25 590 € Nuo
252 € mėn.

REVOLIUCINIS DIZAINAS. ENERGINGAS CHARAKTERIS.

„Tucson“ pasižymi ne vien tik jo pirmtako patobulinimu, bet ir revoliuciniu dizainu. Rodydamas kelią pažangaus dizaino srityje, jis taip pat pasižymi moderniomis išmaniomis technologijomis ir hibridine transmisija, su kuria nuvažiuosite toliau sunaudodami mažiau degalų.

 

 

Platus elektrinių transmisijų pasirinkimas

Naujasis „Tucson“ sukurtas taip, kad būtų užtikrintos mažesnės emisijos išlaikant vairavimo malonumą, ir suteikia galimybę rinktis iš plačiausio elektrinių transmisijų asortimento, siūlomo kompaktinių krosoverių segmente. Galite rinktis pusiau hibridinį arba hibridinį modelį su benzininiu arba dyzeliniu 48 V varikliu. Taip pat galima rinktis tradicinį benzininį arba dyzelinį variklį. 2021 m. pavasarį prekyboje pasirodys ir „Plug-in“ tipo hibridinis modelis.

Hibridas

Elektrifikuotas našumas. Hibridas yra komplektuojamas su nauju 1,6 litro „T-GDI Smartstream“ benzininiu varikliu ir 44,2 kW elektriniu varikliu bei 1,49 kWh ličio jonų polimerų akumuliatoriumi.

„Plug-in“ hibridas

Elektrinis, kai norite. Benzininis, kai reikia. 2021 m. prekyboje taip pat pasirodys naujausio „Tucson“ „Plug-in“ tipo hibridinis modelis su 1,6 litro T-GDI varikliu.

48 V pusiau hibridinė sistema

48 V pusiau hibridinė sistema padeda taupyti degalus ir sumažinti išskiriamų teršalų kiekį. Ji padeda degimo varikliui, suteikdama jam papildomą sukimo momentą automobiliui greitėjant.

Benzininis variklis

1,6 litro T-GDI variklyje naudojama CVVD technologija, optimizuojanti variklio našumą ir degalų sunaudojimo efektyvumą, o tuo pačiu leidžia tausoti aplinką.

Dyzelinis variklis

1,6 litro „CRDi Smartstream“ dyzelinis variklis pasižymi 115 PS ir 6 bėgių mechanine transmisija su dviem varomaisiais ratais.

Išorė

Naujasis Hyundai Tucson patrauklus sportiškumas

PATRAUKLUS SPORTIŠKUMAS

Didesnio ir platesnio kėbulo naujasis „Tucson“ – tai pirmasis „Hyundai“ miesto krosoveris, sukurtas remiantis mūsų naująja dizaino tapatybe, apibrėžiama kaip „Sensuous Sportiness“. Jo tvirta išvaizda išsiskiria aštriais kampais ir dinamiškomis proporcijomis, suderintomis su tvirtais paviršiais – taip sukuriančiais pažangią išvaizdą.

Hyundai Tucson išvaizda modernios linijos

Dėl modernios pusiau veidrodinio apšvietimo technologijos „Parametric Hidden Lights“ žibintai paslepiami juos išjungus, o juos įjungus – grotelių išorė virsta į nuostabias sparnus primenančias formas, užtikrindama unikalų aukštųjų technologijų apšvietimą. Sustojus jie vėl susilieja su grotelėmis.

Naujasis Hyundai Tucson galo dizainas

Galinėje dalyje platūs LED galiniai žibintai su „Parametric Hidden Lights“ detalėmis tęsia dinamiško pažangaus dizaino temą. Z formos linijos akimirksniu sukuria sportišką, dinamišką vaizdą.

Hyundai Tucson suasmeninkite

Suasmeninkite naująjį Tucson, kad pritaikytumėte jį prie savo stiliaus

Pristačius tris naujas ryškias spalvas: „Shimmering Silver“, „Amazon Grey“ ir „Teal“, dabar galite rinktis iš devynių išorės spalvų. Be to, galite rinktis iš dviejų stogo atspalvių, „Phantom Black“ arba „Dark Knight“, o tai suteikia dar daugiau galimybių pritaikyti naująjį „Tucson“ prie savo individualaus stiliaus.

