45 990 € Nuo
446 € mėn.

ATSAKINGAI. STILINGAI.

Išsiskiriantis futuristiniu automobilio dizainu ir nuostabia modernių ir išmanių technologijų puokšte „IONIQ 5“ buvo sukurtas tam, kad nuvežtų jus dar toliau – jį galima greičiau įkrauti ir forma aptakesnė.

„IONIQ 5“ pasauliui buvo viešai parodytas vasario 23 dieną – stebėkite šį įvykį čia:

Naujasis Hyundai IONIQ 5 elektrifikuojantis dizainas

2023 IONIQ 5 modelis jau prekyboje

Atnaujintas apdovanojimus pelnęs tik elektra varomas IONIQ 5. Galingesnis, didesnis nuvažiuojamas atstumas, geresnis įsibėgėjimas ir pakaba, akumuliatoriaus pašildymas ir skaitmeniniai veidrodėliai. Kreipkitės į Fakto Autocentrą ir šiandien pat užsisakykite IONIQ 5 MY23.

 

ELEKTROS INOVACIJŲ GROŽIS

Naujoviško koncepcinio automobilio dizainu ir išmaniosiomis technologijomis pasižymintis IONIQ 5 buvo sukurtas nuvežti jus toliau – greitesnis įkrovimas ir aptakesnių formų stilius. Visiškai elektrinės transporto priemonės nenaudoja degaus kuro, todėl išmetamųjų dujų emisijos lygios nuliui. Kadangi jos taip pat neturi sankabos ar pavarų, sumažėja brangios techninės priežiūros išlaidos, o akceleracija yra greita dėl didelio momentinio sukimo momento. Ši sklandi ir greita akceleracija vairavimą daro labai dinamišką ir jaudinantį.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 elektrifikuojantis dizainas

Elektrifikuojantis dizainas

Įkvėptas futuristinio „Concept 45 EV“ dizaino, elegantiškas IONIQ 5 jausmingumas yra pagarba „Hyundai“ dizaino paveldui, permąstytam ateičiai.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 e-gmp platforma

E-GMP platforma

Mėgaukitės greitesniu įkrovimu, didesniu važiavimo atstumu, geresniu valdymu ir erdvesniu salonu – dėl „Hyundai EV“ skirtos E-GMP platformos („Electric Global Modular Platform“).

Naujasis Hyundai IONIQ 5 išmani erdvė

Išmani erdvė

Naudodami naująją EV platformą, mes sugebėjome sukurti interjerą, kuris suteikia visiškai naują automobilio patirtį – iš naujo apibrėžiančią gyvenamąją ir judančią erdvę.

IŠORĖ

Naujasis Hyundai IONIQ 5 išorė

SAVITA. IKONIŠKA. GRYNA

IONIQ 5 gryną dizainą išreiškia lygios linijos ir minimalistinės konstrukcijos. Unikalus moliusko geldelės formos variklio dangtis tęsiasi per visą automobilio plotį be jokių plyšių, suteikdamas elegantišką ir modernią išvaizdą. Išskirtiniai „Parametric Pixels“ LED žibintai yra į brangakmenius panašūs dizaino elementai, kurie išliks visuose būsimuose IONIQ modeliuose.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 priekiniai LED žibintai

Iš nakties į šviesą su 256 pikseliais

Matykite ir būkite matomi – ikoniško automobilio priekio karūnos brangakmeniai yra saviti LED priekiniai žibintai su savo 256 kubiniais pikseliais.

Raiškus ir ryškus gale

Naujovišką LED apšvietimo dizainą galima rasti ir gale, o unikalūs stačiakampiai galiniai žibintai išryškina parametrinius pikselius.

Hyundai IONIQ 5 unikalūs stačiakampiai galiniai žibintai

Naujasis Hyundai IONIQ 5 aktyvios oro įsiurbimo angos

Aktyvios oro įsiurbimo angos

Į priekinį buferį integruota aktyvi oro sklendė pagerina aukštųjų technologijų išvaizdą priekyje, taip pat pagerina energijos vartojimo efektyvumą uždarius ir prireikus aušina transporto priemonės dalis, kai sklendė atidaryta.

