60 490 € Nuo
583 € mėn.
 

 

Naujasis Hyundai IONIQ 6 Elektrifikuotas laineris

ELEKTRIFIKUOTAS LAINERIS

Aptakus ir unikalus IONIQ 6 siluetas yra neabejotina naujojo šimtmečio inovacija.

Jau prasidėjo išankstinis pardavimas ir užsakymų priėmimas. Daugiau informacijos apie tai, kada tiksliai automobiliai pasirodys salonuose, teiraukitės Fakto autocentras atstovybėje.

arba atsiųskite mums užklausą:

Pildyti užklausos formą

IONIQ 6 pasaulinis pristatymas įvyko 2022m. liepos 14 dieną. Renginį galite peržiūrėti čia:

Naujasis Hyundai IONIQ 6 Į žmogų orientuotas dizainas

Į žmogų orientuotas dizainas

IONIQ 6 – tai elektrifikuotas laineris, įkūnijantis emocinio efektyvumo idėją, kuomet vienu metu patenkinami kliento estetiniai ir funkciniai poreikiai. Aerodinamiškas siluetas su paprastomis, bet tuo pačiu išraiškingomis linijomis, kuria naują elektromobilių eros tipologiją.

 

Naujasis Hyundai IONIQ 6 Sparno formos galinis aptakas

Sparno formos galinis aptakas

Elipsinio sparno formos galinis aptakas iš skaidrių stiklą primenančių medžiagų išryškina unikalų firminį apšvietimą.

Parametriniai pikseliai

Per 700 parametrinių pikselių skirtingose vietose, tokiuose kaip priekiniai žibintai, galiniai kombinuotieji žibintai, priekiniai jutikliai apačioje, oro angų apdaila ir centrinės konsolės indikatorius.

Naujasis Hyundai IONIQ 6 parametriniai pikesliai

Naujasis Hyundai IONIQ 6 didelė galia ir energijos atsargos

Didelė galia ir energijos atsargos

Keturiais ratais varomame IONIQ 6 ant priekinės ir galinės ašių įrengti du elektros varikliai generuoja 239 kW (325 AG) galią ir 605 Nm didžiausią sukimo momentą. Galu varomas IONIQ 6 su didele 77,4 kWh baterija gali nuvažiuoti daugiau nei 610 kilometrų bendrai mieste ir užmiestyje, matuojant pagal WLTP metodiką. Keturiais ratais varomo modelio nuvažiuojamas atstumas – 570 km.

IONIQ 6 vidutinės energijos sąnaudos, apskaičiuojamos pagal WLTP metodiką, yra 14 kWh/100 km. Pagal sunaudojamą energiją tai vienas efektyviausių elektromobilių rinkoje.

Naujasis Hyundai IONIQ 6 įkrovimas iš automobilio

Vehicle-to-Load (V2L)

Kaip ir ankstesniame IONIQ 5 modelyje, IONIQ 6 yra inovatyvi įkrovimo iš automobilio (V2L) funkcija, su kuria iš automobilio galima įkrauti bet kokį elektrinį įtaisą. Dabar nekils jokių problemų dėl nusėdusių įtaisų stovyklaujant ar ką nors veikiant lauke.

Naujasis Hyundai IONIQ 6 dėmesingas salono dizainas

Sąmoningai dėmesingas salono dizainas

2950 mm atstumą tarp ašių turinčio IONIQ 6 ergonomiškame salone gausu įvairiausias keleivių reikmes atliepiančių funkcijų, leidžiančių patirti elektrifikuoto mobilumo gėrį.

Naujasis Hyundai IONIQ 6 tvarios medžiagos

Tvarios medžiagos

Atliepiant į nūdienos vartotojų ekologišką sąmoningumą, IONIQ 6 naudojamos tvarios natūralios medžiagos, įskaitant dažus iš perdirbtų pigmentų, ekologiškai apdirbtą natūralią odą, biologiškai skaidomą plastiką lubose ir grindų kilimėlius iš perdirbtų žvejybos tinklų.

Naujasis Hyundai IONIQ 6 taškinis grafinis apšvietimas

Taškinis grafinis apšvietimas

Keturių grafinių taškų apšvietimas ant vairo lengvai vairuotojo ir automobilio sąveikai.

Jutiklinis prietaisų skydas

Moduliniame jutikliniame valdymo skyde integruotas 12 colių liečiamas informacinės ir pramogų sistemos ekranas ir 12 colių skaitmeninis prietaisų skydelis. Tilto formos centrinėje konsolėje daug patogių ir talpių dėtuvių.

Naujasis Hyundai IONIQ 6 jutiklinis prietaisų skydelis

 

 

Naujasis Hyundai IONIQ 6 belaidis duomenų atnaujinimas

Duomenų atnaujinimas belaidžiu būdu

IONIQ 6 yra pirmasis „Hyundai“ modelis, kuriame programinę įrangą galima atnaujinti belaidžiu būdu (OTA). Su šia technologija vairuotojai gali atnaujinti įvairių elektros įtaisų, autonominio vairavimo, akumuliatoriaus ir kitos įrangos valdiklių duomenis ir važiuoti saugiau ir patogiau. Vairuotojai taip pat gali belaidžiu būdu atnaujinti žemėlapius ir medijos programas.

Teiraukitės apie IONIQ 6

IONIQ 6 išankstinis pardavimas jau prasidėjo. Užpildykite formą ir gaukite informaciją apie IONIQ 6!