Nuotraukoje vaizduojamas metalinės „Shimmering Silver“ spalvos ir „Dar Knight“ stogo atspalvio „Tucson“ modelis.

Naujasis Hyundai Tucson lengvo lyfinio ratlankiai

Lengvojo lydinio ratlankiai

Galima rinktis iš stilingų 17 col., 18 col. arba 19 col. ratlankių komplektų.

Standartinis modelis komplektuojamas su 17 col. lengvojo lydinio ratlankiais, „Style“ modelis – su 18 col., o „Premium“ – su 19 col. ratlankiais, išskyrus „Tucson“ hibridinį modelį („Style“ ir „Premium“ modeliams galima rinktis 19 col. ratlankius).

Naujasis Hyundai Tucson paslėpti galiniai valytuvai

Paslėpti galiniai valytuvai

Naujasis „Tucson“ yra pirmasis „Hyundai“ modelis, kuriame įrengti paslėpti galiniai valytuvai, kurie nenaudojami pasislepia po aptaku.

Vidus

Naujasis Hyundai Tucson salono estetika

SALONO ESTETIKA

Įlipus į elegantišką naujojo „Tucson“ saloną jus pasitiks erdvumo pojūtis. Čia darniai susijungia erdvė, technologija ir informacija. Salone naudojamos patrauklių formų, kurias įkvėpė kriokliai, aukštos kokybės švelnios medžiagos, perkeliančios išvaizdą ir pojūtį į naują lygį.

Nuotraukoje vaizduojamas „Black-Light Grey“ odinis salonas ir panoraminis stoglangis. Jie pasiekiami tik kaip pasirinktinis elementas „Premium“ modeliuose..

Naujasis Hyundai Tucson salono apšvietimas

Salono apšvietimas

Galima rinktis iš 64 konfigūruojamų aplinkos apšvietimo spalvų ir 10 ryškumo lygių, pritaikomų kiekvienai nuotaikai. Šviesos šaltiniai yra centrinio skydelio apačioje, belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo stotelėje ir durelių dėtuvėje.

Naujasis Hyundai Tucson pavarų perjungimo mygtukas

Elektroninio pavarų perjungimo mygtukas

Elektriniai nuotoliniai perjungikliai* sujungti su ergonomišku porankiu intuityviam naudojimui.

* Tik su „Premium“ įranga, standartinė įranga modelyje „Hybrid“.

Naujasis Hyundai Tucson panoraminis stogas

Panoraminis stoglangis

Įsileiskite šviesą ir tesiplaiksto jūsų plaukai vėjyje, kai atidarote naujojo „Tucson“ pasirenkamą panoraminį stoglangį.

Naujasis Hyundai Tucson vairas

Vairas

Tvirčiau suimamas ir nauju perjungimo įrenginių dizainu pasižymintis vairas stilingai dera kabinoje.

Salono spalvų deriniai

Rinkitės iš trijų salono apdailos tipų – „Obsidian Black“, „Moss Grey“ ir „Teal“ spalvos paketų. Kad ir kokią spalvą pasirinktumėte, dvi sidabrinės apdailos linijos tęsiasi nuo centrinio skydelio iki galinių durelių ir susilieja su liečiamojo paviršiaus neutralių atspalvių medžiagomis.

Naujasis Hyundai Tucson pavarų perjungimo mygtukas

„Obsidian Black“

Klasikinė juoda spalva. Galima rinktis iš audiniu arba oda aptrauktų sėdynių.

Naujasis Hyundai Tucson panoraminis stogas

„Moss Grey“

Samanų pilkos spalvos paketą taip pat galima rinktis su audiniu arba oda aptrauktomis sėdynėmis.

