„Hyundai BAYON“ tobulai tinka kelionėms su šunimis

Šunims draugiškame „Hyundai BAYON“ yra visa eilė funkcijų jūsų kelionei su keturkojais draugais palengvinti. Augintiniai puikiai jausis patogiame ir erdviame BAYON salone. Geriausios šioje klasėje pažangios saugos funkcijos garantuoja nepakartojamus nuotykius su augintiniais.

Su šunimi galima smagiai leisti laiką įvairiais būdais: žaidžiant daiktų atnešimo žaidimus, einant pasivaikščioti ar būnant prie namų. Nesvarbu, ar jūsų keturkojis draugas mėgsta ilgus žygius miške, ar jam užtenka trumpai pasivaikščioti miesto parke, „Hyundai BAYON“ yra puikus kompanionas tiek žmonėms, tiek augintiniams.

Kompaktiško ir manevringo BAYON erdvus salonas atitinka net ir pačių išrankiausių šuniukų poreikius.

Manevringas ir tvirtas

Šunų būna visokio dydžio ir sudėjimo – nuo mažutėlių čihuahua iki stambių Aliaskos malamutų. Keliaujant automobiliu su bet kokio dydžio šunimi, jam būtina užtikrinti pakankamai vietos atsipalaiduoti.

Suderinus B segmento automobilio manevringumą ir 411 litrų talpos bagažo skyrių, BAYON turi viską, kad vairuotojai galėtų patogiai vežti šunis. Jis erdvus ir patogus, jame yra pakankamai vietos augintiniams ir visiems jų žaislams, kurių gali prireikti kelionėje. Pernelyg smalsius keturkojus keleivius sulaiko aukšta BAYON centrinė konsolė, per kurią jie negali pasiekti priekinių sėdynių ir trukdyti vairuojančio šeimininko.

BAYON miesto visureigis patogus važiuoti ne tik gyvūnams, bet ir žmonėms. Kompaktiškas automobilis lengvai valdomas ir manevringas mieste, o aukšta vairuotojo sėdynė užtikrina gerą matomumą. Tiems, kurie mėgsta su savo augintiniais išvykti už miesto ir pasivaikščioti šunų takais, BAYON su aukšta prošvaisa yra optimalus pasirinkimas.

Pažangios saugos funkcijos visiems keleiviams

Leisdamiesi į bet kokią kelionę vairuotojai nori būti tikri, kad bus visapusiškai saugūs galės vairuoti be streso. BAYON užtikrina visų keleivių – dvikojų ir keturkojų – saugumą.

Įvairios pažangios saugos funkcijos sukurtos tam, kad BAYON savininkai būtų ramūs ir vairuotų dėmesingai. Viena tokių funkcijų – vairuotojo budrumo sekimo sistema (DAW), kuri analizuoja vairavimo ypatumus ir nustato, kada vairuotojas yra apsnūdęs ir nedėmesingas. Tokiu atveju sistema rekomenduoja sustoti ir prasiblaškyti, o tokias pertraukėles ypač vertina keturkojai keliautojai. Kitas pavyzdys – avarinio stabdymo sistema susidūrimui iš priekio išvengti (FCA). Ji laiku sustabdo automobilį ir taip apsaugo keleivius. Tuo tarpu įspėjimo apie gale sėdinčius keleivius sistema (ROA) aptikusi, kad automobilis pajudėjo su neuždarytomis galinėmis durimis, apie tai įspėja vairuotoją. Visos šios saugos funkcijos įeina į bazinę įrangą.

Priedų keturkojams draugams asortimentas

„Hyundai“ sukūrė visą eilę priedų augintiniams, kad kiekviena išvyka su nuotykių ištroškusiu šuneliu būtų patogi ir saugi. Apsauginis tinklas šunims leidžia vairuotojui sutelkti dėmesį į kelią ir nesijaudinti, kad šuo laisvai lakstys automobilio gale. Neslidūs ir vandeniui atsparūs kilimėliai apsaugos automobilį nuo sutepimo ir galėsite mėgauti ilgomis kelionėmis su savo augintiniu. Automobilį nuo įbrėžimų ir suraižymo apsaugos galinio buferio ir durų slenksčių apsauginės plėvelės. Visiems originaliems „Hyundai“ priedams suteikiama 2 metų garantija.*

Pažangios funkcijos augintinių šeimininkų poreikiams patenkinti

Su „Bluetooth“ sistema, kuri įeina į standartinę įrangą, keleiviai gali prijungti telefoną prie automobilio garso sistemos ir belaidžiu ryšiu priimti skambučius arba klausytis mėgstamų tinklalaidžių.

Tuo tarpu „Hyundai Bluelink“ susietojo automobilio paslaugų** programinė įranga teikia vairuotojui tiesiogiai atnaujinamą informaciją ir tiksliai parodo kelią į tokias vietas, kaip artimiausi parkai. Be to, su „Bluelink“ programėle galima surasti pastatytą automobilį, jį užrakinti ir atrakinti, taip pat patikrinti informaciją apie reikalingą techninę priežiūrą ar kiek bake yra degalų.