Tucson MY20

DUOMENYS

Atnaujintas, išraiškingesnis dizainas, moderniausių išmaniųjų technologijų gausa bei pažangiausios pagalbos vairuotojui sistemos – šis „Hyundai“ miesto visureigis pranoksta visus savo pirmtakus. Naujojo „Tucson“ galios perdavimo sistema – tai technologinio meistriškumo viršūnė, pasižyminti mažesne CO2 tarša. Naujajame „Tucson“ veikia pirmą kartą „Hyundai“ istorijoje pristatoma pusiau hibridinė 48 V galios perdavimo sistema su aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže. TECH.DATA duomenys 1.6 T-GDI 177 ag, 4WD 7-DCT (AT)

  • 11,8 SEC

    0 - 100 KM H

  • 5,9 - 6,0 L/100 KM

    Suvartojimas

  • 125 G/KM

    CO2

 

IŠORĖ

Hyundai TUCSON SUV automobilis. Fakto Auto

VISIŠKAI NAUJAS IŠORĖS DIZAINAS

Naujasis „Tucson“ turi savo atpažįstamus atnaujintus LED priekinius žibintus, kurie suteikia dar daugiau sportiškumo. Jie susilieja su naujųjų kaskadinių grotelių, esančių ant naujo dizaino priekinio bamperio ir slydimo plokštės, viršutiniais kampais. Tvirta ir išraiškinga galinė dalis dabar puikuojasi atnaujintu galinių žibintų dizainu ir bamperiu.

Hyundai TUCSON modelis Fakto auto salone

Dienos šviesos žibintai su LED ir rūko žibintais

Dienos šviesos žibintų su LED dizainas buvo atnaujintas ir suteikia naujajam „Tucson“ tą išskirtinį braižą, kuriuo pasižymi jo žibintai. Naujasis „Tucson“ turi dvigubus LED priekinius žibintus, todėl matomumas dar geresnis. Kartu su išmaniąja tolimųjų šviesų sistema jie užtikrina dar daugiau saugumo ir apsaugo nuo streso.

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre.

Dinamiška šoninė dekoratyvinė juosta

Dinamiškos formos šoninė dekoratyvinė juosta papildyta chromo spalvos lipdiniu, kuris C statramsčiui suteikia elegancijos.

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre. Galas.

Kombinuoti galiniai LED žibintai

Perdaryti galiniai kombinuotieji LED žibintai suteikia naujajam „Tucson“ išskirtinį apšvietimo akcentą, suteikiantį dinamiškumo ir geresnį matomumą.

Hyundai Tucson galinis aptakas
GALINIS APTAKAS


Aerodinamiškame galiniame aptake elegantiškai sumontuotas ir papildomas stabdymo žibintas.

Hyundai Tucson dizainas
Šoniniai slenksčiai


Sportiški dviejų atspalvių sleknksčiai jungia ratų arkas ir vizualiai praplečia važiuoklės bazę.

VIDUS

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre. Tucson interjeras

STILINGAS IR PATOGUS VIDUS

Naujojo „Hyundai Tucson“ vidus ypatingas dėl įspūdingo išskirtinio erdvumo ir patogumo derinio ir dėl dėmesio smulkmenoms. Ergonomiškas vidaus dizainas buvo patobulintas naujomis švelniomis liesti medžiagomis ir atnaujintomis spalvomis. Kviečiame aplankyti Fakto Auto atstovybę ir patiems išbandyti Hyundai Tucson.

Fakto Auto salone Hyundai Tucson intejero spalvos

Susipažinkite su vidaus ypatybėmis

Naujajame „Hyundai Tucson“ viskas apjungta taip, kaip to ir tikitės, ir įrengtos naujausios pažangiosios technologijos, kad vairuoti būtų dar patogiau. Susipažinkite su naujausiomis šios klasės ypatybėmis, kurios aprašytos toliau.

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre. Tucson interjeras ir navigacija

Fakto Auto Hyundai Tucson navigacija
Navigacija 8 col.*


Vienas iš didžiausių pokyčių naujojo „Tucson“ kabinoje yra integruotas 8 col. navigacijos ekranas. Integruotas jutiklinis ekranas kabo virš prietaisų skydelio tobuloje padėtyje, kad juo būtų galima lengvai naudotis. Šis dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų sistemos bei navigacijos sistemos. Navigacijos sistema turi 3D žemėlapius ir nemokamą septynerių metų „Live“ paslaugų prenumeratą; čia siūloma orų informacija realiuoju laiku, eismo ir greičio kameros.
 * Pasirenkama įranga modeliuose „Fresh“ ir „Comfort“, standartinė įranga „Style“ ir „Premium“ modeliuose.