Naujasis Hyundai Tucson panoraminis stogas

„Teal“

Rinkitės iš juodu audiniu arba oda aptrauktų sėdynių su žalsvai mėlynos spalvos siūlėmis ant sėdynių, porankio ir pavarų perjungimo svirties. Žalsvai mėlynos spalvos siūles taip pat galima rasti ant apsauginių paminkštinimų ir durelių apdailos.

DINAMIKA 

Naujasis Hyundai Tucson salono estetika

„TUCSON“ NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS

Įsigyjant „Tucson“ galima rinktis benzininio arba dyzelinio variklio modelį – abu variantai pasižymi dideliu našumu. Komplektuojant 48 voltų pusiau hibridinį modelį taip pat galima rinktis iš abiejų variklių.

Naujasis Hyundai Tucson salono apšvietimas

Hibridas

Elektrifikuotas našumas. Hibridas yra komplektuojamas su nauju 1,6 litro „T-GDI Smartstream“ benzininiu varikliu ir 44,2 kW elektriniu varikliu bei 1,49 kWh ličio jonų polimerų akumuliatoriumi.

Naujasis Hyundai Tucson pavarų perjungimo mygtukas

„Plug-in“ tipo hibridas

Elektrinis, kai norite. Benzininis, kai reikia. 2021 m. prekyboje taip pat pasirodys naujausio „Tucson“ „Plug-in“ tipo hibridinis modelis su 1,6 litro T-GDI varikliu.

Naujasis Hyundai Tucson salono apšvietimas

„Smartstream“ benzininis variklis

1,6 litro „T-GDi Smartstream“ benzininis variklis pasižymi 150 AG, šešių bėgių mechanine transmisija ir dviem varomaisiais ratais. Jame naudojama unikali „Hyundai“ kintamo vožtuvų darbinio laiko (CVVD) technologija, optimizuojanti variklio našumą ir degalų sunaudojimo efektyvumą, o tuo pačiu leidžia tausoti aplinką.

Pusiau hibridiniai benzininiai varikliai

Pasiekiami du modeliai su septynių bėgių dviejų sankabų transmisija (7DCT). 1,6 litro „T-GDi Smartstream“ su 48 voltų pusiau hibridine technologija pasižymi 150 AG ir dviem varomaisiais ratais. Jei jus domina sportiškesnė transmisija, patobulintas 1,6 litro T-GDi benzininis variklis pasižymi 180 AG ir keturiais varomaisiais ratais.

Naujasis Hyundai Tucson pusiau hibridiniai benzininiai

Naujasis Hyundai Tucsondinamika Duzelinis variklis

„Smartstream“ dyzelinis variklis

1,6 litro „CRDi Smartstream“ dyzelinis variklis pasižymi 115 AG ir šešių bėgių mechanine transmisija su dviem varomaisiais ratais.

Sportiškas dyzelinis variklis su pusiau hibridine technologija

136 AG 1,6 litro CRDi 48 V pusiau hibridiniame variklyje naudojama sklandžiai perjungiama 7 bėgių dvigubos sankabos transmisija (7DCT) ir galima rinktis keturių arba dviejų varomųjų ratų modelius.

Naujasis Hyundai Tucson dinamika hibridinis dyzelinis

Naujasis Hyundai Tucson dinamika kintamas vožtuvų darbinis laikas

Kintamas vožtuvų darbinis laikas

Pirmą kartą pasaulyje „Hyundai“ sukūrė kintamo vožtuvų darbinio laiko (CVVD) technologiją, kuri optimizuoja variklio našumą ir degalų sunaudojimo efektyvumą, o tuo pačiu leidžia tausoti aplinką. Ši vožtuvų valdymo technologija reguliuoja vožtuvų atidarymo ir uždarymo laiką pagal vairavimo sąlygas.

Naujasis Hyundai Tucson dinamika el. pakaba

Reguliuodama slopinimo jėgą, veikiančią kiekvieną ratą, elektroniniu būdu valdoma pakaba sumažina prasisukimą, pokrypį ir vertikalų judėjimą, kad būtų pagerintos važiavimo savybės ir manevringumas.

