17 490 € Nuo
176 € mėn.

 

PAŽVELKITE IŠ NAUJOS PERSPEKTYVOS

Naujasis „BAYON“ yra naujausias ir kompaktiškiausias apdovanojimus pelnančios „Hyundai“ visureigių šeimos narys. Šis naujasis visureigis išties išsiskiria elegantišku stiliumi, itin erdviu interjeru ir daugybe išmaniųjų technologijų, tokių kaip lengvos hibridinės jėgos pavaros bei išmaniosios saugumo ir ryšio funkcijos.

Hyundai BAYON pažvelkite iš naujos perspektyvos

Pasiruoškite bet kokiam nuotykiui

Išorė

Naujasis Hyundai BAYON išorė

 

Priekis

Plačios grotelės su stačiakampiais dizaino elementais apačioje sukuria tvirtą laikyseną kartu su stipriu apatiniu buferiu ir akį traukiančia sidabrinės spalvos slydimo plokšte.

Naujasis Hyundai BAYON išorė priekis

Naujasis Hyundai BAYON išorė šonas

Šonas

Dinamiškas šonas traukia akį išraiškingomis grafinėmis savybėmis, efektyvia C forma ir sportišku pleišto formos profiliu. „BAYON“ galima įsigyti su 15 col., 16 col. arba 17 col. lengvojo lydinio ratlankiais. Atsisiųsti padangų etiketę >>
Nuotraukoje pavaizduotas automobilis yra su 17 col. lengvojo lydinio ratlankiais.

Galas

Rodyklės formos kombinuoti galiniai LED žibintai* yra sujungti raudona skiriamąja linija. Įtaisyti toli šonuose, vizualiai jie sukuria pločio įspūdį.
* Tik „Style“ modelyje.

Naujasis Hyundai BAYON išorė galas

 

Naujasis Hyundai BAYON išreikškite save

 Išreikškite save. Jūsų automobilis. Jūsų spalvos

Iš viso galite rinktis iš devynių išorės spalvų (įskaitant naują spalvą – žalią perlamutro) ir susikurti akį traukiančią naujojo „BAYON“ išvaizdą. Be to, dviejų atspalvių stogo ir „Phantom Black“ spalvos veidrodėlių korpusai dar labiau paįvairina spalvų derinius, kad galėtumėte susikurti puikiai jūsų skonį atitinkančios išvaizdos automobilį.

Vidus

Naujasis Hyundai BAYON vidus

GAIVIAI ERDVUS

„Hyundai“ dizaineriai talpų ir modernų „BAYON“ sukūrė siekdami kuo didesnio keleivių patogumo ir daugiau vietos bagažinėje. Durelėse elegantiškai ir subtiliai atsispindi prietaisų skydelio apdaila, įkvėpta gamtoje matomų formų. Durelių forma puikiai dera prie prietaisų skydelio dalies, o švelnus LED apšvietimas salonui suteikia subtilų, tačiau modernų mėlyną akcentą.
* Tik modeliams su 1,0 T-GDi varikliu.

Naujasis Hyundai BAYON puikus matomumas ir patogumas

Puikus matomumas ir patogumas

Jums patiks aukštesnės sėdynės, pasižyminčios patogumu ir puikiu stiliumi – išlipti ir įlipti dar niekada nebuvo taip malonu ir paprasta dėl aukštos kokybės audinio sėdynių.

Vizualiai sujungti du dideli ekranai

10,25 colių skaitmeninis matuoklis* ir centrinis jutiklinis ekranas** buvo vizualiai sujungti, kad automobilio salonas pasižymėtų elegantiška aukštųjų technologijų išvaizda ir būtų užtikrinta geriausia galimybė naudotis atskirto ekrano funkcijomis.
* Nėra modelyje „Fresh“.
** Nuotraukoje pavaizduotas 10,25 col. jutiklinis ekranas (pasirinktinė įranga).

