i30 Fastback MY21

Hyundai i30 Fastback

IŠORĖ

Naujasis i30 fastback my21 išorė fakto autocentras

VIDAUS RAFINUOTUMAS. IŠORĖS GROŽIS

Automobilis „Hyundai i30 Fastback“ savo klasėje jau nuo pat pradžių atkreipdavo daugiausia dėmesio. Nuožulnaus silueto „i30 Fastback“ su gracingo nuolydžio stogo linija – neįtikėtinas grožis.

i30 fastback my21 išskirtinis dizainas fakto autocentras

Ikonišką „i30 Fastback“ siluetą ir stogo liniją akcentuoja naujas, išskirtinis priekinės dalies dizainas, nauji LED žibintai ir trys naujos išorės spalvos. 16 ir 17 col. lengvojo lydinio ratlankiai buvo perdaryti, o 18 col. tapo dar įspūdingesni.

i30 fastback my21 charakteringos linijos fakto autocentras

Dinamišką profilį akcentuoja aptakios charakteringos linijos, kurios grakščiai išryškėja nuo LED priekinių žibintų iki kombinuotų galinių LED* žibintų.
* Modeliuose „Style“ ir „N Line“.

VIDUS

Hyundai i30 fastback my21 vidus fakto autocentras

AUKŠTO LYGIO ELEGANCIJA

Nauji „Hyundai i30 Fastback“ prabangių sėdynių apmušalų pasirinkimai, dar individualiau parenkamos spalvos ir naujausios technologijos užtikrina unikalią važiavimo patirtį. Mėgaukitės savo klasėje neprilygstamu erdvumo ir patogumo pojūčiu.

Hyundai i30 fastback my21 naujos sedynių spalvos ir medziagos

Sėdynių apdaila iš naujų spalvų ir medžiagų

Jūsų individualiai išraiškai pridėtos trys naujos vidaus spalvos: „Pewter Gray“, „Ebony Brown“ ir „Moss Gray“. Sėdynės gali būti aptrauktos audiniu, oda arba abiejų medžiagų deriniu. Plačiai atsidarantis, pakreipiamas ir nuslenkamas stiklinis stoglangis sustiprina „Fastback“ atviros ir erdvios atmosferos įspūdį.*
* Papildoma įranga „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

Hyundai i30 fastback naujas skaitmeninis skydas

Naujas 7 col. skaitmeninis skydas

7 col. skaitmeninis skydas* priekyje ir centre rodo svarbiausią važiavimo informaciją. Jame gali būti rodomas greitis skaitmeniniu būdu, energijos srautas (tik hibride), navigacijos informacija arba aktyvios „SmartSense“ funkcijos.
* Modeliuose „Style“ ir „N Line“.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 trys važiavimo režimai

Trys važiavimo režimai

Priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo*, skaitmeninis skydas keičia spalvą ir grafiką. Mėlyna spalva skirta įprastam režimui, žalia – ekonominiam, oranžinė – sportiniam režimui.
* Galima įsigyti „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ 7-DCT modeliuose

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 didesnis jutiklinis ekranas

Didesnis jutiklinis ekranas

10,25 col. jutiklinis ekranas* užtikrina paprastą prieigą prie automobilio funkcijų, informacijos ir pramogų, navigacijos sistemos ir išmaniojo telefono programėlių.
* Papildomai „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

DINAMIKA

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 dinamiškas vairavimas

DINAMIŠKAS VAIRAVIMAS – SU TURBOKOMPRESORIUMI

Pakaba buvo nuleista, kad „i30 Fastback“ atrodytų stabiliau ir būtų lengviau valdomas. Variklis su turbokompresoriumi pagerina našumą ir efektyvumą. „Hyundai i30 Fastback“ turi naują 1,5 litro T-GDi variklį su 48 V pusiau hibridine technologija. Jį galima įsigyti su 7 laipsnių dvigubos sankabos automatine pavarų dėže (DCT). Didžiausia galia: 159 AG, didžiausias sukimo momentas: 253 Nm.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 automatinė transmisija
 

