„Hyundai“ SUV automobiliai

hyundai suv automobiliai tucson bayon santa fe

Partneris, kuris patiks visiems

Tokius automobilius pamėgstate iškart ir jie nelieka nepastebėti. „Hyundai“ miesto krosoverių tvirtas požiūris į technines naujoves ir patogų interjerą suteikia ilgalaikį sprendimą jūsų kasdieniams poreikiams.

Kiekvienas SUV asortimento automobilis turi savo charakterį, kaip ir mūsų vairuotojai. Svarstote, kuris modelis jums tiktų geriausiai? Sužinokite.

 

Visiškai naujas KONA Fakto autocentras

Visiškai naujas KONA

Futuristiškai atrodantis, dar dinamiškesnis kelyje ir su didesniu salonu visiems jūsų nuotykiams, šis patobulintas raiškaus dizaino SUV vienodai gerai jaučiasi miesto gatvėse ir užmiesčio keliuose.

KONA

Hyundai SUV automobiliai TUCSON Fakto autocentras

TUCSON

TUCSON pasižymi išraiškinga, kampuota išore. Tai erdvus šeimos krosoveris, aprūpintas įvairiais dalykais. TUCSON yra geriausiai parduodamas „Hyundai“ modelis Europoje.

TUCSON

Visiškai naujas SANTA FE Fakto autocentras

Visiškai naujas SANTA FE

Prieš 23 metus rinkoje pasirodęs SANTA FE tapo kultiniu visureigiu, užkariavusių milijonų vairuotojų širdis visame pasaulyje. Radikaliai pasikeitęs penktos kartos SANTA FE sukurtas tiems, kurie nori kasdienį gyvenimą paversti nepaprastu.

SANTA FE

BAYON

BAYON – tai mažas iš išorės, tačiau didelis iš vidaus kompaktinis krosoveris, kuris ilgam paliks įspūdį. Jame įrengta daugybė išmaniųjų technologijų, tokių kaip geriausios klasėje saugos ir ryšio technologijų funkcijos. Be to, dėl įvairių novatoriškų transmisijų jis pasižymi pažangiu efektyvumu.

Hyundai BAYON

Hyundai SUV automobiliai BAYON Fakto autocentras

Hyundai SUV automobiliai NEXO Fakto autocentras

NEXO

NEXO – tai „Hyundai“ vandeniliu varomas miesto visureigis. Su efektyviausia pagal energijos suvartojimą kuro elementų technologija rinkoje NEXO nuvažiuoja 666 kilometrus (WLTP).

Hyundai Garantijos

Taip!

Jei norite išbandyti „Hyundai“ miesto krosoverių modelius, išsiųskite užklausą dėl bandomojo važiavimo.

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS

*privalomi laukeliai