Naujasis Hyundai BAYON du dideli sujungti ekranai

Naujasis Hyundai BAYON važiavimo režimai

Trijų važiavimo režimų spalvos

Pakeiskite režimą į geriausiai atitinkantį jūsų nuotaiką. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, gausite pranešimus apie variklio reakciją, vairavimo efektyvumą ir pavarų perjungimą, kad jūsų vairavimo patirtis būtų kitokia. Skaitmeninio matuoklio spalvų schemos keičiasi pagal tai, koks vairavimo režimas yra pasirinktas. Mėlyna spalva skirta įprastam režimui, žalia – ekonominiam, oranžinė – sportiniam režimui.
Tik modeliams su 1,0 „T-GDi“ varikliu.

Naujasis Hyundai BAYON visiškai juoda

Visiškai juoda

Nesenstanti klasika: paprasta, tačiau elegantiška ir stilinga – neabejotinai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori neiššaukiančio salono.

Naujasis Hyundai BAYON tamsiai šviesiai pilka

Tamsiai pilka / šviesiai pilka

Tamsiai pilkame salone yra šviesiai pilko audinio akcentų su išskirtiniais sėdynių raštais iš pilkų siūlių, sukuriančių puikų kontrastą.
Pasirinktinė įranga.

Naujasis Hyundai BAYON juoda žalia perlamutro

Juoda / žalia perlamutro

Juodos ir žalios perlamutro spalvos salonas su šviesiai pilko audinio akcentais ir išskirtinėmis sėdynėmis su žalios perlamutro spalvos siūlėmis suteikia puikų ir ryškų spalvų derinį.
Pasirinktinė įranga.

Naujasis Hyundai BAYON LED aplinkos apšvietimas

LED aplinkos apšvietimas

Važiavimas naktį visada ypatingas. Subtilus, puikiai sureguliuotas salono LED aplinkos apšvietimas užtikrins malonią kelionę.
* Tik modeliams su 1,0 T-GDi varikliu.

Naujasis Hyundai BAYON sukurta patogumui

Sukurta jūsų patogumui

Naujajame „BAYON“ puikiai dera sportiškumas ir patogumas: aukštos kokybės audinio sėdynės leis patogiai mėgautis bet kokia kelione.

DINAMIKA 

Naujasis Hyundai BAYON dinamika

DINAMINIS NAŠUMAS BEI PUIKUS DEGALŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMAS

Naujasis „BAYON“ pasižymi puikiu degalų naudojimo efektyvumu bei konkurencingu CO2 išmetimu dėl atnaujintų „T-GDi“ variklių. Mažesni varikliai su turbokompresoriais bei tiesioginiu įpurškimu užtikrina optimalų efektyvumą ir vairavimo malonumą.

Naujasis Hyundai BAYON išmanus efektyvumas

Išmanus efektyvumas

Rinkitės iš dviejų variklių ir jų pateikiamų keturių variantų, užtikrinančių geriausią efektyvumą CO2 atžvilgiu: nes aplinka mums rūpi taip pat, kaip ir jums.

Naujasis Hyundai BAYON lengvasis hibridas

Lengvasis hibridas

Taupykite degalus ir sumažinkite išmetamųjų teršalų kiekį. „BAYON“ galima įsigyti su 48 V pusiau hibridine sistema, kuri palaiko degimo variklį, kad šis papildomai suktųsi didinant greitį.

Naujasis Hyundai BAYON sklandus perjungimas

Sklandus perjungimas

Rinkitės iš kelių sklandaus perjungimo perdavimo variantų: 5 arba 6 greičių mechaninės arba 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžės (7DCT).

Naujasis Hyundai BAYON pavažiavimo režimas

Pavažiavimo režimas

Naujasis „BAYON“ automatiškai pereina į pavažiavimo režimą, kai atleidžiate greičio pedalą, todėl sutaupote degalų.
Toks režimas galimas tik su 48 V hibridiniu modeliu.