 

Naujasis Hyundai IONIQ 5 įleistos durų rankenos

Aerodinaminiai skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai

Su šiais veidrodėliais su vaizdo kamera jausite mažesnį oro pasipriešinimą ir geriau matysite vaizdą gale, net blogu oru.
Įeina tik į Ultimate komplektacijos standartinę įrangą.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 galiniai atšvaitai

Stiklinis panoraminis stoglangis

Pro plačiai atsidarantį pakeliamą ir nustumiamą stoglangį saloną užlies priekyje laukiančio nuotykio gaiva.
Pasirenkama Style ir Premium komplektacijos įranga. Standartinė Ultimate komplektacijos įranga.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 įleistos durų rankenos

Įleistos durų rankenos

Blizgesys ir aerodinamika, įleisto stiliaus automatinės durų rankenos sustiprina IONIQ 5 aukštųjų technologijų išvaizdą. Lietimui jautrūs jutikliai automatiškai atleidžia paslėptas durų rankenas.
Pasirenkama Premium komplektacijos įranga, standartinė Ultimate komplektacijos įranga.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 galiniai atšvvaitai

Galiniai atšvaitai

kvėpti seniai pamėgtų elektroninių gaminių, galiniai atšvaitai, esantys IONIQ 5 gale, traukia akį.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 aerodinaminis aptakas

Aerodinaminis aptakas

Galinis aptakas dar labiau atspindi „Hyundai Sensuous Sportiness“ dizaino filosofiją, papildydamas sportiškumo pojūtį pasitelkus aerodinamiką.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 išskirtiniai ratlankiai

Išskirtiniai lengvojo lydinio ratlankiai

19 ir 20 colių* optimizuoto aerodinamiškumo ratlankiai dar labiau atspindi dizaino temą – skleidžia išskirtinę elektrinę nuojautą ir puikiai dera su dailiu profiliu. IONIQ 5 pateikiamas su standartinėmis aukštos kokybės 19 colių „Michelin Primacy 4 Acoustic“ padangomis. Atsisiųsti padangų etiketę >>
* 20 colių ratlankiai – pasirenkama įranga.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 spalvos

Spalvos

Pasirinkite iš devynių išorės spalvų, įskaitant penkis naujus gamtos įkvėptus atspalvius, išskirtinius IONIQ 5. Galimi du variantai su matiniu paviršiumi. Matinių dažų paviršių plovimo ir priežiūros instrukcijos >>
„Hyundai“ pardavėjas žino norimos spalvos pristatymo situaciją. Spalvų pavyzdžius galite pamatyti artimiausioje „Hyundai“ atstovybėje.

VIDUS

Naujasis Hyundai IONIQ 5 vidus

GYVENKITE, VAIRUOKITE, DIRBKITE, ATSIPALAIDUOKITE

IONIQ 5 viduje ribos tarp gyvenamosios ir judėjimo erdvės susilieja. Mūsų naujoji EV platforma suteikė mums galimybę visiškai perkurti automobilio saloną. Didesnis plokščių grindų plotas, įvairiai reguliuojamos ir iki galo atlošiamos priekinės sėdynės ir universalus centrinis skydelis, kurį galima pastumti į priekį ir atgal.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 integruoti ekranai

Integruoti ekranai

Elegantiškas modulinis prietaisų skydelis turi du integruotus ekranus: 12,25 col. visiškai jutiklinį informacijos ir pramogų ekraną bei 12,25 col. skaitmeninį skydelį, kurie išryškina standartinę aukštųjų technologijų išvaizdą.

Hyundai IONIQ 5 pavar7 perjungimas ant vairo

Pavarų perjungiklis ant vairo

Viskas, ko jums reikia, po ranka. Elegantiškas sukamasis pavarų perjungiklis, esantis ant vairo. Valdymas greitas, intuityvus ir tikslus.

Hyundai IONIQ 5 pavarų perjungimo mentelės

Pavarų perjungimo mentelės

Mėgaukitės kontrole pirštų galiukais. Galite lengvai reguliuoti regeneracinio stabdymo lygį ant vairo sumontuotomis mentelėmis.

Hyundai IONIQ 5 stumdomas centrinis skydelis

Stumdomas centrinis skydelis

Prisitaikykite salono erdvę pagal savo poreikius. Centrinį skydelį galite nustumti atgal prie galinių sėdynių, kad jūsų vaikai ją panaudotų kaip stalą.
* Nėra Style modeliuose.

IONIQ 5 elektra valdomos galinės sėdynės

Elektra valdomos galinės sėdynės*

Galines sėdynes galima atlenkti rankiniu būdu ir elektriniu būdu nulenkti atgal ir į priekį iki 135 mm. Antrosios eilės keleiviai taip pat gali mėgautis centrinės konsolės funkcijomis, tokiomis kaip puodelių laikikliai, greitas 15 vatų belaidžio telefono įkroviklis ir USB prievadai.
* Pasirenkama Premium komplektacijos įranga. Standartinė Ultimate komplektacijos įranga.

