitalo. Medžiaga tokia pat lengva ir savo tekstūra primena tradicinį korėjietišką popierių, bet pagaminta iš didelio tankio poliuretano.

Valdymas, komfortas ir ryšys

Galia ir greitis puikiai dera su išmaniosiomis technologijomis. Šiame sportiniame visiškai elektriniame vidutinio dydžio krosoveryje gausu valdymo, komforto ir ryšio naujovių vairuotojui ir keleiviams.

Visiškai skaitmeninis 12,3 colių prietaisų skydelis

Visiškai skaitmeninis 12,3 colių prietaisų skydelis

Puikiame 12,3 colių prietaisų skydelyje pagrindinė informacija, tokia kaip greitis ir baterijos įkrovos būsena, rodoma ten, kur geriausiai matosi – priekyje ir per vidurį.

12,3 colių jutiklinis ekranas

12,3 colių jutiklinis ekranas

Informacijos ir pramogų sistemos 12,3 colių jutikliniame ekrane lengvai pasieksite visas ryšio ir automobilio efektyvumo valdymo funkcijas. Neperkrautame ir šiuolaikiškame ekrane visos funkcijos valdomos palietus.

Įkrovimas

Įkraukite visus savo įtaisus iš automobilio

IONIQ 5 N prisideda prie tvaraus gyvenimo būdo su elektriniu mobilumu. Su įkrovimo iš automobilio funkcija galima įkrauti bet kokį elektrinį įtaisą, – elektrinį dviratį, paspirtuką, stovyklavimo įrangą – kelyje arba nuvykus į vietą.

Puikios įkrovimo charakteristikos

Puikios įkrovimo charakteristikos

IONIQ 5 N naujoviška 800 V įtampos sistema leidžia pasiekti vieną geriausiu šiuo metu įmanomą baterijos įkrovimo greitį. IONIQ 5 N taip pat suderinamas su 400 V ir AC įkrovimo stotelėmis.

Belaidis telefono įkroviklis

Belaidis telefono įkroviklis

Greitojo belaidžio įkrovimo padėklas centrinėje konsolėje yra aušinamas. Taip išmanusis telefonas apsaugomas nuo perkaitimo ir užtikrinamas didesnis saugumas.

Ryšys

Palaikykite ryšį tiek, kiek norite

„Bluelink®“ susietojo automobilio paslaugos leidžia valdyti automobilį per išmanųjį telefoną. Programinės įrangos atnaujinimas patogiu laiku ir tinkamoje vietoje.

Valdykite savo automobilį telefonu

Valdykite savo automobilį telefonu

Su „Bluelink“ programėle išlaikysite ryšį su savo automobiliu prieš važiuodami, važiavimo metu ir nuvažiavę į vietą. Telefone ar jutikliniame ekrane galima patikrinti automobilio būseną ir naudotis kitomis paslaugomis.

Telefonas – automobilio raktas

Telefonas – automobilio raktas

Su „Hyundai Digital Key 2 Touch“ skaitmeninio rakto funkcija automobilio duris galite užrakinti ir atrakinti su išmaniuoju telefonu. Kai telefonas kišenėje, automobilį galima užvesti paspaudus paleidimo mygtuką.

„BOSE Premium“ garso sistema

„BOSE Premium“ garso sistema

Optimaliai suderinti aštuoni galingi garsiakalbiai tobulai atkuria garsą lyg muzikos žvaigždžių koncerte.

Komfortas

Išskirtinė galia ir išmanus patogumas

Dėmesys greičiui ir galiai N modeliuose nereiškia, kad negalėsite mėgautis išskirtiniu komfortu. IONIQ 5 N su gausiomis komforto funkcijomis yra kasdieniam naudojimui skirtas lenktyninis automobilis.

Vėsiai ir patogiai

Vėsiai ir patogiai

Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali nusistatyti temperatūrą su automatine dviejų zonų klimato kontrolės sistema. Taip pat yra atskiros vėdinimo angos gale sėdintiems keleiviams. Šilumos siurblys užtikrina, kad įjungtas oro kondicionierius neišeikvotų energijos iš aukštos įtampos akumuliatoriaus.

Permatomas stogas

Permatomas stogas

Stacionarus panoraminis stiklinis stogas, užsakomas pasirinktinai, kuria dar šviesesnę atmosferą salone. Kai saulė šviečia labai ryškiai arba būna karšta, stogą galima uždengti paspaudus elektrinės žaliuzės mygtuką.

Laisvų rankų bagažinės atidarymo sistema

Laisvų rankų bagažinės atidarymo sistema

Elektrinis bagažinės dangtis atsidaro, kai 3 sekundes registruojamas greta esantis išmanusis raktas. Tai labai praktiška, ypač jei abiejose rankose pirkinių krepšiai.