Naujasis Hyundai BAYON sūkių suderinimas

Sūkių suderinimas

„BAYON“ yra pirmasis „Hyundai“ visureigis su šia funkcija, paprastai įtaisyta tik didelio našumo modeliuose. Sūkių suderinimo funkcija sinchronizuoja 1,0 „T-GDi“ variklį su išėjimo velenu, kad pavarų perjungimas būtų sklandesnis arba sportiškesnis.

 

Naujasis Hyundai BAYON greitis ir energijos srautas

Energijos regeneracijos sistema

Tuščiosios eigos „Stop & Go“ funkciją, kintamosios srovės generatoriaus valdymo sistemą ir mažo pasipriešinimo riedėjimui padangas papildo mūsų energijos regeneracijos sistema. Kai automobilis juda esant įjungtai pavarai, bet uždarytai droselinei sklendei, variklio stabdymo poveikis sugeneruoja kinetinę energiją, kuri paverčiama elektra ir kaupiama akumuliatoriuje. Taip mažinamos degalų sąnaudos ir išskiriamų teršalų kiekis.

Naujasis Hyundai BAYON 48V lengva hibridinė pavara sutaupykite

Sutaupykite degalų ir sumažinkite išmetamųjų teršalų kiekį naudodami 48 V lengvąją hibridinę sistemą

„BAYON“ 48 V lengvoji hibridinė sistema palaiko degimo variklį, kad jis papildomai suktųsi didinant greitį, ir tokiu būdu būtų sutaupyta degalų bei sumažinta išmetamųjų teršalų. „Hyundai“ lengvoji hibridinė technologija pasižymi kompaktišku 0,46 kWh 48 voltų ličio jonų akumuliatoriumi bei nauju lengvojo hibrido starterio generatoriumi (iki 10 kW elektros galios).

 

Naujasis Hyundai BAYON patogus užvedimas

Patogus užvedimas

Tai ypač naudinga vairuojant mieste. Ši funkcija užtikrina greitesnį ir tolygesnį variklio užvedimą su papildomu sukimo momentu naudojant 48 V akumuliatoriaus energiją.

Naujasis Hyundai BAYON greitėjimas

Greitėjimas

Automobiliui greitėjant, varikliui padeda 4–10 kW galios starterio generatorius. Pasiekus norimą greitį, sistema persijungia į neutralų režimą ir negeneruoja galios. Dėl to gali sumažėti CO2 emisija ir degalų sąnaudos.

Naujasis Hyundai BAYON važiavimas pastoviu greičiu

Važiavimas pastoviu greičiu

Važiuojant pastoviu greičiu, sistema veikia tuščiąja eiga arba kaip 48 V akumuliatorių kraunantis generatorius, priklausomai nuo akumuliatoriaus įkrovos būsenos.

Naujasis Hyundai BAYON rekuperacija

Rekuperacija

Aktyvaus arba inercinio stabdymo etape besisukantis alkūninis velenas maitina starterio generatorių, kuris rekuperuoja didžiausią 10–12 kW galią. Generatorius kinetinio stabdymo energiją paverčia elektra ir grąžina ją atgal į 48 V akumuliatorių.

Hyundai BAYON išpėstinis paleidimas ir stabdymas

Išplėstinis paleidimas ir stabdymas

Riedant iš inercijos nedideliu greičiu, paleidimo ir stabdymo funkcija įsijungia pasiekus 30 km/h greitį. Lėtėjant nuo 30 iki 0 km/h ir išjungus sankabą, variklis visiškai išsijungia.

Susiejimas

Naujasis Hyundai BAYON susiejimas

SU PUIKIOMIS FUNKCIJOMIS RYŠĮ PALAIKYKITE STILINGAI

Mėgaukitės pažangiausiomis išmaniosiomis technologijomis su dvigubais 10,25 col. vizualiai sujungtais dideliais ekranais, turinčiais atskirto ekrano funkciją. Taip pat naudodami „Hyundai“ išmaniąją programėlę „Bluelink Connected Car Services“ galite valdyti savo automobilį tiesiog iš savo išmaniojo telefono.
10,25 col. jutiklinis ekranas su „Bluelink“ yra pasirinktinai užsakoma paslauga.

