Naujasis „Hyundai i30“

 

Naujasis Hyundai i30 Susiekite savo telefoną su automobiliu

Susiekite savo telefoną su automobiliu, ir likite prisijungę

Įdiegę telefone „Bluelink®“ programėlę*, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo „i30“ ir surasti savo automobilį, kai neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas. Taip pat programėlė atsiųs jums įspėjimą, jeigu kas nors mėgins įsilaužti. O jei norėsite sužinoti, ar oro slėgis padangose yra tinkamas ir ar gerai veikia stabdžių sistema, programėlė iškart jums atsakys.
Užsisakę „Hyundai“ „Live“ paslaugų*, gausite informacijos apie eismą ir situaciją automobilių stovėjimo aikštelėse realiuoju laiku, netoliese esančias degalines bei orus.

* Standartinė „Style“ ir N modelių įranga, pasirenkama „Comfort“ modelių įranga.

Hyundai i30 technologijos dar didesniam saugumui

Naujausios technologijos dar didesniam saugumui pasiekti

Patobulintas „Hyundai SmartSense“ paketas – mūsų pažangiausios pagalbinės sistemos „Advanced Driver Assistance Systems“ – nuo šiol integruotas naujajame „i30“ ir užtikrina jūsų bei jūsų mylimųjų saugumą ir ramybę. Pirmą kartą naujasis „i30“ turi eismo juostos sekimo sistemą „Lane Follow Assist“**. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–180 km/h greičiui.

** Standartinė įranga modeliuose „Style“ ir „N Line“.

Hyundai i30 naujoji transmisija

Efektyvumas ir progresas – naujoji transmisijos ypatybė

Elektrifikuotas 48 V hibridinis modelis sumažina išmetamo CO2 kiekį, padidindamas degalų efektyvumą. 48 V hibridinį modelį galima rinktis su 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT), 1,0 T-GDI arba 1,5 T-GDI benzininiu varikliu arba 1,6 CRDi dyzeliniu varikliu.***

*** „i30 Fastback“ ir visi „i30 N Line“ modeliai galimi tik su 1,5 T-GDI benzininiu varikliu.

Naujasis Hyundau i30 Benzininis variklis

Benzininis variklis

Asortimento viršūnėje puikuojasi naujasis 1,5 litro T-GDi 159 AG variklis, kuris standartiškai teikiamas su 48 V hibridine technologija ir 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

Taip pat yra 110 AG modelis su 1,5 litro DPi varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei 1 litro T-GDi variklis su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže arba 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

Naujasis Hyundau i30 Dyzelinis variklis

Dyzelinis variklis

Galimas 1,6 litro CRDi dyzelinis variklis. 115 AG modelis komplektuojamas su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže. 136 AG variklis teikiamas su 48 V hibridine sistema ir 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

Naujasis Hyundai i30 Trys kėbulo tipai

Trys kėbulo tipai

Naująjį „i30“ galima rinktis vieno iš trijų kėbulo tipų: hečbeką, universalą arba 5 durų kupė.

Naujasis Hyundai i30 Hatchback

Naujasis Hyundai i30 Wagon

Naujasis Hyundai i30 Fastback

Naujasis Hyundai i30 spalvos

„N Line“ dizainas. Dabar ir „i30“ universalas

Pakylėkite savo „i30“ patirtį į aukštesnį lygį pasirinkę sportišką „N Line“ apdailą, įkvėptą galingo „i30 N“. Nuo šiol jo galią ir veržlumą dar geriau išreiškia sportiškos grotelės, nauji buferiai ir priekiniai žibintai, naujas ratų dizainas ir patobulinta vidaus apdaila. Dar dinamiškesnį važiavimą garantuoja hečbekui ir „Fastback“ pritaikyta pakaba bei vairo valdymo sistema su 1,5 benzininiu varikliu su turbokompresoriumi.

Naujasis Hyundai i30 N Line

Pasisėmę įkvėpimo iš aeronautikos, padidinome apatines, centrines radiatoriaus groteles. Naujo dizaino šoninės angos ir sparnai pagerina aerodinamines savybes. Naujasis „i30 N Line“ turi išskirtinius 18 colių ratus ir „Michelin Sport“ padangas.

Naujasis Hyundai i30 sportinės sėdynės

Didelio našumo „N Line“ sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. „N Line“ modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą


Palikite savo kontaktinę informaciją ir mūsų atstovas su Jumis susisieks.