i20 MY24

Akį traukia naujojo „i20“ elegancija ir sportiškas dizainas

„Hyundai i20“ traukia klientus savo atnaujintu dizainu ir drąsiais spalvų deriniais. Šiame modelyje yra naujausios ir geriausios šios srities išmaniosios technologijos. O geriausia žinia yra ta, kad dauguma jų įeina į standartinę įrangą!

Naujasis Hyundai i20 Sportiškesnės priekinės grotelės

Sportiškesnės priekinės grotelės

Patobulintų formų ir rašto priekinis buferis ir radiatoriaus grotelės atrodo elegantiškai ir sportiškai. Atnaujintame modelyje lemputės pakeistos LED technologija geresniam salono apšvietimui.

Nuožulnus stogas

Automobilio gale – naujo dizaino buferis ir unikalaus dizaino galinis žibintas.

Naujasis Hyundai i20 Nuožulnus stogas

Naujasis Hyundai i20 Didelis atstumas tarp ašių

Didelis atstumas tarp ašių

Žemas stogas ir didelis atstumas tarp ašių pagerina „i20“ aerodinamiką. Mažesnis oro pasipriešinimas taip pat palengvina automobilio valdymą ir sumažina degalų sąnaudas. Automobilis turi naujo dizaino 16 ir 17 colių ratus.

Sklandžiai veikianti technologija

Naujajame „i20“ yra daugybė naujausių ryšio funkcijų, kurios suteikia dar daugiau patogumo keleiviams. Atnaujintame modelyje yra standartinis prietaisų skydas su 4,2 colių LCD ekranu, C tipo USB jungtis, antros kartos pagalbos iškvietimo „eCall“ sistema, naudojanti 4G ryšio tinklą, belaidžiu būdu atnaujinami žemėlapiai.

Naujasis Hyundai i20 Sklandžiai veikianti technologija

Naujasis Hyundai i20 Optimizuotos degalų sąnaudos

Optimizuotos degalų sąnaudos

Sąrašo viršuje yra modelis su T-GDi benzininiu varikliu ir 48 V pusiau hibridine sistema, išvystantis 120 AG galią ir didžiausią 200 Nm sukimo momentą. Šį modelį galima rinktis su septynių laipsnių pavarų dėže su dviguba sankaba (7DCT) ir mėgautis sklandžiu ir greitu pavarų perjungimu.