Hyundai Akcijos

Grįžti

Hyundai KONA vos už 42 € per savaitę

Hyundai KONA

IŠPILDYK SAVO SVAJONĘ

VOS UŽ 42 € Į SAVAITĘ*

Modernūs laikai reikalauja modernių sprendimų

Įsigikite automobilį neišeidami iš namų. Mes pasirūpinsime viskuo, net ir pristatymu automobilio kad ir kur būtumėte.

Kaip įsigyti automobilį internetu?
  • Išsirenkate jus dominantį automobilį
  • Skambinate arba siunčiate užklausimą pardavimų vadybininkui
  • Gaunate pasiūlymą
  • Išbandote automobilį. Atvykstate pas mus iš anksto susiderinę laiką. Garantuojame pilną automobilio dezinfekciją prieš ir po bandomojo važiavimo.
  • Internetu padėsime sutvarkyti visus pirkimo-pardavimo dokumentus, lizingo paraiškas (būtinas Smart ID arba mobilus parašas).
  • Padėsime susitvarkyti draudimo dokomentus, užregistruosime ir pristatysime prie jūsų durų visoje Lietuvoje.

Dėl pirkimo internetu kreipkitė į automobilių pardavimo skyrių.

 

Užtenka svajoti, metas vairuoti savo svajonių automobilį. Ši Hyundai KONA patrauks jūsų dėmesį ne tik savo išskirtine išvaizda, bet ir maloniai nustebins savo gausia įranga bei itin komfortišku vairavimu.

Kviečiame susisiekti su Fakto Auto pardavimų vadybininkais, kurie jums pateiks patį palankiausią pasiūlymą!

KONA_dizainas

DIZAINAS

Sujungusi galingas linijas ir stilingus kraštus, visiškai nauja „KONA“ atrodo išraiškingai iš visų pusių. Galingi paviršiai susilieja su išskirtiniais kontrastingais bamperiais, pabrėžiančiais drąsų miesto visureigio dizainą.

Jūsų stilius

Sujungusi galingas linijas ir stilingus kraštus, visiškai nauja „KONA“ atrodo išraiškingai iš visų pusių. „KONA“ leidžia pritaikyti spalvų derinius prie asmeninio stiliaus. Išdrįskite išsiskirti.

Jūsų spindesys

Kartais verta judėti nauja kryptimi, kaip ir darėme su visiškai nauja „KONA“.

Dinamika

Tokia, kokia jums patinka. Galia, malonumas ir efektyvumas. „KONA“ leidžia rinktis iš dviejų didelio našumo benzininių galios perdavimo sistemų su turbokompresoriais. Galingiausias yra 1,6 T-GDI, turintis 177 AG ir keturis varomuosius ratus, sujungtus su 7 greičių dviejų sankabų transmisija (DCT). DCT sujungia mechaninės transmisijos degalų vartojimo ekonomiškumą ir vairavimo malonumą su automatinės transmisijos patogumu. Taip pat yra mažesnis, tačiau galingas 1,0 T-GDI su 120 AG ir dviem varomaisiais ratais. Jo 6 greičių mechaninė transmisija yra optimizuota geresniam degalų vartojimo ekonomiškumui.

1,0 T-GDi benzininis variklis

Ekonomiškesniam mobilumui galite rinktis mažesnį 1,0 litro T-GDI 3 cilindrų benzininį variklį su turbokompresoriumi, sukuriantį 120 AG (88 kW) ir 172 Nm. Mėgaukitės geresniu degalų vartojimo ekonomiškumu, padedant elektroniškai valdomai išmetimo sklendės pavarai, sumažinančiai siurblio nuostolius ir pagerinančiai droselio atsaką ir mažos galios sukimo momentą. GDI purkštukas, kurio 200 barų slėgis yra didesnis už vidutinį, užtikrina švarų degimą ir pagerina degalų vartojimo ekonomiškumą, bei mažesnę taršą. Variklis siūlomas su priekiniais varomaisiais ratais ir 6 greičių mechanine transmisija.

Didžiausia galia 120 AG
Didžiausias sukimo momentas 172 Nm

1,6 T-GDi benzininis variklis

Didelio našumo „KONA“ 1,6 variklis su turbokompresoriumi nuo 0 iki 100 įsibėgėja per 7,9 sekundės. Mūsų pačių sukurtas sumažintas 1,6 T-GDI keturių cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi, sukuriantis 177 AG (130 kW) ir 265 Nm sukimo momentą, suteikia galią ir pusiausvyrą, leidžiančią lengvai įveikti miesto gatves ir užmiesčio kelius. Jis sujungtas su „Hyundai Motor“ naujai sukurtais kompaktiškais keturiais varomaisiais ratais ir sklandžiai perjungiama 7DCT.

Didžiausia galia 177 AG
Didžiausias sukimo momentas 265 Nm


*Kaina nuo 17.590

Pradinė įmoka 20proc. laikotarpis 60 mėn. Likutinė 30 proc.  – 167,27 EUR / 4 = 41,8 eur. per savaitę

Bandomasis važiavimas Susikurkite patys! Susisiekite su mumis