DAUGIAU APIE „BLUELINK“ >

Naujasis Hyundai BAYON didelis jutiklinis ekranas

10,25 col. jutiklinis ekranas

Centrinis jutiklinis ekranas palaiko „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, todėl galite prijungti telefoną ir įjungti jo funkcijas dideliame ekrane.
10,25 col. jutiklinis ekranas su navigacija yra pasirinktinai užsakomos paslaugos.

Hyundai BAYON skaitmeninis prietaisų skydelis 10.25col

10,25 col. skaitmeninis prietaisų skydelis

10,25 colių skaitmeninis prietaisų skydelis sustiprina aukštųjų technologijų pojūtį salone ir aiškiai pateikia visą svarbią informaciją apie transporto priemonę.
Nėra modelyje „Fresh“.

Naujasis Hyundai BAYON bose garso sistema

Aukščiausios kokybės garso sistema „BOSE“

„Bose“ aukščiausios kokybės garso sistema pasižymi aštuoniais galingais garsiakalbiais, įskaitant specialų žemųjų dažnių garsiakalbį, kuris leidžia švariai, įtraukiančiai ir efektyviai atkurti muziką.
Galima įsigyti kaip pasirinktinę įrangą, bet tik „Style“ modeliui.

Hyundai BAYON belaidis išmanių telefonų krovimas

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo dėklas yra centrinėje konsolėje. Lengvai ir greitai įkraukite suderinamą išmanųjį telefoną jo neprijungę.
Nėra modelyje „Fresh“.

Sauga

Naujasis Hyundai BAYON sauga

GERIAUSIAS SAVO KLASĖJE SAUGOS PAKETAS SU „SMART SENSE“

Naujasis „BAYON“ pasižymi tokiu pat saugumu ir patikimumu kaip ir kiti „Hyundai“ visureigiai, turintys suderinamas saugos funkcijas. Kitas būdas išsiskirti. Daugelis funkcijų jau yra įtrauktos į standartinę įrangą.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

Hyundai BAYON išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši funkcija naudoja duomenis iš automobilio navigacinės sistemos ir priekinio radaro, kad autonomiškai reguliuotų greitį važiuojant greitkeliu ar autostrada. Sistema numato artėjančius vingius arba tiesų kelią ir pagal tai reguliuoja greitį jį sumažindama arba padidindama, kad vairavimas būtų kuo saugesnis. vairavimas būtų kuo saugesnis, automatiškai sulėtindama arba pagreitindama.
Pasirinktinė „Comfort“ ir „Style“ modelių įranga.

Naujasis Hyundai BAYON išmanioji greičio palaikymo sistema

Išmanioji pagalbinė greičio ribojimo sistema

Viršijus leistiną greitį, pateikiami garsiniai ir vaizdiniai signalai. Kartu su rankiniu greičio ribotuvu ji gali automatiškai reguliuoti automobilio greitį.

BAYON priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Ši sistema radaro ir kameros pagalba stebi kelio sąlygas priekyje ir automatiškai stabdo, jei priekyje važiuojantis automobilis ima stabdyti, aptinkami pėstieji ar dviratininkai.

Naujasis Hyundai BAYON važiavimo juostos laikymosi sistema

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Ši sistema naudoja priekinę kamerą kelio linijoms stebėti. Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

Hyundai BAYON priekinės transporto priemones pajudejimo sistema

Įspėjimo apie priekyje esančios transporto priemonės pajudėjimą sistema

Ši išmani vairavimo mieste funkcija įspėja vairuotoją, kai priekyje esanti transporto priemonė pajuda iš vietos, pvz., stovint prie šviesoforo arba eismo spūstyje.

Hyundai BAYON vairuotojo įspėjimo funkcija

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą rodantis vairavimo stilius, sistema atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.