Tik „Premium“ modelyje.

Naujasis Hyundai Tucson dinamika terrain mode

Sniegas? Smėlis? Purvas? Ne bėda. „Terrain Mode“ funkcija leidžia patogiai perjungti važiavimo režimus, kad būtų pagerintas važiavimo našumas ir optimizuotas visų varomųjų ratų sistemos veikimas įvairiose situacijose. „Tucson“ pasižymi pažangia HTRAC™ visų varomųjų ratų sistema, kuri optimizuoja valdymo galimybes ir automobilio elgesį posūkiuose.

Tik keturių varomųjų ratų modeliuose.

Hibridas

Naujasis Hyundai Tucson hibridas

„TUCSON“ HIBRIDINIS MODELIS – ELEKTRIFIKUOTAS NAŠUMAS IR MALONUS VAŽIAVIMAS

Naujasis „Tucson“ hibridas yra komplektuojamas su nauju 1,6 litro „T-GDI Smartstream“ benzininiu varikliu ir 44,2 kW elektriniu varikliu bei 1,49 kWh ličio jonų akumuliatoriumi. Sistema galingiausia transmisijos linijoje, pasižyminčioje 230 PS išeiga ir 350 Nm sukimo momentu – tai reiškia, kad galite maloniai vairuoti ir nesijaudinti dėl degalų sąnaudų.

Naujasis Hyundai Tucson Elektrinis variklis

Elektrinis variklis

Galingas 44,2 kW elektrinis variklis užtikrina 265 Nm sukimo momentą, suteikiantį sportiško pranašumo hibridinio „Tucson“ įsibėgėjimui ir našumui.

Naujasis Hyundai Tucson hibridas Benzininis variklis

Benzininis variklis

1,6 litro T-GDi variklyje naudojama unikali „Hyundai“ kintamo vožtuvų darbinio laiko (CVVD) technologija, optimizuojanti variklio našumą ir degalų sunaudojimo efektyvumą.

Naujasis Hyundai Tucson Pavarų perjungimo svirtelės

Pavarų perjungimo svirtelės

orite perimti kontrolę? Pasirinkę „Sport“ režimą, galite perjungti pavaras su pavarų perjungimo svirtelėmis.

Naujasis Hyundai Tucson kompaktiškas akumuliatorius

Mažai vietos užimantis akumuliatorius

Naujasis „Tucson“ išsiskiria savo klasėje vienu didžiausių plotų 2-osios sėdynių eilės dalyje. Hibrido akumuliatorius sumontuotas po 2-osios eilės sėdynėmis, kad jame būtų taip pat patogu ištiesti kojas kaip ir įprastos transmisijos modelyje.

Naujasis Hyundai Tucson hibridas energijos stautas

Energijos srautas

Hibridiniame modelyje sklandžiai perjungiami benzininis ir elektrinis varikliai. Sparčiai greitėjant arba važiuojant įkalnėn, elektrinis ir benzininis varikliai veikia lygiagrečiai, kad padidintų greitėjimą ir sumažintų degalų sąnaudas. Regeneracinio stabdymo sistema įkrauna akumuliatorių naudodama elektrinį variklį automobiliui sulėtinti. Tuomet energija, sukaupta akumuliatoriuje, paleidžia elektrinį variklį, kad jis padėtų pagreitėti, važiuoti įkalnėje arba mažu greičiu.

PLUG-IN

Naujasis Hyundai Tucson plug-in

NETRUKUS – NAUJASIS „PLUG-IN“ TIPO „TUCSON“ HIBRIDAS

Naujajame „Plug-in“ tipo „Tucson“ hibride bus naudojama galinga ir efektyvi transmisija. Sistema pagrįsta trečiosios kartos 1,6 litro „T-GDi Smartstream“ varikliu. Jis sujungtas su 66,9 kW elektriniu varikliu, kurio didžiausias sukimo momentas yra 304 Nm, ir 13,8 kWh ličio polimerų akumuliatoriumi. Abu varikliai, benzininis ir elektrinis, pasižymi 265 PS didžiausia galia ir 350 Nm didžiausiu sukimo momentu.