 

Naujasis Hyundai IONIQ 5 salono apdaila juoda

Juoda

„Hyundai IONIQ 5“ salono apdaila – elegantiška juoda.

IONIQ 5 salono apdaila dviejų tonų pilka

Dviejų tonų pilka

Šios spalvos yra įkvėptos Pietų Korėjos pietinės pakrantės akmenukų.
Pasirinktinė įranga.

IONIQ 5 salono apdaila tamsiai žalia pilka

Tamsiai žalia / šviesiai pilka

Žalią atspalvį įkvėpė Pietų Korėjos Jeju salos miškai.
Galima įsigyti kaip papildomą „Premium“ modelio įrangą.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 bagažinės priekyje ir gale

Bagažinės priekyje ir gale

Mes panaudojome vietą, kurioje paprastai būtų benzininis variklis, ir skyrėme papildomos vietos jūsų daiktams. Antra bagažinė priekyje suteikia iki 57 litrų papildomos bagažinės vietos. Galinės bagažinės erdvė yra 527 litrai, kuri padidėja iki beveik 1600 litrų, kai antrosios eilės sėdynės yra visiškai nulenktos.

 

Naujasis Hyundai IONIQ 5 galinės ventiliacijos angos

Galinės ventiliacijos angos ir sėdynių šildymas

Kelyje jūsų galinės sėdynės keleiviai įvertins jiems skirtų galinių orlaidžių suteikiamą jaukumą ir 3 fazių sėdynių šildymą (kairėje ir dešinėje).

TVARUMAS

NAUJOVIŠKAS APLINKAI NEKENKSMINGŲ MEDŽIAGŲ NAUDOJIMAS

IONIQ 5 plačiai naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos, tokios kaip ekologiškai apdorota oda ir perdirbti siūlai. Be to, iš cukranendrių išgaunamos žaliavos naudojamos lubų dangai, kilimų ir sėdynių užvalkalams. Sprendimas, kuris yra ir perdirbamas, ir gražus. Naujoviškas natūralių medžiagų naudojimas yra dar vienas indėlis į tvarumą mūsų gamybos procesuose, todėl IONIQ 5 mažiau priklauso nuo naftos produktų.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 perdirbti PET buteliai

Perdirbti buteliai paversti audiniu

Kiekvienam IONIQ 5 iki 32 plastikinių butelių susmulkinami į plastikines drožles. Šios drožlės ištirpsta ir yra susukamos į siūlus, iš kurių gaunamas patrauklus, austas apmušalų audinys.

 

Augalai paversti į sėdynių ir kilimų komponentus

Sėdynių, lubų dangos ir kilimo audinio sudėtyje yra biologinių komponentų, išgaunamų iš cukranendrių ir kukurūzų, o IONIQ 5 salone naudojama oda dažoma naudojant linų sėmenų aliejų.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 augalai

Naujasis Hyundai IONIQ 5 tvarumas gėlės

Gėlės virto dažais

IONIQ 5 durys ir apsauginės trinkelės yra nudažytos biologiniais dažais, kurių sudėtyje yra aliejaus, išgauto iš augalų, tokių kaip rapsų gėlės ir kukurūzai.

Kiekviename IONIQ 5 yra:

 

Naujasis Hyundai IONIQ 5 tvarumas kukuruzai

730 g

cukranendrių ir sumaišytų kukurūzų.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 tvarumas vilna

294 g

vilnos.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 tvarumas sėmenų aliejus

200 g

linų sėmenų aliejaus.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 tvarumas PET buteliai

Iki 32

perdirbtų PET butelių.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 tvarumas perdirbtas popierius

0,08

kvadratinių metrų perdirbamo popieriaus.

