„Hyundai“ SUV automobiliai

hyundai suv

Partneris, kuris patiks visiems

Tokius automobilius pamėgstate iškart ir jie nelieka nepastebėti. „Hyundai“ miesto krosoverių tvirtas požiūris į technines naujoves ir patogų interjerą suteikia ilgalaikį sprendimą jūsų kasdieniams poreikiams.

Kiekvienas SUV asortimento automobilis turi savo charakterį, kaip ir mūsų vairuotojai. Svarstote, kuris modelis jums tiktų geriausiai? Sužinokite.

Naujasis „Hyundai TUCSON“


Naujasis „Hyundai TUCSON“
 

Naujasis TUCSON pasižymi išraiškinga, kampuota išore. Tai erdvus nedidelės šeimos krosoveris, aprūpintas įvairiais dalykais. Pirmą kartą atviras vidaus dizainas turi centrinį valdymo pultą su naujoviška jutikline funkcija. TUCSON yra geriausiai parduodamas „Hyundai“ modelis Europoje. Dabar modelį taip pat galima įsigyti kaip „Plug-in“ tipo hibridinį automobilį su sportišku „N Line“ išorės dizainu ir „Hyundai N“ salono akcentais.

Kaina nuo 22 990 €

Sužinoti daugiau


Naujasis „Hyundai KONA“
 

kstravertiško dizaino KONA su naujoviška ryšio sistema visada išsiskiria iš minios. Jis pasižymi įvairiomis techninėmis naujovėmis, susijusiomis su saugumu, patogumu, informacijos ir pramogų sistema. Be hibridinio ir elektrinio modelio, dabar galima įsigyti sportiškos „N Line“ versijos KONA. Taip pat galima įsigyti „Hyundai“ didelio našumo KONA N. Šių automobilių eNtuziastai gali važiuoti visais keliais ir takeliais.

Kaina nuo 17 590 €

Sužinoti daugiau

Hyundai kona

Hyundai Santa Fe fakto auto


Naujasis „Hyundai SANTA FE“
 

Naujasis „Hyundai SANTA FE“ Mūsų krosoverių šeimos flagmanas dabar dar išskirtinesnis: Iš naujojo SANTA FE galite tikėtis ne tik dar dinamiškesnės išorės, bet ir ypatingo dėmesio aukštos kokybės medžiagoms, naujoms saugumo ir pažangioms pavaros technologijoms. Klientų džiaugsmui SANTA FE taip pat gali būti hibridinis arba „Plug-in“ tipo hibridinis.

Kaina nuo 43 990 €

Sužinoti daugiau