Hyundai Tucson interjeras
Pritaikyti odos dygsniai


 Modeliuose „Style“ ir „Premium“ lanksti oda su dygsniuotais akcentais dengia daugumą vidaus paviršių, kurdama rafinuotą ir pritaikytą atmosferą.

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre. Tucson bagažinė

Didžiausia krovinių skyriaus talpa šioje klasėje

Naujasis „Tucson“ siūlo didžiausią šioje klasėje talpą galinėje erdvėje, kai nulenkiami galinių sėdynių atlošai greitai paverčiant 513 litrų talpą į 1 503 litrų talpą. Po reguliuojamo aukščio galinės dalies grindimis yra dar daugiau vietos kroviniams.

Hyundai Tucson ventiliacija
SALONO GALO VENTILIACIJA*


Reguliuojamais ventiliatoriais keleiviai salono gale gali nukreipti oro srautą pagal savo pageidavimą.
 * Nėra modelyje „Fresh“.

 

Hyundai Tucson elektroninis parkingas
Elektroninis stovėjimo stabdys*


Kompaktiškas stovėjimo stabdys atlaisvina naudingos vietos viduje tarp priekinių sėdynių.
* Modeliuose „Style“ ir „Premium“.

DINAMIKA

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre. Tucson važiavimas

NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS

Įsigyjant naująjį „Tucson“ galima rinktis benzininio arba dyzelinio variklio modelį – abu variantai pasižymi dideliu našumu.

• 1,6 l GDI 132 AG benzininio variklio modelyje veikia šešių laipsnių rankinė pavarų dėžė ir priekinių varančiųjų ratų funkcija.
 • 1,6 l T-GDi 177 AG benzininis variklis pasižymi didele galia ir našumu. Jį galima komplektuoti su 7 laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže ir važiavimo priekiniais arba keturiais varančiaisiais ratais funkcija.
 • Naujai sukurtas 1,6 l dyzelinis variklis pasižymi 115 AG galia. Jis komplektuojamas su 6 laipsnių rankine pavarų dėže.

• Naujai sukurtas 1,6 l dyzelinis variklis pasižymi 136 AG galia ir jį galima komplektuoti su priekinių arba visų varančiųjų ratų funkcija. Šio variklio modelį galima rinktis su meistriškos „Hyundai“ technologijos septynių laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže.
 • Naujajame „Tucson“ veikia pirmą kartą „Hyundai“ istorijoje pristatoma pusiau hibridinė 48 V galios perdavimo sistema. Sukomplektavus su 2,0 l dyzeliniu varikliu, sukuriama galia siekia 185 AG. Šiame modelyje veikia keturių varančiųjų ratų funkcija ir aštuonių laipsnių automatinė pavarų dėžė.

Hyundai Tucson 4wd
Visų varomų ratų sistema HTRAC™


Naujasis „Tucson“ yra ir visų varomų ratų versijos, kuri suteikia puikių valdymo galimybių. Kai nustatoma, kad sukibimas gali būti prarastas, visų varomų ratų sistema HTRAC™ perduota iki 50 % momento galiniams ratams sukibimui pagerinti. Momento paskirstytas ekstremaliomis sąlygomis gali būti užblokuotas 50:50 režimu.

Hyundai Tucson DCT
7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė (DCT)


 „Hyundai“ 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė sujungia degalų vartojimo efektyvumą ir mechaninės pavarų dėžės vairavimo malonumą su automatinės pavarų dėžės patogumu.


Priekinė „McPherson“ statramsčio pakaba


 Dėl atnaujintos priekinės pakabos vairas jautresnis vairuojant, o važiuoti patogiau.

SAUGA

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre. Tucson saugos sistemos

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“, mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis, naujasis „Tucson“ gali pasigirti naujausia aktyvaus saugumo technologija, skirta suteikti daugiau saugumo ir ramybės.

Hyundai Tucson saugumas

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Kelio sąlygas priekyje tiria radaras ir kamera, FCA sistema automatiškai stabdo, kai nustato staigų priekyje važiuojančio automobilio stabdymą arba pėsčiąjį. Iš pradžių įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo. Sistema įjungiama, kai priešais automobilį aptinkama transporto priemonė arba pėsčiasis, važiuojant 10 km/h arba didesniu greičiu.

Pasirinktinai modeliuose „Comfort“ ir „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Hyundai Tucson akla zona

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Jutikliais stebi zoną automobilio šonuose ir gale ir įspėja vairuotoją, kai transporto priemonės ar kiti objektai atsiranda vairuotojo aklosiose zonose. Jutikliai išsiunčia vaizdo įspėjimą atitinkamame išoriniame veidrodėlyje. Jeigu aptinkama kita transporto priemonė vairuotojui rodant posūkį, išsiunčiamas garso pranešimas.