7 laipsnių dvigubos sankabos automatinė transmisija

7 laipsnių dvigubos sankabos automatinė transmisija sujungia degalų vartojimo efektyvumą ir mechaninės pavarų dėžės vairavimo malonumą su automatinės pavarų dėžės patogumu.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 48v pusiau hibridinė sistema

48 V pusiau hibridinė sistema

Vidaus degimo variklį palaiko 48 V pusiau hibridinė transmisijos sistema, kuri įvairiais važiavimo etapais prideda elektros galios. Sužinokite daugiau apie šią naujovišką degalų taupymo sistemą.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 patogu užvesti

Patogu užvesti

Tai ypač naudinga miesto eisme. Užtikrina greitesnį ir tolygesnį variklio užvedimą su papildomu sukimo momentu naudojant 48 V akumuliatoriaus energiją.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 greitėjimas

Greitėjimas

Greitėjant variklį palaiko 4–10 kW galios starterio generatorius. Pasiekus norimą greitį, sistema persijungia į neutralų režimą ir negeneruoja galios. Dėl to gali sumažėti CO2 emisija ir degalų sąnaudos.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 įkrovimas važiuojant

Įkrovimas važiuojant

Važiuojant pastoviu greičiu sistema veikia tuščiąja eiga arba kaip 48 V akumuliatorių kraunantis generatorius, priklausomai nuo akumuliatoriaus įkrovos būsenos.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 rekuperacija

Rekuperacija

Aktyvaus stabdymo arba viršijimo etape besisukantis alkūninis velenas maitina starterio generatorių, kuris rekuperuoja 10–12 kW didžiausią galią. Generatorius kinetinio stabdymo energiją paverčia elektra ir grąžina ją atgal į 48 V akumuliatorių.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21išplėstas start-stop

Išplėstas „start-stop“

Važiuojant nedideliu greičiu, paleidimo ir sustabdymo funkcija įsijungia pasiekus 30 km/h greitį. Lėtėjant nuo 30 iki 0 km/h ir išjungus sankabą variklis visiškai išsijungia.

SUSIEJIMAS

Naujasis Hyundai i30 fastback my21sujunkite telefoną su automobiliu

SUJUNKITE SAVO TELEFONĄ SU AUTOMOBILIU IR LIKITE PRISIJUNGĘ

Įdiegę telefone „Bluelink®“ programėlę*, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo „i30 Fastback“ ir surasti savo automobilį, kai neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas. Taip pat programėlė atsiųs jums įspėjimą, jeigu kas nors mėgins įsilaužti. O jei norėsite sužinoti, ar oro slėgis padangose tinkamas ir ar gerai veikia stabdžių sistema, programėlė iškart jums atsakys.

Užsisakę „Hyundai“ „Live“ paslaugų*, gausite informacijos apie eismą ir situaciją automobilių stovėjimo aikštelėse realiuoju laiku, netoliese esančias degalines bei orus.

* Standartinė „Style“ ir N modelių įranga, pasirenkama „Comfort“ modelių įranga.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 apple CarPlay Android Auto

„Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“*

Naujasis „i30 Fastback“ suderinamas su „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, taigi galite prijungti išmanųjį telefoną ir naudotis mėgstamomis programėlėmis dideliame jutikliniame ekrane.
* „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ yra pasirinktinė „Fresh“ modelio įranga. Standartinė įranga modeliuose „Comfort“, „Style“ ir „N Line“.

SAUGA

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 SmartSense sauga

„Hyundai SmartSense“

Patobulintas „Hyundai SmartSense“ paketas – mūsų pažangiausios pagalbinės sistemos „Advanced Driver Assistance Systems“ – nuo šiol integruotas naujajame „i30 Fastback“ ir užtikrina jūsų bei jūsų mylimųjų saugumą ir ramybę.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 eismo juostos stebėjimas

Eismo juostos stebėjimo sistema

Pirmą kartą naujasis „i30 Fastback“ turi eismo juostos stebėjimo sistemą „Lane Follow Assist“*. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–180 km/h greičiui.
* Modeliuose „Style“ ir „N Line“.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 priekinio susidūrimo išvengimas