Sauga

Saugumas kiekvieną dieną bet kokioje situacijoje

Pažangiomis pagalbos vairuotojui sistemomis „Hyundai SmartSense“ aprūpintas IONIQ 5 N turi naujausias saugos ir vairavimo pagalbos funkcijas, kurios suteikia daugiau ramybės vairuojant.

Geresnis matomumas didesniam saugumui

Geresnis matomumas didesniam saugumui

Aplinkinio vaizdo monitoriuje 360 laipsnių kampu matomas vaizdas padeda lengviau ir saugiau manevruoti siaurose vietose.

Skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis

Skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis

Vairuodami puikiai matysite, kas vyksta už automobilio. Įjungus skaitmeninį galinio vaizdo veidrodėlį, galiniame aptake sumontuota kamera realiuoju laiku perduoda vaizdą į veidrodėlį, tad matymo laukas yra platesnis.

Projekcinis ekranas

Projekcinis ekranas

Saugiai keliauti po pasaulį padės projekcinis ekranas su jums prieš akis rodomomis važiavimo kryptimis, įspėjimais ir kita informacija.

Dinamika

Nusišypsok, bus tikrai gerai

Kiekvienas pasivažinėjimas su IONIQ 5 N pakels jūsų dopamino lygį į naujas aukštumas. Ši jums paklūstanti, kvapą gniaužiančią galią ir greitį pasiekianti laimės mašina nustato naujus sportinių elektromobilių standartus. Mėgaukitės.

Dinamika

N techninių charakteristikų gerinimas

Pagerinkite savo kasdienio ir savaitgalinio važiavimo žiedinėje trasoje rezultatus su aukštesnio lygio techninėmis charakteristikomis. Pasitelkus automobilių sporto technologijas ir ilgalaikę automobilių bandymo lenktynių trasose patirtį, IONIQ 5 N pakelia „N“ modelių technines charakteristikos į naują elektrifikacijos lygmenį.

Didžiausias greitis

Didžiausias greitis

Paleiskite jį nuo pavadžio ir varykite. Šis didžiausią 260 km/val. greitį pasiekiantis elektromobilis sukurtas tam, kad pažadintų jumyse snaudžiantį lenktynininką.

Didelis sukimo momentas

Didelis sukimo momentas

Paspaudus „N Grin Boost“ mygtuką, IONIQ 5 N galingi elektriniai varikliai sukasi iki 21 000 sūk./min. ir pasiekia 650 AG bei virpulį keliantį 770 Nm sukimo momentą.

Fantastinis įsibėgėjimas

Fantastinis įsibėgėjimas

Juokas geriausias vaistas. Įsibėgėjantis nuo 0 iki 100 km/val. per 3,4 sek. šis galingas natūralios laimės šaltinis suvirpins jūsų sielą, kada tik to panorėsite.

Karaliauja posūkiuose

Du varikliai, visų ratų pavara ir lenktynių įkvėptas valdymas

Pasaulio ralyje išbandytos integruotos priekinė ir galinė varomosios ašys dar sustiprintos, kad išlaikytų didesnį elektrinio motoro sukimo momentą ir tuo pačiu sumažintų neamortizuotąją masę.

Elektra valdomas riboto slydimo diferencialas

Elektra valdomas riboto slydimo diferencialas

Naudojant elektra valdomą riboto slydimo diferencialą ant galinės ašies, geriau paskirstoma jėga tarp dešiniojo ir kairiojo ratų. Leidžia padidinti sukimo momentą iki 1800 Nm ir geriau valdyti automobilio atsaką, taip užtikrinant optimalų važiavimo efektyvumą.

Patobulintas kėbulas ir važiuoklė

Patobulintas kėbulas ir važiuoklė

IONIQ 5 N dažyti paruošto kėbulo konstrukcija patobulinta, papildomai pridėjus 42 suvirinimo taškus ir 2,1 m klijų didesniam standumui pasiekti. Sustiprintas variklio ir baterijos tvirtinimas, sutvirtinti priekinis ir galinis porėmiai šoniniam tvirtumui užtikrinti.

Patobulinta vairo sistema

Patobulinta vairo sistema

Vairo kolonėlė sustiprinta, kad būtų tvirtesnė ir geriau reaguotų į vairuotojo veiksmus. Specialiai sureguliuota elektrinė krumpliastiebinė vairo stiprintuvo sistema lemia didesnę vairo pasukimo jėgą, vairo mechanizmo perdavimo skaičių ir vairo atsaką.

N sukimo momento paskirstymas

N sukimo momento paskirstymas

Reguliuojamas 11 lygių sukimo momento paskirstymas priekinei ir galinei ašiai.