Pasirinktinai modeliuose „Comfort“ ir „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Hyundai Tucson kelio juostų laikymasis

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Ant automobilio sumontuotos kameros stebi eismo juostas skiriančias linijas ir vaizdo arba garso signalu įspėja, jeigu transporto priemonė per daug priartėja prie skiriamosios linijos, vairuotojui neįjungus posūkio signalo. Jeigu reikia, sistema taiko ir nedidelę priešinę vairavimo jėgą.

Pasirinktinai modelyje „Comfort“, standartinė įranga modeliuose „Style“ ir „Premium“.

Hyundai Tucson pasisukantys žibintai

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema

Darant posūkį naktį, statinio lenkimo šviesos projektuoja šviesą kryptimi, kuria sukate. Dėl geresnio matomumo, nakties metu posūkius daryti yra daug saugiau.

Nėra modelyje „Fresh“.

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre.

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ sistema)

Naudodama priekinius radaro jutiklius, prisitaikanti išmanioji greičio valdymo sistema su funkcija „Stop & Go“ palaiko atstumą iki priekyje esančio automobilio, automatiškai greitėdama ir stabdydama. Eismui sustojus, sistema „Stop & Go“ naudoja stabdžius, kol automobilis sustoja, ir greitėja iki pageidaujamo greičio, kai tik kelias tampa laisvas.

Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Hyundai Tucson
Tolimųjų šviesų pagalbos sistema


Mažiau streso ir didžiausias matomumas. HBA aptinka iš priekio atvažiuojančias ir toje pačioje juostoje priekyje važiuojančias transporto priemones bei perjungia šviesas į artimąsias, kai reikia, kad jos neakintų kitų vairuotojų. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema automatiškai vėl įjungia tolimąsias šviesas, kad vairuotojas matytų maksimaliai gerai.

Patogumas

Hyundai TUCSON FAKTO AUTO centre. Tucson komfortas

Naujajame „Tucson“ veikia daugybė išmaniųjų funkcijų ir sistemų, kurios kiekvienam, keliaujančiam šiuo automobiliu, leis mėgautis neprilygstamu komfortu. Mėgaukitės plataus panoraminio elektra valdomo stoglangio teikiama prabanga. Žavėkitės mėlynu dangumi ir matykite aplink save daugiau pasaulio.

Hyundai Tucson multimedia
Aplinkinio vaizdo stebėjimas


 Gražu ir paprasta. Aplinkinio vaizdo stebėjimas naujajame „Tucson“ leidžia lengviau ir saugiau manevruoti ribotoje erdvėje. Naudodama kelias strategiškai išdėstytas kameras, ši pažangi saugumo funkcija pateikia automobilio aplinkos vaizdą 360° kampu, todėl tiksliai matysite kiekvieną judesį. Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

5 metų garantija be ridos apribojimų

Dabar įsigyjant visus „Hyundai“ modelius suteikiama garantija — 5 metai be ridos apribojimų.

Hyundai Tucson krell garso sistema
Aukščiausios kokybės garso sistema


 KRELL aukščiausios kokybės garso sistema sukuria puikios kokybės garsą. 10 aukščiausios klasės garsiakalbių ir išorinis stiprintuvas kiekvienam keleiviui sukurs ypatingą erdvinio garso patirtį. Galima modelyje „Comfort“ ir „Style“. Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Hyundai Tucson USB
Galinis USB prievadas


Įjunkite ir paleiskite. Gale sėdintiems keleiviams sumontuotas patogus USB įkrovimo prievadas.

Hyundai Tucson elektra valdomos sėdynės
Elektra reguliuojamos sėdynės


 Jauskitės patogiai bet kokioje padėtyje su 8 krypčių reguliuojama keleivio sėdyne ir 10 krypčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdyne, įskaitant 2 krypčių reguliuojama juosmens atrama. Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Hyundai Tucson šildomos sėdynės fakto auto
Sėdynės šildymas ir ventiliacija


 Žiemą šilta. Vasarą vėsu. Šildomos ir vėdinamos sėdynės suteikia optimalų šildymą ir vėdinimą ir dar daugiau patogumo ilgų kelionių metu. Ventiliaciją užtikrina integruoti sėdynių vėsinimo ventiliatoriai. Šildomos priekinės sėdynės – standartinė įranga visuose modeliuose. Vėdinamos sėdynės pasirenkamos modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.