Mažataršė „Plug-in“ tipo hibridinė sistema, išlaikanti vairavimo malonumą

Naujajame „Plug-in“ tipo „Tucson“ hibridiniame modelyje įrengta „Active Air Flap“ sistema, reguliuojanti oro įsiurbimą priklausomai nuo variklio aušinamojo skysčio temperatūros, automobilio greičio ir kt. Šios funkcijos paskirtis – sumažinti oro pasipriešinimą ir padidinti degalų naudojimo efektyvumą.

Važiuojant mažu greičiu, naujasis „Plug-in“ tipo „Tucson“ hibridas varomas tik elektriniu varikliu – taip važiuojama tyliau ir visiškai nenaudojami degalai. Paspaudę atitinkamą mygtuką, vairuotojai taip pat gali rinktis naudoti tik elektrą ir gauti naudos iš 50 km viršijančios elektrinės ridos*. Integruotą 7,2 kW įkroviklį turintį „Plug-in“ tipo „Tucson“ hibridą galima įkrauti elektromobilių įkrovimo stotelėje arba specialioje įkrovimo stotelėje namuose.

* Vidaus įvertis pagal pasaulinę suderintą lengvųjų transporto priemonių bandymų procedūrą (WLTP).

Hyundai Tucson Plug-in talpesnė bagažinė

Susiejimas

Naujasis Hyundai Tucson susiejimas

PAŽANGUS RYŠYS

Be abejo, naujajame „Tucson“ hibridiniame modelyje integruotos naujausios ryšio funkcijos, pavyzdžiui, „Bluelink® Connected Car Services“, kuriomis naudodamiesi galite valdyti automobilį išmaniuoju telefonu. Taip pat pridedama penkerių metų „Hyundai“ paslaugų LIVE prenumerata su 10,25 col.* didelio ekrano navigacine sistema.
* Pasirinktinė įranga.

Naujasis Hyundai Tucson susiejimas jutiklinis ekranas

10,25 col. jutiklinis ekranas ir jutikliniai valdikliai*

Naujasis 10,25 col. jutiklinis ekranas įsilieja į jutiklinį pultą. Visi valdikliai – navigacijos, informacijos ir pramogų, oro kondicionieriaus – yra jutikliniai.
* Pasirinktinė įranga.

Naujasis Hyundai Tucson susiejimas skaitmeninis skydelis

10,25 col. skaitmeninis prietaisų skydelis*

Atviro dizaino skaitmeninis prietaisų skydelis pabrėžia salono stilistiką. Prietaisų skydelio korpusas pašalintas siekiant salone sustiprinti erdvės pojūtį.
* Pasirinktinė įranga.

Naujasis Hyundai Tucson susiejimas spartus belaidis krovimas

Spartus belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Nuo šiol galėsite mėgautis belaidžiu išmaniųjų telefonų įkrovimu, kuris tapo dar greitesnis padidinus įkrovimo galią nuo 5 W iki 15 W. Įkrovimo blokas pasižymi integruota vėsinimo funkcija, kuri leidžia išvengti perkaitimo.

Naujasis Hyundai Tucson susiejimas Krell

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema su aštuoniais galingais garsiakalbiais ir žemųjų dažnių garsiakalbiu optimaliai sureguliuota taip, kad išgautų įspūdingą garsą, kuris kokybe prilygsta gyvam garsui.

Patogumas

Naujasis Hyundai Tucson patogumas ir nauda

PATOGUMAS IR NAUDA

Sumanios funkcijos, pavyzdžiui, nuotolinis sėdynių sulenkimas, leidžia greitai ir lengvai pakrauti krovinį. O išmanusis įlipimo įrenginys leidžia lengvai valdyti priekinę keleivio sėdynę. Jūsų keleiviams patiks šildomos priekinės ir galinės sėdynės bei „Multi Air Mode“ su netiesioginėmis oro vėdinimo angomis, kad salone būtų sukurta maloni atmosfera.