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Ši standartinė „i30 Fastback“ funkcija kelio sąlygas priekyje stebi radaru ir kamera ir automatiškai stabdo, kai pastebi, kad priekyje važiuojantis automobilis staigiai stabdo, arba aptinka pėsčiąjį ir dviratininką.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 susidūrimo akloj zono išvengimas

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema*

Naudodama du radaro jutiklius galinio buferio apačioje, sistema perspėja apie eismą aklosios zonos srityje. Tokioje situacijoje įjungus posūkio rodiklį, ji pateiks garsinį perspėjimą.
* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ modelyje.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 skersinio eismo gale įspėjimas

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema*

Sistema įspėja vairuotoją automobiliui važiuojant atbuline eiga prasto matomumo sąlygomis apie iš šono artėjančias transporto priemones, taip pat prireikus automatiškai įjungia stabdžius.

* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ modelyje.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 įspėjimas dėl pajudėjimo

Įspėjimas dėl pagrindinės transporto priemonės išvykimo

Ši išmani važiavimo mieste funkcija įspėja vairuotoją, kai priekyje esantis automobilis, pavyzdžiui, prie šviesoforo arba eismo spūstyje, pradeda judėti.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 važiavimo juostos laikymasis

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, važiavimo juostos laikymosi sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

Naujasis Hyundai i30 fastback my21 lengvas statymas

Lengvas statymas

Galinio vaizdo kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą, kad galėtumėte matyti, kur važiuojate, ekrane. Priekiniame ir galiniame buferyje įrengti ultragarsiniai jutikliai vaizdo ir garso signalais įspėja apie aptiktas kliūtis.

* Galinio vaizdo monitorius yra papildoma įranga „Fresh“ modelyje, standartinė – „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ modeliuose. Galinio statymo pagalbos sistema įeina į „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ standartinę komplektaciją. Priekinio statymo pagalbos sistema galima „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

N LINE

Naujasis i30 fastback my21 n line fakto autocentras

„i30 FASTBACK N LINE“ – SPORTIŠKESNĖ IŠVAIZDA, DINAMIŠKESNIS VAŽIAVIMAS

Paįvairinkite savo patirtį su „i30 Fastback“. Be įkvepiančio „i30 Fastback“ dizaino, „N Line“ taip pat atnaujintas papildomomis sportinio automobilio ypatybėmis.

Naujasis i30 fastback N LINE my21 išskirtinė išorė

Išsiskirianti išorė

Aptaki, nuožulni stogo linija ir pažeminta, aštresnė stovėsena – naujojo „i30 Fastback N Line“ ikonišką „Fastback“ dizainą papildo sportinio automobilio ypatybės. Atnaujintam ikoniškam priekiui suteikta dar sportiškesnė išvaizda. Galinė dalis perkelta iš „i30 Fastback N“.

Naujasis i30 fastback N LINE galingas ir elegantiškas fakto autocentras

Gale įrengtas galingas galinis buferis su elegantiškos formos atspindinčia, charakteringa raudona linija ir trikampio formos LED rūko žibintu. Dėl sureguliuotos pakabos ir 18 col. lengvojo lydinio ratlankių padangos puikiai užpildo ratų bazę, sukuria dinamiškesnę stovėseną ir užtikrina fantastišką važiavimą keliu.

i30 fastback my21 N LINE ženklelis fakto autocentras

„N Line“ ženklelis

Nepastebimai virš priekinių grotelių įtaisyta „N Line“ emblema ir juodi šoniniai veidrodėliai išskiria naująjį „i30 Fastback N Line“ iš kitų automobilių.

i30 fastback my21 N LINE sportinės sėdynės fakto autocentras

„N Line“ sportinės sėdynės

Itin našios „N Line“ sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą.
Stoglangis yra pasirinktinis „i30 Fastback N Line“ elementas.

i30 fastback my21 N LINE energingas važiavimas fakto autocentras

Energingas, našumo įkvėptas važiavimas

N modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais. Sportiški „N Line“ pavarų svirties metalo akcentai, raudona lenktyninė linija ir odos intarpai skirti geresniam sukibimui ir užtikrina dar didesnį sportinio automobilio pojūtį.