 

DINAMIKA

Naujasis Hyundai IONIQ 5 dinamika

ELEKTRINIO MOBILUMO ATEITIS YRA ČIA

Kvapą gniaužiančiu dizainu ir važiavimo dinamika, taip pat 800 voltų akumuliatoriaus sistema, skirta itin greitam įkrovimui, pasižymintis šis novatoriškas visureigis užtikrina nuostabų našumą – sukurtą pažangiausios naujos platformos, kuri yra ne kas kita kaip technologinis etapas šioje elektromobilių vystymo eroje, pagrindu.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 akseleracija 0-100

Mėgaukitės nuostabia akceleracija

IONIQ 5 pasižymi sportišku pagreičiu: nuo 0 iki 100 km/val. vos per 5,1 sekundės važiuojant visų ratų pavara.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 Nuvažiuojamas atstumas

Didžiausias važiavimo atstumas – iki 481 km

Naudojant pažangiausias „Hyundai“ išmaniąsias technologijas, IONIQ 5 gali nuvažiuoti iki 507 kilometro, kai yra sumontuota galinių ratų pavara. Važiavimo atstumas tik mieste yra iki 710 km.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 Didžiausias greitis

Didžiausias greitis – 185 km/val.

IONIQ 5 pasižymi puikia važiavimo dinamika ir sportiškumu, o maksimalus greitis siekia 185 km/val.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 Dvigubas elektrinis variklis

Vienas ir dvigubas elektrinis variklis

Galima rinktis visų ratų pavaros versiją su dviem elektriniais varikliais arba galinių ratų pavaros versiją su vienu elektriniu varikliu.

Maksimali galia ir sukimo momentas:
2 varantys ratai – 168,1 kW (229 AG), 350 Nm
4 varantys ratai – 73,9 kW (100 AG) priekyje + 165,4 kW (225 AG) gale. 255 Nm priekyje + 350 Nm gale

 

Hyundai IONIQ 5 800 voltų technologija

Didelio efektyvumo 800 voltų technologija

IONIQ 5 yra vienas iš pirmųjų serijinių automobilių, turinčių 800 V akumuliatoriaus sistemą. Jis įkraunamas itin greitai, veikia nuolat našiai ir yra optimizuotas pagal svorį ir erdvę.

Hyundai IONIQ 5 el. visų ratų pavara htrac

Elektrinė visų ratų pavara (HTRAC)

IONIQ 5, kurį galima įsigyti su „Hyundai“ visų ratų pavaros sistema HTRAC, turi rimtų 4×4 galimybių, kurios leis jums judėti bet kokiomis sąlygomis.

Hyundai IONIQ 5 Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Maksimalus atstumas vairuojant. Pavarų perjungikliai leidžia reguliuoti regeneracinio stabdymo lygį naudojant elektrinį variklį automobiliui sulėtinti ir įkrauti akumuliatorių.

EV PLATFORMA

TOBULESNIS ĮKROVIMAS ELEKTROS EROJE SU „E-GMP“

IONIQ 5 yra pirmoji transporto priemonė, pagrįsta „Hyundai“ naująja platforma „Electric-Global Modular Platform“ (E-GMP). Ši speciali akumuliatorinė elektrinių transporto priemonių platforma leidžia greičiau įkrauti, padidinti važiavimo atstumą, mėgautis didesne erdve viduje ir geresniu valdymu. Akumuliatoriaus padėtis ratų bazėje užtikrina idealų svorio paskirstymą tarp priekio ir galo ir žemą svorio centrą, kad būtų pagerintas valdymas.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 modulinė platforma

Modulinė koncepcija

E-GMP platforma pritaikyta įvairiems transporto priemonių tipams, nuvažiuojamiems atstumams ir gyvenimo būdui, naudojant standartizuotą akumuliatorių sistemą, aprūpintą elektromobiliams optimizuota technologija.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 elektrinis našumas

Elektrinis našumas

Vietoje, kuri buvo atlaisvinta pašalinus vidaus degimo variklį, varantįjį variklį sumontavome žemai. Akumuliatorius taip pat įdėtas žemai į važiuoklę, todėl idealiai paskirstomas svoris tarp priekio ir galo ir žemas svorio centras, kad būtų pagerintas valdymas ir užtikrintas stabilumas važiuojant dideliu greičiu.

 

Naujasis Hyundai IONIQ 5 sukurtas saugumui

Sukurtas saugumui

E-GMP pasižymi unikaliomis elektromobilio konstrukcinėmis savybėmis, tokiomis kaip trumpos iškyšos ir ilga ratų bazė, užtikrinanti susidūrimo saugumą, maksimalią keleivių erdvę ir akumuliatoriaus saugumą.

Naujasis Hyundai IONIQ 5 lankstus sėdynių išdėstymas

Lankstus sėdynių išdėstymas

E-GMP leidžia kurti naujoviškus interjerus, specialiai sukurtus elektromobiliams, kad mūsų klientams būtų suteikta nauja elektrifikuota mobilumo patirtis. Daug vietos užimanti kintamosios srovės sistema iš automobilio vidaus buvo perkelta į papildomą erdvę, sukurtą pakeičiant variklį elektros varikliu – paliekant daugiau vietos keleiviams priekyje.