Naujasis Hyundai Tucson patogumas elektrinis dangtis

Išmanusis elektrinis bagažinės dangtis*

Mėgaukitės patogiu pakrovimu. Bagažinės dangtis atsidaro automatiškai, kai per 3 sekundes aptinkamas išmanusis raktas – tai labai praktiška, kai jūsų abi rankos yra užimtos. Be to, galite nustatyti pakėlimo aukštį pagal savo pageidavimus.
* Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Naujasis Hyundai Tucson patogumas vėdinamos ir šildomos sėdynės

Vėdinamos ir šildomos sėdynės*

Vasarą vėsu. Žiemą šilta. Vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui patiks šildomų ir vėdinamų sėdynių galimybė. Gale sėdintys keleiviai taip pat galės mėgautis šildomomis galinėmis sėdynėmis.
* Pasirinktinė įranga.

Naujasis Hyundai Tucson patogumas Multi-Ar

„Multi-Air Mode“ technologija

ai pirmasis „Hyundai“ automobilis, kuriame naudojama paslėptoji „Multi-Air Mode“ technologija, apimanti tiesiogines ir netiesiogines oro kondicionavimo ir salono šildymo angas, leidžiančias sukurti salone dar malonesnį klimatą bei švelnesnį oro srautą.

Naujasis Hyundai Tucson patogumas trijų zonų klimatas

Trijų zonų klimato kontrolė*

Atsižvelkite į visų poreikius. Trijų zonų klimato kontrolė dabar pasiekiama ne tik priekyje, bet ir gale sėdintiems keleiviams.
* Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Sauga

Naujasis Hyundai Tucson sauga geriausias paketas

GERIAUSIAS KLASĖJE SAUGUMO IR PAGALBINIŲ SISTEMŲ PAKETAS

„Tucson“ įrengtos geriausios klasėje pažangios vairuotojo pagalbinės sistemos ir aktyvus saugumo paketas su įvairiomis novatoriškomis funkcijomis. Jis pasižymi patobulinta septynių oro pagalvių sistema, į kurią įeina priekinės eilės centrinė šoninė oro pagalvė, – tai ypatybė, kuria išsiskiria šis segmentas. Ji apsaugo priekinės eilės keleivius nuo susidūrimo vienas su kitu, taip sumažindama riziką sunkiai susižeisti.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema*

Užfiksavusi, kad priešais važiuojantis automobilis staigiai stabdo, arba aptikusi priekyje pėsčiuosius ar dviratininkus, sistema automatiškai įjungia jūsų automobilio stabdžius. Sistema dabar atnaujinta funkcija „Junction Turning“, kuri skirta padėti išvengti priekinių susidūrimų sankryžose sukant į kairę.
* Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Naujasis Hyundai Tucson sauga priekinio susidūrimo išvengimas

Naujasis Hyundai Tucson sauga eismo juostų laikymasis

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Naujasis „Tucson“ komplektuojamas su standartine pagalbine eismo juostos išlaikymo sistema. Ją įjungus, automobilis važiuoja savo eismo juosta 0–180 km/h greičiu greitkeliuose ir miesto gatvėse.

Naujasis Hyundai Tucson sauga Važiavimo greitkeliu pagalba

Važiavimo greitkeliu pagalbos sistema*

Pirmą kartą naujajame „Tucson“ įrengta važiavimo greitkeliu pagalbos sistema. Ši įranga apima pagalbinę eismo juostos išlaikymo sistemą ir navigacijos pagrindu veikiančią išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri naudoja jutiklius ir žemėlapio duomenis, kad automobilį galėtumėte valdyti saugiai, o greitis būtų automatiškai reguliuojamas pagal esamus apribojimus.
* Pasirenkama įranga modelyje „Premium“.

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema*

Daugiau saugumo ir mažiau streso. Išlaiko nustatytą atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės bei, kaip „Highway Drive Assist“ pagalbinės sistemos dalis, kontroliuoja greitį artėjančiuose posūkiuose.
* Pasirenkama įranga modelyje „Premium“.

