Naujasis „Hyundai Tucson“

Hyundai tucson 2021

Hyundai Tucson kainos ir įranga

Naujasis Hyundai Tucson nuo koncepcijos iki revoliucinio krosoverio

Nuo koncepcinio automobilio iki revoliucinio miesto krosoverio

Progresyvią naujojo „Tucson“ dizaino stilistiką įkvėpė „Hyundai“ koncepcinis automobilis „Vision T SUV“, sulaukęs didelio pripažinimo 2019 m. „AutoMobility LA“ parodoje. Tai pirmasis „Hyundai“ miesto krosoveris, sukurtas remiantis naująja „Hyundai“ dizaino tapatybe, apibrėžiama kaip „Sensuous Sportiness“.

Naujasis Hyundai Tucson revoliucinis dizainas

Revoliucinis dizainas

Dinamiška geometrija, aštrūs kampai ir pirmieji pasaulyje paslėpti parametriniai žibintai – visa tai prikausto kiekvieno žvilgsnį naujajam „Tucson“ pasirodžius kelyje.

Naujasis Hyundai Tucson salono estetika

Salono estetika

Subtilią ir elegantišką salono priekio estetiką papildo darniai integruotos rinkoje pirmaujančios technologijos. Čia galima mėgautis visiškai individualizuojama skaitmenine patirtimi, kurią suteikia naujas 10,25 col. jutiklinis ekranas ir jutiklinė konsolė. Mūsų dizaineriai atsisakė daugelio fizinių valdiklių, todėl visos navigacijos, informacijos ir pramogų, salono šildymo bei oro kondicionavimo funkcijos valdomos jutikliniu būdu.

Naujasis Hyundai Tucson multi-air mode technologija

„Multi-Air Mode“ technologija

Tai pirmasis „Hyundai“ automobilis, kuriame naudojama paslėptoji „Multi-Air Mode“ technologija, apimanti tiesiogines ir netiesiogines oro kondicionavimo ir salono šildymo angas, leidžiančias sukurti salone dar malonesnį klimatą bei švelnesnį oro srautą. Galiniai keleiviai gali pasirinkti temperatūrą pagal individualius poreikius.

Naujasis Hyundai Tucson krell garso sistema

„Krell“ garso sistema

„Krell“ garso sistema su aštuoniais galingais garsiakalbiais ir žemųjų dažnių garsiakalbiu optimaliai sureguliuota taip, kad išgautų įspūdingą garsą, kuris kokybe prilygsta gyvam garsui.

Naujasis Hyundai Tucson Bluelink paslaugos

„Bluelink®“ susieto automobilio paslaugos

„Bluelink®“ paslaugos leidžia užmegzti sklandų ryšį su naujuoju „Tucson“ ir naudotis įvairiomis funkcijomis, kurios suteikia dar daugiau komforto ir malonumo kelionėje. Be daugelio naudingų funkcijų, kurias galite valdyti per „Bluelink“, kartu su navigacijos sistema nemokamai gausite penkerių metų „Hyundai Live“ paslaugų prenumeratą.

Naujasis Hyundai Tucson spartus bevielis įkrovimas

Spartus bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Nuo šiol galėsite mėgautis bevieliu išmaniųjų telefonų įkrovimu, kuris tapo dar greitesnis padidinus įkrovimo galią nuo 5 W iki 15 W. Įkrovimo blokas pasižymi integruota vėsinimo funkcija, kuri leidžia išvengti perkaitimo.

Naujasis Hyundai Tucson platus trasmisijų pasirinkimas

Platus elektrinių transmisijų pasirinkimas

Naujasis „Tucson“ sukurtas taip, kad būtų užtikrintos mažesnės emisijos išlaikant vairavimo malonumą, ir suteikia galimybę rinktis iš plačiausio elektrinių transmisijų asortimento, siūlomo kompaktinių krosoverių segmente. Galite rinktis pusiau hibridinį arba hibridinį modelį su benzininiu arba dyzeliniu 48 V varikliu. Taip pat galima rinktis tradicinį benzininį arba dyzelinį variklį. 2021 m. pavasarį prekyboje pasirodys ir „Plug-in“ tipo hibridinis modelis.

Naujasis Hyundai Tucson visiškai hibridinis modelis

„Tucson“ visiškai hibridinis modelis yra komplektuojamas su nauju 1,6 litro „T-GDI Smartstream“ benzininiu varikliu ir 44,2 kW elektriniu varikliu bei 1,49 kWh ličio jonų polimerų akumuliatoriumi. Jį galima įsigyti su 6 laipsnių automatine transmisija ir priekinių arba visų varomųjų ratų sistema. Naujoji „Tucson“ įspūdingos galios transmisija pasižymi: 230 AG ir 350 Nm sukimo momentu, mažomis emisijomis ir išlaikytu vairavimo malonumu.