ĮKROVIMAS

Naujasis Hyundai IONIQ 5 įkrovimas

PUIKUS ĮKROVIMO NAŠUMAS

Įkraukite namuose per naktį arba papildykite greito įkrovimo stotyje kelyje vos per kelias minutes. Priklausomai nuo jūsų tinklo ryšio namuose ar įkrovimo stoties, prie kurios turite prieigą, IONIQ 5 suteikia daugybę lanksčių įkrovimo galimybių.

 

Naujasis Hyundai IONIQ 5 kelios įkrovimo galimybės

Kelių įkrovimo galimybių sistema

400 V ir 800 V technologija suteikia galimybę lanksčiai naudoti kitą įkroviklį, jei užimtas vienas tipas, nereikalaujant papildomų komponentų ar adapterių. Daugkartinio įkrovimo sistema yra pirmoji pasaulyje patentuota technologija, valdanti variklį ir keitiklį įkrovimui padidinti nuo 400 V iki 800 V, kad būtų užtikrintas stabilus įkrovimo suderinamumas.

 

Hyundai IONIQ 5 greitas krovimas

Įkrovimo laikas greitojo įkrovimo stotyje

220–350 kW itin greito įkrovimo stotelė
Įkrovimo laikas – apie 18 minučių (10–80 %). Įkrovus 5 minutes, veikimo atstumas prailgėja 111 km.

50 kW greito įkrovimo stotelė
Įkrovimo laikas – apie 60 minučių (10–80 %). Įkrovus 5 minutes, veikimo atstumas pailgėja 28 km.

Hyundai IONIQ 5 įprastas krovimas

Įkrovimas naudojant sieninę dėžutę arba įkrovimas kintamosios srovės įkrovimo stotelėje

Įkrovimo laikas namuose ar viešoje įkrovimo stotelėje (2 tipo, 10,5 kW 3 fazių įkrovimas) yra apie 6 valandos 6 minutės (10–80 %).
Namų sieninė dėžutė ir 2 tipo įkrovimo kabelis yra papildoma įranga.

 

SUSIEJIMAS

Naujasis Hyundai IONIQ 5 susiejimas

GYVENIMAS PRISIJUNGUS – TAIP, KAIP JŪS NORITE

Pažangiausios ryšio funkcijos, tokios kaip „Bluelink® Connected Car Services“, leidžia valdyti automobilį išmaniuoju telefonu. Į navigacijos sistemą taip pat įtraukta nemokama penkerių metų „Hyundai LIVE Services“ prenumerata.

Daugiau apie „Bluelink“

Naujasis Hyundai IONIQ 5 vehicle to load technologija

Vehicle-to-Load

Naudodami technologiją „Vehicle-to-Load“ (V2L), galite naudoti arba įkrauti bet kokį elektrinį prietaisą, pvz., elektrinius dviračius, paspirtukus ar kempingo įrangą, keliaudami ar būdami vietoje. Ji gali tiekti iki 3,6 kW galios. Būtinas prievadas yra po antros eilės sėdynėmis ir jį galima įjungti, kai transporto priemonė yra užvesta. Kitas prievadas yra transporto priemonės išorėje esančiame įkrovimo prievade. Naudodami keitiklį, galite įkrauti didelės galios elektros įrangą net tada, kai transporto priemonė yra išjungta. 

Hyundai IONIQ 5 skaitmeninis prietaisų skydelis

Visiškai skaitmeninis 12,25 colių prietaisų skydelis ir jutiklinis ekranas

Prietaisų skydelis rodo svarbiausią informaciją, pvz.,greitį ir akumuliatoriaus įkrovos būseną, kur geriausiai matote: priekyje ir centre. Jutiklinis ekranas leidžia lengvai pasiekti visas ryšio ir klimato kontrolės funkcijas.

Hyundai IONIQ 5 belaidis telefonų krovimas

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Greitojo įkrovimo belaidžio įkroviklio prievadas, esantis centrinėje konsolėje, turi aušinimo funkciją, kuri neleidžia išmaniajam telefonui perkaisti, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Hyundai IONIQ 5 BOSE Premium garso sistema

BOSE Premium garso sistema

Įsijungę BOSE Premium garso sistemą su aštuoniais galingais garsiakalbiais, optimaliai suderintais tobulam garsui atkurti, jausitės lyg muzikos žvaigždžių koncerte.
Pasirenkama Style komplektacijos įranga. Standartinė Premium ir Ultimate komplektacijos įranga.