Naujasis Hyundai Tucson sauga greičio palaikymas

Naujasis Hyundai Tucson sauga aklosios zonos monitorius

Aklosios zonos stebėjimo monitorius*

Dabar galite matyti sritį automobilio gale iš kairės ir dešinės pusės – jis pateikiamas naujojo „Tucson“ ekrane, skaitmeniniame prietaisų skydelyje. Kameros aktyvinamos įjungus posūkio signalą, kai keičiamos eismo juostos.
* Pasirenkama įranga modelyje „Premium“.

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema*

Ši sistema naująjį „Tucson“ gali pastatyti ir išvairuoti iš stovėjimo vietos už jus. Ji netgi gali pastatyti automobilį į stovėjimo vietą galu – pakanka vieno mygtuko paspaudimo.
* Pasirenkama įranga modelyje „Premium“.

Naujasis Hyundai Tucson sauga išmanus nuotolinis parkavimas

Naujasis Hyundai Tucson sauga įspėjimas apie išlipimą

Įspėjimas apie saugų išlipimą

Ši sumani funkcija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų aptikdama iš galo artėjančias transporto priemones ir rodydama įspėjimą prietaisų skydelyje bei išoriniame veidrodėlyje ir įspėdama garsiniu signalu.*
* Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Naujasis Hyundai Tucson 5-ių metų garantija

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, naujasis „Tucson“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Be to, naujojo „Tucson“ didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 160 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina standartiškai suteikiama viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

 

N LINE

Naujasis Hyundai Tucson N LINE

NAUJASIS „TUCSON N LINE“

„Tucson N Line“ suderina dinamišką dizainą ir pažangius ryšio sprendimus su automobilių sporto įkvėptu „N Line“ stiliumi ir charakteriu. Jis turi elektriniu būdu valdomą pakabą, kurios prisitaikanti slopinimo technologija užtikrina papildomą lankstumą kelyje. Ji greičiau ir patikimiau reaguoja į korpuso judesius ir vairavimą.

Priekis

Priekio akcentai: išskirtinės „N Line“ grotelės, šviesiai sidabrinė slydimo plokštė ir stačiakampis „N Line“ bamperis su sportiškomis oro įsiurbimo detalėmis.

Naujasis Hyundai Tucson N LINE priekis

Naujasis Hyundai Tucson N LINE šonas

Šonas

Siauras profilis pasižymi dinamiškomis proporcijomis ir linijomis. „N Line“ turi juodas blizgias langų detales ir aerodinaminį aptaką su arkomis, kuris yra ilgesnis nei standartiniuose modeliuose.

Galas

Apatinę galinę dalį pabrėžia raudona atšvaito juosta ir sklaidytuvas. Išraiškingas dvivamzdis duslintuvas pabrėžia faktą, kad modelio kūrėjai daugybę ženklų perėmė iš didelio našumo automobilių pasaulio.

Naujasis Hyundai Tucson N LINE galas

Naujasis Hyundai Tucson N LINE ratlankiai

Unikalūs 19 col. „N Line“ lengvojo lydinio ratlankiai

„Tucson N Line“ turi tvirtesnius ir sportiškesnius 19 col. lengvojo lydinio ratlankius. Parametriniai raštai pabrėžia jų geometrinę struktūrą. Ją papildo ratų arkos, kurių spalva sutampa su automobilio kėbulo spalva.

Naujasis Hyundai Tucson N LINE erdvus salonas su sportiškais akcentais

Erdvus salonas su sportiškais akcentais

Visiškai naujas sportiškumo lygis. „Tucson N Line“ atnaujino prietaisų skydelį, kuris turi automobilių sporto dvasią. Sportiškos „N Line“ sėdynės turi „N“ logotipą ir raudonas kontrastingas siūles, kurios taip pat puošia durelių apdailą ir porankį. Kitus „N“ dizaino elementus rasite ant „Shift-by-wire“ valdymo pulto dangtelio.

Hyundai Tucson aksesuarai