Hyundai Tucson kintamo vižtuvų darbinio laiko technologija cvvd

Pirmą kartą pasaulyje „Hyundai“ sukūrė kintamo vožtuvų darbinio laiko (CVVD) technologiją, kuri optimizuoja variklio našumą ir degalų sunaudojimo efektyvumą, o tuo pačiu leidžia tausoti aplinką. Ši vožtuvų valdymo technologija reguliuoja vožtuvų atidarymo ir uždarymo laiką pagal vairavimo sąlygas.

Naujasis Hyundai Tucson el būdu valdoma pakaba

Reguliuodama slopinimo jėgą, veikiančią kiekvieną ratą, elektroniniu būdu valdoma pakaba sumažina prasisukimą, pokrypį ir vertikalų judėjimą, kad būtų pagerintos važiavimo savybės ir manevringumas.

Naujasis Hyundai Tucson važiavimo režimo pasirinkimas

Sniegas? Smėlis? Purvas? Ne bėda. „Terrain Mode“ funkcija leidžia patogiai perjungti važiavimo režimus, kad būtų pagerintas važiavimo našumas ir optimizuotas visų varomųjų ratų sistemos veikimas įvairiose situacijose. „Tucson“ pasižymi pažangia HTRAC™ visų varomųjų ratų sistema, kuri optimizuoja valdymo galimybes ir automobilio elgesį posūkiuose.

Naujasis Hyundai Tucson geriausia sauga klasėje

Geriausios klasėje saugos savybės užtikrina daugiau ramybės kelyje

Geriausios šioje klasėje pagalbos vairuotojui sistemos ir aktyvios saugos paketas, pasižymintis daugeliu pažangių funkcijų, leidžia naujajam „Tucson“ suteikti dar daugiau saugumo ir ramybės jums ir jums brangiems žmonėms.

Naujasis Hyundai Tucson nuotolinė išmanaus statymo sistema

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

Ši sistema naująjį „Tucson“ gali pastatyti ir išvairuoti iš stovėjimo vietos už jus. Ji netgi gali pastatyti automobilį į stovėjimo vietą galu – pakanka vieno mygtuko paspaudimo.

Naujasis Hyundai Tucson važiavimo greitkeliu sistema

Važiavimo greitkeliu pagalbos sistema

Pirmą kartą naujajame „Tucson“ įrengta važiavimo greitkeliu pagalbos sistema. Ši įranga apima pagalbinę eismo juostos išlaikymo sistemą ir navigacijos pagrindu veikiančią išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri naudoja jutiklius ir žemėlapio duomenis, kad automobilį galėtumėte valdyti saugiai, o greitis būtų automatiškai reguliuojamas pagal esamus apribojimus.

Naujasis Hyundai Tucson aklosios zonos stebėjimo monitorius

Aklosios zonos stebėjimo monitorius

Dabar galite matyti sritį automobilio gale iš kairės ir dešinės pusės – jis pateikiamas naujojo „Tucson“ ekrane, skaitmeniniame prietaisų skydelyje. Kameros aktyvinamos įjungus posūkio signalą, kai keičiamos eismo juostos.

Naujasis Hyundai Tucson priekinio susidūrimo išvengimas

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Užfiksavusi, kad priešais važiuojantis automobilis staigiai stabdo, arba aptikusi priekyje pėsčiuosius ar dviratininkus, sistema automatiškai įjungia jūsų automobilio stabdžius. Sistema dabar atnaujinta funkcija „Junction Turning“, kuri skirta padėti išvengti priekinių susidūrimų sankryžose sukant į kairę.

Naujasis Hyundai Tucson 5ių metų garantija

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, naujasis „Tucson“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Be to, naujojo „Tucson“ didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 160 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina standartiškai suteikiama viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

Paveikslėliai šioje interneto svetainėje pateikiami tik iliustraciniais tikslais ir gali skirtis nuo konkretaus modelio. Kai kurios techninės savybės ir įranga gali skirtis nuo konkretaus modelio arba gali būti siūlomos už papildomą mokestį. Norėdami daugiau informacijos, kreipkitės į „Fakto“ autocentrą.

Hyundai Tucson kainos ir įranga

Registruokitės ir sužinokite pirmieji naujienas apie naująjį Tucson

ASMENS DUOMENYS

*privalomi laukeliai