 

Hyundai IONIQ 5 Skaitmeninis šoninis veidrodėlis

Skaitmeninis šoninis veidrodėlis

Įsijungę BOSE Premium garso sistemą su aštuoniais galingais garsiakalbiais, optimaliai suderintais tobulam garsui atkurti, jausitės lyg muzikos žvaigždžių koncerte.
Pasirenkama Style komplektacijos įranga. Standartinė Premium ir Ultimate komplektacijos įranga.

SAUGA

Naujasis Hyundai IONIQ 5 sauga

MODERNIAUSIOS SAUGOS IR PAGALBINĖS VAIRUOTOJŲ SISTEMOS

Su „Hyundai Smart Sense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojų sistemomis – IONIQ 5 dabar yra visos saugos funkcijos, kad jaustumėtės ramiau. Be to, šis „Hyundai“ yra pirmasis su 2 lygmens autonomine saugos technologija.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Hyundai IONIQ 5 aukščiausias NCAP įvertinimas

Aukščiausias 5 žvaigždučių Euro NCAP įvertinimas

IONIQ 5 gavo aukščiausią galimą saugos įvertinimą pagal Europos naujų automobilių vertinimo programą.

 

Hyundai IONIQ 5 pažangus projekcinis ekranas

Pažangus projekcinis ekranas

Išplėstinis „head-up“ ekranas veda jus saugiai po pasaulį, projektuodamas virtualią informaciją, pvz., nuorodas ar įspėjimus, tiesiai į jūsų kelio vaizdą.
Standartinė Premium ir Ultimate komplektacijos įranga.

Hyundai IONIQ 5 2 lygio autonominis vairavimas

2 lygio autonominis vairavimas

Su „Highway Driving Assist II“ tai pirmasis „Hyundai“, kuriame įdiegta 2 lygio autonominė saugos technologija, valdanti greitį ir atstumą bei padedanti keičiant eismo juostas.
Tik pasirenkama įranga.

Hyundai IONIQ 5 aplinkinio vaizdo stebėjimas

Aplinkinio vaizdo stebėjimas

Reikia pastatyti automobilį ankštoje vietoje? Nuplauti jį siauroje plovykloje? Ne bėda. Erdvinio vaizdo monitorius suteikia 360 laipsnių vaizdą, kad būtų lengviau ir saugiau manevruoti uždarose erdvėse.
Pasirenkama Style komplektacijos įranga. Standartinė Premium ir Ultimate komplektacijos įranga.

Hyundai IONIQ 5 išmanus pastovaus greičio palaikymas navigacinis

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Naudoja pažangiausią navigacijos sistemą, kad numatytų būsimus posūkius arba tiesų kelią greitkeliuose, ir reguliuoja greitį, užtikrindama saugesnį vairavimą.

Hyundai IONIQ 5 saugaus išlipimo sistema

Saugaus išlipimo pagalbinė sistema

Ši sumani funkcija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų išlipant iš automobilio: aptikusi iš galo artėjančią transporto priemonę, ji laikinai užrakina galines dureles, kad vaikai negalėtų išlipti iš automobilio, kol tai padaryti bus saugu.
Standartinė Premium ir Ultimate komplektacijos įranga.

Hyundai IONIQ 5 tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Aptinka artėjančias ir toje pačioje eismo juostoje važiuojančias transporto priemones ir automatiškai persijungia į artimąsias šviesas. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema vėl įjungia tolimąsias šviesas, maksimaliai pagerindama vairuotojo matomumą.

Hyundai IONIQ 5 atbulinio susidurimo išvengimas

Pagalbinė susidūrimo išvengimo statant automobilį atbuline eiga sistema

Jei per galinio vaizdo kamerą arba galinius ultragarso jutiklius aptinkama kliūtis, PCA parodys įspėjimą ir prireikus įjungs stabdžius.
Standartinė Ultimate komplektacijos įranga.

IONIQ 5 Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

Paspaudus išmaniojo rakto mygtuką, IONIQ 5 gali nuotoliniu būdu grįžti į stovėjimo vietą ir iš jos išvažiuoti.
Standartinė Ultimate komplektacijos įranga.

IONIQ 5 Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalba

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.

 

Nauja era prasideda – rezervuokite savo IONIQ 5!