N šoninio slydimo optimizatorius

N šoninio slydimo optimizatorius

Padeda išlaikyti šoninio slydimo kampą, reaguoja į vairuotojo veiksmus realiu laiku, suderindamas įvairias automobilio valdymo funkcijas (stabilumo ir ratų sukibimo valdymas).

N pedalas

N pedalas

Savo konstrukcija užtikrina greitą automobilio atsaką automobiliui įvažiuojant į posūkį ir padidina akceleratoriaus jautrumą, padėdamas atlikti greitus ir jaudinančius posūkius. Galimi trys skirtingi rekuperacinio stabdymo ir variklio atsako lygiai.

Kasdienis sportinis automobilis

Patirkite didžiausią vairavimo malonumą

Šis automobilis, kuriame lenktynių trasos lygio vairavimo dinamika ir stulbinanti galia dera su patogiu važinėjimu kasdien, iš tiesų yra sportinis automobilis kiekvienai dienai. Sukurtas taip, kad kiekviena akimirka prie vairo keltų jaudulį ir klasišką N šypseną.

Pajusk krestelėjimą

Pajusk krestelėjimą

„N e-Shift“ pavarų perjungimo technologija simuliuoja įprastinį pavarų perjungimą, kontroliuodama pagal sukimo momentą atiduodamą galią ir su „N Active Sound+“ sistema skleisdama pavarų perjungimo garsą. Su ja automobilis valdomas tiksliai ir interaktyviai.

Leiskite jam pasidraskyti

Leiskite jam pasidraskyti

Kai automobilio vaizdo kamera aptinka vingiuoto kelio ženklą, „N Road Sense“ sistema automatiškai pasiūlo įjungti N režimą ir pasismaginti.

Gali važiuoti žiedinėse trasose

Pažangiausios technologijos geriausiems rezultatams trasoje

Žiedinėje trasoje jums padės pažangiausios technologijos, suteikiančios dar daugiau malonumo. Kiekvienas ratas su IONIQ 5 N kelia azartą, o veidą karts nuo karto nušviečia klasiška N šypsena.

Galingiausia „Hyundai“ stabdžių sistema su sportinėmis padangomis

Galingiausia „Hyundai“ stabdžių sistema su sportinėmis padangomis

„Hyundai“ sportinė stabdžių sistema optimaliai pritaikyta stabdymui kaire koja. Ją sudaro 400 mm priekinių stabdžių diskai su keturių cilindrų vieno bloko apkaba, 300 mm galiniai diskai ir optimaliai paskirstomas oro srautas efektyviam aušinimui. IONIQ 5 N turi didelio sukibimo 275/35R21 „Pirelli P-Zero“ padangas geresniam važiavimui ir automobilio valdymui žiedinėje trasoje.

N rekuperacinis stabdymas

N rekuperacinis stabdymas

Rekuperacinio stabdymo sistema – automobilio lėtinimas el. varikliu – paprastai naudojama akumuliatoriui įkrauti, tačiau IONIQ 5 N ji perkurta siekiant pagerinti stabdymo efektyvumą. Ji užtikrina iki 0,6 G lėtėjimo jėgą, o tai yra vienas geriausių rodiklių automobilių pramonėje. Ji sumažina įkaitusių stabdžių veiksmingumo sumažėjimo riziką ir užtikrina sklandų, vairuotojui nepastebimą perėjimą nuo N rekuperacinio stabdymo prie stabdymo hidrauliniais stabdžiais.

Elektra valdoma pakaba

Elektra valdoma pakaba

Pakabos kietumas reguliuojamas pagal vairavimo režimą. Tai leidžia geriau amortizuoti galinių ratų judėjimą ir pagerinti pakabos darbą, kad automobilis reaguotų greitai ir tiksliai (spyruoklės, svirtis, įvorės, kt.).

N starto kontrolės sistema

N starto kontrolės sistema

Startuokite kaip profesionalūs lenktynininkai. Starto kontrolės sistema padeda pasiekti maksimalų įsibėgėjimą (0–100 km/val per 3,4 sek.) ant trijų tipų kelio dangos.

„N Race“ lenktynių režimas

„N Race“ lenktynių režimas

Pasirinkite optimalią variklio atiduodamą galią ir baterijos temperatūrą pagal vairavimo stilių. Galima nustatyti 2 lygius: Sprinto – maksimaliai galiai trumpame ruože ir Ištvermės – ribotam galingumui ilgesniame ruože.

Sekite naujienas

Prasidėjo išankstinė IONIQ 5 N prekyba. Šis modelis pirmiausia bus pristatomas iš anksto užsisakiusiems klientams. Parduodamų modelių skaičius ribotas.

Registruokitės užpildę formą ir pasirinktas pardavėjas su jumis susisieks.