„Hyundai“ SUV automobiliai

hyundai suv automobiliai tucson bayon santa fe

Partneris, kuris patiks visiems

Tokius automobilius pamėgstate iškart ir jie nelieka nepastebėti. „Hyundai“ miesto krosoverių tvirtas požiūris į technines naujoves ir patogų interjerą suteikia ilgalaikį sprendimą jūsų kasdieniams poreikiams.

Kiekvienas SUV asortimento automobilis turi savo charakterį, kaip ir mūsų vairuotojai. Svarstote, kuris modelis jums tiktų geriausiai? Sužinokite.

Naujasis „Hyundai TUCSON“

Naujasis „Hyundai TUCSON“

Naujasis TUCSON pasižymi išraiškinga, kampuota išore. Tai erdvus nedidelės šeimos krosoveris, aprūpintas įvairiais dalykais. Pirmą kartą atviras vidaus dizainas turi centrinį valdymo pultą su naujoviška jutikline funkcija.

TUCSON yra geriausiai parduodamas „Hyundai“ modelis Europoje. Dabar modelį taip pat galima įsigyti kaip „Plug-in“ tipo hibridinį automobilį su sportišku „N Line“ išorės dizainu ir „Hyundai N“ salono akcentais.

Kaina nuo 25 390 €

Sužinoti daugiau

Naujasis „Hyundai KONA“

Ekstravertiško dizaino KONA su naujoviška ryšio sistema visada išsiskiria iš minios. Jis pasižymi įvairiomis techninėmis naujovėmis, susijusiomis su saugumu, patogumu, informacijos ir pramogų sistema.

Be hibridinio ir elektrinio modelio, dabar galima įsigyti sportiškos „N Line“ versijos KONA.

Taip pat galima įsigyti „Hyundai“ didelio našumo KONA N. Šių automobilių eNtuziastai gali važiuoti visais keliais ir takeliais.

Kaina nuo 18 090 €

Sužinoti daugiau

Hyundai KONA suv automobiliai

Hyundai Santa Fe fakto auto

Naujasis „Hyundai SANTA FE“

Naujasis „Hyundai SANTA FE“ Mūsų krosoverių šeimos flagmanas dabar dar išskirtinesnis: Iš naujojo SANTA FE galite tikėtis ne tik dar dinamiškesnės išorės, bet ir ypatingo dėmesio aukštos kokybės medžiagoms, naujoms saugumo ir pažangioms pavaros technologijoms.

Klientų džiaugsmui SANTA FE taip pat gali būti hibridinis arba „Plug-in“ tipo hibridinis.

Kaina nuo 44 990 €

Sužinoti daugiau

„Hyundai BAYON“

Naujasis BAYON – tai mažas iš išorės, tačiau didelis iš vidaus kompaktinis krosoveris, kuris ilgam paliks įspūdį. Jame įrengta daugybė išmaniųjų technologijų, tokių kaip geriausios klasėje saugos ir ryšio technologijų funkcijos. Be to, dėl įvairių novatoriškų transmisijų jis pasižymi pažangiu efektyvumu.

Kaina nuo 17 490 €

Sužinoti daugiau

Naujasis Hyundai BAYON SUV fakto autocentras

Hyundai Garantijos

Jūs važiuokite, mes pasirūpinsime visu kitu

Pasirinkti „Hyundai“ visada reiškia pasitikėti aukščiausia kokybe. Kokybe, kuria galite pasitikėti daugelį metų ir kuriai dabar suteikiame dar platesnę garantiją.

  • 5 metų neribotos ridos garantija.
  • 8 metų / 160 000 km garantija didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui (hibridiniams, „Plug-in“ tipo hibridiniams ir elektriniams automobiliams).
  • 5 metus teikiama pagalba kelyje.
  • 5 metus teikiama kasmetinės apžiūros paslauga.

*privalomi laukeliai